Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szociális gondozó szeretnék lenni, de túl drága a suli. Van valamilyen segítség? fórum

Szociális gondozó szeretnék lenni, de túl drága a suli. Van valamilyen segítség? (beszélgetős fórum)

2012. jan. 18. 22:06
A sulit letettem 2 éve lassan,de minek!!! Munkám nincs,nem kell senkinek szociális gondozó,ez van:-(
2010. júl. 19. 18:13

A Munkaügyi Kirendeltség ezt az OKJS tanfolyamot támogatja örülök, hogy már lassan vizsgáztok belőle kivánok

sok sikert és szerencsét.

2010. júl. 19. 18:05
Már találtam sulit és járok,lassan vizsgázom :-))
5. Nőci1 (válaszként erre: 4. - One85)
2009. okt. 28. 14:08
Tudom mert én is mindig nézem,de meg kéne keresni a kiskaput ,de nem vagyok olyan dörzsölt ez a baj!!!
4. one85 (válaszként erre: 3. - Nőci1)
2009. okt. 28. 14:07
Megértelek,de sajnos más ötletem meg nincs.
3. Nőci1 (válaszként erre: 2. - One85)
2009. okt. 28. 13:51
Sajnos mostanában ,nem és én nem is vehetem igénybe!Más variáció kell,tudod aki fogyatékos gyereket nevel nem jogosult semmire.Ez egy ilyen mocskos világ!!Arra ösztönöznek dobjam államiba,de azt soha.
2. one85 (válaszként erre: 1. - Nőci1)
2009. okt. 28. 10:25
a munkaügyi központok szerveznek szociális gondozó tanfolyamokat amik teljesen ingyenesek , de még ráadásba támogatják is.
2009. okt. 28. 10:23
Valaki tudna segíteni,nagyon szeretnék valami szakmát ami közel áll hozzám.Nézem már jó ideje a sulikat van is bőven,de olyan árakon,nem lehet megfizetni.Tudja valaki megy még a lépj előre program,vagy bármi ilyesmi? Aki szociálisan rászorult van valami segítség? Köszi a válaszokat.Van olyan levelező suli a jó,és végig lehet csinálni gyerekek mellett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook