Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szobatiszta cica fórum

Szobatiszta cica (beszélgetős fórum)


2011. júl. 13. 09:44
Valamire felakarja hívni a figyelmet a cicus...bár az enyém csak az ivartalanítása előtt lepett meg ilyesmikkel...jelölte a területét. Bármi apróság megviselhette, vagy az alom nem szimpi neki valamiért. Egyébként nem viselkedik máshogy? pl hiszti, kerüli az embereket...
2011. júl. 13. 09:39
Nem az én cicamicám, egy ismerősömé. Kapott már új almot, almosdobozt, úgyhogy azzal nem lehet gond. Mindig, mindenhol feltörlik a cica által odahelyezett ürüléket, illetve az a gond, hogy nem egy-két helyre végzi a dolgát, hanem a lakásban bárhová, ahol épp eszébe jut. Nem történt változás az életében, ő a család kedvence, imádják, el van kényeztetve.
2011. júl. 13. 05:44
Az almos tálat most ki forró vízzel de semmi tisztitószer. És ahova a dolgát végezte szőnyeg, padló ne domestossal vagy hypoval mosd fel mert az is ingerli a cicákat újra odafog csinálni. Én citromot facsartam arra a helyre (padlóra) és nem ment újra oda. Igaz nekem már öreg a cicám 13,5 éves egy időbe a fürdőszobába járt és az alom érintetlenül marad pedig semmi változás nem történt.Vagy ha lehet akkor csukd be annak a szobának, fürdőnek stb. az ajtaját, hogy ne tudjon újra odamenni.
2011. júl. 11. 23:35

Nem történt valami változás?Bár a mienk a változásokat is bírja,pl. Balaton,új környezet stb.

Alom csere?Nyáron én is sűrűbben cserélek,de mindig ugyanazt vesszük.És ahova odapiszkolt a lakásban mosd fel,ne érezze a szagokat.Csak ez a 2 ötletem van...

2011. júl. 11. 23:00

Kapjon új vécét és almot,az ilyet megjegyzik,és örülnek :)

Lehet szagos már a régi.

3. 83e25137af (válaszként erre: 1. - Roppancska)
2011. júl. 11. 22:37

valami változott a lakásban az utóbbi időben? vagy veletek (gazdikkkal)?


lelki oka is lehet bár ez így elsőre lehet hülyén hangozhat

2011. júl. 11. 20:02

esetleg ha befújod valamivel, hogy ne érezze a szagot? Vagy amikor látod, hogy máshova csinált rászólsz, hogy NEM.

Jobb ötletem nincs, sajnos :(

2011. júl. 11. 15:19
7 éves szobacica egyik napról a másikra nem hajlandó az alomba piszkítani (sem kicsit, sem nagyot). Mit lehetne tenni, hogyan lehetne meggyőzni, hogy ne a lakás különböző pontjain hagyja el a potyogatnivalót? Eddig teljesen szobatiszta volt, sosem volt vele semmi gond.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook