Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Brit cica, már nem szobatiszta, mi lehet az oka? fórum

Brit cica, már nem szobatiszta, mi lehet az oka? (beszélgetős fórum)


14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Ramcsika)
2019. dec. 10. 08:05
Igen alomba kakil
2019. dec. 9. 18:36
Van macskariasztó spray. Próbáld vele befújni az ágyneműt. Nem tudni miért csinálja. Nekem is van cicusom a lakásban. Soha sehova nem pisilt az almon kívül. Kakilás az alomban történik?
2019. dec. 9. 18:03
Ki mosom mindig alaposan paplant huzatot, lepedőt, matrac huzatot. Mosószer, ecet, öblítő. De mar unom 3 naponként mosni. Vmi megoldást kell keresnem. Nem tortent az életünkben semmi változás, ami ezt okozná . 1,5 szobás lakás , mindkét szobában van agy, nem igazan tudom hova kizárni.
2019. dec. 9. 14:20
bevinném az almot, hátha rákíván
2019. dec. 9. 14:19
Kizárnám a szobából, ahol az ágy van. Nem engedném az ágyba mászni. Legalábbis egy jó darabig.
2019. dec. 8. 17:13

Takaritsd ki rendesen ágyad, érezheti még az odapisilés helyét. Ki kell mosni minden ágyneműt ami akkor ágyon volt, másképp megérzi. Esetleg ágyat befújni valamilyen illatosítóval.

Sok sikert cicushoz!!!

8. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 8. 13:37
2019. dec. 8. 08:54
nem vagyok nagy véleménnyel,inkább nem írok semmit erre a szövegre
2019. dec. 8. 08:41

Gondold végig milyen változás lehetett a cica életében akkor amikor elkezdett az ágyba pisilni? Költözés, új ember, új kaja, bármi. Akkor szoktak így viselkedni, ha valami nem tetszik neki.

A gumilepedő jó megoldás lehet, míg le nem szokik róla.

2019. dec. 8. 07:57
Létezik valami macskatávoltartó spray, kérj ilyet állatosboltban, és jól fújd be az ágyat.
2019. dec. 7. 23:50
Vegyél gumilepedőt, hogy ne az ágy, matrac szívja be a pisit.
3. af86a99684 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 7. 23:31
Ha többször oda pisilt, valószínűleg ezután is oda fog. 😐 Mennyire tiszta az az ágy? Kezdj valamit vele, a matraccal vagy az ágyneművel, mert érzi a pisiszagot, azért megy oda!
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 7. 23:19

Szia!

Nem tudod kizárni? Érzi a szagot, odafog pisilni, amíg érzi.

Lehet kapni szagtalanítót, próbálkozz azzal.

Egyébként 2 hét még nem sok, a hormonok még működnek benne.

2019. dec. 7. 23:05

6 hónapos brit cicám van. Fiú cica. Elkezdett jelolgetni, az ágyba pisilt vagy 3szor. Elvittem dokihoz, azt mondta ivartalanítsuk. Megtörtént. Azota eltelt 2 het ugyanugy 3 naponként bele pisil az agyba. Sehova máshova . Miert csinálja ezt? Mit tehetnek ne csinálja? Elhoztuk hónapokig szobatiszta volt teljesen.

A masik sokszor agresszív támad harap mar. Pedig nem bántjuk.

Akinek van cicája segítsen. Ja es az nem megoldas cseréljem le az ágyat. 200e. Utana ha megis oda pisil, azt is kidobom? Írjatok!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook