Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szívkatéterezés után mitől lehet kocka alakú csomó a labujj alatt, ami fájdalommal jár? fórum

Szívkatéterezés után mitől lehet kocka alakú csomó a labujj alatt, ami fájdalommal jár? (tudásbázis kérdés)

6. papája (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 16. 06:43

Na és ha azt mondták, hogy mérgezés, akkor mit csináltak ? Mert ugye egy mérgezett emberrel csak kellene valamit kezdeni !

Valamit nagyon félreértettél.

2022. aug. 14. 23:32
2 orvos ,egymástól függetlenül mondták rá, hogy méreg, mérgezés. Másik beteg lábujját is nézegették és mondták neki,hogy szóljon, ha bedagad.
4. Ramcsika (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 13. 21:47
Mi az összefüggés a szívkatéterezéssel és a lábujjad alatti fájdalommal? Szerintem semmi! Én már többször voltam szívkatéterezésen, de a katéter bevezetés helyén kívül soha nem fájt semmi.
3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 13. 07:34
Milyen orvosok?
2. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 13. 06:52

Valószínű kalapácsujjad van. Ez esetben alakul ki a lábujj köröm alatti perce alatt "kocka" alakú képlet.

Eddig nem vetted észre, mert nem figyelted.

Most fáj, megnézted és felfedezted milyen alakú.

fájhat bármitől, pl. a papucs széle feltörheti.


A doki ezért nem törődik vele. A mérgezést azért mondta, mert mérges rád a hülye kérdés miatt és így rázott le.


Javaslom, ne nézegesd unalmadban a lábad ujját !

2022. aug. 12. 21:35
Orvosok nem akarnak róla beszélni, mintha nem akarnának erről tudni, egyik azt mondta mérgezés. Aztán semmi tovább.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook