Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Színes kontaktlencse fórum

Színes kontaktlencse (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
107. zhanet (válaszként erre: 106. - Marcsy05)
2009. márc. 11. 09:36

viseltél már kontaktlencsét? vagy most lenne az első alkalom??


nézz körül pár oldalon pl:


[link]

[link]

[link]

2009. márc. 10. 20:35

Nagyon szép!!Én is világos szemet szeretnék.Utálom ezt az átlagos barnát.Csak velem szúrt ki a sors mert tesóimnak gyönyörű szürke és világítós kék szeme van.én meg itt vok sötét hajjal és barna szemmel.

Olyan jó lenne valami szép szürke vagy kék!

105. zhanet (válaszként erre: 104. - Marcsy05)
2009. márc. 9. 19:18

nagyon köszi :))

élőben a szemem világosabb és csillog, ilyen vakitós kék ha rásüt a nap

ide is raktam fel egy közeliszem képet, nem tudom nézted-e

2009. márc. 9. 18:57

Hát zhanet megnéztem a képeidet iwiwen és mondhatom tényleg jók a szemeid.

Amúgy ha nem haragszol megnéztem a régebbi képeidet is, mondhatom igazi bombázó lettél!!!

103. zhanet
2009. márc. 9. 14:50

majd keresek képet, de ha van iwiwetek, ottvan fent rola egy kép

klészátl zsanett néven megtaláltok.


de ma avgy holnap lefotozom, és feltöltöm ide


lehet kapni inygen probalencsét (bár sok helyen köcsögök és pénzt kérnek érte, de ez ingyen van, ne döljetek be nekik) ott ki tudjátok probálni hogy hogy áll, és milyen.

nekem a freshlook nem tetszett annyira és nem volt oylan szinárnyalat ami szerettem volna. sötétebb votl mint a mostanim.

viszont nálam látni fogkátok hogy néha kicsit elcsuszik a lencse mert nem lehet a saját görbületemben kapőni emrt 8,4-es vagyok és csak 8,3-as illetve 8,7 van

én zafirkéket hazsnálok az acuvue-ból és tökéletesen meg vagyok vele elégedve

2009. márc. 9. 07:33

sziasztok!

használ valaki freshlook fedő kontaktot?azt olvastam hogy az acuvue jó de ez kicsit olcsóbb és kíváncsi vagyok milyen a hatása.

zhanet ha nem jelentene problémát számodra nekem is elküldenéd azt a képet?


Tud valaki Szegeden olyan optikát ahol lehet színes kontaktlencsét próbálni (lehetőleg ingyen)?

2009. febr. 17. 09:38
én 1 day acuvue advance lencsét használok, nem színeset (még), de ha veszek is ilyen 1 naposat fogok, 10db 5000ft
100. Ninaka (válaszként erre: 98. - Wandab)
2009. febr. 11. 05:56
Kösz a leírtakat nem igazán vagyok nagy angolos ez látszik is köszi a segítséget.
2009. febr. 8. 10:58
Kipróbálnám egyszer :)
98. wandab (válaszként erre: 97. - Ninaka)
2009. febr. 7. 10:34

Radiance-nem azt jelenti hogy radikális, hanem ragyogás


a pont helyén "i" betű van a csillag helyén "o" így nem számít reklámnak, ld. fórum szabályzat

és a lencse. magyarország angolul, oldalról tudod rendelni



Ez annak a leírása amit vettél:


Havi viselésű kontaktlencse

- Kozmetikai kontaktlencse

- Az alap szemszín kiemelésére szolgál, az eredeti színt teljes mértékben nem fedi el

- Kizárólag nappali viselére

- Anyaga: Phemfilcon A

- Oxigénáteresztő képesség: DK/t 20

- Víztartalom: 55 %

- Kiszerelés: 1 doboz = 2 darab kontaktlencse



A Freshl**k Rad.ance egyedülálló gyöngyházfényű ragyogást ad a sötét és világos szemnek egyaránt, a szemszín megváltoztatása nélkül.


Ez az amit szeretnél:

C.ba V.s.on FreshL**k C*l*rs


Jellemzők


- Havi viselésű kontaktlencse

- Kozmetikai kontaktlencse

- Az alap szemszín elfedésére szolgál, az eredeti színt nagy részben elfedi, ezzel teljesen megváltoztatva a tónusát

- Kizárólag nappali viselére

- Anyaga: Phemfilcon A

- Oxigénáteresztő képesség: DK/t 20

- Víztartalom: 55 %

- Kiszerelés: 1 doboz = 2 darab kontaktlencse



A Freshlook Colors erőteljesen változtatja meg a szem színét. Sötét szeműeknek is ajánlott. A szivárványhártya-rajzolat ponthalmaz formájában jelenik meg a kontaktlencsén, ami a természetesség érzetét kelti.

97. Ninaka
2009. febr. 1. 19:04

Acuvue 2 Colours Opaque


Ez a fedő lencse???

Ezt használjátok???

96. Ninaka
2009. febr. 1. 18:59

Sziasztok.

Nekem sötétbarna szamem van régóta áhitozok róla hogy a fekete hajamhoz egyszer zöld szemem lesz természetetsen a kontaktológusom, aki persze nem ingyen vizsgál. nem igazán segítőkész.(kb 10 éve használok kontaktlencsét rendszeres ellenőrzéssel)

aZT MONDTA HÁT VAN TÖBB FAJTA IS NÉZELŐDJEK AZ INTERNETEN.

Na én nézelődtem

Megrendeltem a Freshlook Radiance(Radikális színváltozás) zöld színű lencséjét

SEMMI

Na jó egy picit azért látszik de olyan mintha olajos lenne a szemem.

Ennél azért többet vártam:)))


Cegléd környékén valami jó kontaktológust tudtok aki segít nekem zöld szemet varázsolni???


Segítsetek

95. prunco (válaszként erre: 93. - Esztok06)
2008. nov. 18. 17:54
Ami azt illeti nem egy fél éves 'kontaktlencse behelyező tanfolyamra' kell gondolni. Bemész az optikába, és az illesztőddel kb. egy óra alatt megvan ez a 'tanfolyam'. Nekem volt egy óra, úgy hogy én igen pislogós, könnyezős, remegős fajta vagyok... Azért alapvető dolgokkal tisztában kell lenni, mielőtt kontaktlencsét használna az ember és ezeket az ismereteket egy kezdőnek csak az optikában tudják átadni szakemberek. Az más dolog hogy a későbbiekben több helyről, tapasztalt lencsézőktől kapsz tanácsokat.
94. zhanet (válaszként erre: 93. - Esztok06)
2008. nov. 18. 12:17

ha még van is iylen hely, mit kezd velel ha nem tudja betenni?

azt gyors megtanitják, mert különben hiába van lencse.. nem birja használni

2008. nov. 18. 11:49
Budapesten nem tudtok egy helyet ahol ingyen adnak próbalencsét és nem kell előtte ilyen "kontaktlencse behelyező tanfolyamot"elvégezni?Mert a barátnőmnek mondták az optikában,hogy csak úgy veheti meg,ha előtte megtanulja ott az optikában,hogy kell betenni.Ez mindenhol így van?
2008. nov. 18. 11:46
különböző méretek vannak?:D előbb szerintem tájékozódnom kéne a színes kontaktlencsékről,mert úgy látszik semmit nem tudok:S
91. prunco (válaszként erre: 89. - Esztok06)
2008. nov. 18. 00:48
A Freshlook is fed, viszont a méretnél óvatosnak kell lenni. Ha nagy akkor nem fed normálisan és homályos is. Nálam pont ez volt a probléma.
90. zhanet (válaszként erre: 89. - Esztok06)
2008. nov. 17. 13:45

többféle van , probáld ki

sztem ACUVUE

2008. nov. 17. 00:00
Sziasztok!Nekem egy teljesen átlagos középbarna szemem van és már régóta sóvárgok a világosabb kék,vagy a világosabb zöld után.Nekem soha nem lehet olyan?:( Tehát nincs olyan lencse ami befedné?Melyik márka ami télleg fed?Köszi!
88. zhanet
2008. nov. 16. 15:03
a probalencse olyan mint a nomral lencse , de az egyik kis részáén hiéányzik a szin és bele van irva proba.. de volt hogy oylan porbalencsét kaptam ami normaláis dipotria nélküli lencse volt
87. Gikaa (válaszként erre: 86. - Zhanet)
2008. nov. 16. 11:45
és egy olyan próbalencsét mennyi ideig lehet használni?
86. zhanet (válaszként erre: 84. - Gikaa)
2008. nov. 15. 08:39

igen lehet!

én Mohácson elöször bementem egy csili vili helyre, de ott 2 e ft/ db-ért akarták még anno rámsozni a probalencsét,

majd elmentem egy másik optikushoz, és a néni nagyon aranyos volt, minden általam tetszett szibnben, és fajtában kiválasztott lencséből rendelt.Ingyen!

azóta csak tőlük rendelek lencsét :))))

85. contu (válaszként erre: 82. - Prunco)
2008. nov. 14. 23:54
Nem is szeretném, ha világos lenne. Nekem eleve a sötétkék szem tetszik. Azt talán az enyémből is tudna varázsolni.
84. Gikaa
2008. nov. 14. 21:37

sziasztok!


olvastam, hogy lehet próbalencsét kérni, ez komoly?

akárhol lehet kérni,( mármint olyan helyeken?)

83. zhanet (válaszként erre: 64. - MILIKE83)
2008. nov. 14. 21:27

szia


nekem barna és látod lehet belőle kék !

ACUVUE az jo, az befedi, de vilásabbat rendelj mint amilyen szemszint akarsz.

lehet kérni ingyenes probalencsét,de van pár hely ahol bunkok és pénzt kérnek érte. ez elvileg inygenes. ajánlom a probát!

82. prunco (válaszként erre: 81. - Contu)
2008. nov. 14. 02:04
Figyelj, nekem is sötét zöld (nagyon zöld). Szerintem a barnából is tudna csinálni sötét kéket, érdemes lenne megpróbálnod. Ez a szín annyira erős, hogy bizonyosan bekékülnél te is (keress rá a neten és nézd meg a lencsét). Azt viszont ne is várd, hogy szép világos lesz.:(
81. contu (válaszként erre: 80. - Prunco)
2008. nov. 14. 00:58
Biztosan nagyon szép. :) Nekem sötétbarna szemem van, de mindig irigyeltem a kék szemet. Kipróbálnám egyszer. Persze azt nem tudom, hogy az én szememen látszódna-e. Nagyon sötét.
80. prunco (válaszként erre: 79. - Contu)
2008. nov. 14. 00:39
Ami azt illeti, csak a párom látta. Azt mondta, hogy nem rossz de neki jobban tetszik az eredeti szín. Viszont ahogy voltam a boltban meg itt ott, azt vettem észre, hogy az emberek pedig jobban megnéztek (nem nagyzolásból, de tényleg ez az igazság, a tapasztalatot írom). Amikor először beraktam és megláttam magam a tükörben nem voltam elájulva... viszont most már nagyon tetszik. Eredetileg ez ilyen királykék szín lenne, ahogy beraktam a sötét zöld szememet nem fedte el teljesen a lencse és ilyen türkizes kékes zöld lett, nem tudom leírni de nagyon szép, különleges, olyan lett, mint a magazinokban a csajok szeme, amit photoshoppal megcsinálnak. Csak ajánlani tudom.
79. contu (válaszként erre: 78. - Prunco)
2008. nov. 13. 17:10

Szia!

Köszi a választ! A környezeted mit szól a szemszín váltáshoz? Neked tetszik?

78. prunco (válaszként erre: 77. - Contu)
2008. nov. 13. 16:51

Szia!

Ez egy havi lencse, nappali. Most már kényelmesebb a viselése, de nem látok vele olyan jól, mint a fehér lencsével és folyamatosan ki van száradva a szemem tőle. Na mindegy most már elhorodom.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook