Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Színes kontaktlencse fórum

Színes kontaktlencse (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
77. contu (válaszként erre: 76. - Prunco)
2008. nov. 13. 02:05

Szia!

Én még nem használtam színeset, úgy hogy nem tudom, hogy mitől lehet.

Mennyi időre szól ez a lencse?

76. prunco
2008. nov. 13. 01:49

SZiasztok!

Nekem ma jött meg a színes lencsém, a Freshlook Colors-tól a True Sapphire-t rendeltem meg.Sötét zöld szemem van, ahogy beraktam a problémám az volt, hogy a pupillám körül(egészen kis körben, tehát az írisz része az kék lett) nem fedte be, hanem csak átmenetet csinált a sötétzöld-sötétkék között. Nem rossz szín az sem, csak hát így fura, hogy a széle szép igazi kék, ahogy halad befele középre úgy válik sötétté, ráadásul méreg zöldé. Szerintetek mitől lehet ez? Azt írták hogy ez teljesen fedi a saját szinedet. Gondoltam rá, hogy nagyot rendeltek, de nem vettem észre hogy csúszkál. Ja és még hozzáteszem, hogy kicsit homályosan láttam vele, eleinte szúrt is, az megszűnt. Azt ugyan nem néztem meg hogy fordítva raktam-e be a lencsét (pedig hordok fehéret,dioptriásat is)csak beraktam. MOndták hogy ezt a szinest is megkell szoknom, úgy mint a fehéret, mert azért csak más. Na nem tudom remélem alakul, mert azért csak 8000 ft.... VÁrom a tapasztalatokat. Üdv.

75. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 73. - Riotgirl)
2008. okt. 22. 08:19
szia, megírnád a még jobb oldal címét, mert itt a forint gyengülése mellett is bármely ismerősőm lencséi 50 %-al olcsóbbak szállítási költséggel együtt mint itthon. Ha van még olcsóbb az érdekelne, bár azt írod a forint miatt annyi lenne mint itthon, akkor mégsem olcsóbb. Vagy hogy is van ez?
74. zhanet (válaszként erre: 73. - Riotgirl)
2008. okt. 21. 22:20

egy két helyen fizetni kell a tesztlencséért, tőlem 2 e ft- kértek, ugy hogy nem vihetem ki az üzletből.. - utána kidobják :(

de Mohácson van egy hely ahol angyon édik , és ingyen szereznek többfélét, több szinben :))

ha a közelben laksz akkor ajánlom kóugorj el ide :)

73. riotgirl (válaszként erre: 72. - 94c02c5bb5)
2008. okt. 21. 21:46

Köszi a tippet, nem rossz az oldal, bár találtam még jobbat. Csak a forint gyengülésének köszönhetően postaköltséggel együtt tulajdonképp ott vagyok, mintha itthon venném meg. :(

Színes lencséből adnak valahol teszt lencsét, ezt tudja esetleg valaki?

72. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 71. - Riotgirl)
2008. okt. 13. 08:24
www.lens.com, szuper és olcsó, onnan rendelek évek óta.
2008. okt. 11. 21:06
Kedves Ninabogár, nem szeretnélek megbántani, de a lens.hu rém gagyi oldal. Legalábbis a színes lencse kínálatuk meglehetősen szegényes.
2008. szept. 30. 13:37
www.lens.hu ! Ajánlom figyelmetekbe
69. riotgirl (válaszként erre: 68. - Fujimoto0)
2008. szept. 6. 23:40

Szia! Ha megérkezett a lencséd és kipróbáltad, megosztanád velünk a tapasztalataidat?

Nekem is barna szemem van. Találtam olyan lencsét amivel lenyűgözően kék szemeket lehet varázsolni, azonban Mo.-on nem forgalmazzák. :( Külföldről próba nélkül nem szeretném megvenni, főleg, hogy még azt sem találtam feltűntetve, hogy meddig hordható..

2008. aug. 25. 23:13
Sziasztok! Találtam egy nagyon jó lencsét, én beírtam a keresőbe "Colors Fedő szín 1 éves kihordású" nagyon reális áron tudtam megrendelni. És van 7.7- 9.2 ig 0.3-as léptékkel minden BC-hez.
2008. aug. 20. 17:59
Sziasztok! Ha homalyosan latsz színes lencsével, rossz a BC-je, pl. ha 8.4-es a szemed max 8.3 vagy 8.5 amit feltehetsz. Optika boltok állítanak mindenféle marhaságot, ne dőlj be, ne vegyél 8.6-osat ha 8.4-es vagy, mert csúszkál, és csak kidobott pénz. Ha nagyon vékony a lencséd, előfordulhat, hogy kifordul, én ezt felrakás után 2 órával veszem csak észre amikor kezd "nyomni" és csúszkál. Egyszerű ellenőrizni, vagy "megütöd" a peremét ujjbeggyel és kifordul, vagy megnézed oldalról és ha harang alakú a széle akkor fordítva van. Tisztításhoz pedig legjobb a peroxidos, mert az tényleg tisztít a tisztítóval, és tényleg tárol a tárolóval, kombinált egyszerűbb, de az a napi 1 perc plusz megéri hosszútávon. Folyamatos hordást én csak 1 hetes vadkempingezésnél használtam, egyszer és soha többé, mert alig bírtam kisírni a szememből, ugyan nem gyulladt be, de szépen felvette a szemgolyó alakját tökéletesen.
2008. aug. 12. 22:58

Sziasztok!

Nekem az lenne a kérdésem hogy nem tudtok e ajánlani valami optikust ahol megnézik hogy lehet e szines kontaklencsém és ha igen milyen görbülettel.

Meg hogy valaki tud valamit erröl a FreshLook colors márkáról? mert nekem is sötét a szemem és azt írják rola h sötét szemre is ajánlott.

elöre is köszönöm.

2008. aug. 7. 11:58

Sziasztok,

az én kontaktológusom az általam hordott Coopervision Xcel toric-ra mondta hogy ugyan 1 hónapos, de nyugodtan hordjam 2 hónapig, viszont felhívta a figyelmemet, hogy ezt más gyármányú lecsére nem vonatkozok! Szóval kérdezzetek rá, mielőtt tovább hordjátok.

Most én is színes lencsére vadászok, de mivel itthon nem forgalmaznak színes tórikusat, külföldről fogok rendelni, ott elég nagy a választék...

2008. júl. 17. 15:10

61. zhanet

sorry nem írtam hogy kinek írom, tehát neked szól na zhanet,de csak akkor ha nem jelent gondot, akár az emailcímemre is elküldhetnéd ,

most voltam egy optikában és ott azt mondták hogy nekem ilyen zöldes barna a szemem és hogy ebből nem lehet zöldet csinálni, mert nem látszana rajta.

várom a véleményed és az emailt. köszönöm!

2008. júl. 17. 15:06
Nem tudnál fényképet küldeni a szemszínedről , és arról hogy milyen a kék lencsével együtt?
62. anbene (válaszként erre: 43. - 8565183eb5)
2008. júl. 9. 13:11
Vigyázz, nem szabad egy kontaktlencsét tovább hordani, mint ahogy előírják. Én is ráfaragtam. Azóta már nem szabadna hordanom, tényleg nagyon ritkán, 3 havonta 1x, ha hordok, amikor muszáj. A lencsén a fehérjék és a piszok olyan mértékű károsodást okoznak, ami felsértheti a szemet. Nekem azóta véreres a szemem.
61. zhanet (válaszként erre: 60. - Violet)
2008. júl. 5. 18:28

sztem probáld ki a 8,7-est, vagy a szaküzletebn kérdezz rá.

nekem 8,4 a görbuletem de csak 8,3 és 8,7 ben láttam eddig lencsét. ezért 8,3 hordok.

sok sikert hozzá!

60. Violet
2008. júl. 4. 21:55

Sziasztok,

Lenne egy kérdésem. Hordok kontaktlencsét, napit, semmi bajom vele. Szeretnék színeset venni, de nem találok görbületben megfelelőt. (Nekem 9,00-es, de ilyet még nem találtam.) Annyi sok jó színt találtam, nem tudjátok, árulnak-e egyáltalán ilyen görbülettel színest?

Köszi,

V

59. zhanet
2008. máj. 29. 12:41

jaj bocs látom zöldet irtál.

szeritnme porbáld ki az acuvue fedő lencséit. nekem is barna a szemem, és nagyon szépen fedi ;)

58. zhanet (válaszként erre: 57. - Szakatus)
2008. máj. 29. 12:40

acuvue-t ajánlom az nekem bevált ;)

milyen szinűt szeretnél?

2008. máj. 22. 19:52

Sziasztok!


Melyik márka melyik lencséje az ami a sötét szemet is átszinezi rendesen? Eredetileg barna a szemem és valami szép zöldet szeretnék!


Köszi

56. zhanet
2008. márc. 31. 10:22

nekem nem dioptriás igy nekem drágább. :(

ez 1 hét éjjel-nappal, avgy 2 hét nappalos viseled. egy dobozban 3 pár van :)

ez 13 e ft körül van :)

55. lill (válaszként erre: 54. - Zhanet)
2008. márc. 31. 10:00
és ez a típus havi lencsében van? és milyen árban? :o)
54. zhanet (válaszként erre: 50. - Style)
2008. márc. 29. 14:59

nem lehet hogy a szines kontaktlencsénél nem megfelelő a görbületed? mert akkor szokott az lenni hogy elcsuszik a lencse és homályosabban látsz.

Ha nagyon idegesit, akkor szerintem ne hagyd benn, mert csak ártasz a szemednek :S

talán porbálj ki és másfajta lencsét.

én "acuvue" lencsét hazsnálok, eddig nem volt vele gondom.

53. Kittka (válaszként erre: 51. - Style)
2008. márc. 23. 02:03
Nekem is begyulladt az éjjel-nappal hordható lencsétől a szemem 2 nap után!Én 9 éve használok lencsét J&J , de most már Ciba-t használok 2éve!szerintem elég jó márka!meg vagyok vele elégedve, de szerintem a szemed nem bírja a színes lencsét!ennyi, de ha homályosan látsz vele ne erőltesd, mert lehet csak kárt okozol a szemedbe!
52. lill (válaszként erre: 51. - Style)
2008. márc. 18. 19:48

Szia!

már régebbóta gondolkodom a színes lencsén, de végül még mindig nem jutottam el odáig, hogy megvegyem. régebben kéket szerettem volna (nkem zöld a szemem), de most inkább a zöld vonz. valami erősebb, különleges zöld :o)

most ahogy írtad, kicsit megijedtem..

51. style
2008. márc. 18. 16:12
Nekem sem volt szerencsém. Havi éjjel-nappali lencsét használtam kb 1,5 hónapig, és szaruhártya-gyulladás lett a vége. :( VIGYÁZZATOK! Én sem gondoltam volna, hogy velem bármi is történhet...
50. style
2008. márc. 18. 16:11
Sziasztok! nekem kékeszöld a szemem, de világéletemben barnát szerettem volna, ezért kb két éve vettem színes kontaklencsét. CIBA Colorblends-et, szóval szerintem a minőséggel nem lehet gond (dioptriás). Biztos fura, hogy valaki pont barnát szeretne, de mindig is éreztem, hogy sokkal szebb lennék vele, ami be is jött. Mindenki mondogatta, hogy szuperül áll...stb, de nekem iszonyatosan kényelmetlen. Alig látok vele, homályos a világ... 6 éve van lencsém,és sose volt gond. Most újabb esélyt adtam a barnának... Megint ugyanez a helyzet. Vagy hagyjam benne sokáig, hátha megszokja a szemem?! Írajatok. :-D
49. zhanet (válaszként erre: 44. - 484f197362)
2008. márc. 12. 18:25
Lollipop nem tudom milyen lencsét használsz, nekem is barna a szemem, és már egy éve szinezem kékre, és szép világoskék lesz tőle a szemem.. olyan mint a huskyé :)
48. LoLiNa
2008. febr. 7. 07:25
hello kitty-s kontaktlencse az igazi :D sok a pihent agy :D felteszem a képeslapok közé, nemrég találtam :D
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook