Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szigorú óvónő! ..hogyan értessem meg a lányommal, hogy ne féljen tőle? fórum

Szigorú óvónő! ..hogyan értessem meg a lányommal, hogy ne féljen tőle? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 15. 17:09

Hááááááááát, kedves anyukák! ha nem változtatják meg a törvényt, akkor bizony 62 éves korukig dolgoznak az óvónők. Szegények... nem ők akarták ezt.


De szerintem ezzel nem is lenne baj. Milyen aranyos tud lenni, egy nagymamás, dédelgető, mosolygós óvónéni!! Ugye? A ti boszi óvónénitek talán már fiatalon is ilyen volt!


Szerintem próbálkozzatok az óvónéninél. Mondjuk, ha épp kedves volt a lányoddal, akkor másnap mondd el neki, hogy milyen boldog volt a picid, meg te is, hogy ilyen aranyos volt tegnap. hátha valami beindul nála.

Direktben nem érdemes ilyesmiről beszélni vele, nem hinném, hogy eredményes lenne!!


Sziasztok - egy óvónéni

7. Ekka (válaszként erre: 6. - Csicsi25)
2010. szept. 21. 14:28

Nálunk is ilyen sületlen az egyik óvónő.. Lassan már nyugdíjban lenne a helye. Ő a szülők előtt sem fogja vissza magát, vannak rossz, meg még rosszabb napjai:S

Lányom sem csípi!

2010. szept. 21. 14:26
Szerintem a kislányoddal nem tudod ezt megbeszélni, ő még úgy sem fogja megérteni. Az óvónővel kell beszélned. Ha meg ilyen idegbeteg, miért ment óvónőnek?
2010. szept. 21. 14:24

Szegénykém amúgy is olyan érzékeny.. már attól is sírva fakad, ha csúnyán néznek rá, ez az óvónő meg egy boszorka.

(na meg hangulatember)


Én elintézem annyival, hogy h..lye, nem kell vele foglalkozni, de a lányomnak ezt mégse mondhatom:D

2010. szept. 21. 14:22

Amúgy is akadozós volt a beszoktatás, voltak nagy jelenetek reggel, de aztán szépen lassan beindult a kerék.. Semmi sírás, jókedv.


Egészen tegnapig még az óvónéni nem tolta le a lányomat!

Ma más sírva ment.


A helyzet, hogy 2-kor felébredt, de nem akart pisilni, erre az óvónő kivitte, a lányom meg sírva fakadt. Kérdezte mi a baja, Ő meg nem mondta meg. Ezen bepipult az óvónő! ..majd még 3-ig csendbe kellett feküdni. (én 3/4 3-ra mentem érte, de én is kaptam:D )

A másik óvónő megengedi a gyerekeknek, hogy felkeljenek, ha felébredtek. A sarokban van egy ágy, ott szoktak csendben játszani, még a többi alszik.

Ennél az óvónőnél más a rend. Olyan mint egy kiképzőtiszt. A gyerekek joggal tartanak tőle, de azért én szeretném, ha a lányom nem rettegne.

2010. szept. 21. 14:22
puff..hát egy óvónő ne legyen annyira szigorú..a lányoddal sehogy. Az óvónénivel beszéld meg, kérd meg, hogy segítsen..egy gyerek nem félhet az óvónénijétől..
2010. szept. 21. 14:22
Ez nehéz kérdés. A kisfiam első osztályos és a tanítónéni szigorú, ráadásul elég nagy hangú is. A gyerek fél tőle. Én sem tudom hogy megmagyarázni neki, hogy ne féljen. A tanítónőnek szóltam, hogy érzékeny a gyerek és kicsit figyeljen jobban rá.
2010. szept. 21. 14:19
Szigorú óvónő! ..hogyan értessem meg a lányommal, hogy ne féljen tőle?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook