Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Sziasztok!Kislányom még múlt héten kiborított egy pohár kakaót a gyerekszobába a szőnyegre.Azonnal kitakarítottam, de még mindig érzem! fórum

Sziasztok!Kislányom még múlt héten kiborított egy pohár kakaót a gyerekszobába a szőnyegre.Azonnal kitakarítottam, de még mindig érzem! (tudásbázis kérdés)


9. bekibaba (válaszként erre: 8. - Bekibaba)
2010. ápr. 19. 17:20
Eddig úgy néz ki,mert nem érzek most semmit!Viszont nem éreztem ezt a szagot csak reggel.Mert bezártam az ajtót a gyerekekre éjszakára és mikor reggel bementem.....pffff....na majd meglátom...Eddig tuti jó!Nagy puszi érte!:-)
8. bekibaba (válaszként erre: 6. - MelisUK)
2010. ápr. 19. 17:19
Köszi!Teszek belőle mindenhová!:-)
7. ac808a6b30 (válaszként erre: 5. - Bekibaba)
2010. ápr. 19. 12:32
Nos, sikerült????
2010. ápr. 19. 11:17

A szódabikarbóna nagyon jó szagtalanító, tényleg azt próbáld ki.

Én a hűtőbe is azt használom, minden hűtő takarítás után újat teszek bele és totál szagmentes a hűtőm. Egy mosópor adagolót fogtam be erre a célra, abba töltöm a szódabikarbónát.

Anyum mondta, hogy az ágyat is be lehet vele hinteni, hagyni kell egy ideig, majd kiporszívózni.

Ugyanígy az egész szőnyeget is be lehet vele hinteni. Nálunk árulnak is ilyen szőnyeg szagtalanítót, olyan mintha valami hintőpor lenne, de tuti szódabikarbónás valami, csak még illatos is mellette. Ezzel kell behinteni a szőnyeget, hagyni, majd kiporszívózni. Minimum egy hétig olyan finom illat van tőle az egész lakásban, nagyon szeretem.

Albikban laktam a saját lakásom előtt, volt hogy büdi volt a szőnyeg, ez mindig helyrehozta.

Meg a hűtőket is szódabikarbónával szagtalanítottam, a nagyon büdöseket is helyrehozta - de persze takarítani így is kell bizonyos időközönként és cserélni kell benne ezt a port.

2010. ápr. 19. 10:27
Na...akkor ki is próbálom.Még ezeket a trükköket nem is hallottam!
2010. ápr. 19. 10:21

Szia!

Próbáld meg,hogy szódabikarbónát oldasz fel vízben és azzal dőrzsőld át egy kicsit.Nekem bevált amikor a kislányom a szőnyegre hányt pár hete.

2010. ápr. 19. 10:21

Szia!


Szódabikarbónát keverj össze citrom levével, azzal próbáld meg!

2010. ápr. 19. 10:19
Megpróbáltam ecetes vízzel áttakarítani és most már nem a kakaót érzem hanem az ecetet!Szerintetek mivel vegyek mi a szőnyegből ezt a szagot?Már megőrülök tőle!:-(
2010. ápr. 19. 10:17
Sziasztok!Kislányom még múlt héten kiborított egy pohár kakaót a gyerekszobába a szőnyegre.Azonnal kitakarítottam, de még mindig érzem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook