Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Sziasztok Dunaújvárosiak, nem sokára érkezem :) fórum

Sziasztok Dunaújvárosiak, nem sokára érkezem :) (beszélgetős fórum)


2016. máj. 6. 15:16

Sziasztok! A nyár folyamán fogok Dunaújvárosba költözni és gondoltam indítok itt egy fórumot. Konkrét célom nincsen, hacsak nem az, hogy ne érezzem majd magam olyan egyedül, hátha szert teszek pár (leendő) ismerősre/barátra, még ha csak itt az "éterben" is. Minden érdekel, amiről úgy gondoljátok, hogy érdekes, fontos, vagy csak beszéljünk róla.

Mivel nő vagyok a fodrász/kozmetikus/körmös/nőgyógyász.... téma mindenképpen érdekel. :)

És természetesen az egyik legfontosabb, hogy találjak magamnak állást, mert minden feladva fogok odaköltözni a párommal. De ilyen a szerelem és egy percig sem bánom. Sajnos első körben nem lesz még állatunk, pedig nagy állatrajongó vagyok, szóval kutyások és cicások mindenképpen gyertek, hogy az elején mehessek bérsimogatni. Még annyit rólam, hogy 32 éves leszek, jelenleg egy suliban dolgozom adminisztrátorként. Vicces vagyok és jólelkű, a súlyommal állandó hadban állok. Röviden ennyi, de remélem, hogy lesz még több is.

Szeretettel várok ide Mindenkit, akinek van kedve pötyögni!

Szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook