Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexuálisan túlfűtött lány vagyok, de a párommal egyáltalán nem élvezem a szexet, és ettől nagyon szenvedek! fórum

Szexuálisan túlfűtött lány vagyok, de a párommal egyáltalán nem élvezem a szexet, és ettől nagyon szenvedek! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
292. *soul* (válaszként erre: 290. - 39694c0c70)
2011. dec. 2. 16:27
Szted azt minek hívják...aki a barátja mellett mással kefél?
291. *soul* (válaszként erre: 289. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 2. 16:23

..jajj jajj megint... XD fogadjunk tom a tipped!


ÁLOM CICA vagy ki a franc...

2011. dec. 2. 16:23
Akkor kell keresni mást, akivel lesz szex! :-)
289. 31c1daa9fa (válaszként erre: 288. - *soul*)
2011. dec. 2. 16:23
Nekem meg így legyen ötösöm, hogy tudom ki vagy! :D
288. *soul* (válaszként erre: 287. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 2. 16:21

Így legyen 5-söm... :P

Viszont nem igazán jó helyre írtam...élevzném a sexet a párommal ha lenne sex... :/ totálisan elhidegültünk egymástól az utóbbi pár hónapban... soha nem gondoltam volna,hogy egy kapcsolatnak az alapja a "sex". Elítéltem azokat akik ezt így gondolták! Pedig igenis sokat számít! Ha nincs...csak a kétségek és a kserrgés marad.. :/

287. 31c1daa9fa (válaszként erre: 286. - *soul*)
2011. dec. 2. 16:17
Ráérünk. :)
286. *soul*
2011. dec. 2. 16:17
Hűűű ez naon hosszú lenne... :D
285. 31c1daa9fa (válaszként erre: 284. - *soul*)
2011. dec. 2. 16:15
Milyen eseted volt? :)
284. *soul* (válaszként erre: 283. - 31c1daa9fa)
2011. dec. 2. 16:14
Hmm?
283. 31c1daa9fa (válaszként erre: 282. - *soul*)
2011. dec. 2. 16:12
Nocsak nocsak, mily meglepő. :)
282. *soul* (válaszként erre: 279. - A9c828c28c)
2011. dec. 2. 16:06
Hát igen...."ilyenről" én it tudnék mesélni... :(
281. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 279. - A9c828c28c)
2011. dec. 2. 15:28

ha nem nős ffival kezdtél volna,akkor ez mind csodás lenne..(vagy azt hitted,1-2 alkalom lesz?nem zavart,h más pár életébe mászol bele? nem akarlak ezzel nyúzni,van elég fájdalmad enélkül is,nem muszáj válaszolnod)

Egy részben így is az,mert sokat megtudtál magadról,és a múltadról,és a következő kapcsolatodat talán már ügyesebben,szerencsésebben kezded,mert tudod,mit akarsz és mit nem.

280. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 278. - 25d4b44717)
2011. dec. 2. 15:24

hát..erről itt nem akarok vitatkozni,de a Biblia számtalan fordításon átesett,és arról híres,hogy sok mondatát akár 2 ellenkező-féleképp is lehet értelmezni,úgyhogy sokan,tetszésük szerint maguk mellé állíthatják.

és nagyon sokan,akik hivatkoznak rá,valószínűleg igencsak felületesen ismerik,vagy olvasták és értelmezték eredeti nyelven.....

2011. dec. 2. 12:35
Nem így akartam,az én hibám.Szexelni akartam egy jót,mert nagyon kívántam,és azt hittem,majd megtörténik,és lenyugszom,folytatom a családi életem,csak közben derült ki,hogy nekem nem is a szex volt,ami már nem működött.Egyszerűen nem szeretem a párom,és nagyon hiányoznak az érzelmek a lelkemből.Sikerült beleszeretnem valakibe,ez már egyértelmű jele volt,hogy párkapcsolati gondok voltak,csak pont nem a megfelelő férfit választottam.De nem véletlenül szerettem bele.Ő tényleg nem csak szexelni akart,mi sokat beszélgettünk,annyira jól éreztem magam vele,olyan gyengéd volt,el sem hittem,hogy velem történik.De ez mindig csak addig tartott,amíg együtt voltunk,utána visszaszellemült a családjához,és az üzenetek is szépen lassan elmaradoztak.Fel kellett ébrednem az álomból.Többször ráébredtem mostanában a valóságra.Hirtelen,a semmiből jönnek ezek a megvilágosodások.Ráébredtem,hogy a 13 évig tartó kapcsolatom nem állt sem szerelemből,sem romantikából.Apró,de oly fontos figyelmességek hiányoztak,amik nélkül már nőnek sem éreztem magam........
278. 25d4b44717 (válaszként erre: 277. - Ec6e9cfd9f)
2011. dec. 2. 11:08
Ezért lehet sokak számára vezérlő a Biblia, mert zsinormértékül szolgálhat az élet minden területén. Ezért is maradt a legnagyobb példányszámú könyv mióta világ a világ:-):-)
277. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 271. - A48a4f4ae8)
2011. dec. 2. 10:17

nagyon szép,és kifejező vers,de szerencsére az élet nem igazolja teljesen.

Ahogy : kár slágerszövegekből meg versekből venni útmutatást az élethez,mert azokat is csak 1 ember írta,a saját tapasztalatával,és lehet egy költő zseniális huszonévesen,nagyon jól kifejezheti az érzéseit,de egyszerűen még nem látott,tapasztalt annyit,mint mondjuk egy 60 éves átlagember,akinek nem volt épp sima élete,és emberek között forgott.

276. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 274. - 25d4b44717)
2011. dec. 2. 10:12
ööö..köszönöm.Örülök,hogy kb.értjük egymást.
2011. dec. 2. 10:04
Nagyon szép, mint minden Babits :-):-)igy vagyunk mi férfiak. A tinik más kategoria, de nekik is be nő előbb utóbb:-):-)
274. 25d4b44717 (válaszként erre: 270. - Ec6e9cfd9f)
2011. dec. 2. 10:01
Okosnak és nagyra tartalak. De nem azt tartjuk könnyűnek,aki tudja mit akar,hanem aki ránk akarja varrni magát.Bár a ffi elfogadja 1-2alkalmi felkinálkozást, .Ebböl Hosszú kapcsolatra következtetni botorság. A többi ismét stimmel:-)
273. 25d4b44717 (válaszként erre: 269. - A48a4f4ae8)
2011. dec. 2. 09:53
Ez így nagyon igaz.Lehetne még minden kötelezettség nélkül ismerkednl,szórakozni, flörtölni :-)Tanulni, szokni az új életet :-)
272. 25d4b44717 (válaszként erre: 267. - Ec6e9cfd9f)
2011. dec. 2. 09:48
Ha Tudnád,mennyire azt írod amit én gondolok :-)Talán nem jól fogalmaztam. Kezdeményezni -okosan-mindenkinek szabad. De,ha nem kell a másiknak, nemveszi az adást, és tovább erőlteti rá magát valakinek az helytelen. A nős ffi is lehet jó jelölt bizonyos esetben. Pl.még nem tudtak megegyezni a szétválás kulturált lebonyolitásában./gyerek.anyagiak,lakás/jelen esetben ez csak egyik esetben áll fenn.
271. a48a4f4ae8 (válaszként erre: 270. - Ec6e9cfd9f)
2011. dec. 2. 08:22

Erre már réges rég megírták a választ a költők:


Kallimachos: MINT A VADÁSZ...


Mint a vadász a hegyekben az őzike lábanyomát, a

nyul szaladó árnyát kergeti hóvizen át

s nem csügged; de ha így szólnál neki: «Itt van előtted

mozdúlatlan a vad!» - rá se tekintene tán:

épilyen a szerelem, mert üldözi azt, ami illan,

s elfordúl attól, ami kinálja magát.


Fordította: BABITS MIHÁLY

270. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 267. - Ec6e9cfd9f)
2011. dec. 2. 08:12

pontosítom még ezt a "könnyűvért",mert szerintem ez egy fontos sztereotípia,amit sokan követnek..

Erről mit gondolsz,pontosabban mit gondolnak a férfiak,akik olvassák:Könnyűvérű a nő,ha kikezd veled,de neked nem tetszik/nem kell.

és ha az a nő kezd ki veled,akit csak távolról bámultál,mert úgy érezted,teljesen esélytelen vagy nála? ugye itt már más a helyzet( remélem..) ,és örül a férfi,hogy sikerült felkeltenie a nő figyelmét,vagyis a nő őt választotta.

(persze megvan a női verzió is:aki ffi nem kell: erőszakos,aki meg tetszik,ugyanazzal a viselkedéssel: határozott,férfias:)

269. a48a4f4ae8 (válaszként erre: 265. - A9c828c28c)
2011. dec. 2. 08:01

Teljesen átérzem a helyzeted. Erősnek kell lenned, és elfelejteni, mert ő nem lehet társ számodra.

Keress valami elfoglaltságot, ami teljes odafigyelést igényel, és idővel eljutsz oda, hogy nyitott leszel más felé is, olyan felé, aki mellett nem kényszerülsz hazugságokba.

Pl amikor jön az érzésed, "mire vagyok képes vagy hajlandó,hogy legalább egy kis időt vele tölthessek,hogy ne keressen mást helyettem", menj el futni. Ha úgy érzed, sírd ki magadból, de inkább ne folytasd.

268. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 265. - A9c828c28c)
2011. dec. 2. 07:09

Mióta ismered őt? hányszor találkoztatok kb,és mennyi időre?

én még mindig azt gondolom,hogy a hirtelen felszabadult és teret nyert vágy beszél belőled.Persze az nagyon jól összekeverhető a szerelemmel..Majd csak akkor derül ki,mi volt valójában,mikor lecsupaszítod a gondolataidat.Szoktatok hosszasan beszélgetni is,és egyáltalán nem szexelni?

267. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 264. - 25d4b44717)
2011. dec. 2. 07:06

"régen a felajánlkozó nőt könnyűvérűnek tartották": ezek szerint te ezt tartod,máig is.

Vajon régen boldogabbak voltak a kapcsolatok,mikor kizárólag a férfi választhatott? A ffiaknak valószínű igen.

Még egyszer leírom,pontosításként:a valamirevaló férfi értékeli egy nő kitartó,hűséges,állhatatos érzelmeit,szerintem.

Már előzőleg leírtam,de tán az sem volt egyértelmű:szerintem családos férfi után nemhogy futni nem szabad,de én rá sem nézek,szeretőnek sem,sőt még a barátkozást is nagyon meggondolom.

Igen,a férfi dolga az udvarlás.Amit viszont én hallottam ,férfiaktól,hogy a nők úgy csinálnak,mintha csak a férfinak kéne kedvesnek lenni,ők meg ezt nem viszonozzák,nem értékelik..több 30 körüli férfiismerősöm belefáradt ebbe a fajta udvarlásba,és megértem őket.Ha oylan kapcsolatot akar vki,ami egyensúlyon alapul,és nagyjából demokratikus,akkor azt gondolom,a nőnek igencsak viszonozni kell a ffi kedveskedéseit,sőt az sem hátrány( legalábbis saját tapasztalataimból kiindulva),ha a nő teszi meg az első lépést.Aztán persze figyelni kell,hogy mi a második lépés a férfitől,és addig nem ugrálni,amíg ezt nem teszi meg..-az egyensúly megtartása érdekében.

2011. dec. 1. 12:40
Köszi a kedvességed:-)Tudom néha kemény vagyok az igazságom mellett. :-)Mentségem,jószándékom.Elmondom, minden ffi érdeklődést mutat a gyengébb nem felé, amig érdekei ezt kívánják. Mikor áldozatot kell,ene hozni, már menekül a nő elől.Ezért van annyi szingli világszerte.A tiszta érzelmű nők többnyire áldozattá lesznek .Nagy önuralom kell ha nem akarnak boldogtalanok lenni. Nagyon jól meg kell gondolni kinek adják legszebb érzelmeiket.Ha mégis pórul jár, csak egyettlen megoldás van.Mielőbb még az emlékezet is kitörölni mindenhonnan. Bárhogy is fájjon, különben csak fokozódik a szenvedés.. .A te Tiszta szerelmed is érdemtelenre pazaroltad.MENEKŰLJ amig nem késő.Mig ő benned van,nincs helye az új és igazi szerelemnek.
265. a9c828c28c (válaszként erre: 264. - 25d4b44717)
2011. dec. 1. 10:28

Igazat kell adjak neked!Az lenne a normális,ha egy férfi udvarol a nőnek,csak megváltozott a világ.Én ezt "civilizációs betegségnek" nevezem.Az én esetem annyiból más,hogy az elején megvolt az érdeklődés felőle,bár tisztáztuk,hogy nem lehet belőle szerelem,csak másféle érzelem,ami úgymond nem kötelez semmire minket,és azt gondoltam,nekem ez menni fog.Aztán egy nap rájöttem,hogy annyira hiányzik a törődés az életemből,és annyira erős az a vágy,amit iránta érzek,és más ugyan úgy közeledő férfi iránt nem,hogy rájöttem,szerelmes vagyok.Találkozgattam másokkal is azóta,nagyon szerettek volna tőlem többet,és nagyon próbálkoztak,de semmit sem éreztem,csak ő járt a fejemben.

Ha valaki nem érti meg,miért szaladok egy nős férfi után,aki nem is szerelmes belém,az még nem volt igazán szerelmes.Már nem ismerek magamra,néha mire vagyok képes vagy hajlandó,hogy legalább egy kis időt vele tölthessek,hogy ne keressen mást helyettem.Higgyétek el,nem vagyok büszke magamra,pedig a büszkeségen,és tisztaságom volt a legerőssebb erényem,miattuk oly sok dologról le kellett mondanom,ma már bánom,hogy elvesztegettem a drága időt,amit nem hozhatok vissza többé!

264. 25d4b44717 (válaszként erre: 263. - Ec6e9cfd9f)
2011. dec. 1. 08:31
Ezt jól idebökted. Kedves :-)A kitartást én is értékelem természetesen. De...ha egy családos ffi után fut egy nő..Jaa és szerintem az udvarlás a ffi dolgát.A nő aki elfogadja,vagy nem.Régen a felajánlkozó nőt könnyűvérűnek tartották.Ha attól valamirevaló egy ffi,h.a könnyű nöket értékeli, akkor én nem akarok az lenni. Maradok a hagyományos felállásban :-)A hűség és a család pártján.
263. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 260. - 25d4b44717)
2011. dec. 1. 06:37

Ebben tévedsz..Van az a hagyomány,miszerint a nő fusson a ffi után,De egy nő kitartó,stabil érzelmeit egy valamirevaló férfi MEGBECSÜLI.Ami nem jelenti feltétlenül azt,hogy kapcsolat lesz belőle(bár iylet is láttam közelről,nem egyet..)de semmiképp nem becsüli le a nőt emiatt.

Hangsúlyozom: egy valamirevaló férfi.Akit nem a látszat érdekel,hanem a mélyebb indítékok,érzések.

És persze a nőnek sem szabad ,vagyis inkább nem érdemes lógni a férfin..elég,ha alkalmanként biztosítja róla,hogy részéről stabil az érdeklődés,az érzelem.

Bár Alexya gondolom még nem tart itt,annyira nem ismerik egymást,úh. csak általánosságban mondtam

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook