Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) fórum

Szex(i) vagy nem szex(i)? Téma: Bármi csak merészen és érzéssel :) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
7810. Andi.Bobi (válaszként erre: 7805. - Dolcsy1989)
2018. febr. 22. 14:39

Sziasztok!

Köszi jobban vagyunk! Még nem múlt el teljesen,a kicsimnek ma van az utolsó antibiotikum nap. Nekünk még pár napig szedni kell,de már sokkal jobban vagyunk.


Itt maradtunk anyunál Budapesten a kicsimmel.

A párom most indult vissza,a munkahelyére kell mennie beszélni,hogy beteg,hoz gyógyszert meg ruhákat...Ma este jön vissza és itt maradunk hétvégére:)

Hideg van itt is nagyon,-18 fokot mondanak hétvégére :(


Egyfolytában menni kell a gyerek után itt anyunál..minden veszélyes,sarkok,holmik..konnektor,kutya..egy perc megállás nincs. Este is alig tudtam elaltatni,annyit sírt,nem a megszokott helyén van.

Holnap már remélem megyünk mindenfelé....


Kedden mikor megérkeztünk,este át mentünk a másik mamához,a párom fiáékhoz. A kicsi meg még beteg volt,úgy köhögöt,megijedtünk. Ezért azóta nem vittük ki,bent vagyunk a meleg lakásban...

Pont most lett ilyen idő:(


Ezt leszámítva jó végre kicsit kimozdulni,találkozni a családdal:))

2018. febr. 22. 09:37
Mermancs hogy birod? Mar az utolsokat rugdossa odabennt! :)
7808. Veronka30 (válaszként erre: 7804. - Dolcsy1989)
2018. febr. 22. 09:37

😁 Nyertünk! :-P

Szerintem is jó! Nekem most van a tavalyi ami kicsit feszül így szükés után és van az amit kismamásnak vettem s így pocak nélkül bő..kövi szezonban be kell szereznem egy újat

7807. dolcsy1989 (válaszként erre: 7806. - Dolcsy1989)
2018. febr. 22. 09:34
Ja a legjobb es egyetlen baratnomrol van szo...az lemaradt! XD
7806. dolcsy1989 (válaszként erre: 7801. - Veronka30)
2018. febr. 22. 09:34

Na agyalok kicsit rajta.


En mikor kulfoldon laktam neten keresztul egy ajandekfutarral kuldettem ki a munkahelyere egy diszdobozba csomagolt Baileyst meg bonbont meg egy csokor viragot egy levellel amibe azt irtak amit en kertem toluk. Kb 12000 ft volt szallitassal egyutt. Majdnem elsirta magat a vendegek elott ugyeglepodott. Aztan mikor hazajottunk egyutt ittuk meg. Persze a csokival nem vart meg XD

7805. dolcsy1989 (válaszként erre: 7800. - F.frezia)
2018. febr. 22. 09:28

Hat jobbulast neked. Ugy utalom mikor elmegyek orvoshoz es benyogi h meleg tea es sok pihenes. Bele tudnek olyankor b..zni a fejebe h ehhez nem kell orvosi diploma...XD

Gyogyulj meg!!!!



Andi ti hogy vagytok?

2018. febr. 22. 09:24

Na feltettem egy kepet a kabatomrol...nem nagy szam...de egynek jo. Legalabb ehhez fel tudok venni sportcipot is. Igy sokkal gyorsabban megjarom reggel az ovit mert nem kell szarakodni a farmerral meg felsovel es a magassarku bokacsizmammal. Ez eddigi kabataimhoz eleg butan nezett ki egy melegitonadrag meg sportcipo. XD


Mondjuk ezert a kabatert soha de soha nem fizettem volna ki az eredeti 16000 ftos arat. 3000 meg belefert. :)

7803. f.frezia (válaszként erre: 7801. - Veronka30)
2018. febr. 22. 06:56
Ajándékkupon pl. a jegy.hun vagy a librinél?
7802. Veronka30 (válaszként erre: 7800. - F.frezia)
2018. febr. 22. 05:53
Jobbulást!
7801. Veronka30
2018. febr. 22. 01:31

Legjobb barátnőmnek idén már volt a szüli és a névnapja is..még nem találkoztunk idén,de lassan pótoljuk..

Milyen ajándékot RENDELJEK neki? Ötletek? Összeghatár max 15e ft.-egyedüli barinőm ( a melyik szó idegesít topikosok most írhatják ezt a szót is 😉)

Mellékesen,2éve ő lett a bérmakeresztanyám..így Klaudiámnak ő a bérmakereszt nagyanyja 😂😂😂 Mikor ezt a filozofálgatásom elmeséltem neki 🤣

Szóval ötletek jöhetnek. A csaj szingli, játékszerek, szexis holmik már voltak, szóval egyhangú,szép v praktikus holmi kellene..

7800. f.frezia
2018. febr. 21. 21:14

Beteg vagyok, elkaptam a csajoktól.

Már tegnap is ittam forró italt, pálinkát.

Ma emellé meg fájdalomcsillapító, torokfertőtlenítő és propoliszos méz is társult.

Elkezdett fájni a fülem is. A héten nincs doki, így a férjem este átvitt az ügyeletre. Nem lettem kisegítve, vírusfertőzés, a fülemre még nem terjedt át, csak kisugárzik a fájdalom. Pihenjek.. ha hétvégéig nem múlik, menjek vissza, ad antibiotikumot.

Persze, mert lehet is pihenni 2 gyerek mellett. Persze ők már jobban vannak, ma sokat rosszalkodtak is..

7799. Mermancs (válaszként erre: 7790. - C47623800d)
2018. febr. 21. 19:46

Szia Locis!


A tavasz szerintem is új erőt adhat neked! Bízz magadban. Az öltözködéssel sokat lehet segíteni a "nő" megtalálásában, ezzel hogy állsz?

A szexet nem kívánod, vagy ez egy ilyen időszak?

7798. Mermancs (válaszként erre: 7791. - Dolcsy1989)
2018. febr. 21. 19:39
Igen, muti a kabit! :)
7797. Veronka30 (válaszként erre: 7791. - Dolcsy1989)
2018. febr. 21. 19:37
Milyen a kabi? Muti!! Vegyél nekem is! 😂
7796. Veronka30
2018. febr. 21. 19:35

Szerintem ez a tüköreltávolítás jó ötlet nagyon! Meg vegyél valami csinos rucit vagy szexis fehérneműket s ha nem is látja senki ad egy kis.."csínt",vmi plusz érzést. Ez hülyén hangozhat de sztem nem hülyeség.

Nekem a zene volt az, ami helyre tudott rázni annó. Táncolj, s tombold ki magad kedvenc zenéidre.

Erős vagy!! Minden elismerésem! Rendbe fogsz jönni hamarosan,a tavasz új lendületet hoz majd lelkednek is!

7795. f.frezia (válaszként erre: 7791. - Dolcsy1989)
2018. febr. 21. 16:28
😂😂😂
7794. f.frezia (válaszként erre: 7793. - C47623800d)
2018. febr. 21. 16:27

A betegségtudatot?

De passz, okosat nem tudok mondani.

Szerintem elég ha csak a felszínen maradsz. Ha egyelőre örülsz a negyedéves eredményeknek!

Egy túlélő vagy, egy hős, erős kívül-belül! Ezt ne feledd, akkor se ha úgy érzed kimerültél.

Ha kint parókában és műszempillával nőnek érzed magad, akkor tessék otthonról eltávolítani a tükröket!

Ugyanaz a nő vagy otthon is! 💜

7793. c47623800d (válaszként erre: 7792. - Dolcsy1989)
2018. febr. 21. 15:59
Pszichológushoz járok, mert - bár az utolsó kezelést tavaly augusztusban kaptam - idén januárra úgy éreztem, elfogyott minden erőm. Jelenleg tünetmentes vagyok, ami azt jelenti, hogy negyedévente szigorú ellenőrzésekre járok. A legutóbbi decemberben volt... és lassan itt az március. Mindenki azt tanácsolja, engedjem el... na de mit?
7792. dolcsy1989 (válaszként erre: 7790. - C47623800d)
2018. febr. 21. 13:25

Ehhez egy ekkora kuzdelem utan kell ido. A testednek es a lelkednek is.

A betegseg milyen fajtaja derult ki nalad? Tul vagy a terapian es hatsos volt...tehat kigyogyultal?

Mindenekelott leszogezem, hogy kalapot emelek elotted a kitartasod miatt. Ha lelkileg nem tepert le a betegseg akkor a tested hamar visszagyogyul es olyan leszel amilyen szeretnel. :)

2018. febr. 21. 12:37

Szaisztok csajszikak.

Hetvegen elmetunk az emberrel ketten shoppingolni egyet. Arkad tele van akciokkal. Vettunk neki egy retro kabatot...nekem ugyan nem kellett kabat de vettink nekem is egyet. 3000 ftra ertekeltek 16000rol. Ingyen volt.

Utam csak mosolyogva a penztarnal arabul hangosan mondja az eledono elott h : most en fizetek es este ez a kisangyal meghalaja majd...

Eladonom meg pislogva visszakerdez h mit mondott?

Ember valaszol neki magyarul: azt kerdeztem hogy mennyit lehet alkudni az akcios arbol? XDXD

Nem hiaba...a vereben van az alkudozas!!

7790. c47623800d (válaszként erre: 1. - Ronina4)
2018. febr. 21. 09:13

Sziasztok!

Túl vagyok egy kemoterápián. A hajam már növekszik, a sebeim begyógyultak, de még mindig nem találom magamban a NŐT... A munkahelyen, az utcán, a közértben - parókában, műszempillával - annak érzem magam. De otthon... a külsőségek nélkül még mindig egy beteg asszony néz vissza a tükörből...Szeretnék tenni ez ellen, de néha úgy érzem, lehetetlen küldetés. A szex? Hát arra már nem is emlékszem...

7789. Mermancs
2018. febr. 21. 07:11
Nálunk ma folytatódik a felújítás... De nem hiányzik. Jó lenne ha ma befejeznék! Utána itt is van pakolni való.
7788. f.frezia (válaszként erre: 7786. - Veronka30)
2018. febr. 21. 01:36

Igen, nagyon nehéz megmaradni férfinak és nőnek a kezdetekben.

De ahogy nőnek a gyerekek, egyre könnyebb lesz :) és a szülőséget is egyre lazábban lehet venni..

7787. f.frezia (válaszként erre: 7785. - Mermancs)
2018. febr. 21. 01:32

Nagyon sok helyen sztem az is közrejátszik, h. az apuka nem úgy foglalkozik a gyerekkel, ahogy azt anyuka elvárná.

Nálunk mondjuk ilyen nem volt, mert a férjem bármit megcsinál.. és még játszik is velük a kezdetek óta.

Csak a mai napig meg kell neki mondani mindent :)

Ki kell készíteni a ruhájukat, ha nem vagyok itthon, meg kell mondani melyiknek mit adjon enni, ha orvoshoz viszi valamelyiket, sorolni, hogy mit vigyen magával, stb. Na jó, férfi.. szóval mit vártam? :)

Pl.képes ráadni a nagyobbra a kisebb ruháját, aztán megjegyzi ártatlanul: szerintem ez már kicsi rá, új ruhát kell venni. A mai napig nem tudja megjegyezni, hogy melyik szekrényben melyiknek a ruhája van 😂


Szerintem sok vita azért is van, mert türelmetlenebbek vagyunk. A fáradtságtól?

Na meg a nőt semmi más inger nem éri: csak a baba.. vágysz h.hazaérjen a férjed és végre felnőttelj is beszélj, de igazán nincs új témád.

Na és megszűnnek a közös, kettesben töltött programok.

7786. Veronka30 (válaszként erre: 7784. - F.frezia)
2018. febr. 21. 00:44

Nálunk...én már 2x mentem át h na majd most lesz szex. 8kor már alszik kiscsajszim..férjem is aludt..

Mi is tudatosan az mellett voltunk h megmarad a férfí és a női szerep. Nem fog a szülőség kárára menni. Eddig nem jött be.

Hétvégén jó lenne beiktatni vmit 😉 hátha lenyugszunk..nem hamarabb mert megjött..reméltem pár hónapot nyerek még nélküle.

De kész a festés minden helységben "már csak" vissza kell pakolni.

7785. Mermancs (válaszként erre: 7784. - F.frezia)
2018. febr. 20. 21:12

Köszönöm az őszinte válaszod, elgondolkodok a soraidon.

Ráadásul ami a szex részét illeti, sokaknak előjön a terhesség és a szülés alatt kellemetlen egészségügyi probléma is..

Valakik a hízás-fogyas dologgal is küszködnek, esetleg ezekből kifolyólag depresszió. Elég sok minden jöhet, ahogy elnézem.

7784. f.frezia (válaszként erre: 7782. - Mermancs)
2018. febr. 20. 20:29

Nem tudom mennyire változunk hormonálisan.. de gondolkozásban 100%-osan megváltozunk.

Azt hittem ránk nem lesz hatással a baba, a kapcsolatunk szilárd, hát nem így történt.


Amíg a te gondolatodat 100%-ban kitölti, az övét nem.

Neked természetes, h.mindent hozzá igazítasz, h.tudod mi kell egy pelenkázótáskába, fejben percre pontosan eltervezed a napot, mikor indultok el otthonról, mikor főzöl, hánykor van szoptatás/etetés, hányra kell hazaérni stb.. neki ezek nem alapvetőek.. és én ezen felhúztam magam.

Nem mellesleg egész nap babázol, cukin beszélsz hozzá, énekelsz stb., mikor hazaér a férjed, nincs erőd őt is körbeugrálni, ahogy előtte tetted.

És nem utolsó sorban 10szer előbb választod az alvást a szex helyett.

Nálunk mellé még szexuális probléma is adódott az elsőnél (nem tudom mit hol hogyan vágott és varrt a doki, de egy horror volt a szex, kb.6 hónap volt mire be tudtuk fejezni a fájdalomtól (kb.mintha penge lett volna ott és alig fért be) és 9 hónap kellett h.újra orgazmusom legyen). A 2.szülés után semmi probléma nem volt :)))

Szóval ezek szépen összeadódtak.

7783. 5fd0bd70c7 (válaszként erre: 7780. - Veronka30)
2018. febr. 20. 17:24
Értjük😁
7782. Mermancs
2018. febr. 20. 17:21

Frezia, Veronka....ez tényleg ilyen? Nem tudom mire szamitsak, de őszintén erdekel. Ennyire megvaltozunk mi hormonalisan vagy a férfiaknak megy nehezebben hozzászokni az új szituaciohoz?


Andi, milyen otthon Pesten? Remélem nem tartott sokáig az út a latyak miatt. 😘 Majd számolj be :)

7781. f.frezia (válaszként erre: 7780. - Veronka30)
2018. febr. 20. 15:28

:( kitartást!

Nem egy hullámhosszon vannak a férfiak és a nők a gyerek után..

❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook