Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szexfüggő férj fórum

Szexfüggő férj (beszélgetős fórum)


1 2 3
83. mongi
2020. aug. 21. 07:56

Onnantól van probléma,ha a pár szexuális igénye eltér.A kapcsolat elején nyilván nincs ilyen,de a nők libidója hamar csökken-nem szándékosa,hormonálisan.Ezt el kell fogadni a férfinek is.

Sajnálom amúgy őket.Tényleg nagy probléma lehet.Nem tudom azóta hogyan alakult a kapcsolatuk...

82. Minhon (válaszként erre: 81. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 5. 09:45
Úgy tűnik itt nem csak a szexel vannak problémák. Egyébként ha kötelezővé tennéd számára, hogy minden behatolás előtt minimum 30 percig orálisan kényeztetnie kell téged akkor valószínűleg nem zaklatna annyiszor. :)
2020. márc. 4. 06:20
Sajnos a helyzet nagyon rossz. Hiába kérem hogy törődjön velem csak a lényeget akarja és ennyi. Az idő nagy részében gépen telefonon játszik én csak akkor vagyok lényeges ha szex kell neki
80. semleges (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 8. 07:02

Jézusom! És ilyen van?

Elhajtanám a halál f.szára az biztos. Nem dolgoztok? nagyon ráértek?:)

79. Regin_a (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2020. febr. 7. 23:17

Iazad van! Ha napi 5 szex nincs, dobd el a gyűrűdet és hajtsd el a francba a srácot/férjedet

Azért azt irigylem, hogy érzelemmentes vagy

Levelezzünk? :)

78. Lávli (válaszként erre: 77. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 10. 16:46

Eggyel lejjebb azt írtad, hogy nagyon ki vagy borulva.

Te meg azért tetted le a gyűrűt, mert akkor ő meg nem a férjed már?

Vagy csak hogy bosszantsd?

77. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 76. - Lávli)
2019. dec. 10. 16:38

Nem érdekel mit jelkepez a gyűrű levételével.

De dolgozunk mindketten.

76. Lávli (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 10. 13:32

Mi a gyűrűlevétel mondanivalója?

Megtagadott, mint feleséget?

Amúgy ti nem dolgoztok?

75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 73. - Csakelőre)
2019. dec. 10. 13:29

A férfiak kamuznak ha szexről van szó

Biztos a kollégái is azt mondják hát persze van napi 1-2 is. ☹️

Nagyon kivagyok borulva egyszerűen nem tudom hogyan tovább. Egyedül nem tudom megoldani másik farkat (már elnézést de úgy érzem ezek a férfiak csak azok) nem akarok.

74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 72. - MenoPause)
2019. dec. 10. 13:28

A napi 1 az este van.

Hát igen részéről jó részemről úgy érzem csak "ürít a vödörbe"

73. csakelőre (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 10. 12:38

Szerintem a kedves urad nem ezen a világon él:D


Kérdezze már meg a barátait,kollégáit,náluk otthon mennyi a napi adag?


Meg ez a zsarolás....akkora surmó,ne haragudj.

72. MenoPause (válaszként erre: 71. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 10. 12:03

Őszintén.. áruld el, hogy zajlik akár a napi egy "adag" is, ilyen lelkiállapotban, ilyen érzésekkel??

Szándékosan írtam adagot, mert ez nem szeretkezés, nem szeretetből fakadó vágy... Te is érzed gondolom.


Van egy karácsonyi ajándékötletem... vegyél egy maszturbátort neki, szórakozzon azzal. Nem fog kevesebb élményt adni. Vagy küldd el a búsba.

2019. dec. 10. 09:21

Tegnap nem volt a férjemen a gyűrűje. Kérdeztem miért. Azt mondta majd akkor veszi fel ha 6 hónapig minden nap legalább 2 szex lesz.

Teljesen kiakadtam. Ezzel befejeztem, levettem én is a gyűrűm és közöltem vele nem vagyok tárgy, rabszolga hogy annyiszor és akkor csináljam mikor ő kitalálja!

Más örülne heti 3 alkalomnak itt szinte minden nap van 1 és akkor ilyen paraszt velem!

70. pteri (válaszként erre: 30. - Amaunet)
2019. dec. 9. 06:34
Igaz. De gondolom olvassa ő is. Csak eszembe jutott pár rossz példa, akiket ismerek. A férj lealázza, ő meg szereti. Én sose értettem. Nekem kellemetlen, ha ilyet hallok. Nekik meg természetes. És ha megvan a napi adag, akkor a férj kultúrált lesz?
2019. dec. 8. 18:49

Na velem jól járnál :) "nyilván nem" Sose voltam szex függő,vagy nagy étvágyú.Viszont az exem igen.És hát nagyon nem passzoltunk össze. Nőben rosszabb a szexfüggő. Szerintem ez személyiség függő. Én úgy vagyok vele ha van az jó ,de ha nincs az se baj. Persze a szépet és a jót én is szeret(ném) :)

Az a jó ha megvan az összhang ,és mindkét félnek jó. Természetes szerintem ha szép lassan csökken a vágy. Amúgy a szex az a téma ,amiről mindenki hazudik.

68. birebora (válaszként erre: 66. - Ismétlő)
2019. dec. 8. 18:22

Más ám szerelmesen, gondtalanul, fiatalon és más gyerekeket nevelve, munka után, háztartást vezetve 10+ év házasság után.

Ennyit az étvágyról és, hogy régen is nagy volt. Minden változik, ez is.

67. af86a99684 (válaszként erre: 66. - Ismétlő)
2019. dec. 8. 18:11
Te férfi vagy? Szerintem egyáltalán nem az a fő probléma, hogy az említett férfiembernek nagy az étvágya, hanem az, hogy csak saját magával törődik. Az milyen szex, ahol nincs előjáték? Te is szárazan dugod a nőket? És ha nem szexelnek veled, elhordod őket mindennek?
66. Ismétlő (válaszként erre: 28. - Sylvee12)
2019. dec. 8. 17:52

Nem nagyon.

Egy ideje olvasgatok itt a Hoxán, nekem az az érzésem hogy mindig a férfi a hibás, mindig neki kellene inkább alkalmazkodni általában. A topikok egyik felében arról panaszkodtok,hogy kevés a szex, akkor jönnek a jobbnál jobb ötletek. " biztos megcsal, biztos hogy van valakije, igazán oda figyelhetne és alkalmazkodhatna a felesége igényeire. Stb" A másik fele meg arról panaszkodik hogy mekkora étvágya van a férjének, meg jegyzem amikor meg ismerkedtek vele akkor se lehetett kisebb étvágya. Na akkor megint a férfi ember a hibás " mert csak szexuális tárgynak tekinti a feleségét, mert caak arra kell neki, lehetne belátóbb is., Stb"

Nyugodtan kövezzetek meg.😁

65. birebora (válaszként erre: 61. - 55Judit)
2019. dec. 8. 15:48

Figyi!!


Azért írta ki mert neki ez probléma, nyilván megoldást keres. Egyébként ez tényleg probléma, most ezért lehet, hogy váljon el? Egy életre megutáltatja vele a férje a szexet. És még alázza és csúnyán is beszél vele ha nincs kedve vagy nem akarja, márpedig ilyen van.

Tök jó, hogy Hoxa gondolt erre az anonim verzióra.

Miért kell leoltani mindenkit aki nem úgy él vagy gondolkodik?! Nekem ez az abszurd. Az, hogy valaki névtelenül idejön és próbálja kibeszélni a baját ma a számítógép világába, nem az.

Örülj, hogy neked nincs ilyen bajod. Neked más van, mindenkinek más.

Bocs, de ez most kijött belőlem.

64. 55Judit (válaszként erre: 62. - 4477403e12)
2019. dec. 8. 14:46
Ki tudja? Ismerek olyan családot ahol mindent elkövetnek csak dolgozni ne kelljen. De a szex biztos megy, mert gyerek az van bőven. :)
63. 4477403e12 (válaszként erre: 60. - Orsi2017)
2019. dec. 8. 14:36
Úgy nekünk is összejön,még több is 😂
62. 4477403e12 (válaszként erre: 59. - 55Judit)
2019. dec. 8. 14:36

Igaz.

Feltételeztem,hogy valamelyiküknek legalább dolgoznia kell,hogy legyen miből élniük.

61. 55Judit (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 8. 14:28
Bocsáss meg, de hülye kérdésre csak hülye választ lehet adni. Döbbenet hogy egyáltalán ilyen problémák is vannak. Egyáltalán lehet egy embernek annyira sekélyes az élete hogy egész nap csak a szexre tud gondolni? Még az állatoknak sem ingerszegény ennyire az életül. de hogy még egy fórumba is kiírja valaki, hát ez abszurd!
60. Orsi2017 (válaszként erre: 58. - 4477403e12)
2019. dec. 8. 14:26
Elméletben 😂😂
59. 55Judit (válaszként erre: 58. - 4477403e12)
2019. dec. 8. 14:25
Munkáról nem volt szó csak gyerekről.
58. 4477403e12 (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2019. dec. 8. 14:18
Engem továbbra is érdekel,hogy hogyan kivitelezhető a napi több együttlét munka és gyerek mellett.
57. Törpilla (válaszként erre: 38. - Flóra76)
2019. dec. 8. 14:02
😀😀😀😀😀🙈
2019. dec. 8. 13:38

Sok hozzászolás van nem volt időm végig olvasni csak bele-bele de ennyi éppen elég is volt.

Jobb is hogy van anonim fórum pont az ilyen emberek miatt.


Beszólni a többség azt tud, mindenki okos hát nem is fogok reagálni többet. Annyit kívánok minden "kedves" itteninek legyen hasonló problémája vajon meg tudja majd oldani?! (pl egyik ne akarja többet vagy sokkal többre mint eddig)

Aki normálisan válaszolt annak köszönöm.

55. New(l) (válaszként erre: 54. - Af86a99684)
2019. dec. 8. 12:03
Merengünk mi lett volna ha. :))
2019. dec. 8. 12:01
Mi folyik itt, kérem? 🥰
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook