Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek van okom a féltékenységre? Mit tegyek? fórum

Szerintetek van okom a féltékenységre? Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
509. bd55e3f068 (válaszként erre: 508. - C716dc4eab)
2012. nov. 8. 13:23
Hidegvérrel és pókerarccal fogom megtenni :D Hidegvérű vérszívő leszek, csak a régi seprűm cserélem le egy Nimbusz 2000-re.
508. c716dc4eab (válaszként erre: 507. - Bd55e3f068)
2012. nov. 8. 13:19
Aztaaaaaaaaaaaaa, vazzeee ezt nevezem fordulatnak, ne hisztizz:)))))))))) csak nyugi.
507. bd55e3f068 (válaszként erre: 504. - C716dc4eab)
2012. nov. 8. 13:18
Jól van, akkor majd a kedvedért serpenyővel betöröm az orrát a sarki bótos tyúknak ;)
2012. nov. 8. 13:18
Majd a gólya :)))))
505. bd55e3f068 (válaszként erre: 503. - 7dfc648351)
2012. nov. 8. 13:16
Még azt hozzáfűzném, hogy a látványos és hangos kitörésekkel élő hisztérikáknak köszönhető sok sztereotípia, amiért minden nő szívhat :P
504. c716dc4eab (válaszként erre: 502. - Bd55e3f068)
2012. nov. 8. 13:12
Hát ez az..... na majd ha megjön a gólya:) hozzád is.
503. 7dfc648351 (válaszként erre: 502. - Bd55e3f068)
2012. nov. 8. 13:09
Egyetértek. Bizonyos emberek nyomokban sem tanultak meg viselkedni, sem tartásuk, sem méltóságuk nincs és a méltatlan viselkedés a bevett szokásuk.
502. bd55e3f068 (válaszként erre: 497. - 7dfc648351)
2012. nov. 8. 13:02

Hozzátéve, hogy én elnéző és megértő vagyok, ha valaki NÉHA kitör vagy hülyeséget csinál, egyetértek.

Az ilyen hisztérikáknak nagy része észbe kapna, és össze tudná magát szedni egy pillanat alatt, ha kapna egy képletes pofont.

501. 74f8c12b8e (válaszként erre: 497. - 7dfc648351)
2012. nov. 8. 12:40

Mondom:én sem terhes nem voltam,sem hisztizni nem szoktam,tőlem ez az egész teljesen idegen,ahogy gyöngyvirág felhergelte magát,de bele tudom élni magam a helyzetébe,és még ha egy hisztis liba is,akkor is sajnálom,mert terhesen nem lehet nagy fíling iylen kétségek közt élni,ahelyett,hogy örülhetne a babájuknak,meg a párjának felhőtlenül.


Akinek már sok rossz tapasztalata van,abban egyszerűen benn ül a kisördög,és akár több év kell ahhoz,hogy meg tudjon bízni bárkiben,még ha az illető nem is adott okot a bizalmatlanságra.Ez egy szerencsétlen,észszerűtlen dolog,de létezik,működik.Ebben viszont van tapasztalatom,bár nem párkapcsolati bizalmatlanség témában.Ha elég sokszor volt az ember egy bizonyosféle kakiban,akkor már a saját árnyékát sem hiszi el.Persze lehet,hogy ez is a butalibaság egyik ismérve,és akkor igen,én is az vagyok.

500. c716dc4eab (válaszként erre: 488. - Kukacc)
2012. nov. 8. 12:39

Vegyél vissza te. Itt többeknek úgy tűnik öröm ha még egyet rugdalnak másba. Hogy a jó fenébe vagy te ápolónő, ennyi együttérzéssel. Pont én írtam hogy másállapot, más mintha nem vár gyereket .Amúgy két gyerek után mondhatom végig dolgoztam a szülés előtt pár héttel min két esetben, elláttam a háztartást is , mint más nők. De aki nem látott még kiborult nőt az hazudik:)))))))))))) menszesz környékén , terhesség alatt felborul jó pár nő ideg állapota.

Remélem ha a kismama visszatér már jót nevet az egészen, meg a rajta rugózókon is, kívánom mindnek ez legyen a legnagyobb öröme az életben:)))))

499. 4244093cd0 (válaszként erre: 497. - 7dfc648351)
2012. nov. 8. 12:31
Így van.:))
498. bd55e3f068 (válaszként erre: 496. - Kukacc)
2012. nov. 8. 12:27
Cölibátus? Nőtlenség? Inkább a férjem kellene csak messziről szeretni, mert ő veszélyes :D
497. 7dfc648351 (válaszként erre: 493. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 8. 12:25

Azt vegyük tudomásul, hogy a terhességük alatt a nők nem válnak retard elmebetegekké, sőt, sokan felelősségteljes munkát végeznek az idő alatt is. Egyszerűen nem érzem indoknak azt, hogy Mancika terhes, nem baj, ha elmebeteg módjára viselkedik.


Már bocsásson meg a világ, de ez pont olyan hülyeség, mint az, hogy a férje megcsalhatja, mert a férfiak ösztönlények.


Azért vagyunk emberek, hogy uralkodjunk az ösztöneinket, az indulatainkon, az érzelmeinket és normális ember módjára viselkedjünk minden helyzetben. Néha kicsit nehezebb, de lehetséges. Aki menstruációra vagy egyébre hivatkozva hagyja magán eluralkodni a hisztériát ahelyett, hogy viselkedne, magne b6-ot szedne és ordítva bőg a munkahelyi büfében, az egy ostoba hisztérikus liba, nem pedig érzékeny nő.

496. Kukacc (válaszként erre: 495. - Bd55e3f068)
2012. nov. 8. 12:20
Nem tudom, de ha nem akarsz gyereket, javaslom a cölibátust egy ideig :D
495. bd55e3f068 (válaszként erre: 494. - Kukacc)
2012. nov. 8. 12:18
Neked van jobb ötleted? Mert én nem értem. Vagy ez igazából egy kánya vigyen el, csak jobb híván egy gólya repült rám? XD
494. Kukacc (válaszként erre: 492. - Bd55e3f068)
2012. nov. 8. 12:16
:DDDDD
493. 74f8c12b8e (válaszként erre: 491. - Kukacc)
2012. nov. 8. 12:14

Azt hiszem,visszaolvasok kicsit az elejére,én erre a több hónapra nem emlékszem,de ettől még lehet.

Én szerencsés vagyok,nincsenek hormonális hangulatingadozásaim,sőt terhes sem voltam még..ezzel együtt el tudom képzelni,hogy mások kifordulhatnak magukból ezekben az állapotokban.Én sem hiszek az iylen átlaghoroszkópokban,de tipikus,hogy akár a születési csillagállást is megjelölik sokan az általános szeszélyes viselkedés,és túlérzékenység okaként.

Igen,lehet,h a topiknyitó nem örülne az őszinteségnek sem.

Az viszont igaz,csak erre most nem tértem ki,hogy a legnagyobb baj az,hogy nem hinne a férjének,akármit mondana.Egy korábbi hsz-emben írtam is,hogy én nem szülnék addig,amíg nem bízom meg a férjemben,bárhogy is szeretnénk mindketten a babát.

2012. nov. 8. 12:11
Én most bünti gólyát kaptam? :D
491. Kukacc (válaszként erre: 490. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 8. 12:00

a 4-es hsz első részében igazad van.


A nő írta, hogy néhány hete van ez a gond, aztán hónapot is emlegetett,pont ezért kérdeztek rá többen, hogy ezek szerint már a bolt nyitása előtt volt konfliktus.

Nem tudom, én a mensi előtt nem cirkuszolok, ingerültebb vagyok, de nem paranoiás, nem látok bele többet, mint ami.

A horoszkópokban és egyéb ilyesmiben nem hiszek, így nem tudom, milyen a rák, vagy a bak, esetleg a vízöntő :)


Igen, abban igazad van, hogy lehet, hogy jól érzi magát a nő társaságában, jó beszélgetni, nevetni. De azért abba is gondolj bele, te a férfi helyében elmondanád, hogy jófejnek tartod? Dehogy is. Hiába nem lehetséges szeretőjelölt, a fórumindító mindenképp annak tartja. Sőt, ha a férje megesküdne, hogy többé nem megy be, akkor sem hinne neki.És ezt ne mondd, hogy a terhesség alatti hiperérzékenység hozza ki, mert nem hiszem :)

Pontosan azért szedtem az előbbit pontokba, hogy könnyebben áttekinthető legyen a mondanivalóm :)

490. 74f8c12b8e (válaszként erre: 485. - Kukacc)
2012. nov. 8. 11:50

Jól pontokba szedted a lényeget,én is eszerint válaszolok,így könnyebben érthető:

1.szerintem KELL a kismamát védeni,hogy minél több energia maradjon meg neki a gyermek számára,minden értelemben.

2.sokan a menzesz előtt is simán csinálnak ekkora cirkuszt,vagy ha csak bal lábbal keltek fel,vagy ha Rák jegyűek,mert ők ugye extraérzékenyek...

3.én nem láttam sehol,hogy a nő hisztikörforgásban tartaná a férjet,hisz a másik nő csak 2 hete lépett a képbe,addig nem voltak gondok köztük,csak némi kanálcsörgés- ezt írta.


!!ami lényeg,és úgy nézem,erre a legtöbben nem figyelnek:NAPI 10 perc,MINDEN nap,ugyanazzal a nővel.És egy hülye indok.Nem az,hogy jól esik vele kicsit röhögni,meg levezetni a munka után a stresszt..mert ezt még el lehetne fogadni indoknak,még ha nem is lesz tőle jobb kedve az embernek.

Ez nem ugyanaz,mint mondjuk rendszeresen,heti 2-3 szor különböző,vagy akár ugyanazzal a kolleginával kortyolni el a kávét amunkahelyi büfében,pláne ha mások is vanank ott.


4.már az elején,tán az első 30 hszben is voltak oylan beszólások,hogy:én tudom,h megcsal,meg mindenféle ,szerintem rosszindulatú heccelések több embertől is.Szerintem senkivel sem kell így bánni,pláne nem egy kismamával.Nem beteg,csak túlérzékeny,hormonális okokból pl.


Természetesen azt én is írtam,hogy mindenkinek joga van nem egyetérteni.Én a cikizést,bántást kifogásoltam.

489. Kukacc (válaszként erre: 486. - C716dc4eab)
2012. nov. 8. 11:49

Még valami:

Tekintettel lenni az állapotos feleségre alap, de nem kötelező. Ezt ugye nem gondoltad komolyan???????

Biztosítást kötni az autódra kötelező.

Bizonyos életkor után elmenni a szűrővizsgálatokra kötelező.

Bíróságon , ha beidéztek, a megjelenés kötelező.


Stimm???


Az a férfi, aki nincs tekintettel a várandós feleségre, minősíthetetlen, de semmi nem kötelező.


Azért mert az ő tudata van beszűkülve, engem kell sajnálni? Miért is?

Azt hiszed, az nagy segítség, ha pátyolgatod és vele együtt szidod az urát, holott lehet, nincs is rá oka?

A fórumindító kétségbe volt esve, sokan a legjobb tudásuk szerint igyekeztek segíteni.

Ő azonban betegesen ragaszkodott a saját verziójához, figyelmen kivül hagyva minden olyat, ami talán tisztára moshatná a férfit.

Saját magát hergelte fel és stresszelte bele.

Miért nem szólsz rá, hogy azonnal állítsa le magát, mert nem szabad?????


Ne gondolod, hogy amit te csinálsz az jobb.

Felőled toporog egyhelyben, kétségbe esve, mi legalább alternatívákat adtunk neki.

Részemről a társalgást veled befejeztem :)

Jónapot!

488. Kukacc (válaszként erre: 486. - C716dc4eab)
2012. nov. 8. 11:38

Nem repültem rá, vegyél vissza :)


Képzeld: Tudom, mi az egészségügyi vonzata a terhességnek, mivel én is voltam állapotos, sőt ápolónő vagyok, szóval ezt most buktad :)

Ettől függetlenül bármennyire nem tetszik, a terhesség NEM betegség, hanem MÁSÁLLAPOT! a kettő közt van különbség...


végezetül: pff......

2012. nov. 8. 11:26
Érdekes összevetni a terhes nőkről alkotott véleményeket. Mikor arról van szó, hogy munkát akar a kismama, akkor állítólag 100%-os a teljesítménye, mikor meg arról van szó, hogy a saját "érdekeit" érvényesítse, akkor kivételezés illeti meg. Persze van eltérés, hogy egyik témában nagyobb a hangja az egyik tábornak, máshol meg a másiknak, de akad átfedés szép számban.
486. c716dc4eab (válaszként erre: 485. - Kukacc)
2012. nov. 8. 11:24

Más meg másképp gondolja.

1.Kell, azért férfi hogy tekintettel legyen a párjára, kötelező és nem szívesség, ahogy a nő is meg tesz mindent a szeretett férfiért és az sem szívesség, vagy bónusz.

2 Van akit megbódít a terhesség, sőt a legtöbb nőt a menszesz is, a hormon hullámvasút a változó kor végéig elkísér minden nőt .

3, Nem követett el hibát , sőt a kismama valószínűleg többet látott bele mint ami,de ettől neki nem könnyebb.


4 Nem betegség ,de más állapot néz kicsit utána mennyi egészségügyi vonzata van a gyermek kihordásának , megszülésének.Legtöbb nőnek kevés bajjal jár de van aki megszenvedi, de semmiképp sem jelent ugyan olyan egészségügyi állapotot, mint nem gyereket várni.


Valószínűleg azét foglakozott csak magával mert beszűkült a tudata, aki nem vette észre azt meg sajnálni lehet, de persze nyugodtan lehet rárepülni hisz pont védtelen... pfff

485. Kukacc (válaszként erre: 479. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 8. 08:48

Nagyon igazad van abban, hogy milyen fórumokkal van tele a hoxa, de azért abban nincsen, hogy kismamát nem szabad stresszelni, meg a kismamát védeni, óvni, kényeztetni kell.

1. Nem KELL védeni, óvni, félteni, ha a férfi ezt teszi, az grátisz és csodálatos dolog, de nem kötelező.(Megjegyzem, egy férfi, aki szereti és tiszteli a feleségét, ezt teszi.)


2. Nem volt senki hibátlan, nem is állított ilyet senki. DE a kismama saját magának köszönheti ezt a szitut, vagyis azt, hogy tök stresszes, mert mikor próbáltuk megnyugtatni, nem érdekelte,csak magyarázta a saját feltevéseit, a kákán is csomót keresett és talált is.


3. Nem gondolom, hogy a férfi feltétlenül akkora hibát követett el, főleg, ha a kismama lelkiállapotáról beszélünk. Az, hogy neki kikapcsolódás, hogy kicsit kiszabadul a hiszti körforgásából, és mondjuk 5perc erejéig jól érzi magát, én nem látok ebben rosszat.

Ha az én férjem megy el a boltba és megkérdezik tőle, hogy van, nem fog fapofával elfordulni, mert f*sik az asszonytól.(szép is lenne.... :( )


4. Ne állítsátok már be a terhességet betegségnek, mert ettől kihullik a hajam. Itt egy hozzászóló sem stresszelte szándékosan eddig a kismamát, ő stresszelte saját magát, tehát nincs miről beszélni. Attól, mert Ő állapotos , én el fogom mondani a véleményem, mert lehet. Az., hogy nem egyezik az övével, az egyéni szociális probléma. Ő nyitott egy fórumot, amihez bárki hozzászólhat, így azt gondolom, a negatív kritikát is el kell fogadnia :)


Én egyetlen embert r*bancozok le, de őt teljesen jogosan.

Egy másik nőt, csak azért, mert ő esetleg dekoratívabb, szebb, mint én, nem fogok ler*bancozni, vagy tyúkozni, mert az engem minősít. :)

És szerintem itt néhányan azért is próbáltak meg keményebb hangot megütni, mert amikor lájtosan írogattak, gyakorlatilag elsiklott felettük a fórumíró, mert CSAK ÉS KIZÁRÓLAG a saját véleményével egyezőkkel volt hajlandó kommunikálni.

Az, hogy "mummybear" mit írt, engem nem érdekel, addig volt értelme ennek a topiknak, amíg a fórumindító is reagált.

2012. nov. 8. 08:06
Nem kell, elég megnézni te mivel sírod tele a fórumot, ne egy kismamát ossz, tudod milyen butus tudsz lenni. Szóval nyugodj meg nagy levegő és menj valami anyós szidó topikra:)))))))lol.Ja a szokásos légyszar+ pulcsi dumát, hagy a fenébe:) ne légy röhejes....Menj szidd a mamát
483. 9678a02221 (válaszként erre: 481. - C716dc4eab)
2012. nov. 8. 07:57
Probalkozol?
482. 74f8c12b8e (válaszként erre: 481. - C716dc4eab)
2012. nov. 8. 07:08

Na ezt nem olvastam,az anyósfényképest,de itt egész sokan nagyon csúnyán leugatták a topiknyitót.

Tényleg megdöbbent,hogy egy yilen semmiségért mért nyílt ki így a bicska sokak zsebében,mintha közerkölcs elleni bűntett történt volna.

481. c716dc4eab (válaszként erre: 476. - 9678a02221)
2012. nov. 8. 06:56
Te az anyósod fényképéért veszekedtél a férjeddel , és te osztod az észt? RÖHEJ!!!!!!!!!!
480. c716dc4eab (válaszként erre: 478. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 8. 06:54

Szerencsére nem jött fel már egy ideje a kismama. Befeszültek az idegei, én nagyon sajnálom szegényt, inkább menjen sétálni agy beszélgessen valami igazi barátnővel. Remélem mire visszajön annak veszi a fórum őt lesajnáló részét ami... lényegtelen résznek.


Az meg mondjuk ,-annak a billentyűzetéből aki egy anyós fényképért hisztit csinál -.... hogy másokat okítson nevetséges.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook