Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek van okom a féltékenységre? Mit tegyek? fórum

Szerintetek van okom a féltékenységre? Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2016. jún. 26. 00:30

Szerintetek jogosan vagyok féltékeny?

F***bookon bejelölgetik idegen fiatal srácok, akiket nem jelöl vissza és letagadja,h ismerné őket, de ki se nyomja , hogy nem ismeri őket.Ilyen más nővel is előfordul???

Azt hazudta,h nem feküdt le kapcsolatunk előtt egy "csak barát" pasival, miközben igen és azt mondta, azért nem számít, mert szerinte erőszak volt...

1,5-2 év együttélés után is óvszer volt a táskájában, pedig mi nem használtunk már akkor.

Gyakran későn jön haza a munkából. Ha 2 napot egymás után dolgozik, akkor általában 1 órával előbb hazaér az első nap végén. 2 óra, 2 óra 15 perc szokott lenni míg hazaér, néha 1 óra 45 perc a munkaidő lejárta után. Gyalog kb 25perc az út+átadás+átöltözés. A kapcsolatunk elején nem volt annyira feltűnő, hogy későn jön haza.

1* lementem és ott vártam a munkahelyén, ahol korábban megbeszéltük,h ott mindenképpen elmegy arra, ha megy öltözni... és nem ment el arra és már otthon volt, mikor felhívtam, hol van.

1* hazahozták vmi kocsival, de sötét volt, állítólag az öccse volt, de nem lehetett ezt megállapítani.Mondta hívjam fel az öccsét és kérdezzem meg, de nem tettem, mert az öccse falazhat neki... az is lehet,h csak blöffölt és ha felhívom, akkor lebukik, de nem hívtam fel.

Egyik korombeli szomszéd arra utalgatott egyértelműen, h szerinte azért nem jön haza időben a feleségem, mert megcsal.

Bevallotta, miután kérdezgettem,h vki ölelgette a munkahelyén, miközben már együtt voltunk. Állítólag más nem történt...

Nem tudta a jegyesoktatáson,h mi az a hűség... Jól játszotta,h ő milyen zavarban van most és nem tud erre válaszolni a tiszteletes-asszonynak, akit egyébként ő jobban ismer, mint én.

Azt mondta,h régen sem szexeltünk mindennap, pedig visszakerestem naplóm alapján,h igen.

Nekem nem elég ennyi szex, ami van és régen telhetetlen méhecske volt ez ügyben, most meg egyáltalán nem...

"Ki van dörzsölve", miközben napok óta nem is szexeltünk.

Egyéb erkölcsre vonatkozó infók:

Volt már 2 sráccal 1*-re és ráadásul ez is egy-éjszakás volt.

Mindent tökéletesen magában tud tartani.

Mikor találkoztunk, 40,5 éves korában kb. 50 szexpartnere volt előttem. 18 évesen kezdett pasizni és 1 db 15 éves kapcsolata volt az ex élettársával. Tehát 7,5 év alatt volt 49... átlagosan 1 kapcsolat(amiben szex is volt) 1,8 hónapig tartott... ebben voltak egy-éjszakásak is...

"nincs szám"-ról hívogatják időnként és előttem nem beszél vele, hanem később visszahívja, majd kitörli a számot. Állítólag a volt élettársa az... hazudott is róla 1*,h telefonos rásózós ügynök volt és aztán bevallotta később,h nem. A volt élettársa állítólag Budapesten él(mi kocsival 2 órányira lakunk onnét). 1* felment hozzá egy bankos levélért, mert véletlenül odament a levél és nem tudta megmondani az ürge a postásnak,h változott a cím, sőt tovább se küldte...

Korábban volt akivel visszatérő szexbarátok voltak.

Házasságkötésünk utáni napon egyik exével csetelgettek, akivel tudtommal nem szokott, ami engem eléggé zavart... és az illető nem is tudta,h megházasodtunk...

Nem tudom pontosan, de legalább fél éves volt a kapcsolatunk és nem törölte magát a társkeresőről és várta a hódoló szavazatokat... Később még nyavalyogtam érte és nagy kínok között törölte a profilját. Ha én töröltem magam, akkor ezt tőle miért nem várhatom el. Azt úgyse tudom leellenőrizni,h máshol nincs-e fenn, mostanság már millió társkereső van...

Volt egy pasi, akit nekem kellett felhívnom,h ne írogasson már neki mindig smseket és ne "Puszi"-val köszönjön már el..., legalább 1 éve együtt voltunk ekkor.


Ezek alapján számomra egyértelmű,h megcsal, de ő rákérdezve se hajlandó ezt elismerni. Ennyire lelkiismeretlen?

Szerintetek tényleg én vagyok betegesen féltékeny???

Egyébként ő egy csendes, visszahúzódó, aranyos, szerintem szép 46 éves nő, akiből senki ki nem nézi,h megcsalna bárkit is. A szűk család a pártját fogja, bár a fentiekből nem meséltem el nekik minden konkrétumot.

568. kriszta773 (válaszként erre: 567. - ÉnAndrea)
2015. jún. 24. 17:48

a te férjed, neked kell érezned, hogy mi van :) neki is tetszhet más nő, mint ahogy neked is jólesik, ha látod, hogy tetszel egy vonzó férfinak


ilyen leírásból szerintem nem lehet megállapítani, hogy gáz van-e. lehet simán tetszés, lehet, hetek óta hetyegnek, aztán érzed a feszkót a férjeden meg a nőcin is. ez persze nem megnyugtató válasz, de ezt tényleg az adott szituban az adott emberke érzi

567. ÉnAndrea (válaszként erre: 565. - Kriszta773)
2015. jún. 24. 15:18
Van egy hely (szándékosan nem írom le) ahol meg kell fordulnunk szinte nap mint nap, én ritkán megyek...a férjem a feladat, mert feladat felelőse! Na és ott szúrtam ki, mikor néhány alkalommal én is odatévedtem, és én ezt észrevettem, de főleg a nő részéről, utána meg vagy a férjem részéről is, vagy tényleg bemesélem magamnak, bár hiszek a megérzésekben, és ez is csak a véletlen műve volt, mert nem volt ez nálunk soha téma.....de mondom, ha rákérdezek, hgoy megint láttam, hogy odanéztél......akkor tagadás van és én vagyok a hülye, próbáltam elmagyarázni, hogy megalázó nekem, de állítólag őt nem érdekli ez és más sem, engem szeret punk tum. De sajna én akkor is ezt látom és érzem....és ez pár alkalom volt, és szándékosan figyelem, és mindig ezt érzem, hogy igen is jól látom és ránéz......
566. ÉnAndrea (válaszként erre: 564. - Cocoabutter)
2015. jún. 24. 15:13
Szerintem is, és köszönöm!
565. kriszta773 (válaszként erre: 562. - ÉnAndrea)
2015. jún. 24. 13:13
mégis milyen kapcsolatban van a férjed, te ezzel a nőcivel? mert gondolom nem egyszeri alkalomról van szó, mikor éppen szemezgetett valakivel az utcán vagy egy kocsmában :)
564. Cocoabutter (válaszként erre: 1. - 827804c274)
2015. jún. 24. 09:26
szerintem rémeket látsz, lehet túl sok időd akad már az "agyalásra", kombinálásra... :)
563. ÉnAndrea (válaszként erre: 559. - Bichi)
2015. jún. 24. 09:23
Oké, igazad van, hogy ne cseszegessem, tényleg eddig sem tettem. De miért keresik a pasik a nők tekintetét??? Ez a normális vadászösztön, vagy mi??? Nem értem, és azt sem, hogy miért van letagadva, mikor én így láttam és érzem, a szememnek hiszek, vagy tényleg csak beképzelem magamnak és az én kissebbségi gyagyám ez????
562. ÉnAndrea (válaszként erre: 560. - Kriszta773)
2015. jún. 24. 09:10
Ezen már túl vagyunk, és azt mondja rosszul gondolom, semmi köze hozzá, de én ezt látom, azt, hogy igenis összeér a tekintetük, persze a nő minden el is követ, hogy éreztesse vele, keresi a tekintetét. Ja és fura mert ha egyedül vagyok akkor a nő nem mer rámnézni és lehajtja még a fejét is, ha éppen elmegy mellettem...., Azt mondta a férjem, hogy bemesélem magamnak, megmagyarázza, hogy nem jól látom! De akkor én ezt mér érzem és mér látom másképp!!!!!????
561. ÉnAndrea (válaszként erre: 559. - Bichi)
2015. jún. 24. 09:05
Köszönöm szépen!
560. kriszta773 (válaszként erre: 558. - ÉnAndrea)
2015. jún. 23. 17:34
én úgy gondolom, 10 évnyi (normális) házasság után az ember ismeri a párját. valószínűleg ha már neked is feltűnt, hogy ezzel a csajjal van némi egymásra kattanás, akkor lehet. ne fújd fel, csak közöld, ha a jelenlétedben így szemezget más nővel, hogy az neked zavaró, te is így fogsz más pasival :) és ha más szoknyája alá nyúl, akkor te sem fogsz elleneket állni a pasiknak. biztos elvicceli vagy háborogni fog, de legalább ott lesz az agyában, hogy te sem vagy hülye, és úgy tegye meg a dolgait, hogy azoknak következménye lehet
559. Bichi (válaszként erre: 558. - ÉnAndrea)
2015. jún. 23. 16:08

Erre senki nem fog tudni neked válaszolni, mert nem vagyunk ott, de beléphet, persze, vagy nem. Ebből a leírásból nem derül ki. Bármelyik kapcsolatba beléphet egy harmadik, aki az ellenkezőjét állítja az csak önmagát ámítja... És ennek semmi köze a harmadik korához, szépségéhez, mert ahogy a mondás tartja a gyönyörű lányokról, hogy "őket is unja valaki".

De ha elkezded azzal csesztetni, hogy miért nézett valaki szemébe, azzal nem jársz a jó úton, az biztos. Úgyhogy nyugi, élj úgy tovább, mint eddig, ne parázz, ne féltékenykedj, mert az az, ami megöli a kapcsolatot :)

2015. jún. 23. 15:39
Sziasztok! Régi vagyok a hoxán, de másik fórumon.... Most viszont kérdeznék a témához kapcsolódóan! Férjemmel 10 éves és mondhatni tökéletes kapcsolatunk van....volt, vagyis van, de most valami bennem megváltozott. Észre vettem, hogy más nők is nézegetik, keresik a szemkontaktust vele, de olyan feltünően, hogy én is észrevettem, pedig 10 évig nem!!! Van valaki akire igazából féltékeny lettem, mert folyamatosan a férjemet bámulja, konkrét szemez vele, a férjem pedig, mivel ilyen típus igenis belenéz mások szemébe. Szóval többször volt, hogy ránézett a nőre...., engem nagyon zavart, számon is kértem, persze letagadta. Amúgy nagyon szeretjük egymást, de nekem ez megalázó, és azt nem értem, miért nem vallja be?? Szerintetek egy jó kapcsolatba egy erőszakos nő....aki mondjuk fiatalabb nálam, nem szebb, modnjuk normálisan néz ki, az beleléphet a kapcsolatba. Vagy csak én fújom fel??? Van egyáltalán félni valóm, vagy én magyaráztam be magamnak?
2014. jún. 24. 09:25
Nem okositást kérek,csak segitséget.
2014. jún. 24. 09:22
Van itt olyan férfi aki baráti alapon segitene?A párom szeretném féltékennyé tenni ,hogy megértse mit művel ő velem és mit érzek amikor érzelmileg megbánt,.csak egy telefon hivást szeretnék semmi komoly beszélgetést,akkor amikor ő is itthon van.rejtett számról egy hivást,van aki segitene?
555. 3083fff2ba (válaszként erre: 1. - 827804c274)
2014. márc. 30. 13:14
Jajj, hát tetszik, mert más, mint te. Hidd el, fejben sok dolog megtörténhetik, de ha oda jutnának, hogy valóban megtegyük, nem fog menni. Bele sem kezd. A vágynál erősebb a szeretetet.
2014. márc. 30. 13:12
A jövőben figyelmesebb leszek, nem gyanakvó mert az a kapcsolatunk halála lesz. Remélem semmi nem történt, ha igen is, tanultunk belőle. Nyugalom, szeretet,odafigyelés.
553. 80ASIQ (válaszként erre: 552. - Kriszta773)
2014. márc. 30. 08:24
Ez benne a csavar.
552. kriszta773 (válaszként erre: 548. - C79ababdc9)
2014. márc. 29. 19:47
miből gondolod egyáltalán, hogy van köztük valami? lehet, hogy egy bűnronda fószer, és ha szerintem a feleséged vele kavarna, nem jelentené be neked, hogy ajándékot akar venni neki :)
551. Tiola (válaszként erre: 548. - C79ababdc9)
2014. márc. 29. 19:25
Ja és még annyit az utolsó mondatoddal kapcsolatban,hogy ha jól értettem akkor keményen megzsaroltad,hogy összepakolod a cuccát és kidobod annak ellenére,hogy semmilyen bizonyítékod nincs a hülye elméletedre.Hát tudod...Te nem vagy normális...
550. ina87
2014. márc. 29. 19:08
nyilván beszélgetnek ez nem kérdés,ám az igen h a párod meg e huzta azt a vonalt,de ugy nézki h csak te féltékenykedsz rá mert 2 be van az oktatoval és ha ö nem beszélt edig az oktatojárol hát te mért nem kérdezgetél rola,egy nrmális párkapcsolatban el mesélünk dolgokat a párunknak és féltékenység nélkül
549. Tiola (válaszként erre: 548. - C79ababdc9)
2014. márc. 29. 19:01
Nem gondolod,hogy csak te fújod fel ennyire?Pont alattad írta valaki,hogy ha nincs meg a bizalom,mit várhatsz el a másiktól?Első látásra túlreagálod az egészet.Felszínesen látsz,nyomozol és szaglászol utána,nézed a hívásait,a pofám leszakadna már ne haragudj.Elhiszem,hogy ki vagy borulva,de nem lehetséges,hogy egyszerűen csak jól megértik egymást és a hívástörlésekkel csak téged akar megóvni saját magadtól,nehogy valami hülyeséget csinálj,mert látja rajtad hogyan reagálsz?Egy pasi akinek éppen most dőlt össze a világa,mert azok hagyták el akiket a legjobban szeretett szüksége van arra,hogy vkinek kibeszélje,ha a párod valóban olyan megbízható,komoly és lehet rá számítani,akkor most sokkal inkább büszkének kellene lenned amiért ezt az oktatója is észrevette.Nem hiszem,hogy lenne köztük bármi,ha így lenne sem a külső tényezőkből tudnád meg,hanem belül éreznéd amikor kettesben vagytok,hogy vmi nincs rendben,már ha lelkileg olyan közel álltok egymáshoz.Ha pedig ajándékot akar venni neki hálából és ezt meg is mondja,végképp megnyugodhatsz.Ha lenne köztük bármi már előtte megtette volna,és nem jelentené be neked a vizsga előtt,mert ez azt jelenti,hogy innentől minden kapcsolatot megszakít...általában a nők így szokták a jogsit intézni.Egyébként amikor én tanultam vezetni örültem,hogy megtalálom a pedálokat és felismerem a táblákat,nemhogy azon járjon az eszem milyen ember ül mellettem....Szerintem nyugodtan szedd vissza azt a 10 kilót.
2014. márc. 29. 09:40

Megcsal e a feleségem?

13 éve élünk együtt 2 kislányunk van (4 és 7 évesk)

A feleségemről mindig azt gondoltam komoly és hűséges tipus. Eljárt vezetni december.-januárban délutánonként álltalában már sötét volt. jan 24 péntek reggel 7.30 ra ment vezetni utána 10-re bárczira iskola látogatásra. tervezte hogy megy a főiskolára. jan 25 szombat reggel megint 7.30 vezetés. azt mondta a dunaplázához mennek a rutin pályára, vártam hogy hívjon menjünk vásárolni. 9.30 amnyám hív ő nem. elmentünk sétálni a lányokkal, haza jövünk 10.15 mondja hol voltunk hívott. nem hívott nincs benne sem az enyém sem az ő hivás listájában. Megkérdezem mi van köztük. hol volt eddig. miért nem hívott? Szeretők. kibukik. Sír. Veszekedik.. nem tudok az oktatóról semmit, soha semmit nem mond róla, azt sem tudom hogy hívják. 2 hónapja heti 2-szer vezet 1-2 órát a sötét kocsiban, nem beszélgetnek?

Lehet, csak nem akar róla itthon beszélni nehogy féltékeny legyek? Következő vezetés után azt mondja meg kérdezte, hogy van e családja, hol lakik. Hirtelen mindent tud róla, tényleg nem beszélgettek 20 óra vezetés alatt? Férfi egyedül él egy 3 szobás lakásban, felesége és kislánya elhagyták.

Egyedül élő férfi akinek 3 szobás lakása van, oktató, naponta legalább négy nő megfordul a kocsijában, tudja melyik nőnek mit kell mondania.

A feleségem beszopta a dumáját? Simogatás, puszilgatás a kocsiban, vagy több is?

A feleségem kitörölte a december és januári hívásaiból, smsk- ből csak őt mindenki más benne van.

Miért?

A kérdésemre miért azt mondja nem is tudja, hogy kell, a februári hívásaiból is hiányzik párdarab, olyan mintha csak az lenne benne, amiről úgy gondolja én is tudom. Február végére lefogytam 10 kilót. Ő nem érez bűntudatot, azt mondja csak én kellek neki, csak engem szeret. Még mindig nem hallottam őket beszélgetni, olyan, mint aki titokban hívogatja a szeretőjét. Azt mondja nem csinált semmit, és neki nem fontos az oktató, tőle akár egy gép is ülhetne mellete. Feb. 28 levizsgázott, Márc. 5 szeretne neki ajándékot venni, azt mondtam, ha bármilyen kapcsolatot létesít, vele összepakolom a cuccát és mehet.

Most mi van?

2013. márc. 3. 21:42
Sziasztok.Én csak azt tudom mondani,ha nem bíztok a partneretekben,nincs értelme az egésznek.Ha csak egyszer is a legcsekélyebb okot adta a féltékenységre, és ti hűségesek vagytok, nem hozzátok való!Minél előbb tisztázni kell a helyzetet,és amennyiben szükséges:lépni kell. Sosem szabad a második hellyel beérni!
2013. febr. 17. 17:52
Szia. hát igen ,ha már nincs bizalom megette a fene. most voltunk együtt két éve,de nem is keres azóta mióta szakítottunk. így ellehet felejteni egy kapcsolatot. utóbbi fél évbe csak szenvedtünk állandóan szakítást fontolgattuk. szerintem még nem jutott el a tudatáig ,h vége vagy úgy van vele úgy is kibékülünk. most írkálgat nekem egy gyerek ,de időt kértem tőle nem akarok egyből egy másik kapcsolatba belemenni.
545. 80ASIQ (válaszként erre: 542. - Kitti1989:)))
2013. febr. 17. 13:21
Ja, hogy már szakítottál? Akkor elnézést, nem szóltam!
544. 80ASIQ (válaszként erre: 540. - Kitti1989:)))
2013. febr. 17. 13:21
Céges buli, jól elvolt, utána hazakísérte a lányt. Nem lehet tudni, volt-e valami vagy sem. 50-50%. Ha idegesít a dolog, szakíts vele! Nem azért mert volt-e valami vagy sem, hanem azért mert idegesít. A fene megette ezt már így!
543. 3f2a864951 (válaszként erre: 542. - Kitti1989:)))
2013. febr. 17. 08:26

Mindosszesen ennyi, amit fel tudsz hozni ellene? Ez meg alapos gyanunak is keves.


Hozzad ment be ejszaka? Te valamifele ejjel-nappaliban dolgozol, vagy egy koktelbarban?

2013. febr. 16. 11:46
Tegnap megint átvágta a fejemet azt mondta otthon fog maradni nem megy sehová bulizni ahoz képest hajnal 2 kor találkoztam vele és azt merte mondani ,h hozzám jött be. aha akkor mé nem hívott. szakítottam vele elegem van belőle.
541. katus3 (válaszként erre: 540. - Kitti1989:)))
2013. febr. 15. 19:46
Hát,őszinte leszek, nekem is gyanús lenne a dolog,és engem sem hagyna nyugodni... Igazából jó tanácsot nem tudok adni, talán próbálj meg vele még egyszer nyugodtan beszélni. Kívánom hogy meg tudjátok oldani .
540. Kitti1989:)) (válaszként erre: 539. - Katus3)
2013. febr. 15. 11:06
Szia. Még karacsony előtt volt barátomnak céges bulija. ott kicsit többet ivott a kelleténél sokat táncolgatott lányokkal. egész este nem vette fel a telefont csak reggel 5 kor alig tudta megmondani ,h hol van. elmentem érte. másnap megtudtam ,h akivel aznap este nagyon elvolt arra felé találtam rá ahol a lány lakik tőlünk teljesen ellentétes irányba. azt mondja nagyon ,h nem volt köztük semmi nagyon esküdözik . az a baj nem birok benne megbízni és ez minden veszekedésnél feljön. azóta elég sokat nyomozgatok tán a lánynak van barátja meg ő is azt mondja semmi nem volt köztük. nem tudom vagy csak nagyon beképzelem a dolgokat?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook