Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek nem vagyunk már elég fontosak neki? fórum

Szerintetek nem vagyunk már elég fontosak neki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
37. Krisz42 (válaszként erre: 33. - Susika2009)
2013. jún. 23. 10:17
Bocs,h tanáccsal nem nagyon tudtunk szolgálni,de szerintem jogos,ha ezt nem nyeled le.Áthívhattad volna tesód,ha ráér,ez jelzés lehetett volna a párodnak,mert nem tudhatod mennyit ivott és simán lehet később baj amiatt.
36. Kangaroo Island (válaszként erre: 27. - Susika2009)
2013. jún. 23. 10:17

hát igen, más az élet gyerek nélkül az biztos, meg kell beszélnetek hogy mi hogy van, ki hányszor, hogy megy el, stb...nekünk is probléma volt ez, de megbeszéltük, azóta rendben vannak a dolgok szerencsére. Mindenkinek kell szabadság, nincs azzal semmi gond, hogy elmegy a haverjaival meginni egy sört, én férjem is elmegy meginni egy sört, nem lett belőle több sör, vagyis lett, de részeg sose volt az elmúlt X évben mióta házasok vagyunk, ez azért vicces, hogy egyből ezt feltételezed róla egyébként. :-D

Ami a házimunkát illeti, nálunk is csak én végzem a házimunkát, egy poharat se mosogat el, de már nem rinyálok miatta, mert dolgozik eleget enélkül is. Ha te is elmozdulnál otthonról nem lenne ez a probléma, csak meg kell beszélni a dolgokat.

35. 8c40921157 (válaszként erre: 33. - Susika2009)
2013. jún. 23. 10:13

Ezt eddig nem írtad, hogy te is mentél volna, de nem engedte. Miért nem írtad?

Minden vélemény meg fog azonnal változni. Az enyém is.

Nálatok valami nincs rendben. És talán Krisz42 írta, hogy visszavágyik a haverokhoz. De a gyerek a tiéd, mint anya. Na ez nem szép tőle.

Te akkor valóban mindent megteszel a családotokért, de tőle csak alapot kaptok.

Úgy látom, hogy egyre gyakrabban el fog járni. Míg egyszer valóban nem fog időben hazaérni. Ez viszont már nagy gond.


De én továbbra is benned keresem a hibát, már ne is haragudj. És az már lehet, hogy nem csak a tisztaságmánia, hanem, hogy te is állandóan fáradt vagy, nem adsz úgy magadra, mint régen (nem is olyan régen), és sorolhatnám.

Ismétlem, ne haragudj, csak próbálom megkeresni a férjed viselkedésének okát.

Hisz te írtál erre fórumot, én csak bekapcsolódtam, és próbálok segíteni azzal, hogy megtaláljuk az okokat.

34. Susika2009 (válaszként erre: 32. - 8c40921157)
2013. jún. 23. 10:09
nem intézek,igy nem is tudnék,mert senki nem érne ide autóval..tesóm szokott ilyenkor vigyázni rá ha valami van,de 2 óra kocsival vagy másfél mig ideér,és előre leszoktuk beszélni..(napokkal előre)
2013. jún. 23. 10:08
köszönöm a tanácsokat,azért látom van aki érti mi is a problémám a mai nappal :-) tény hogy vannak hibáim,de amikor rádöbbensz hogy te elöre szolsz hogy szertnél barátnőzni mig a gyerek bölcsibe van,és nem lehet,ő meg megteheti szó nélkül..gondolom mindenkinél elszakadna a cérna,főleg ugy hogy most nincs bőlcsi..
32. 8c40921157 (válaszként erre: 30. - Susika2009)
2013. jún. 23. 10:07
Képzeld el a helyzetet: intézel bébiőrt, de a párod időben hazajön. Tudod, mi lesz ebből?? Hogy te nem bíztál meg benne, pedig mondta, hogy időben haza fog jönni???
31. 8c40921157 (válaszként erre: 28. - 810c907cf0)
2013. jún. 23. 10:05

Már bocs, de a rend és a tip-top között óriási hézag van. Nálunk is rend van, de a sótartó nem mindig van ugyan ott. Erre gondoltam.

Jó, hogy nem arra gondolsz, hogy hagyja két napig szétdobálva a gyerek műveit!

30. Susika2009 (válaszként erre: 26. - 8c40921157)
2013. jún. 23. 10:05
jogos,ráérnék akkor idegeskedni,de akkorm ár senkivel nem tudom megoldni hogy valaki gyorsan vigyázzon a gyerköcömre:-( Fönököm meg nem szerti a késést,nem beszélve vendéglátásban dolgozom,nem mondhatom a vendégnek,bocsi családi probléma miatt nem lesz ma sütemény :-)
29. Krisz42 (válaszként erre: 24. - 7ff5dc369b)
2013. jún. 23. 10:04
Tudod nem minden ffiròl lehet tudni,h milyen lesz,mert a legtöbben 2-3év után kezdik úgy gondolni,h vissza kellene menni haverozni,mert az milyen jó volt.Egyébként nem 1üveg sörről van szò,nekem ne magyarázd meg,mikor részeg,ittas valaki,első férjem ivott.Autóba nem ülhet,de egy 2éves gyerekre vigyázhat úgy,h álmos lesz és ivott?Simán elalszik,mert ittasan nem fog számíani semmi annyira.
28. 810c907cf0 (válaszként erre: 26. - 8c40921157)
2013. jún. 23. 10:02
Én meg azt vallom legyen rend. Mert egy igényes ember függetlenül a nemétől igényli azt és jól érzi magát benne.
27. Susika2009 (válaszként erre: 24. - 7ff5dc369b)
2013. jún. 23. 10:01
TE nagyon oks vagy,arról még nem halottál látom,hogy terhesség alatt is minden oké volt,boldogság,meg elötte is,és a szülés után lett ez???mert ahogy irtam 2 éves a gyerköc....olvasss!!!!
26. 8c40921157 (válaszként erre: 20. - Susika2009)
2013. jún. 23. 10:01

Azon minek idegeskedni már reggel óta, hogy haza ér-e időben? Nem elég 10 perccel indulásod előtt? Szerintem haza fog érni, meglátod. Pontosan tudja, hogy mi a tétje.

Azt, hogy mennyit fog inni, te sejtheted, így valóban nem könnyű otthon hagyni két éves gyereket vele, mert elképzelhető, hogy el fog aludni közben.

Nekem itt csak azzal van bajom, hogy későn közölte ezt veled. Valószínű, hogy akkor beszélték meg a haverokkal, hogy söröznek, és ő is megkívánta, hogy ott legyen.

És téged ebből a döntésből kihagyott.

Ha megjön, javasolnám, hogy szépen kérdezz rá, hogy hogy érezte magát, ne ordítsd le a haját, mert abból agresszió lesz, és kiábrándulás.


Nyugodtan próbáld megbeszélni vele. Ez nagyon fontos. Ne hisztizz, ne kérd számon.

Már elmúlt, visszacsinálni nem lehet, most már csak arra koncentrálj, hogy máskor ilyen ne legyen, és ne mard el magadtól a viselkedésed miatt.


És a tisztaságmánián mélyen gondolkozz el. A pasik szeretik a rendet, igénylik is, de nem értékelik, mert nekik az automatikus.

De adj neki is teret. Nem kell mindig mindennek tip-topnak lennie, mert egy férfi előbb-utóbb nem érzi jól magát olyan környezetben.

25. Krisz42 (válaszként erre: 20. - Susika2009)
2013. jún. 23. 09:59
Szerintem nem viszed túlzába,csak néhány ffi képtelen felfogni,h ha gyereket vállalnak,akkor az nem azt jelenti,h ő éli világát ugyanúgy,a nő meg hajtsa szét magát,mert felelősséget vâllalni vagy odafigyelni,na arra már képtelen.
2013. jún. 23. 09:58

végszóként meg annyit hogy ő választotta, ő szült neki...

n ilyennek aki igy él családi életet nem szülnék, de ő megette. Viselje következményét hogy boldogtalan és a férje is az!

23. 7ff5dc369b (válaszként erre: 21. - Krisz42)
2013. jún. 23. 09:57
hagyjuk már ezt hogy ittas ember... szégyelld magad
22. 7ff5dc369b (válaszként erre: 17. - Susika2009)
2013. jún. 23. 09:57

Ki mondta hogy nem jár???

De abból amit leirtál nem igazán van jó családi életetek, és valljuk be azért az anya dolga megteremteni a fészek melegét...de te csak itt panaszkodsz.

Sztem tele a hócipője, és attól, hpgy elmegy meginni egy sört még ne kell kiborulni.

Értem én hogy benned érlelődik ez a dolog egy ideje és most hogy ő megépte és elment neked ez rossz de nézz magadba, te sose mentél volna el a barátnőiddel mindig csak vágynál rá és ő meg bárminko ment is volna el te ugyan ezt éreznéd mint most.

Apalvető problémáitok vannak.

Nem ez az egy sör. Szergény ember elég szégyenteljes, hogy itt ilyeneket irsz mások meg egyből lehuzzák a férjed hogy iszik meg ilyenek...

Beszarás amugy.

21. Krisz42 (válaszként erre: 14. - 7ff5dc369b)
2013. jún. 23. 09:55
Szerinted csak ő mehet kikapcsolódni úgy,h dolga lenne?Te rábíznâl egy 2évest egy ittas emberre?Gratulâlok!:(
20. Susika2009 (válaszként erre: 18. - 8c40921157)
2013. jún. 23. 09:53
igazad van,lehet hogy túlzásba viszem..de a legnagyobb baj az hogy reggel 7 kor közölt nem jön haza,és idegeskedhetek hogy hazaér e időben,leérek e dolgozni időbe..és ha egy sört akar inni,akkor lesz az többi is...etöl tartok csak..
19. Krisz42 (válaszként erre: 13. - Susika2009)
2013. jún. 23. 09:53
Na ez az,h nincs felelősségèrzete?Nem tudom mennyit iszik,ha iszik,de én nem is merném így rábízni a gyereket.A másik,h ennyire nincs képben,h te mikor mész,mikor nem csak ketten vagytok.
18. 8c40921157 (válaszként erre: 4. - Susika2009)
2013. jún. 23. 09:50

Miért lenne ittas, ha legurít egy sört? Vagy többet szokott esetleg otthon?

Kicsit másképp kellett volna ezt közölnie veled, de itt-ott elmehet kicsit lógni a haverokkal, nem? Te is elmehetnél, tedd is meg. Beszéljétek ezt meg.

És furának tartom, hogy te már reggel hattól takarítasz, és minden nap, és órákig? Nem lehet, hogy tisztaságmániás vagy, és őrületbe kergeted a párodat? Én is minden nap elpakolok, nem szalad a ház soha, de hogy azt takarításnak nevezzem állandóan, az azért túlzás.

Tehát, vagy te viszed túlzásba a dolgokat, és esetleg ezt kezdi megunni - nem akar otthon lenni, amíg te mindig ráparancsolsz, hogy merre ne menjen, mert megint körbe mostad őt, vagy egyszerűen túlzottak az elvárásaid.

Minden esetre ezt beszéljétek át, hogy hogyan gondolta ezt a magánakciót, és ha igényli máskor is, ne legyen ebből vita, csak időben szóljon, és neked is adjon lehetőséget kikapcsolódásra - gyerek nélkül.

17. Susika2009 (válaszként erre: 15. - 7ff5dc369b)
2013. jún. 23. 09:50
tudom,de nekem is járna néha a kikapcsolódás nem??? vagy ha már melozok folyamatossan ,akkor ne olyankor menjen kikapcsolodni amikor dolga van déliután egy 2 éves gyerekkel..
16. Krisz42 (válaszként erre: 12. - Susika2009)
2013. jún. 23. 09:50
Akkor keressen más munkát.Vállaltatok egy gyereket,bölcsibe kellett adni,akkor legalább azt meg kellene oldani,h hétvégén együtt legyetek vele.Egyébként akkor nem fáradt,mikor a haverokkal van?Ja és ezért te csinálj mindent?
15. 7ff5dc369b (válaszként erre: 12. - Susika2009)
2013. jún. 23. 09:48
ez panaszkodás
2013. jún. 23. 09:47

Dolgozik,alszik, dolgozik alszik...

Tényleg nem érdemel meg egy sörözést a haverokkal???

Nyár van, jóidő, mikor mnejen ha nem most???

Ne csináld ezt a hisztit mert épp ez lesz ami elmerja majd mellőletek őt.

13. Susika2009 (válaszként erre: 11. - Krisz42)
2013. jún. 23. 09:46
ugy hivot fel hogy felmegy megiszik egy sört munka után és jön,ez volt 7 kor,de fél hétre már itthon szokot lenni,fél 9 kor hivtam 11 re érjen haza,erre a kérdés miért? mondom mert dolgoznom kell menni,és letettem a telefont..
2013. jún. 23. 09:45
sokszor mondtam hogy nekem is rossz,másfél órát sétálok naponta,meloba bölcsibe és haza összesen,ledolgozom az olykor 9 órát van hogy többet,cukrász vagyok! hazajövök minden rám marad,néha ha szabadnapos felporzsívóz rendet rak,mosogatni talán 3 szor mosogatott el,már beszéltünk róla hogy segitenie kell,de hau jra szolok az a válasz,csinálhatnám én is nyugodtan hogy éjszaka dolgozok,meglátná mennyire lennék fáradt,tudom hogy fáradt,de ha én lennék éjszakás,regegl tuti nekem kellene vinni a gyereket aztán menni érte plusz ugyanugy minen a háztartásba..mert most is igy van..
2013. jún. 23. 09:44
Azt sem èrtem,h milyen kikapcsolódás az,h megy inni?Ha neki ilyenre van szüksége,főleg h utána dolga van....szerintem ez elég kiábrándító.
10. e49241a632 (válaszként erre: 1. - Susika2009)
2013. jún. 23. 09:43

Hát ha ez nem rendszeres, csak most fordult elő, nem dől össze a világ.

Viszont az nem pálya, hogy az otthoni dolgokból mindent egyedül te csinálsz. Miért?

9. noozimanoo (válaszként erre: 4. - Susika2009)
2013. jún. 23. 09:40
Ebben teljesen igazad van viszont!!!!!
8. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Susika2009)
2013. jún. 23. 09:39
Ha azt írom más időbeosztású munkát kellene keresnie,akkor jön az,h örül az ember annak,ami van.Viszont ez nagyon nem korrekt,mert ha megbeszélitek,akkor még talán,de így?És miért te csinálsz mindent?Ő nem ott lakik?Szerintem te többet is dolgozol,kerdezd meg ő mit szólna,ha egyik nap te se jönnél haza,hozza haza ő a gyereket,aztán legyen vele,míg indulnia nem kell.Te ezt megtehetnéd úgy,h munka után írsz egy sms-t?Vagy a felelősség csak neked kell,h legyen?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook