Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek nem vagyunk már elég fontosak neki? fórum

Szerintetek nem vagyunk már elég fontosak neki? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
7. noozimanoo (válaszként erre: 1. - Susika2009)
2013. jún. 23. 09:39

Ha ez csak egyszeri alkalom, hogy elmennek, szerintem ne drámázz rajta.

Nekem úgy tűnik, mindketten fáradtak vagytok. Az, hogy különböző műszakokban vagytok, megnehezíti a közös életet, de a gyerkőc miatt meg ugye kell.

Nem tudom, mennyi idős a gyerkőc, hogy esetleg apróbb feladatai lehetnek-e neki is, illetve valahogy meg kellene beszélnetek, hogy kinek mi legyen a feladata a háztartásban is. Mert szerintem az azért nem pálya, hogy meló után ő csak pihen, te meg egyedül viszed a háztartást is és foglalkozol a gyerekkel is.

6. Susika2009 (válaszként erre: 5. - De Luca)
2013. jún. 23. 09:36
minkét nagyszülö,közel 200 km-re lakik..igy nem..
5. de Luca (válaszként erre: 4. - Susika2009)
2013. jún. 23. 09:35
Nagyszülőket nem tudtok befogni bébiőrnek?
4. Susika2009 (válaszként erre: 2. - De Luca)
2013. jún. 23. 09:34
ebben igazad van,nem is lenen vele gond..ha akkor tenné azt amikor nem kell utánna egész nap a gyerekrte vigyázni ittasan..meg persze ha én is elmehetnék a barátnőmmel néha,de 8 év aaltt nem voltam sehol..
2013. jún. 23. 09:33
Férfi ... Ne várj tőle túl sokat...biztos fontosak vagytok Neki , de mindig önmaga lesz az első....
2013. jún. 23. 09:32
Úgy tűnik, hogy ő is dolgozik épp eleget, és az írásodból nem úgy tűnik, mintha éjjel-nappal bulizni járna. Mindkettőtöknek muszáj néha kikapcsolódni, mert megzakkantok.
2013. jún. 23. 09:27
párom minden nyáron éjszakkás,este 10 töl regegl 6ig dolgozik,fél 7 re ér haza én 7 re megyek dolgozni,ő viszi bölcsibe a gyerköcöt én megyek érte,hétvégenként általába én délutános vagyok,mint most is,hmivel nincs bölcsi,apuka tudjon kicsit aludni mig nem megyek dolgozni,erre ma reggel elment a haverjaival sörözni munka után,és majd jövök cimszóval letette a telefont,9 napig folyamatosan dolgozom,éjjel fejezem be a takaritást,mosogatást fözést,hogy neki semi gondja ne legyen csak pihenjen,de terhhes neki hétvégén a gyerekre vigyázás is,erre ma meg haza sem jön,peddgi az votl eddgi a baj hogy keveset vagyunk együtt?? most ezt hova tegyem,reggel 6 óta takaritok ma is,hogy minden oké legyen,erre ez van ..
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook