Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ma vagyunk 1 évesek! Mit készítsek neki? fórum

Ma vagyunk 1 évesek! Mit készítsek neki? (beszélgetős fórum)


9. mreich (válaszként erre: 8. - Ibolyka43)
2016. ápr. 18. 20:55
A barátjával voltak akkor egy évesek. :) Vajon együtt vannak még?
2016. ápr. 14. 21:18
Hány egy éves gyereked van,hogy többesszámban irsz?
7. Bucóka20 (válaszként erre: 6. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 7. 10:39
Tegnap megvolt az ajándékozás:) Ő kapott tőlem egy képet ketttőnkről..először gépen átalakitottam,hogy olyan legyen mint ha fénymásolva lenne,utána pedig kinyomtatattam fotópapírra.:) Nem is került sokba,és tetszett is neki.:) Én meg kaptam világítós macikat,királylányt stb a falra.:)
2009. nov. 6. 16:58
Egy idézetes zenés prezentációt is lehetne csinálni, persze ebbe is tennék képeket. Most más nem igazán jut eszembe, mondanám hogy irok még ha eszembe jut de tudom, hogy sürgős :S
5. Bucóka20 (válaszként erre: 3. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 6. 11:52
Hmm hmm...jujj most jut eszembe..Barátnőm tavaly szülinapjára az anyukájától egy olyat kapott,hogy egy sima fali óra (kerek) és abból kiszedte a normál számlapot és tetetett bele egy olyat amin a bnőinek a képei voltak összevágva . brrr...:)
4. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - Pné Veronika)
2009. nov. 6. 11:49

Pont van mellettünk egy ilyen ahol gravíroznak,csak nem akartam "annyira" költeni,hisz neki sincs pénze,így vásárolt ajándékba nemigazán akartam gondolkodni.

Valami ragasztott,festett....nyomtatott... dologba gondolkodnék..:)

2009. nov. 6. 11:47

Kár, pedig pont a közös képes naptárat akartam javasolni. Igaz még én sem próbáltam, mert nekünk meg alig van közös képünk én utálom a fényképezőt. :(

Póló, bögre valami szép kis plüssel nekem sem jut jobb az eszembe sajnos. Én nem vagyok valami kreativ ált. kész dolgokat vásárolok, tavaly nivea ajándékcsomagot kapott. Idén meg szerintem parfümöt fog, mert a sógornője pacsulijaitól már kész vagyok!

2. Pné Veronika (válaszként erre: 1. - Bucóka20)
2009. nov. 6. 11:46
Ha van a közeledben olyan hely ahol gravíroznak, akkor pl. öngyújtóba, vagy névjegytartóba gravíroztathatsz évszámot. Nem tudom, a lehetőségeidet sem ismerem, az érdeklődési kört sem, így nehéz...
2009. nov. 6. 11:41

Már kigondoltam neki 1 hete egy ajándékot,hogy azt elkészítem,de nem jött össze.:( Így már csak a ma du.-án áll a rendelkezésemre hogy valamit készítsek.

Melóba vagyok,így sütni,főzni nem tudok,de ezeken kívül szinte mindent megtudnék csinálni,csak ötletem nincs.:( Fényképes dolgot már sokat csináltam neki,azt nem szeretnék.

Ha valaki tudna segíteni..,hálás lennék.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook