Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek mitől jó egy szórakozóhely? fórum

Szerintetek mitől jó egy szórakozóhely? (beszélgetős fórum)


1 2
7. kislany2009 (válaszként erre: 5. - Kittidora)
2011. márc. 19. 19:37
Írd nyugodtan, kíváncsi vagyok -persze, ha csak van időd- A jó programok és az akciók.. igen ez fontos. Programoknál megtudnál említeni egyet kettőt mire gondolsz körülbelül?
6. kislany2009 (válaszként erre: 3. - Kubin)
2011. márc. 19. 19:34

Hangulatos falak? Nem rossz ötlet! :)

Milyen zenét szeretsz inkább?

2011. márc. 19. 19:33

Szia!

Mint vendéglátos mondok véleményt.

Szerintem rettentö fontos a jó szakember a pult mögött.Kellemes megjelenésü legyen,ne feltétlen agyon festett 50kilós modell alkat.Fontos a jó ember ismeret,emlékezö késség stb ..erröl regényeket lehetne irni.Szóval az egyik legfontosabb a jó szakemer.Második a tisztaság ,igényesség,nem feltétlen bör és csillogás mindenhol.Kedvezö árak,jó akciók,programok.Kellemes zene,attól függ melyik korosztályt célzod meg.Lehetöleg ne fulladjon meg az ember a füsttöl.

Jó biztonsági emberek,ha balhé lenne,de a ha jó a személyzetet akkor ezt ,meg kell tudnia oldania.

Annyi mindent tudnék még irni,hogy ide se férne.

2011. márc. 19. 19:30

Hogy érted, hogy nekünk már nincs ilyen? A korosztályra gondolsz?


Várom a hozzászólásokat! :) Kinek milyen igényei vannak? Esetleg a Budapesti helyekről mik a vélemények?

2011. márc. 19. 19:29

Legyenek hangulatos falak (ez mondjuk nagyon vonzz engem). LEgyen jól kialakítva a tér, hiába pici, attól még lehet táncteret kialakítani :)

Nálam nagyon fontos a zene, szerintem egy jó szórakozóhelyen napi szinten le vannak bontva (pl: egyik nap disco, aztán retro, aztán hip hop/r'n'b, aztán akár valami akkusztikus, vagy rock est stb.)

hát kábé ennyi :)

2011. márc. 19. 19:17

Nekünk már nincs ilyen, mindet átvariálták, de jobb nem lett.

Fiatalként is inkább a csendes, zongora, dob, néha gitár, vagy szaxi összeállítást szerettem, szeretnénk, és kellemes halk zene legyen, a hangostól nem lehet beszélgetni, sosem bírtam :(

2011. márc. 19. 19:15
Ki mit szeret a kedvenc szórakozóhelyében? Mitől függ, hogy melyiket választjátok? Mit szoktatok csinálni? Milyen ötletekkel dobnátok fel egy ilyen helyet, hogy szívesebben járjanak oda? Nem a nagyobb, hanem a kisebb helyekre gondolok most.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook