Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek milyen talpbetétet kellene vásárolnom? fórum

Szerintetek milyen talpbetétet kellene vásárolnom? (tudásbázis kérdés)

7. Pan Dóra (válaszként erre: 4. - C3f39fd03b)
2012. szept. 24. 16:44

Így van! Én is ezt javasolnám a drogériák helyett. A szaktanácsadásról és a szakértelemről nem is beszélve :)

És lehet, hogy van, ami drágább, mint a drogériákban, az biztos, hogy évekig használható marad.

2012. szept. 24. 11:15

Vagy esetleg menj el egy ortopéd dokihoz,az meg is nézi és elmondja hogy milyen betét lenne a legjobb...fel is írja receptre (nem mintha sok lenne rá a támogatás)

Az h eü pénztárra lehet-e megvenni valamit,termékfüggő...meg kell kérdezni,mert nem mindent lehet,vannak olyan cégek akik nem szerződnek le ilyen pénztárakkal...

5. c3f39fd03b (válaszként erre: 3. - Kiraroli)
2012. szept. 24. 10:59

Scholl.:-)

Ezt amúgy tényleg bármelyik drogériában lehet kapni,kifejezetten magas sarkúkba.

4. c3f39fd03b (válaszként erre: 2. - Jéghegy)
2012. szept. 24. 10:58
Ha van a közeledben gyógyászati bolt,nézz be hozzájuk,fognak tudni segíteni neked.Nekem a sarkammal volt gond,és elámultam,hogy már szinte minden részre tudnak talpbetétet ajánlani: az elülső boltozat alá,a sarokhoz,a lábfej két külső oldalához,sarokemelő cipőbetét...Nagyon klassz dolgok vannak,és amit én vettem nem is volt vészesen drága,900 Ft-ba került.Ott meg tudják mondani azt is,lehet-e náluk eü pénztárra vásárolni.
2012. szept. 24. 10:56
sholl ( nem tudom jól írom e) zselés nekem is olyan van a magassarkúakban... nem mondom hogy megszünteti de jelenősen csökkenti a fájdalmat...
2012. szept. 24. 10:52

Nem hordok megassarkú cipőt, de valahogy mégis a terhelés a lábujjaim alá esik, és így iszonyatosan fáj ott a csontom.


A másik kérédés, hogy eü. pénztárra vásárolható-e talpbetét?

Köszönöm:)

2012. szept. 24. 10:50
SZerintetek milyen talpbetétet kellene vásárolnom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook