Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek miért van az egy párkapcsolatban, hogy ami még az elején nem idegesített vele kapcsolatban az az idő múlásával egyre jobban? :( fórum

Szerintetek miért van az egy párkapcsolatban, hogy ami még az elején nem idegesített vele kapcsolatban az az idő múlásával egyre jobban? :( (beszélgetős fórum)


1 2 3
44. Shila (válaszként erre: 43. - 40163fd81d)
2011. máj. 25. 13:38
Neked is igazad lehet!
43. 40163fd81d (válaszként erre: 30. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:33

Szerintem ha amúgy jól megvagytok nem kell egyből ilyen drasztikus megoldást keresni.

Én a helyedben,simám lelépnék,ha nem foglalkozik velem:"na jó,akkor gépezz csak ,és majd találkozunk máskor!"-al.

Másrészt pedig ,ha ilyen gondok vannak,akkor igyekeznék nem "lakásra" megbeszélni a randit,hanem bárhova máshova,így nem lesz neki kísértés,és rád figyelhet.

...persze ez csak mind akkor áll ,ha fontos neked,és te is az vagy a számára.

42. Shila (válaszként erre: 38. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:32
Draga! Ez a kapcsolat megerett a szakitasra...fiatal vagy meg,tul fogod elni...te hiaba szereted,ha o mar nem ugy all hozzad,erted? 1,5 ev utan meg azert nem igy kene lennie...lepj le egy ilyen gepezos mutatvanyanal,egyszeruen hagyd ott szo nelkul,ne vedd fel a telot,ne jelezz vissza egy ideig..ha fontos vagy neki,megtalalja a lehetoseget,hogy bocsanatot kerjen..ha nem jut el az agyaig,akkor sajnos uj baratnot talalt! A szamitogepet!
41. Vigyorex6 (válaszként erre: 39. - KisFarkas83)
2011. máj. 25. 13:28
:DDD
2011. máj. 25. 13:27
Hát legközelebb biztos eszembe fog jutni amit a régi okosok mondanak :D
2011. máj. 25. 13:25
Azt mondják a régi okosok,hogy még a kapcsolat kezdetén vess számot a kedvesed szokásaival,rigolyáival, stb, hatványozd fel, és ha úgy érzed hogy ezeket a hatványozott dolgait is el tudod viselni,na Ő a te embered! :)
38. szandyhhh (válaszként erre: 37. - KisFarkas83)
2011. máj. 25. 13:25
tudom.csak továbblépni is nehéz miközben én szeretem őt.
37. KisFarkas83 (válaszként erre: 29. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:22
Semmiképp se hidd hogy veled van a baj! Mindenkinek arra van ideje,amire szeretné! Tudom,durván hangzik,de ha akarna veled törődni, megtenné,gép ide vagy oda! Én párom is kocka, mégis tud rám időt szánni,nem is keveset! Nem ő a Te embered... :( Lépj tovább,és találsz majd valaki olyat aki megérdemel Téged! :)
2011. máj. 25. 13:22

Van egy film "Keserű méz" nem tudom ki látta közületek...a férfi szerelmes egy nőbe,..mindent szeretett benne, még azt is, ahogy itta a tejet a nő, és végig folyt az állán...egy idő után meg már idegesítette...a nő mondja is neki "régen imádtad"

Már nem volt szerelmes a nőbe..


Ez persze nem azt jelenti,hogy minden kapcsolat így működik..

35. szandyhhh (válaszként erre: 33. - Fiatal nő)
2011. máj. 25. 13:20
Igazad lehet.Sőt biztos,hogy igazad van.
2011. máj. 25. 13:19
Hát úgy néz ki ez az egyetlen megoldás maradt...nemtudok mást tenni.
33. Fiatal nő (válaszként erre: 30. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:19
Ha tényleg fontos vagy neki és szeret, akkor nem kizárt. De amíg tűrsz és nyelsz és nem lépsz, addig ő kényelmesen elvan így... Neked kell lépned.
32. Venu (válaszként erre: 30. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:18
Ez lehet egy utolsó szalmaszál
31. Venu (válaszként erre: 27. - Fiatal nő)
2011. máj. 25. 13:17
Teljesen igazad van!
30. szandyhhh (válaszként erre: 27. - Fiatal nő)
2011. máj. 25. 13:17
azt gondolod ha szakítok vele észheztér?
2011. máj. 25. 13:16
Eddig azon gondolkodtam sokáig,hogy tényleg velem van a baj? Én kapom fel gyorsan a vizet? Vagy hogy ezen nem kéne felhúznom magam de úgy látom itt mindenkinek rosszul esne ez és jogosan idegesít fel...de hát ezt csak ő nem érti
28. Arianne113 (válaszként erre: 25. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:16
Hát, lehet jobban járnál ha keresnél helyette mást.. vagy kiraknád és akkor talán észrevenné magát, bár sajnos kétlem..
27. Fiatal nő (válaszként erre: 25. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:16
Szerintem szakíts vele. Ha ettől a sokktól észhez tér és képes legalább akkor otthagyni a gépet, ha te is ott vagy... Akkor nagyon jó. Ha pedig nem, akkor meg sem érdemelt. És találsz majd egy másik fiút, aki tényleg fontosnak tart.
26. Arianne113 (válaszként erre: 11. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:15
Úh, ez tipikusan az exemre emlékeztet... mikor együtt éltünk, ő elvárta hogy én takarítsak egyéb mikor ő meg játszik egész nap... na de ez más. kicsivel más. hát én néha mondjuk már kiraktam volna gépestül együtt az udvarra olyan idegesítő volt.. Ez sajnos főleg fiúknál mánia.. és én is hiába beszéltem.
2011. máj. 25. 13:14
Vegyes érzelmeim vannak igazából én már kértem tőle szünetet de azt mondta nem akar mert utánna már úgysem lenne ugyanolyan minden...mondjuk végülis most sem olyan mint kellene.abban reménykedem mindig hogy hátha..hátha de nem pedig én szeretem én még igényelném a több törődést..és hiába mondom el neki akkor néha elgondolkozik 1 napig jó minden utánna ugyanúgy megy minden.
24. Venu (válaszként erre: 21. - Venu)
2011. máj. 25. 13:14
Szerintem egyértelműen csak magát szereti.
23. Fiatal nő (válaszként erre: 20. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:14
Így már más a helyzet. Szerintem akkor ennyi volt. Majd találsz magadnak egy fiút, akinek te vagy a legfontosabb. Ő meg talál majd egy olyan lányt, aki partnere a számítógépezésben.
22. kisj (válaszként erre: 20. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:14
A barátodnak igaza van. Tényleg keress valaki mást.
21. Venu (válaszként erre: 15. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:13
Ezt én nem viselném el!Mit képzel??? Beszélj vele komolyan és ha nem érdekli a dolog szerintem keress egy olyan embert aki a való életben él (nem egy virtuálisban), megért, foglalkozik majd veled!
2011. máj. 25. 13:12
Ha meg elkezdem neki mondani akkor meg felkapja a vizet és azt mondja hogy akkor keressek mást.Akkor most ez szerelem mert szerintem az ő részéről nem.azt vettem észre hogy ő csak addig szerelmes amíg huzamos idő után találkozunk és utánna pár óráig szerelmes ha értitek mire gondolok...
19. 61bd9a38f9 (válaszként erre: 1. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:12
valószínű, hogy már meghaladtad és nincsen már dolgod Vele:) az élet jelez :)
18. canon01 (válaszként erre: 11. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:11
Akkor ezek szerint nem éltek együtt? Véleményem, ha a sz.gép fontosabb neki, mint te, akkor ő nem szeret téged igazán.
17. kisj (válaszként erre: 15. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:11
Miért vagy vele?
16. Fiatal nő (válaszként erre: 11. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:10

Párom öccse is gépmániás. Az összes kapcsolata ráment. Most úgy tűnik van egy komoly kapcsolata, de a lány partnere a számítógépezésben. :)

Szerintem egy kicsit nyiss felé te is, de kérd meg nyomatékosabban, hogy te is törődést igényelsz. ;)

15. szandyhhh (válaszként erre: 9. - Szöszi71)
2011. máj. 25. 13:10

Szia.

Lassan másfél éve vagyunke gyütt és azt gondolom ,hogy ez még azért nem oylan sok idő.A vielkedésében az idegesít,hogy már nem úgy áll hozzám mint a legelején pl most volt a névnapom semmit nem kaptam tőle nem azért mert elvárom nem várom el de mindig azzal jön,hogy nincs pénze de többezer forintos újságokra meg játékokra van pénze.Tegnap is bejelentette hogy játékot vesz de nekem azt mondta névnapomkor hogy nemtudok neked venni semmit mert nincs pénzem.egyre többször aztveszem észre hogy rajtam spórol.Sokszor van olyan,hogy fontosabb a számítógép mint én és én ezt egyre nehezebben viselem hogy én mindig csak második vagyok.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook