Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek miért van az egy párkapcsolatban, hogy ami még az elején nem idegesített vele kapcsolatban az az idő múlásával egyre jobban? :( fórum

Szerintetek miért van az egy párkapcsolatban, hogy ami még az elején nem idegesített vele kapcsolatban az az idő múlásával egyre jobban? :( (beszélgetős fórum)


1 2 3
14. kisj
2011. máj. 25. 13:09

Az elején még elvakít a szerelem, azután meg sajnos feloszlik a rózsaszínű mámor.


pl. mondjuk, hoy az elején még olyan kis helyeske volt, mikor csillogó szemmel lelkesülve nézte a focit a tv-ben. Aztán néhány év múlva átváltozott, és a meccset néző párodat már csak egy trágár-büdös-alkoholizáló disznónak látod. :D

13. szöszi71 (válaszként erre: 11. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:08
Ez engem is zavarna. Próbáld meg neki elmagyarázni, hogy miért zavar:)
12. Venu (válaszként erre: 11. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:07
Mondjuk ez már tényleg gáz!
11. szandyhhh (válaszként erre: 3. - Arianne113)
2011. máj. 25. 13:06
Számtalanszor elmondtam neki hogy,mi zavar de semmi.Nekem pl az idegesítő mikor eljövök hozzá és többet foglalkozik a számítógéppel mint velem.
10. a5216efea8 (válaszként erre: 6. - Venu)
2011. máj. 25. 13:05
Egyetértek,ez szerintem is így van!
9. szöszi71 (válaszként erre: 1. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:05

Szia!


Mióta vagytok együtt?

Mi az ami téged idegesít a párod viselkedésében?


Én a párommal már 4. éve vagyunk együtt és nálunk is vannak már olyan dolgok amik már zavaróak, de végülis nem vészesen. Valószínű az idő múlásával jönnek elő olyan dolgok amiket még az elején nem vettünk észre, vagy a párunk nem csinálta:)

8. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:05
A megszokás miatt. Az eleje még nagy lángolás és mikor ez elmúlik, akkor lépnek fel ezek. Aztán attól függ, hogy hogyan tolerálod. Mindenkinek vannak hasbaakasztó dolgai.
2011. máj. 25. 13:04

Szia.) amikor szerelmes az ember,akkor minden jó úgy ahogy van,.Később ez válltozik,amikor a hormonok egy kicsit alább hagynak,akkor másképpen gondolkodik az ember.


De a szeretet az mindent legyőz és megold..)

6. Venu (válaszként erre: 1. - Szandyhhh)
2011. máj. 25. 13:03
Mert már nem vagy olyan toleráns vele mint az elején. Akkor még elnéz sok mindent az ember, mert félti a kapcsolatot. Később egyre többet enged meg magának mindkét fél...szerintem
2011. máj. 25. 13:01

Mert már nem látod tökéletesnek. Sokan a kapcsolatok elején teljesen tökéletesnek látják a másikat, nem érzik, hogy bármi is zavarná őket benne. Később aztán mégis. És ezzel nincs is baj.

Akkor van baj, ha az ember minden apró kis hülyeségen felidegesíti magát. (pl. fogkrémes tubus) Ezekkel nem kell foglalkozni...

2011. máj. 25. 13:01
Mert már nem a szerelemre összpontosul a figyelem!
2011. máj. 25. 13:01
Tudnál erre példát mondani? Egyébként ha valami tényleg annyira idegesít, beszéld meg vele, változtassatok rajta:)
2011. máj. 25. 13:01
Nem tudom, miről van szó, de szerintem azért idegesít már, mert hosszútávon kell elviselned olyan dolgot, amit nem kedvelsz.
2011. máj. 25. 13:00
Szerintetek miért van az egy párkapcsolatban, hogy ami még az elején nem idegesített vele kapcsolatban az az idő múlásával egyre jobban? :(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook