Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek mennyire hatásosak a Teleshopos és Topshopos termékek? fórum

Szerintetek mennyire hatásosak a Teleshopos és Topshopos termékek? (beszélgetős fórum)


2010. jún. 17. 16:47
Én vettem tőlük 2 hónapja egy H2o Mop gőzös tisztítót.Nagyon szerettem,de a múlt héten eltört egy alkatrésze. Azt mondták küldjem vissza és kicserélik.Hát kiváncsi leszek....
2010. jún. 17. 16:37

szia


roboshef-et ne vegyél.kb3x használtuk,aztán megdöglött

6. Binky (válaszként erre: 5. - Avacska)
2010. jún. 17. 14:50
Nekünk igen, bár valóban nem túl nagy a gőz ereje. Tehát vízkőre, csapokra, fugára jó.
5. avacska (válaszként erre: 3. - Binky)
2010. jún. 17. 14:40

üdv a monstert gőztísztító neked akkor bevált? oldja a vízkövet is?A melléketl fertőtlenítő lötyi meddig volt elég ?

köszi az infót nem akarok zsákba macskát venni !:-)

nekem teszik a H2O mop is szerinted az milyen?

2010. jún. 17. 14:34

A gőztisztítóról annyit tudok, hogy kb 2 hónappal ezelőtt meg akartam vásárolni és bementem Bp-n a Teréz krt-i boltba, pont akkor volt ott egy férfi, aki ezt hozta visszal, mondván, hogy nem erős a gőznyomás, rövid a "madzag"-ja, szóval kérte, hogy vegyék vissza.

Nem vártam meg mi lesz a vége, mert eljöttem.

2010. jún. 17. 14:33

Nekem Leg Magicem van, és szerintem elég jó, bár térdgyilkos. Viszont kicsit unalmas, utálok álldogálni.


Van még tőlük ped eggünk, ez se rossz, nekem segít és eddig bevált.


Aztán az a gőzös tisztító, ami a fugából tényleg mindent kiszed, és jó a csapokra is.

2. Fenife (válaszként erre: 1. - Avacska)
2010. jún. 17. 14:33

szia!


Nekem a Flav* Turbó Főzőm van ts-es. Szerintem valóban ngyon jó, rengeteg időt spórolok vele + egészséges és ízletes is a benne készült étel. Nem bántem meg a vételét, igaz, nem rendelés útján jutottam hozzá. amint lesz lehetőségem mást is kipróbálok, pl. az említett gőztisztítót.

2010. jún. 17. 14:25

Ebben a fórumban nem reklámozni, vagy leminősíteni szeretném a fent említett cégek termékeit!érdekel, hogy mások használnak-e ilyen fajta terméket és hasznos-e az ő otthonukban?

két kisgyermeket nevelek kinézztem pár praktikusnak tűnő terméket gőztisztítót és ,festék hengert mielött megrendelném érdeklődnék mások valóban ídőt és pénzt spórolnak meg ilyen találmányokkal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook