Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Használ e valamelyik topshopos vagy tvshopos termék(fogyúkúra során gondolom)? fórum

Használ e valamelyik topshopos vagy tvshopos termék(fogyúkúra során gondolom)? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. ápr. 2. 10:56
én megvettem a szauna övet, de fogyásra nem jó, viszont, ha a a derekad fázik vagy fáj, akkor arra viszont nagyon jó!:)
2008. dec. 5. 22:35

Sziasztok!

Én nem fogyasztó dologról érdeklődnék, hanem van egy új temrék, az air max párna. az érdekelne. valaki? valami? :)

2008. aug. 15. 15:19

Sziasztok!

Engem a vákumos köpölyöző érdekelne, celluless-nek nevezik. Mit gondoltok róla? Valaki használta már?

31. dundy
2008. aug. 14. 16:59
Tulajdonképpen ez engem is érdekel, főleg ez a vibráló kütyü.
2007. szept. 23. 23:26

Sziasztok!


TUDNA NEKEM VALAKI SEGÍTENI???


Vettünk egy easy shaper-t használtan és szeretnünk volna még egy gumiszalagot,feszítőgumit(nem tudom pontosan mi a neve), mivel csak egy volt hozzá.De azt mondták az üzletben, hogy nem lehet venni, mert alkatrész, de ha megmondom, hogy kinek a nevén van a számla, akkor küldenek ingyen. De azt sajnos nem tudtam meg.

Előre is nagyon köszönöm!!!

Éci

29. edo75
2007. máj. 24. 11:10
hahóó! innen mindenki eltűnt?
28. cskata (válaszként erre: 27. - Miriam)
2007. febr. 12. 19:37

:) szívesen!

kettővel nem próbáltam, de egy szalaggal abszolút használható a kütyü..:))

27. miriam (válaszként erre: 26. - Cskata)
2007. febr. 12. 08:40

Hát fel!!

De utána nézek írja-e?

Köszi!!

26. cskata (válaszként erre: 25. - Miriam)
2007. febr. 11. 22:52

szió!:)

asszem a füzetkéjében olvastam, hogy azt javasolták, először csak az egyik oldalra szerelje fel az ember lánya a gumiszalagot (vagy mi a manót).. így én ezt tettem - szerintem nem olyan nehéz.. nem hinném, hogy nálam gyengébb lennél, én nem vagyok egy erőművész..:))

Te mindkettőt felraktad?

25. miriam (válaszként erre: 23. - Cskata)
2007. febr. 11. 19:09

Szia Kata!!

Neked is ilyen nehezen ment nyomkodni az elején vagy csak én vagyok ilyen gyenge. Például ülve háttal hátradőlni nekem elég nehéz.

24. miriam (válaszként erre: 23. - Cskata)
2007. febr. 11. 19:05

Sziasztok!!

Én is írtam ennek a Nórinak és nekem sem válaszolt!!

Azóta én megvettem az easy shaper-t most próbálom üzembe helyezni!!!

23. cskata (válaszként erre: 21. - Edo75)
2007. febr. 9. 20:05

szió!

ha megnézed az adatlapján, csak azért regisztrált, hogy ebbe a fórumba írjon, és azóta sem lépett be.. szóval válaszolni sem fog..:(


egyébként amikor annó nézelődtem a neten easy shaper témában, szóról szóra ugyanezt a hozzászólást még legalább 2 másik női portál fórumaiban is megtaláltam, szóval szerintem valami burkolt reklámozás lehetett..


a kérdésedre sajnos nem tudok válaszolni, csak gondoltam szólok, hogy ne várj választ hnoritól..

22. dede1
2007. febr. 9. 17:47

Helló!


Nekem van egy felesleges easy shaperem, amit idő hiányában, és lustaságom miatt nem használok, top shop ár alatt odaadnám.

Ha valakit érdekel csörögjön rám! vagy írjon e-mailt. fórumra nem válaszolok... erre sincs időm:(


dede1@citromail.hu

70/202-7557

21. edo75 (válaszként erre: 12. - Hnori)
2007. febr. 9. 15:30

szia! mivel csupa jó véleményed van az easy shaper-ől érdekelne hogy tényleg nem csúszol le róla? barátnőm kölcsön adta ,próbálgatom,tetszik de bizonyos gyakorlatoknál(oldalt fekve) lecsúszok ha nem kapaszkodok nagyon(de így kényelmetlen). Gerincsérvem van! elég kemény :(

ezt nem terheli meg?

nem emelhetek,nem hajolhatok stb...

ezért szeretném én is megvenni,csak kérdés hogy mennyire terheli meg a gerincet.(a gerinctorna gyakorlatokat is fekve kell csinálni) kérlek írj! köszike!

2007. jan. 27. 17:38
Hát a Bio Life tea használt egy ideig, 20 kg-t fogytam tőle 5 éve, de megváltoztatták az összetevőit, és már nem használ.
19. cskata (válaszként erre: 18. - Cskata)
2007. jan. 19. 21:52
ja, és jó munkát hozzá!!:))) én elvoltam vele kb. egy estét annakidején, mire összeraktam!:)
18. cskata (válaszként erre: 17. - 0148b688d6)
2007. jan. 19. 21:51
Elküldtem, szerintem perceken belül megkapod!:)
2007. jan. 19. 21:43
Kata,nagyon jó! Köszi szépen!! :))
16. cskata (válaszként erre: 15. - 0148b688d6)
2007. jan. 19. 20:44

Szió!

Ha beszkennelem azokat az oldalakat és jpg-ben elküldöm mindet (4 oldal össz.) akkor meg tudod nyitni, jó lesz így Neked?

(kicsit vacak a minősége a füzetkének, de azért olvasható persze!)

15. 0148b688d6 (válaszként erre: 14. - Cskata)
2007. jan. 19. 20:12

Szia Kata!

Van neked esetleg magyar nyelvű leírás az öszeszerelésről? Ha igen kérlek szépen csak azt a részt ha lennél olyan jó elküldeni nekem.elisabeth01kukacvipmail.hu

Előre is köszi!

14. cskata
2006. nov. 14. 21:03

na, gyorsan rászántam magam és ma megvettem az easy shapert..:)

az összeszerelése elég jól kitöltötte az estém egy jó részét, de sikerült összeraknom!:)

kíváncsi vagyok mennyire válik majd be!!

13. cskata (válaszként erre: 12. - Hnori)
2006. nov. 13. 00:31

már megint bogarat ültettetek a fülembe az easy shaperrel kapcsolatban..:))

2 hét múlva névnapom lesz.. ha ennyire hatásos, akkor lehet, ráveszem a családot egy kis ajándék-hozzájárulásra...:)))

12. hnori
2006. okt. 27. 12:10

Sziasztok!

Én egy boldog easy shaper tulajdonos vagyok, mert kb. 3 hete vettem meg és 2 hete tornászom rajta minden 2. nap kb. 1-1,5 órát és már most érzem, hogy lötyögnek a ruháim!!!


El kell mondanom, hogy 21 éves , 166 cm magas és 51 kg.

Az alkatom mindig is vékonykás volt, de egyszer meghíztam 60 kg-ra és belekerültem a fogyókúra ördögi körébe, amelytől lettem 45 kg is, bár írtó aránytalan alakkal ( a mellem eltűnt, a bordáim kilátszottak, az arcom beesett , de a fenekem és a combom ugyanúgy vastag volt, onnan szinte alig ment le valami).Az update-tel fogyóztam, ill. norbira tornásztam eléggé rendszertelenül (2 hónapon át minden 2. nap, majd 5 hónap semmi, csak táplálkozással fogyni!!!)

Most leálltam az update-tal, mert csak elfogyok tőle, hanem inkább eszem normálisan, de édességet csak hétvégén, ill. heti 2-szer eszem csak vacsorát! Ennyi a titkom. De a hülye alakom így is megmaradt, amivel néha futással próbáltam változtatni, de attól csak megizmosodtam- pont oda (comb, fenék).


És jött a megoldás, láttam a reklámot és megvettem egy tvshop boltban. Tanács: inkább itt vegyétek meg, mert nekem is egy ismerősöm ajánlotta; így több ezer ft-ot lehet spórolni, mivel így 21990, a tv-ből rendelve pedig kb. 25000ft-ra jön ki!

Mindenkinek csak ajánlani tudom, az egyetlen hátránya, hogy nyikorog!

Ill. a gyakorlatok elsajátítása gyerekjáték, de inkább a tv-reklámból, mert az én gépemhez is csak egy füzetecske volt, angolul és fele annyi gyakorlattal, mint a tv-ben!


Tehát én több évig tornásztam (több-kevesebb kihagyással) norbi-kazikra, de eredményt akkor értem el, amikor elmentem kb. egy hónapot intenzíven konditerembe és mindenki észrevette rajtam! Ezen felbuzdulva gondoltam, hogy egy saját kondigép fog segíteni rajtam.

Aki már elérte a versenysúlyát, egyen normálisan és tornázzon, kondigéppel, mert annak van igazán hatása.

Ja, és nincs fájdalom! Tudniillik ez a gép- és minden kondigép- a mélyizmokat tornáztatja meg (ahol nincs érzőideg, ezért nem fáj) és helyesen, tehát minden gyakorlat oda megy, ahova kell, és úgy, ahogyan kell!

Ugyanakkor az otthoni kazis-torna a fenti, érző idegekkel teli (ezért fáj!) részt tornáztatja meg, de hatása alig érezhető, (hiszen kb. fél évi otthoni tornázás ér fel egy hónapi kondizással sztem) mert pl. a 20 fenékgyakorlatból lehet, hogy 2-t csinálunk a helyesen , a többi csak fáradtságot eredményez és nem ér semmit.

Ez a kondigépek titka tehát!

Aki eredményt akar elérni, ne sajnálja rá a pénzt!

Jó edzéseket!

Nóri


Ja, fogyózásban elég otthon vagyok, úgyhogy, ha vkinek kérdése van, bármivel kapcsolatban írjon: hnori@freemail.hu

11. 7130b15964 (válaszként erre: 10. - Cskata)
2006. okt. 5. 07:56

Miért nem mész be a boltba és próbálod ki? Akkor meggyőződhetsz a stabilitásáról, az anyagminőségéről, meg arról, hogy egyáltalán el tudod-e képzelni, hogy használni fogod.


Biztosan vannak jobb és gyengébb minőségű termékeik, mivel több gyártótól vásárolják össze kínálatukat. Nálunk abking-pro van, az nagyon stabil, jó anyagból készült. Az ilyen-olyan izomstimuláló öveket szerintem se éri megvenni, legalábbis azokat, amiket én próbáltam.

10. cskata (válaszként erre: 9. - BollerKrisz)
2006. okt. 4. 22:51

húúú, ez az easy-shaper tényleg ilyen jó..????

már kb. 3-4 hónapja agyalok rajta, hogy meg kellene venni, még a boltjuk előtt is elsétáltam kirakatot nézegetni..:)) - de minden ismerősöm lebeszélt a top shop termékekről, mert állítólag elég vacak a minőségük..

ezek szerint napi kb. 30 perc elég rá?

9. BollerKrisz (válaszként erre: 6. - B744f78b3f)
2006. okt. 4. 17:10

Szia!


Nekem is van biciklim (szintén fogas) és masszírozóm is, de mióta megvettem az easy-shapert szinte csak azt használom (használtam, mert most babát várok és ilyenkor nem lehet a használati szerint). Nem hittem volna, de szemmel látható a különbség, és közben nem ettem semmit máshogy, csak minden este a Barátok közt alatt "rajta feküdtem". Pedig nálam a tejszínhabos cappuccino naponta 1x lecsúszik.

Még az uram is észrevette a változást 2 hét után.


Szóval csak dícsérni tudom.

Remélem nektek is beválik


Kriszta

8. reni79 (válaszként erre: 2. - 991217)
2006. okt. 4. 11:24

Hát én is nagy nehezen szántam rá magam hogy megvegyem,de sajnos muszály mert elég sokat felszedtem ezekre a területekre.has,derék,comb.

Remélem beválik!

7. 7130b15964 (válaszként erre: 6. - B744f78b3f)
2006. okt. 4. 11:01

"fogasnak" Ez annyira ismerős:) Bár, most én két hete példamutatóan tekerem, szinte minden nap, alkalmanként egy órát.


A felülésre még mindig nem bírtam rászokni, sajnos. Amikor persze csináltam pár napig, érezhető volt a hatása. A fiúknak egyébként is könnyebben kockásodik a hasa. De ez mindegy, mert nekem nem is a kockás has lenne a cél.

6. b744f78b3f (válaszként erre: 2. - 991217)
2006. okt. 4. 10:16

Szia, 991217


Mi kb. egy éve rendeltük, és azóta a 16 éves fiam szinte minden nap lemegy rajta gyakorolni, meg néha nap én is szoktam. A gyereknek épp tegnap néztük, hogy szabályos, "kockás" lett a hasa, de nekem is jót tett...:-)))

Szóval egy titka van szerintem, minden nap, és nem 3-5 percet, hanem legalább 15-20 percet gyakorolni rajta.

Én is nagyon szeretném az easy-shapert, de mivel már van biciklim, meg lépegetőm, a férjem eléggé szkeptikus az újabb eszköz iránt (A bicajt is jószerével fogasnak használjuk a konditeremben..)

Szóval, kitartás!

5. 7130b15964 (válaszként erre: 2. - 991217)
2006. okt. 4. 10:08

Ez persze, hogy használ, csak azt ne várd, hogy rögtön olyan acélos hasizmaid nőnek tőle, mint a reklámszereplőknek. Egész jó, ha minden nap használja az ember (nekem pont ez a gyengém, mármint, hogy 3 nap után valahogy elfelejtődik a dolog).


Fogyni meg nem a felüléstől fogsz, hanem a kevesebb bevitt kalóriától. Persze, a felülés megerősíti a hasizmokat, amitől csinosabb látványt nyújt az ember.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook