Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek melyik a megfelelőbb végzettség? fórum

Szerintetek melyik a megfelelőbb végzettség? (tudásbázis kérdés)


8. Csillagszem38 (válaszként erre: 6. - Levarosbukta)
2022. aug. 5. 17:47

Én meg azt, H nulla végzettséggel 4szer annyit dolgoztam 1/4 annyi fizetésért mint most. Sokkal kevesebbet dolgozok sokkal több pénzért. (Nyilván az évek alatt megtanulja az ember gyorsítani /, praktikusabba tenni a munkáját, gyakorlatiasabb is lesz. stb)


De ezek az OKJ -s (ami már nincs) nem Tom mik sz.rt se érnek. Én is jártam egyszer egy évet, nevetséges volt.

7. Csillagszem38 (válaszként erre: 4. - Napsugár8)
2022. aug. 5. 17:43

30 év??


Kb pár év és kell megint tanulni, H piacképes legyél!

2022. aug. 5. 14:05
Ha lehetőséged van továbbtanulni mindenképpen menj egyetemre. Sima pénzügyi ügyintézőivel mindig is csak a 120. senki leszel. Azt szoktam mondani a lányomnak, nem mindegy hogy te főződ a kávét vagy neked szolgálják fel. Ez legyen a szemed előtt.
2022. aug. 5. 13:45

En meg aztmondom hogy ha 25 alatt vagy akk mindnekepp helyezkedj el vele es mellette tanulhatsz levelezon de en tuti kihasznalnam az adomentesseget.

Amugy van hogy total nem ott helyezkedsz el ami a vegzettseged en is total mas helyen dolgozok

4. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 5. 13:32
Ha még huszonéves fiatal vagy, és van lehetőséged tovább tanulni, tedd meg. Most még jobban fog az agyad is, és ahogy keményedik az élet, annál inkább szigorodnak a feltételek a munkaerő piacon. Persze most még el tudsz helyezkedni a leendő végzettségeddel, de pl. 30 év múlva meglehet, hogy ez sem ér többet, mint most egy síma érettségi. Ha van lehetőséget, anyagi háttered hozzá, tanulj!
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 5. 13:03
El fogsz tudni helyezkedni...
2. Alnisa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 5. 13:03

El tudsz helyezkedni, de egy egyetem minden többet ad.

Ha pl állami szektorba mész, akkor pl számít, hogy érettségid van vagy diplomás vagy. Egy sima cégnél ez nem feltétlen igaz.

2022. aug. 5. 12:54
Pénzügyi-számviteli ügyintézőnek tanulok itt jövőre végzek. Tervben van, hogy menjek a gazdálkodás és menedzsment felsőoktatási szakképzésére de újból kellene érettségiznem egy tantárgyból mert nem értem el a 240/ minimum ponthatárt. Szerintetek megéri egyetemen tanulni a szakot vagy az ügyintézői szakmával ugyan úgy el tudok helyezkedni irodába?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook