Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek léteznek angyalok? fórum

Szerintetek léteznek angyalok? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
490. Zizisicc (válaszként erre: 489. - 362f169ace)
2009. jún. 22. 16:29

Szia Trav!

Ezzel én is így vagyok, egyetértek Veled. Én ateistaként nőttem fel, igen fiatal felnőttként elvezetett az utam egy keresztény gyülekezetbe, itt tapasztaltam meg Isten, a Szent Szellem jelenlétét, tehát ateistából itt váltam Istenhívővé. Azokat a kereteket, amiket viszont ebben a gyülekezetben igyekeztek belénk "nevelni" viszont sehogy sem tudtam elfogadni, ill. nem volt meg a teljesség érzésem ....... a másik felét az ezotériában, a keleti filozófiákban, vallásokban találtam meg ...... szóval nekem így mindezekből alakult ki a teljesség érzése .... és persze tudom, hogy még mindig nagyon az elején járok .... :o))

489. 362f169ace (válaszként erre: 484. - Zizisicc)
2009. jún. 22. 14:40

Hello,

Bocsánat, én is Istenhívő vagyok, s a reinkarnációt nem hogy elfogadom, hanem azzal válik a keresztény hit teljessé s érthetővé.

(Tudni kell, hogy a reinkarnációra vonatkozó utalásokat az első századokban már "kigyomlálta" az "okos" egyház a Bibliából, mivel az nem szolgálta az érdekeit.)

Travels

488. nyuce
2009. jún. 22. 14:14
Meg tud halni valaki? Úgy értem a lelke örökre el tud tünni, úgy hogy sosem születik újra?
487. c4f059c04b (válaszként erre: 486. - Zizisicc)
2009. jún. 22. 13:25
Szerintem is.
486. Zizisicc (válaszként erre: 485. - 0d19e1a24d)
2009. jún. 22. 13:07
Hát, ez az! Szerintem is abszolút összefér, de sokan nem így gondolják. :o))
485. 0d19e1a24d (válaszként erre: 484. - Zizisicc)
2009. jún. 22. 12:42
:) Miért ne férne ?
484. Zizisicc (válaszként erre: 483. - 0d19e1a24d)
2009. jún. 22. 12:18
Végre valaki, akinél az Istenhit megfér a reinkarnációval! :o))
483. 0d19e1a24d (válaszként erre: 480. - Zizisicc)
2009. jún. 22. 12:09
Igen.
482. Zizisicc (válaszként erre: 481. - Nyuce)
2009. jún. 22. 12:06

Beszélgetni nagyon egyszerűen lehet, nem kell túl sok "cécó" hozzá. Ha őszintén, hittel fordulsz felé, és beszélsz hozzá, valamiyen módon jelentkezni, válaszolni fog.


Újraélesztésnél egy másik ember által kapja meg az angyali segítséget. Ha mennie kell, nincs az az orvos/ember, nincs az a technika, ami visszahozná. Vagy, ha a testét vissza is hozzák kómában marad.

481. nyuce
2009. jún. 22. 12:00

Sziasztok! Úgy látom, van itt néhány "angyal szakértő". Régóta sejtem, hogy lehetnek angyalok, akik vigyáznak ránk, pl az apósom őrangyala nagyon jól végzi a munkáját, mert ő már többbször is a halál közelében volt, és már többször lemondtak róla dokik, de hála Istennek ma is él és virul.

Szóval, hogyan lehet beszélgetni az őrangyallal?

És amikor valaki majdnem meghal, de egy másik ember újraéleszti, ilyenkor mi történik? Már mennie kellett volna, de az a másik ember belezavart a dolgokba? Vagy még nem kellett volna meghalnia és ha nem élesztik újra, akkor is életben maradt volna, mert még nem jött el az ideje. Szóval van -e értelme újraélszteni valakit?

Remélem értitek a kérdést...

480. Zizisicc (válaszként erre: 479. - 0d19e1a24d)
2009. jún. 22. 11:57

Nem! :o)))))))

Az előző mondatot alatt, hogy "a lélek megy és tapapasztalatokat szerez", addig amíg .....


Reinkarnációra gondolsz?

479. 0d19e1a24d (válaszként erre: 477. - Zizisicc)
2009. jún. 22. 11:48

A beteljesedés alatt ?



Azt hogy már mindent kipróbáltál mindenről tapasztalatot szereztél-

2009. jún. 22. 11:45
szerintem léteznek és vigyáznak ránk
477. Zizisicc (válaszként erre: 476. - 0d19e1a24d)
2009. jún. 22. 11:41

Szia! :o))

Te mit értesz ez alatt?


"Megy tovább és folytatja a tapasztalat szerzés útját. Egészen addig míg be nem teljesedik."

476. 0d19e1a24d (válaszként erre: 473. - D972032f0a)
2009. jún. 22. 11:16

"miért veszi el a fiatal életét? ilyenkor az isten miért gondolja, hogy neki csak ennyi volt az élete?"



Először is ahogy te gondolod úgy senki nem hal meg,. A lélek sose hal meg tehát ilyen nincs hogy vége az életének. Megy tovább és folytatja a tapasztalat szerzés útját. Egészen addig míg be nem teljesedik.

475. 0d19e1a24d (válaszként erre: 473. - D972032f0a)
2009. jún. 22. 11:12

pontosan ahogy Zizisicc írta attól hogy valaki az épp adott életében fiatal (esetleg csak 1 pár napos csecsmő) attól még a leke valószínűleg nem elképzelhető hogy több ezer éves. A lelkek mindig tapasztalni jönnek . (vagy a földre vagy máshova) van akinek csak pár napja van és pár napos csecsemőként távozik eme bolygóról. Neki valamit meg kellett tapasztalni, majd mután megtette visszatért az Istenhez. A fiatalságot azt csak az itt és mostani életben érzed annak mivel az itt eltltött éveket is számolbni kell valahogy.


"akkor szerintem nem azért halt meg mert lejárt a földi élete...hiszen alig élt még....de értem én bárkire is aki fiatal..." Sose tudhatod hogy a lelke hány éves.

474. Zizisicc (válaszként erre: 473. - D972032f0a)
2009. jún. 22. 10:10
Mi emberi ésszel azt gondoljuk, hogy a hosszú élet a teljes élet .... de ez nem így van. Nem tudhatjuk ki miért, és mennyi időre született le ide, de hidd el, nincsenek "véletlen" halálesetek. Ezektől mentenek meg minket az angyalok, ha úgy tetszik. Csak az hal meg, akinek valóban lejárt a földi élete, mert teljesítette azt, amiért megszületett. Legyen az fiatal felnőtt, gyerek, újszülött, akár magzat. Tudom, hogy ez így nagyon szomorú, de nem csak emberi lépték létezik. Magasabb szinten - de emberi szinten is - mindennek megvan a maga oka, csak legfeljebb mi nem látjuk át, vagy nem értjük, és nem tudjuk elfogadni.
2009. jún. 22. 10:03
Bocs.hogy faggatodzom és durva amit leirok.....de az amikor egy kisgyereket baleset éri és pár nap múlva meghal mert olyan sérülése volt...akkor szerintem nem azért halt meg mert lejárt a földi élete...hiszen alig élt még....de értem én bárkire is aki fiatal...pl: a nővérem 34 évesen hátsófalu szivinfarktusban halt meg...nem is volt elözménye ...és álmában.....a szomszéd bácsi aki 78 éves....neki 3 hátsófalu innfarktusa volt és hál isten túlélte mindig...éljen még sokáig....de érted,hogy mit akarok kérdezni...miért veszi el a fiatal életét? ilyenkor az isten miért gondolja,hogy neki csak ennyi volt az élete? nem hiszem,hogy egy akárhány éves gyermeknek ilyen fiatalon lejárt a földi élete... ezt nem értem! ha ott áll az angyalka a kisbeteg mellett és próbálna segiteni miért nem gyözheti meg istent arról,hogy neki még élni kell mert nagyon fiatal..... és ő szeretne neki segiteni!!...
472. 0d19e1a24d (válaszként erre: 470. - D972032f0a)
2009. jún. 22. 09:19

"De azt honnan tudhatják,hogy kinek mikor jár le az ideje? " Nem tudom, de ők tudják :)


"És ha valaki aki életveszélyben van de rossz ember akkor is segitenek neki mert,hogy még nem járt le az földi ideje" Ők nem itélkeznek mindenkit szeretnek így természetesen a rossz embernek is segítenek. Az ő szemükbe és Isten szemébe nincs olyan hogy rossz ember.

2009. jún. 21. 22:12

Egy embernek többször van lehetősége,hogy kilépjen az életből,ezt még a lejövetel előtt eldönti,hogy mikor.. Az angyalok meg isten teremtményei,szóval ők is fejbbőőől tudják,hogy mi a szitu:)


Nagyon nagyon nagyon sokszor segitenek az angyalkáim,a két őrangyalom is,meg ha akármelyiket megkérem,segítenek:)


Köszi nektek:)

470. d972032f0a (válaszként erre: 469. - 0d19e1a24d)
2009. jún. 21. 18:37

De azt honnan tudhatják,hogy kinek mikor jár le az ideje?


És ha valaki aki életveszélyben van de rossz ember akkor is segitenek neki mert,hogy még nem járt le az földi ideje?

469. 0d19e1a24d (válaszként erre: 468. - D972032f0a)
2009. jún. 21. 18:11
Persze. Csak akkor nem léphetnek közbe ha lejár az idő. Ha olyankor kerül életveszélybe valaki mikor még nem járt le az idő akkor közbelépnek és segítenek.
468. d972032f0a (válaszként erre: 466. - 0d19e1a24d)
2009. jún. 21. 17:28
Szia....ha valaki többször van életveszélyben akkor többször segitenek neki?
2009. jún. 21. 16:46
Szerintem vannak
466. 0d19e1a24d (válaszként erre: 462. - 1841b3b309)
2009. jún. 21. 10:39
"Kérés nélkül nem segíthetnek, csak ha életveszélyben vagyunk. " Csak ha nem járt le az időnk. Ha lejárt akkor nem tehetnek semmit. (Isten törvényeit nem szegik meg)
2009. jún. 20. 22:08

Angyali meditáció


Képzeld el, hogy e pillanatban egy angyal ül melletted. . .

Csend van. . .

Maradj nyugodt. . .

Gondolataidban gyűjtsd össze minden gondod. . .

Minden, ami nyomaszt, minden,

ami boldogtalanná tesz, ami gátol; gondok, bánat, betegség. . .

A kilátástalanság, a kudarc, a rossz döntések előtti félelem. . .

Összpontosíts minden rosszra, ami benned van. . .

S képzeld el, hogy mindezt átnyújtod az angyalnak.

Vedd a kezedbe, rakd egy képzeletbeli táskába,

s nyújtsd át annak,

aki megszabadít e sok bajtól.

S most gondolj arra, amit szeretnél:

az elérhetetlennek tűnő vágyaidra,

vagy hívd elő a megtörtént szép emlékeket. . .

. . . a boldogságot, örömet, barátságot,

nyugalmat, szeretetet. . .

Szorítsd az összes szépet a tenyeredbe. . .

Őrizd meg magadnak, s köszönd meg,

hogy részese lehettél e pillanatoknak. . .

Légy hálás minden maradó jóért, s eltűnő rosszért.

Lélegezz mélyeket! Számolj háromig!

És most. . .

Képzeld el, hogy az angyalka meghallgatta kéréseid. . .

464. 1841b3b309 (válaszként erre: 463. - D972032f0a)
2009. jún. 20. 21:53
Köszönöm!! :)
463. d972032f0a (válaszként erre: 462. - 1841b3b309)
2009. jún. 20. 21:26
Ez gyönyörű!!!!! Ezt jó olvasni....de tényleg!!!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 20. 21:09

"Az angyalok csodálatos lények, akik velünk vannak akkor is, ha hiszünk bennük, és akkor is, ha nem. Egyre többen képesek érzékelni a jelenlétüket. Sok ember fordul hozzájuk segítségért és vezetésér


Az angyaloknak nincs nemük. Az angyalok androgének. Vannak férfi- és vannak női tulajdonságaik is. Megjelenésük többnyire az egyéntől függ, vagyis mindig attól a személytől és az ő ,,elvárásaitól", aki éppen hozzájuk fordul. Képesek olyan formában megjelenni, amely az adott embernek a legmegfelelőbb. Szép, szelíd, szeretetteljes alakot vesznek fel, mert nem céljuk, hogy megijesszenek bennünket. Ezért is van, hogy a régi festményeken és különféle műalkotásokon is mindig szépnek ábrázolják őket akár női, akár duci gyermek formájukban.

Az angyalok végtelenül intelligens és szeretetteljes lények, akik szívesen sietnek a segítségünkre bármikor, ha kérjük őket. Kérés nélkül nem segíthetnek, csak ha életveszélyben vagyunk.

Számukra természetes, hogy segítenek, amennyiben hozzájuk fordulunk, mivel végtelen szeretettel viszonyulnak hozzánk, emberekhez. Nehéz leírni vagy pontosan érteni, hogy milyen is az ő szeretetük, hisz annyira szeretnek minket, hogy engednek szenvedni, kínlódni is addig, míg felfedezzük őket, és a lehetőséget, amelyet az ő csodálatos jelenlétük rejt. Maga a csoda, hogy mi mindenben tudnak az érdekünkben közbenjárni!"

2009. jún. 5. 19:03
Szerintem,vannak!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook