Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek léteznek angyalok? fórum

Szerintetek léteznek angyalok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
370. fildus
2009. ápr. 16. 07:57
Én hiszek abban, hogy Apukám küldte hozzánk "onnan fentről" a kislányomat!
369. barai
2009. ápr. 16. 07:52
Még nem láttam egyet sem.
2009. ápr. 16. 07:45

"Azt sérelmezed, hogy a te életed őróla szólt, de az övé viszont nem csak rólad."


Ez az,ami miatt szerintem ,te most mérges vagy,lehet nem is rá,hanem magadra?:)

367. 40163fd81d (válaszként erre: 364. - D972032f0a)
2009. ápr. 16. 07:43

Az érzéseket nem lehet "kötelezővé" és örök érvényűvé tenni.Nincs olyan,hogy most is úgy kell éreznie,mint amikor bajban volt.

Én is egyetértek Csipkével,nagyon jól megfogalmazta ,amit én is gondolok.

2009. ápr. 15. 23:01

Én felfedeztem egyet...


[link]


:DDDDDDDDDDDDDDDD

2009. ápr. 15. 22:55

Sziasztok!


Igazat kell adjak Cs.rózsikának,durván hangzik amit leirt de igy van,pedig én is voltam már olyan helyzetben mikor Hálát vártam de ahogy öregszem egyre jobban rá kell jöjjek nem várhatom el mégha jol esne akkor sem,pláne hogy ezt erőltetni nem lehet.

364. d972032f0a (válaszként erre: 362. - Csipkerózsika)
2009. ápr. 15. 22:47
Ja és még valami.......én nem a hálát várom..mert ezt biztos ő is megtenné értem ha kórházba kerülnék...henem azt,hogy verje a fejébe,hogy nem csak akkor kell érezni,hogy mit jelent neki a másik ha bajban van!!!! Jó éjt mindenkinek!! Rita.
363. d972032f0a (válaszként erre: 362. - Csipkerózsika)
2009. ápr. 15. 22:34

Bocs..de tényleg nem tetszik amit válaszoltál...lehet mégegyszer elkellene olvasnod amit irtam...és vagy képzeld bele magad az én helyembe...persze nehéz hisz nem vagyunk egyformák.


Azt irtad,hogy ,,Nem várhatom el a másiktól,hogy mindig az én szájizem szerint viselkedjen? De hiszen elötte pár sorral meg azt irod,hogy éveken át nyeltem a mérgemet! Akkor szerinted ő úgy ugrált ahogy én fütyültem? hát nem..hanem nyeltem és nyeltem mert azt csinált amit akart....azért ha valakivel eggyütt élsz nem szereted ha érezteti veled néha,hogy szeret?

Na mindegy...tényleg mndenkinek 1 élete van...nekem is! És ezt választottam magamnak ha nem tetszik csakis nekem kell változtatnom rajta!!!

362. Csipkerózsika (válaszként erre: 356. - D972032f0a)
2009. ápr. 15. 21:56

Amit írni fogok nem biztos hogy tetszeni fog. De ez csak egy vélemény, konkrétan az enyém...

Az igazi gond itt szerintem az, hogy te éveken át nyelted a mérgedet, mindent ráhagytál, nem álltál ki a saját magadért, hanem őt helyezted előtérbe. Aztán a baleset után is teljes mellszélességgel odaálltál mellé. És most nagyon-nagyon várod -csak épp hiába- a HÁLÁT. Azt sérelmezed, hogy a te életed őróla szólt, de az övé viszont nem csak rólad.

Ne felejtsd el, hogy egy kapcsolat az "elkötelezett szabadságról" szól. Nem várhatod el a másiktól, hogy mindig a te szádíze szerint viselkedjen, mutassa ki a szeretét, sőt úgy éljen és olyan hobbit válasszon, ami neked tetszik. Elvégre mindenkinek egy élete van, a sajátja. Az, hogy a tiéd főként a párodról szól(t), ez a te döntésed.

361. d972032f0a (válaszként erre: 359. - B13dcb7c4b)
2009. ápr. 15. 18:19
Ebben lehet igazság!!!!!!!!
2009. ápr. 15. 18:14
Igen,léteznek angyalok.Úgy nevezem Őket,az IGAZ BARÁTAIM!
359. b13dcb7c4b (válaszként erre: 358. - D972032f0a)
2009. ápr. 15. 18:04
Lehet hogy egy helyen gyártották a tükreinket!!!
358. d972032f0a (válaszként erre: 357. - B13dcb7c4b)
2009. ápr. 15. 17:52
Ha én is belenézek én is látok egyett...csak az a baj,hogy más nem látja!!!!!!
2009. ápr. 15. 17:07
Ha tükörbe nézek mindig látok egyet.:-)))
356. d972032f0a (válaszként erre: 354. - Csipkerózsika)
2009. ápr. 15. 17:06

Sziasztok!!........

Szia Csipkerózsika!!

Kérdezed,hogy mi az amit sérelmezek és hogy mi az ami korábban meg volt és most nincs.

A baleset elött minden évben mentünk nyaralni...mert hát tényleg dolgoztunk reggeltől estig...férjem autószerelő,van egy alkalmazottunk és én,tehát 3-an vagyunk.....én megyek alkatrészért,viszem az autókat műszaki vizsgára és zöldkártyára,számlázom stb......tehát egymás nélkül már elég nehezen működne ez a kis vállalkozásunk..már 1991 óta csináljuk...

Nagyon sok házaspárbarátunk volt vagyis nekem még mind megvannak mert ő már eltávolodott tölük és forditva..mert ha voltak meghivásaink ő éppen akkor ment motorozni,tehát már egyedül mentem hozzájuk..és nem is izgatta különösebben....ennyit mondott,hogy-majd megyek ha gondolom.....

De azért voltak a baleset elött is apró dolgok ami bántó volt számomra de melyik házasságban nincsenek..én bújosabb voltam már elsö perctől kezdve de ezt igy szoktuk meg ,x, éven át....én engedékenyebb voltam a gyermekkel mint sok anya...de ez sem volt olyan nagyon nagy gond...mint mindenhol nálunk is voltak olyanok,hogy..-persze mert mindig az van amit te akarsz- ez általában az én számból hangzott el...és hát az is,hogy -már megint mennyit költöttél a boltba- ezt meg ő hangoztatta minden hétvégén...stb......tehát azért nem volt teljesen felhőtlen a baleset elött a kapcsolatunk...de én voltam az engedékenyebb mindenben..... én nem tudok haragot tartani és én nyeltem le inkább a,hogy is mondják-békát-...csak,hogy ne legyen veszekedés...ez lehet sok házasságban igy van....Nem azt mondom,hogy eltávolodtunk egymástól,de már nem voltak olyen egetrengető éjszakák,nem voltak napközben elcsattant csókok vagy egy odabújos simogatások....tehát kicsit úgy éreztem,hogy kezdünk eltávolodni egymástól,hogy a motorozás lett neki a legfontosabb..... lettek új motorosbarátok a régi 20 éves baráti kapcsolatok helyett,és ez neki tök normális volt vagyis lett.


Na és hát sajnos bekövetkezett a baleset.....és fordult a kocka....mert a régi barátok azonnal jöttek hozzá a kórházba szinte mindig....az akkori motorosbarátok meg szépen elmaradtak....és hát ilyenkor tudatosul az emberben ,hogy mit jelent neki a párja,és az igaz barátok...főleg ha megérinti a halál szele......és bevallom de nagyon öszintén a balesetnek nem örültem de annak igen,hogy úgy éreztem,hogy az általl,hogy ápolhattam újra egymásra találtunk...biztam benne,hogy örökre tudatosul a szivében és a lelkében,hogy én mennyire szeretem őt....hogy nem akarom elvesziteni,hogy mindent megteszek,hogy meggyógyuljon.....mindennap krémezni kellett a hátát a felfekvéstől...de mindenhol a testét...és én tettem a dolgomat és ő látta és érezte rajtam,hogy tiszta szivemből csinálom.

Sajnos ez nem tartott sokáig...csak addig amig fel nem gyógyult és újra motorra nem ült...és már vannak új motorosbarátok..a régi barátoktól akik jártak hozzá a kórházba és hozzánk azoktól megint eltávolodott...és én vagyok valahol a szivében de csak valahol egy kis részén.....

De hát rá két évre megint kórházba került amit már irtam az epehólyagot vették ki neki és a köldöksérvét is megműtötték és amikor kinyitotta a szemét akkor mondta,hogy mától kezve azt csinál amit akar és úgy ahogy neki tetszik....


Hát...biztos,hogy vannak őrző angyalok ,mert őt már sokszor megvédték...de,hogy miért lett ilyen azt csak ő tudná megmondani!!!!! RITA.

355. dfd27f97fa (válaszként erre: 353. - Csipkerózsika)
2009. ápr. 15. 07:33

"csak az ő szemszögéből is meg kell nézni a dolgokat."


és meg is kell érteni. (szerintem)

2009. ápr. 14. 20:20

Visszaolvastam amiket írtál. És elgondolkodtam.


"teljes fordulatot vett és szinte csak a maga életét éli. . . ha bajban vagyok segit és eggyütt dolgozunk egy válallkozásban de semmi több. . . . . "

- ebből nem derül ki, mi az igazi gond. Legalábbis nekem. Tulajdonképpen mi az amit igazán sérelmezel, ami korábban megvolt és most nincs meg köztetek?

353. Csipkerózsika (válaszként erre: 347. - D972032f0a)
2009. ápr. 14. 19:59

Igen, olvastam.

De nem hiszem, hogy bármi megszállta volna. Egyszerűen arról van szó szerintem, hogy ha megérinti az embert a halál, átgondolja az egész addigi életét és bizonyos dolgok más színben tűnnek fel, egyesek pedig, amik korábban fontosnak tűntek, elveszítik a jelentőségüket. Tudom, mert én is jártam "odaát". És egy ilyen élmény tényleg megváltoztat.

Te azt írtad, hogy rossz irányba változott. De ezt így nem lehet megítélni. Talán szerinted rossz, mert nem úgy viselkedik, ahogy neked tetszik. De számára lehet hogy szükséges volt ez a változás. Talán ő éppen most igazán önmaga, és nem a balesete előtt.

Amíg az ember nem gondol a halálra, talán nem is foglalkozik vele igazán, hogy mit akar az élettől. Egyszerűen próbál mindenkinek megfelelni, teszi amit kell, amire tanították, amit elvárnak tőle. Csak a halál közvetlen közelében tudatosul az emberben, hogy mi az, amit kihagyott, elmulasztott, amit igazán akart, vagy mi az amit nem akart, de mégis megtette.

Ezzel nem mentegetni akarom a férjedet, csak az ő szemszögéből is meg kell nézni a dolgokat.

352. 40163fd81d (válaszként erre: 351. - D972032f0a)
2009. ápr. 13. 22:35

Őszintén Szeretni a világ legkönnyebb és a legnehezebb dolga is egyszerre,a szívet nem hazudtolhatja meg az ember.

Tudom ,ez amit írtál nagyon szomorú.

Tudod,azt hiszem az őszinteség az egyik nagyon fontos kincs a mai világban,úgyhogy még ha szomorú is az egész,örülj a változásnak.

351. d972032f0a (válaszként erre: 350. - 40163fd81d)
2009. ápr. 13. 22:27

Ő is szeret de nem úgy mint én....akkor is azt mondta amikor kórházban volt,hogy nagyon szégyelli magát azért amiért ő nem tudott soha...és most sem úgy szeretni mint én...


Jó éjt neked Fata!!!!


Jó éjt a többieknek is!!!

350. 40163fd81d (válaszként erre: 349. - D972032f0a)
2009. ápr. 13. 22:20

Van úgy ,hogy hiába a szerelem,a szeretet....

Az emberek mindig is két csónakban eveznek,soha nincs egy csónak.Sokszor hiába bármiféle kötődés,szerelem,más utat választanak és elhajóznak egymás mellől.

349. d972032f0a (válaszként erre: 348. - 40163fd81d)
2009. ápr. 13. 22:12
Hidd el Fata tényleg szeretem...csak nem engedi,hogy úgy szeressem mint akkor...de bennem meg bennem maradt az a szeretet ami akkor nagyon erős volt...én nem változtam érzelmileg csak ő akar meváltoztatni,szerintem ...amikor kórházban volt akkor imádtam,mert féltem,hogy elveszitem és akkor tudtuk csak igazán megérteni,hogy mennyire szügségünk van egymásra.
348. 40163fd81d (válaszként erre: 345. - D972032f0a)
2009. ápr. 13. 21:57

Akkor nem őt szereted,és ezt te tudod ,mélyen legbelül,csak nem mered bevallani önmagadnak.

Így nem élheted le az életed,vagy ha megteszed,akkor áldozatként fogsz meghalni.

347. d972032f0a (válaszként erre: 346. - Csipkerózsika)
2009. ápr. 13. 21:52
Szia Csipkerózsika!..nem tudom,hogy olvastad-e,hogy a férjem mennyire megváltozott a balesete óta?
346. Csipkerózsika (válaszként erre: 345. - D972032f0a)
2009. ápr. 13. 21:48

Minden, amit írtál becsülendő, értékes dolog. De nem dönti el egy ember szerethetőségét, hogy dolgozik-e, hány éve a férje vagy hogy jó apja-e valakinek.

A lényéért önmagáért szeretünk valakit. (vagy nem) Azért amilyen ember.

345. d972032f0a (válaszként erre: 343. - 40163fd81d)
2009. ápr. 13. 21:42
Szia..szeretem mert a férjem és azért is mert lelkiismeretesen és becsületesen dolgozik attól függetlenül,hogy volt a balesete,szeretem mert sok-sok éve házasok vagyunk...szeretem mert szereti a fiamat ... de gyűlölöm azért amiért ilyen lett... ahogy te irod az új embert....
2009. ápr. 13. 21:01
Néha azt gondolom igen, néha pedig, hogy nem.
343. 40163fd81d (válaszként erre: 342. - D972032f0a)
2009. ápr. 13. 20:53

Tudom könnyű mondani,de felejtsd el ami történt.Az már a múlté.

Most az a kérdés,szereted -e ezt az új embert,vagy nem?Tudsz vele együtt élni,vagy nem?

Szerintem ezek a fő kérdések és a válasz biztosan nem az ,vagy nem lehet az,hogy ha olyan lenne mint volt,akkor szeretném,mert már nem olyan .

342. d972032f0a (válaszként erre: 341. - 40163fd81d)
2009. ápr. 13. 16:12
Bocs,hogy csak most válaszolok....azt megértem,hogy szenvedett fizikailag és lelkileg is de mi is a fiammal eggyütt..tudom,hogy amit ő átélt az maga volt a pokol...de mi minden nap ott voltunk a beteg ágya mellett...két hónapon át minden nap mentünk hozzá...segitettük őt mindenben..azt mondta ha nem mentünk volna minden nap hozzá nem élte volna túl...összeborulva sirtunk az ágyánál,hogy mi vele maradunk csak ne keseredjen el....etettük,itattuk,pelenkáztam még itthon is 3 hónapig...éjjel hallgattam,hogy szuszog-e....hát nekem sem és a fiamnak sem volt egyszerü....de nem kellene ennyire önzönek lennie!!!
341. 40163fd81d (válaszként erre: 340. - D972032f0a)
2009. ápr. 13. 13:39
...és ,Te ezt nem tudod megérteni?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook