Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? fórum

Szerintetek lehet normális párkapcsolata egy olyan nőnek, aki nem tudja élvezni a szexet? (beszélgetős fórum)


99. Miss Angel (válaszként erre: 91. - 025a84d4eb)
2013. júl. 11. 14:38

ezt írtam most pont az előző hsz-omban....



amugy bocs hogy ennyire lassan reagálok a dolgokra,amiket írtok......

98. 55416fb8e2 (válaszként erre: 95. - Miss Angel)
2013. júl. 11. 14:37
az ilyen gatlasok nem csak ugy alakulnak ki, hogy valaki egyszer mond valamit es kesz :) bennem is vannak gatlasok, mint a legtobb emberben, es szinte mindenki azt mondana magarol, hogy erzekeny ember. eletemben nem volt szexben onzo ferfival dolgom, meg futo kalandnal sem. nem kell ahhoz teljes lelki es testi egymasratalalas, hogy valaki elvezze a szexet, neked magaval a szexualitassal van gondod szerintem, nem a ferfiakkal. amiket irtal, nem az derult ki, hogy teljesen figyelmetlenek, erzeketlenek szex teren az iranyodban, csak te undorodsz, vagy maradsz erzeketlen vagy megjatszod az elvezetet. ezt raharitani az osszes eddigi pasira kisse meredek :)
97. 025a84d4eb (válaszként erre: 94. - 55416fb8e2)
2013. júl. 11. 14:37
Nem vagyok domina típus. Az, hogy megmondom mit szeretnék, ez már ezt jelenti? Seggfejek... Tudod eleinte minden pasi azt mutatja, hogy mennyire foglalkozik veled. Aztán néhány hónap múlva már ez a nagy törődés leapad. Biztosan félreértettél, én nem egyéjszakás kapcsolatokról beszéltem.
96. Miss Angel (válaszként erre: 90. - Sünike79)
2013. júl. 11. 14:37

az égvilágon semmit nem tud róla

és biztos hogy nagyon fura amit most írok:én elképzelni nem tudom egy pasirol ,hogy lenne annyira megértő,hogy ha mindezt elmondom neki,mellettem maradna.van annyi csaj,akinek semmi gondja,akikkel felhőtlenül élvezheti a szex örömeit,akkor mit kínlódjon egy ilyennel,mint én.lehet ez már betegesen gyanakvó gondolkodás,ill beteges félelem,de ezt érzem.....

95. Miss Angel (válaszként erre: 92. - 55416fb8e2)
2013. júl. 11. 14:33

belém nem nevelt senki gátlást,tökéletes herceg meg hol létezik?nem várok ilyet....

és igen,a hiba főleg bennem van,én is így érzek,igazat adok neked,részint sok rossz partnerválasztás,részint meg a többi amiket írtam,testi érzéketlenség vagy micsoda,ami kitudja miből,honnan ered,a pszichés része is igaz...

de a neveltetés..hát ezt nem tudom okolni,mint ahogy mondtam,nem vlt olyan élményem vagy beszélgetés bármi,ami kelthetne bennem akkora gátlást.....

94. 55416fb8e2 (válaszként erre: 87. - 025a84d4eb)
2013. júl. 11. 14:31
nem mindenki domina tipus :) szerintem egyszerubb olyan ferfival kezdeni, aki nem onzo es foglalkozik veled, mint seggfejekkel lefekudni es elzavarni oket :) valoszinuleg az elobbiben tobb orome lesz egy nonek, mint az utobbiban :)
93. Miss Angel (válaszként erre: 84. - Krisz42)
2013. júl. 11. 14:29

jó dolgokat írsz nagyon,gy látván leírva inden annyira igaz.....

van most egy induló kapcsolatom,és sajnos már azt érzem hogy nem fog működni,a legutobb megmondtam hogy nincs kedvem,de addig kezdeményezett mig engedtem,aztán már én kértem,hogy történjen meg,mert már annyira untam...nem tudok másképp fogalmazni.mármint az előjátékot...se végét se hosszát nem láttam ,besokalltam,amikor meg megtörtént,hogy egyek lettünk,hozott egy pici megkönnyebbülést,talán mert éreztem,hogy át ölel,összebújunk....nem mondtam eddig se neki se másnak,hogy pocsék partnereim voltak,ne vegyék hisztinek vagy önsajnáltatásnak.Talán tényleg azért mert egyikben se bíztam eddig ill még a mostani partneremben sem bizom

abban viszont biztos vagyok,hogy ha még 1 ilyen lesz ,nem leszek arra képes hogy ne utasítsam el keményebben,mert én nem "szenvedek".benne van a pakliban hogy aztán esetleg feláll és elmegy,dehát tegye.ilyen még eddig nem volt,de ha lesz is jobb lesz,ill jobban fogom viselni mint a kényszert,úgyhogy tutira így fogok cselekedni,nem leszek ennyire engedékeny,már nem is megy....

92. 55416fb8e2 (válaszként erre: 44. - Miss Angel)
2013. júl. 11. 14:28
szerintem nem a pasikban van a hiba, hanem benned. nem tudod elvezni a szexet. menj el szexterapeutahoz, biztosan lelki okok, gatlasok vannak a hatterben. biztos lehetne varni 80 eves korodig, hogy majd eljon a tokletes herceg, de ha eddig sem elvezted parkapcsolatokban sem, akkor mitol valtozna ez? sok no van igy ezzel, csak nem mernek rola beszelni, mert 'ciki'. van akibe sok gatlast neveltek, van akinel a rossz tapasztalatok miatt alakult ki
91. 025a84d4eb (válaszként erre: 90. - Sünike79)
2013. júl. 11. 14:27
Szerintem egy pasit egy ilyen beszélgetés a kapcsolat elején csak elriaszt.
90. sünike79 (válaszként erre: 86. - Miss Angel)
2013. júl. 11. 14:22

Mindenképpen javaslok egy őszinte nyílt beszélgetést a partnereddel, nem kimondottan a szexről.

Tudja, hogy ilyen gondokkal küzdesz? Hogy össze vagy zavarodva?

89. Krisz42 (válaszként erre: 85. - Miss Angel)
2013. júl. 11. 14:21
Én 35évesen2gyerekkel találtam meg a párom.Nagyon igényes voltam külsőleg,belsőleg egyaránt,a gyerekeimre soha nem ûgy néztem,mint problémára a társkeresésben.Nekem volt 2év,amimor igen érdekes emberekkel is összeakadtam,aztân a 3.évben ismertem meg a párom.Egyébként nem minden ffi selejt,van,ha nő volt selejt.Párom imád szerelmeskedni-és nagyon gyakran-,mindig ilyen volt.Az első felesége megcsalta.Na ezt máig nem értem,mert már elég korán kezdte a dolgokat,de annyira tudta hogy viselkedjen,annyira szenvedélyes.Tehát van még sok ffi,aki nem selejt,csak ilyenkor már vannak elváráok,azért nem jó mindenki.
2013. júl. 11. 14:20

Gondolkoztam azon, amit mondtál, hogy te odaadó vagy, hogy ne az legyen, hogy csak fekszel, mint egy darab fa... és eszembe jutott egy gyakorlati dolog:


A nők és a férfiak másképp működnek. Sok férfi képes már egy meztelen női test látványától is izgalomba jönni, a nőnek ennél sokkal több kell. A férfiak tudják ezt, és amikor te odaadó vagy, akkor azt hiszik, hogy te már készen állsz.

Csak akkor legyél odaadó, ha már rendesen fel vagy izgulva. Tudod: adok-kapok. Azt adom, amit kapok is. Én is mindig csak annyira izgatom a páromat, amennyire ő is engem. Így mindketten pontosan tudjuk, hogy ki mikor áll készen. Ha pedig a nagy hévben túl hamar nekilendül a lényegnek, akkor egyszerűen rászólok, hogy még ne!

Ha kellően fel van izgatva a testem, akkor elképzelhetetlen, hogy ne legyen orgazmusom!

2013. júl. 11. 14:20

Anno én is hasonlóan álltam a szexhez, úgy gondoltam, hogy nekem az jó biztosan nem lehet, na meg a szüleim sem beszéltek soha róla. Mintha ez a dolog nagyon szégyellnivaló lenne, undorító, tabu... Aztán néhány pasi után leszűrtem a tanulságot, hogy mindannyian önzőek, és cseppet sem foglalkoznak velem. Akkor döntöttem úgy, hogy ezután azt teszem velük, amit ők szerettek volna velem. Egyszerűen kihasználtam őket. Ha nem csinálta azt az ágyban, amire én vágytam, vagy bénázott, egyszerűen faképnél hagytam, vagy elzavartam. És talán hihetetlennek hangzik, de épp ezek a férfiak voltak azok, akik szinte könyörögtek nekem, hogy ne hagyjam el őket. Pedig sokszor csak elvettem, amire szükségem volt.


Ne akarj bizonyítani senkinek, ne akarj megfelelni, ha te attól izgulsz fel, hogy ő tüllszoknyában táncol, akkor kérd meg rá. Ha nem hajlandó, mehet ahová csak akar. A szexnek orgazmus nélkül mi értelme!?

86. Miss Angel (válaszként erre: 80. - 84a7ff9743)
2013. júl. 11. 14:13

igazad van,mindkét fél kell hozzá...

én mostanában úgy érzem,/bár ne úgy legyen/hogy nálam se testileg se lelkileg nem úgy működnek a dolgok ahogy kellene...bár lehet ez az érzés már abból táplálkozik,hogy irtózatosan összevok zavarodva....

85. Miss Angel (válaszként erre: 81. - Orsibigyu)
2013. júl. 11. 14:11
köszönöm szépen.tényleg rettenetesen nehéznek érzem,már sokszor reménytelennek,de hátha bekövetkezik egyszer és megtalálom végre:(
84. Krisz42 (válaszként erre: 79. - Miss Angel)
2013. júl. 11. 14:09
Én nem tudom másnál hogy ment,de engem már a párom hangja is megfogott,utâna láttam csak élőben,de engem rögtön felizgatott.Persze nem rohantunk aznap az ágyba,sőt az első alkalom jó volt,de nem fergeteges.Utána egy félreértés miatt nem talâloztunk 1hónapig.Nyár volt,ő keresett meg újra,elhívott a Palatinuszra.Mentem,de csak arra gondoltam,úgy sincs más programom.Na mikor találkoztunk,akkor annyira örült nekem,h magával ragadott.Minden jó volt,izgató,napfény,strand,ag izmos ffi,aki kìván.Na akkor nagyon jò volt,azóta pedig mindig fantasztikus mindenhol.Te is várd meg,h kívánd is a másikat,ha nem megy,akkor mond neki,h sajnálod,de nem jön be vagy ha esetleg megbízol benne,akkor mondhatod,h eddig pocsék prtnereid voltak és sok kell,h eljuss odáig.Ha képes rá,h felizgasson,akkor bizonyítsa be.De tényleg kellene egy kis hangulat is hozzâ.Már neked.
83. kszb
2013. júl. 11. 14:04

én valószínűsítem amúgy, h az élet más területein is frusztrált, görcsös vagy (nyilván nme mindenben, de biztosan akadnak dolgok). És inkább pesszimista szeméyliségtípus, mint optimista. Igazam van?

Tanuld meg élvezni az életet! Másképpen csak felcsavarodunk, ha nme így állunk hozzá :) Csak lazán! :)

82. kszb (válaszként erre: 74. - Miss Angel)
2013. júl. 11. 14:01

azzal a párral nme, valóban nme lehet normális kapcsolata :)

De ha megtalálja azt, akivel a szex is k, azzal IGEN, lehet! :)

81. orsibigyu (válaszként erre: 79. - Miss Angel)
2013. júl. 11. 14:00
Hat igen! Ez igaz! En konnyen kerettem magam 17- 22 evesen. Tudtuk, hogy ha nem var a masik, tele a vilag uj lehetosegekkel. 30 fele a huseges, magabiztos es egyaltalan valamirevalo pasik megallapodtak. A tobbi pedig leginkabb azert facer, mert valamit nagyon rosszul csinalnak. Tisztelet a kivetelnek!!!!! Nem konnyu, de hatha ratalalsz a kivetelre. En ezt kivanom neked!:-)
2013. júl. 11. 13:56

Ha egy nő,nem tudja élvezni,az nem csak az Ő hibája.

Mind a két félnek arra kell törekedni,hogy a másiknak is jó legyen.Sokszor sokkal fontosabb az,hogy a másiknak jó,mint saját magunknak.Akinek kevés a tapasztalata,szerintem csak is idősebb illetve tapasztaltabb partnerel tud csak tanulni.És ez egyaránt vonatkozik mind a nőkre,mind a férfiakra.

79. Miss Angel (válaszként erre: 71. - Ittmost)
2013. júl. 11. 13:54

nagyon érzékeny vagyok valóban -sajnos.Én nem szeretem ezt a tulajdonságomat,de ezt dobták:(

csak tudod mi még a gond? hol találok én olyan férfit aki egyáltalán vár rám?nem tudom,más mit tapasztal,de én sajnos azt,hogy még néhány hetet se tudnak várni egy nőre...mindenki kanos,mindenki megőrül a hiánytól már akkor is ha csak pár napja nem szexelt.Vagy csak én vonzom be ezeket az embereket,én már nem tudom...de még nőktöl is hallom,komolyan,hogy már olyan hiányom van,majd megőrülök,én meg akkor lehervadok magamban,istenem de jó neki kívánja is meg ezek szerint élvezni is képes...olyankor pláne gyűlölöm ezt az egészet.

volt olyan eset is hogy két hete randiztgattam egy pasival,és akkor lelépett mert kerek perec megmondtam neki/ahogy KRISZ tanácsolta az imént-keményen:hogy márpedig én még nem vagyok kész rá nem akarom és kész

aztán x hóna mulva megkeres hogy bocsássak meg,vonzó értelmes nőnek tart,de ő már akkor két hónapja nem volt senkivel és nem bírta tovább,kezdenénk e újbol tiszta lappal,mondom :NEM.

tehát ilyen is volt,meg sok más is,de most ez ugrottt be,szimpla példaként...

2013. júl. 11. 13:51

..hogy mondjak valami praktikusat is:én bizonyos illatokra nagyon be tudok gerjedni,de pl az ylang-ylang illat az a legtöbb emberben érzéki vágyat ébreszt.Érdemes lenne kipróbálgatnod,h hátha van ilyen illat,amitől hangulatba kerülsz,és akkor ez máris egy jobb alap a magad szórakoztatásához is,meg ha partnerrel vagy,akkor is.

nekem zenék is vannak ilyenek,amitől egyértelműen lecsúszik rólam a bugyi:D már elnézést..Érdemes ilyeneket keresgélned,hátha..

Másrészt vennék magamnak olyan fehérneműket,amiben ellenállhatatlanul szexinek érzem magam,vagy csináltatnék testfestést..a lényeg,hogy azt érezd magadon,hogy benne vagy a szex hangulatában,és kívánatos vagy.

..és még vmit akartam írni,remélem,később eszembe jut.

77. Krisz42 (válaszként erre: 63. - Miss Angel)
2013. júl. 11. 13:50
Nincs már miről beszêlni,megfelel partner kell.És hidd el,ha talâlsz,akkor menni fog.Ne akarj mindenáron omoly kapcsolatot,de ha ismered magad,akkor pròbâld reâlisan látni a másikat is.Csak akkor talâlkozz vele legközelebb is,ha már a csókja is izgató,mert azzal kezdődik.Ne arra figyelj csak,h mit mond,hanem hogy te hogy reagâlsz rá.Ne magad gondold hibásnak,hanem arra gondolj,h ő megfelel-e neked.Ha felértékeled magad és arra gondolsz,h igenis tegyen meg érted mindent a másik,akkor hidd el,h meg is fog tenni,mert a ffiak érzik mit várnak el tőlük.Ha nem kap meg mindent az elején,akkor jobban fog igyekezni,de a lényeg az lenne,h egy szenvedélyes,szerelmeskedni,nem szexelni szerető ffit találj.Olyat keress,aki magabiztos,de nem a menő kocsija,ruhâja vagy más külsőségek miatt,hanem belülről az.Akik értenek a nők nyelvén,azok mindig magabiztosak,de nem nagyképűek és hagyd,h elcsavarja a fejed.Minden bókot hallj meg és hidd el,tudd,h jó nő vagy,igênyeid is vannak az ágybanaki pexig ezt nem veszi figyelembe,annak nyugodtan megmondhatod,h ha neki csak a lyuk kell,akkor ott a keze,neked ez nem élvezet,akkor inkább magaddal,az is jobb.Ne te szégyelld magad,mások is ilyenek,csak nekünk különb partner jutott.
76. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 8. - Miss Angel)
2013. júl. 11. 13:48

Ne akarj odaado lenni! O akarjon teged, de nagyon! Majd amikor mar kaparod a falat, akkor...

Tudod, ugy, amikor latunk valamit a kirakatban, de nincs ra penzunk... Es varjuk, szamoljuk az idot, amikor megtudjuk venni. Minel tobbet varunk ra, annal inkabb kell. A konnyen szerzett joszag konnyen is megy.

75. mafalda (válaszként erre: 37. - Kszb)
2013. júl. 11. 13:46

Én is ezt akartam kérdezni!

Olyannal kell lefeküdni,aki már az érintésével bizserget.Ha a szemébe nézel,látod h megkívánt és ez benned is elindít valamit.

A kémia nem működött nyilván eddig.


Amellett a testeddel kéne jobban megismerkedned és megszeretned.Menj másszázsba,fürdőbe,legyél sokat levetkőzve,kényeztesd magad.Szépítkezz,lásd magad szexinek és kívánatosnak!Te nem szereted magadat.Vagy igen?

74. Miss Angel (válaszként erre: 70. - Kszb)
2013. júl. 11. 13:45
akkor ezzel ki is mondtad a feltett kérdésre a választ.nem lehet normális párkapcsolata annak a lánynak/nőnek aki nem tudja élvezni a sexet a párjával...:) nem lep meg,mert én is igy érzem
2013. júl. 11. 13:42

A szex olyan, mint az etelsor. Nem a toltottkaposztaval kezdjuk az evest!

Durr a kozepebe es vege :(

Szepen sorba... huzni az idot, elvezni a perceket, masodperceket.

72. Miss Angel (válaszként erre: 68. - Sünike79)
2013. júl. 11. 13:42

dehogyis bántottál...


akkor ezek szerint a szexel kapcsolatban komplett zavar van bennem,mert azt tudom,mit szeretnék bele egy párkapcsolatba és mit várnék el a pasitól,le tudnám írni,milyen férfira vágyom,ill kire lenne szükségem,milyen érzelmi világú legyen pl....kivéve a szexet.Ott már valahogy úgy érzem mostanság,hogy minden veszve....az idővesztegetés meg komoly,tényleg rengeteg felesleges kört futottam eddig,mert hátha más lesz,hátha változik,vagy hátha lesz vmi abbol amiből nem lett....szóval túl sokszor "játszottam meg" a vakot....

71. ittmost (válaszként erre: 44. - Miss Angel)
2013. júl. 11. 13:38

Szia:)

Azt hiszem,egy 1 éjszakás kalandban az emberek nem teszik úgy oda magukat,mint akkor,ha a másikat szeretik,vagy akár csak hosszabb távon meg akarják tartani,mert akkor fontos,,hogy jól csinálják,hogy imponáljanak vele.

Valószínű nem volt mind béna,hanem egyszerűen csak önzők voltak,nem számított nekik,hogy te mit érzel.

Szerintem egy nő csak legegyszerűbb módon élvez el egy 1éjszakásban,ha van pár bejáratott mozdulat,amivel a csúcsra juthat.De ez az érzet nem sokat ér:egy egymásra odafigyelős aktusban ennek a többszöröse örömet élhetsz meg.Főleg így,hogy érzékeny nőnek mondod magad.Akkor valószínű nem is tudod úgy elengedi a tested egy ismerelen,vagy alig ismert emberrel,hogy valóban élvezd az együttlétet.És valószínűleg már ügyködés közben is észreveszed,hogy igazából nem rád figyel,ez meg elronthatja az örülési lehetőségeidet,lehervaszt.

Szerintem vagy oylan ffival érdemes csinálni,akivel már mély köztetek a szeret,vagy olyannal,akiről tudod,hogy neki nagyon fontos,és egy jófajta kihívásként éli meg,hogy egy nőnek örömet okozzon.

70. kszb (válaszként erre: 69. - Miss Angel)
2013. júl. 11. 13:38
miért kell a szexben megfelelési kényszer? A szexben ösztönösnek kell lenni, és nme megfelelni kell. Ha ott nme passzoltok, akkor máshol sem fogtok az élet területein.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook