Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek lehet jó minőségű webkamerát kapni 5-6000 forintért? fórum

Szerintetek lehet jó minőségű webkamerát kapni 5-6000 forintért? (beszélgetős fórum)


2010. szept. 14. 18:21
szerintem igen, nekem a beépített is NAGYOONN jó, pedig 1.3m pixel..van ráírva
2008. dec. 28. 20:30

Igen.

Én az enyémet kb 5 vagy 6 ezerér vettem, és nagyon bevált.


Ha gondolod, megírom milyen, és hogy hol vettem.

De mivel ilyenkor leárazások szoktak lenni, lehet sokkal olcsóbban is megkaphatod!!


:-)

2008. dec. 28. 20:23
Ennél jóval olcsóbban is lehet kapni jó webkamerát. Ez nem egy olyan bonyolult eszköz, amihez nagy elvárásokat támaszthatnánk.
2008. dec. 28. 20:21
6500-ért vettem nagyon jót már egy éve. Azóta sincs vele semmi bajom, jó a kép, és hangminősége is.
2008. nov. 11. 19:22
Szia! Akár már 3-4000 Ft-ért is nagyon jókat tudsz venni hidd el!! A mostani kamerák már nagyon jók!!!
2008. nov. 11. 19:21

Kedves tagtársaim!

Mostanában már sokadszor kérem a segítségeteket,de eszembe jutott valami ami nekem nagyon fontos lenne,nagyon szeretnék egy webkamerát,de sajnos 5-6000 forintnál többet nem tudok érte adni,nagyon szépen kérlek benneteket,hogy írjátok meg nekem,hogy ebben az árban lehet e kapni jó minőségű webkamerát,ha igen legyetek szivesek megírni a nevét,és hogy hol lehet kapni(persze csak,ha szabad)Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket

sziasztok:Farkas Kriszti

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook