Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek kb. hány évesen "érik" meg egy férfi arra, hogy eljegyzést babát házasságot, egyszóval családot akarjon? fórum

Szerintetek kb. hány évesen "érik" meg egy férfi arra, hogy eljegyzést babát házasságot, egyszóval családot akarjon? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2019. jan. 20. 19:46
A Férjem, elmondása alapján, 30 éves volt, mikor eldöntötte, most már jöhet a nagy Ő és a család.
2012. jan. 30. 17:34
nem csak személyiség függő, ahogy modnani szokták, kettőn áll a vásár. a kapcsolat milyenségétől, intenzitásától is függ. ha egy férfi nem akar valaki mellett elköteleződni családi szinten, akkor lehet, hogy nem vele van a gond, hanem a párjával, persze vannak megrögzött agglegénytípusok is. de senki sem betörhetetlen.
83. Baba1024 (válaszként erre: 78. - Hitta)
2012. jan. 30. 15:43
Ültem én már vele beszélni erről, de jó nem sült ki belőle,meg legközelebb csak pénteken tudnék vele négyszemközt beszélni ,mert fenn van Pesten.De ahogy írták, mérlegelek és döntök.
2012. jan. 30. 15:22

AZOK AZ ISMERÖSEINK AKIK ÖSSZEHÁZASODTAK MIND AZT MONDTÁK HOGY,UTÁNA ROMLOTT MEG A KAPCSOLATUK....HAMAR VÁLÁS LETT A VÉGE...

SZERINTEM NEM EGY PAPÍR SZÜKSÉGES AHOZ HOGY TUDJÁTOK HOGY TI KETTEN ÖSSZETARTOZTOK,PERSZE KI NE ÁLMODOTT MÁR VOLNA HÓFEHÉR GYÖNYÖRÜ RUHÁRÓL,HATALMAS ESKÜVÖRÖL?-MINDENKI ÉN IS,DE SZERINTEM AHOZ HOGY BOLDOG LEGYÉL A PÁRODDAL NEM EGY PAPÍR KELL 'BIZTOSÍTÉKNAK'...

2012. jan. 30. 15:08

SZIASZTOK!

ÉN 26-LESZEK,A PÁROM 29-LESSZ.10-ÉVE VAGYUNK EGYÜTT,2-ÉVIG SE VELED SE NÉLKÜLED CIPÖBE JÁRTUNK,MAJD UTÁNA MEGKÉRTE A KEZEM.IGENT,MONDTAM.... :)

2-ÉVE ÚJRA MEGKÉRTE A KEZEM,ISMÉT IGENT MONDTAM,TAVALY MÁRCIUSBAN MEGSZÜLETETT A kISLÁNYUNK!! :)

ESKÜVÖNK NEM VOLT,MÉG MINDIG A MENYASSZONYA VAGYOK,DE ENÉLKÜL IS CSALÁDOT ALAPÍTOTUNK...VÉGÜLIS MÁR SZINTE HÁZZASSÁG CSAK PAPÍR NÉLKÜL...

80. 4c30444687 (válaszként erre: 72. - Baba1024)
2012. jan. 30. 14:58

"azt mondta, hogy nem is akar ilyesmit(beleértve az esküvőt is)."


Ennyi. Ezt vagy elfogadod, vagy nem. Szerintem talán azért mondta rá a gyűrűre, hogy mindenki vegye annak, aminek akarja, mert nagy a nyomás részedről ez az anyja részéről is. Én nem firtatnám a helyedben, csak mérlegelnék magamban, hogy nekem ez így megfelel-e.

2012. jan. 30. 14:46
szerintem akkor, amikor kiélte magát (30 éves koruk körül)
78. Hitta
2012. jan. 30. 14:45

Én is ismerek olyan párt, akik csak azután házasodtak össze miután megszületett a közös baba... De ők eleinte közösen döntöttek úgy, hogy nem akarnak esküvőt, csak aztán meggondolták magukat :)

A saját érdekedben jó lenne leülni vele megbeszélni, vagy elzárkózik a válasz elől?

77. Baba1024 (válaszként erre: 74. - CsillagTM)
2012. jan. 30. 13:39
Nem, az elején nem is beszéltünk ilyenekről, mert úgy gondoltam, hogy túlé korai még.
2012. jan. 30. 13:20
Az én férjem 42 évesen érett meg a házasságra és a gyerekekre is. Előtte több, mint öt évig éltünk együtt. Elég nehéz volt kivárni, de megérte. :)
2012. jan. 30. 13:17

érdekes dolog ez..a mai fiatalok nem akarnak..leegalábbis az én lányomék sem a lányom 25 a barátja 27

együtt élnek m.á 3 éve és ez nekik jó

szombaton volt egy 4 szellem című műsor a tv-ben azt hiszem a dunán, és ott Soma mondta, hogy egy kapcsolat ha nem jut el a házasságig, az a másik megalázása, mert"szeretlek, meg jó vagy, de jőhet egy jobb is"

74. CsillagTM (válaszként erre: 72. - Baba1024)
2012. jan. 30. 13:11

hááát...miért nem akar esküvőt? és mi az, h "leharapja a fejed"?


egyébként nem is értem. én minden komoly kapcsolatomnál viszonylag hamar tisztáztam oda-vissza, h kinek mik a fő irányelvei az életre vonatkozólag...te nem tudtad az elején, h házasságellenes?

2012. jan. 30. 11:41
szerintem változó
2012. jan. 30. 11:39

Sziasztok!


Látom tavaly irtatok ide utoljára. Szeretném ha elmondanátok a véleményeteket a következőröl. Tavaly karácsony előtt, párommal beszéltünk az eljegyzésről, ő azt mondta, hogy nem is akar ilyesmit(beleértve az esküvőt is).Aztán rá egy hétre leültetett a gépe elé és gyűrűket mutatgatott. Kérdezte melyik tetszik,aztán kb. 1 óra nézelődés után rámutattam egyre. Karácsonyra meg is kaptam, de amikor rákérdeztem miért is nem válaszolt.A rokonaim megkérdezték tőle karácsonykor, hogy milyen alkalomból kaptam a gyűrűt. Hát Ő meg csak annyit mondott, hogy mindenki vegye annak aminek akarja. Utána én is rákérdeztem és nekem is ezt mondta. Annyiban hagytam nem akartam elrontani a szilveszteremet. Most hétvégén a szüleinél voltunk, és hát az "anyósjelöltel" beszélgettünk és ő sem érti, hogy miért nem gondolkodik már el rajta. Azt mondta, hogy még nagyon gyerek fejjel gondolkodik,de nekem ad igazat hiszen már lassacskán már babázni kéne. Nem értem meg őt 4éve együtt vagyunk körülöttünk már majdnem mindenki férjhez megy, vagy megnősül. Beszélgetni nem lehet vele ilyenekről mert rögtön leharapja a fejem, de az se jó, hogy én meg felőrlődök ebbe az egészbe, de ez neki fel sem tűnik. (25 évesek vagyunk)

Várom véleményeteket.

2011. nov. 15. 21:32
A barátom 29 éves, szilveszterkor lesz 30, de még mindig csak úgy beszél a dologról, hogy " majd ha lesz családom", "majd ha megnősülök" .. egyszóval minden majd. :) De nekem ez nem is baj, hiszen 9,5 évvel fiatalabb vagyok nála.
2011. nov. 12. 10:35
mindenkinel mas,ki elobb,ki pedig utobb erik.
2011. szept. 14. 21:53
akarni? az enyém 20 volt :)))és 24, mikor megházasodtunk :D
2011. szept. 14. 19:14
az enyém 26 évesen ért meg rá!!!
2011. szept. 14. 19:11
az enyém 32 évesen szánta el magát :)
66. adri25
2011. szept. 14. 16:19
34
65. 090716
2011. szept. 14. 12:53
35-40
64. Fiatal nő (válaszként erre: 1. - 86b55d8172)
2011. jún. 28. 13:23
Ez nem korfüggő...
63. CsillagTM (válaszként erre: 62. - Style)
2011. jún. 28. 11:08
annyira egyénfüggő...
62. style
2011. jún. 28. 10:46
Szerintem 30 körül! Aki előbb lesz, szerintem egy idő után kijön rajta, hogy nem volt "fiatal"!!!
2010. szept. 1. 10:05
Szerintem mindenki máskor érik meg, és nem érdemes senkit sem eröltetni evvel mindenki maga érzi mikor jön el ez a pillanat.Ha a férfiak hozzák fel ezt a témát akkor érdemes vele foglalkozni addig tervezz magadba.Nem mindenki szereti ha noszogatják ilyen fajta kérdésekkel.Van olyan akit elijesztesz magad mellől ha túl hamar teszed fel a kérdést.
60. simple (válaszként erre: 59. - C1e9612cd3)
2010. ápr. 7. 09:07
Tökéletesen jól látod a dolgokat. Erőltetni nem szabad. Nekem is sok időmbe telt, de végül beérett a férjem, magától kért meg, és azóta többet beszél a gyerekről mint én.
2010. ápr. 7. 00:14

szerintem ez annyira személyiség függő, és még annyi mindentől függ, hogy összeszedni is nehéz! Függ a kapcsolat minőségétől, milyenségétől, és a kapcsolat érettségétől is. Függ attól is, hogy a ffi párja hogyan áll a kérdéshez, stb....

Az enyém 28 éves múlt, 4 éve lesz idén, h együtt vagyunk, de csak mostanság hajlik az összeköltözés felé (közeljövő), mostanság hallom arról beszélni, h házasság/ eljegyzés (persze szigorúan csak MAJD), és a gyerek kérdés ("távoli" jövő) még vhogy mellőzve van.... Nálam 3 évvel fiatalabb, szóval én már benne vagyok a korban (is), és mivel benne találtam meg a nagyŐ-t (legalábbis remélem nem tévedek :) ), úgy érzem minden jöhet, aminek jönnie kell, de nem erőltetem. Sztem nincs értelme ezen veszekedni, és tönkretenni a kapcsolatot. Tudom, h Ő pánikkal reagálna, úgy érezné, ráerőltetnek vmit, amit ő még nem akar, és még tovább tartana betörni. Így várok... És látom, h érik a dolog :)

58. 3ce435daf3 (válaszként erre: 48. - 86b55d8172)
2010. ápr. 6. 20:23

Szia!

Én is ezt hittem az előző kapcsolatomban. 5 évig éltem együtt valakivel szép volt, de éreztem, hogy nem az igazi. Aztán lenyomtam 1 évet egyxedül és majdnem 1 évvel ezelőtt megtaláltam az IGAZIT! Kb. 2 hónapja voltunk együtt amikor együtt eldöntöttük, hogy esküvő, ez lesz most idén októberben:)

Tehát nem biztos, hogy arra kell várni,hogy ő megkérjen. Mi együtt döntöttük el (amit sosem képzeltem volna, mert én is romantikus alkat vagyok) de így is 1000%ig boldog vagyok. Baba meg majd utána, csak anyagilag kell egy kicsit rendbe jönni:(

57. Laleh
2010. ápr. 6. 17:56

Férjem 22 évesen lett apuka. Tudta, hogy fiatal apuka lesz, mert 4 év van köztünk, én vagyok az idősebb. Szóval ezt előre megbeszéltük.

Viszont nagyon nem akart házasodni. :D

K8i érti? A gyerek ok, a házasság nem.

Végül 9,5 hósak voltak a gyerekek, mikor összeházasodtunk, pont az 5 éves évfordulónkon. :)

2010. ápr. 6. 17:39
Változó, személyiség függő...de többnyire később, mint a nők.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook