Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek? Hogyan tovább? fórum

Szerintetek? Hogyan tovább? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
66. eda2332104 (válaszként erre: 48. - E16fe97baf)
2011. okt. 14. 13:29
Egy kicsit mindenképpen...
65. 4c30444687 (válaszként erre: 47. - Arianne113)
2011. okt. 14. 13:27
Tdom, hogy Te tudod :)
64. 4c30444687 (válaszként erre: 57. - 0b18315731)
2011. okt. 14. 13:27
Miért a pasinak kell a nő viselkedési problémáját kezelni? Az indulatait az embernek MAGÁNAK kell kontrollálni!
63. Arianne113 (válaszként erre: 52. - E16fe97baf)
2011. okt. 14. 13:26
Ezt a magunknak szülünk dolgot egyébként doris írta, és egyet is értek vele mert egy anyának mindíg kell számolnia erre is, hogyha véletlen egyedül marad akkor se essen gödörbe, hanem tudja nevelni saját maga a gyerekét. Szerintem ebben nincs rossz dolog.
62. zsanci79 (válaszként erre: 54. - 9536810fa1)
2011. okt. 14. 13:26
Tökéletesen igazad van. Én pl. eddig is úgy éltem, hogy nem kalkuláltam bele, hogy Ő fizetni fog. Úgy vettem, hogy mindent nekem kell megoldanom, nem tervezhetek arra a pénzre, ha kapom, ha nem. A perben is még én engedtem neki, mert nem az a célom, hogy a hetedik bőrt is lenyúzzam róla, csak hát ugye van egy gyerkőce, van munkája, akkor tán fizetni is illenék.
61. 0b18315731 (válaszként erre: 59. - 06744c3d07)
2011. okt. 14. 13:26
Sajna így van:-(
60. Arianne113 (válaszként erre: 55. - E16fe97baf)
2011. okt. 14. 13:25

Jaaa én sem akartalak bántani:)


Meg senkit sem. Pont egy másik fórumon vagyok most nagyon leszólva, de kiállok az igazamért :))))


Kicsit szomorú vagyok de elmúlik:)

2011. okt. 14. 13:24
az ilyen embereknek a legkőnyebb gyereket csinálni de gondoskodni képtelenek rola,pedig élte végéig kőtelesége lenne támogatni a gyerekét,egy egyéves kis gyereknek még nagyon sok minden kell és itt a tél.
58. 9536810fa1 (válaszként erre: 56. - Derya)
2011. okt. 14. 13:24

Mindennek van következménye, az hogy a gyerekei lexarják, semmibe nem veszik pár év múlva, meg utána se talán... az is egy következmény, ettől még az anyának nem lesz kevesebb a tennivalója.


Nem a férfit akarom menteni, mert nem, de az, hogy a másik ilyen-olyan-akármilyen, bennünket se mentesít a tennivalónk alól.

2011. okt. 14. 13:23
Én nem,azért mert egy nő hisztizik,akkor kezelje a pasi a hisztit.Nem mentség a menekülés anyucihoz.Itthon van mindíg egyedül a kicsivel,apuka dolgozik,vállalta.Szóval 1 év után mégse?Közli velem csalódott a párjába mert nem anya tipus..oké jó,de ő sem egy minta apuka.Közben pedig sürgeti a bíróságot,szóval béke nem lesz.Viszont hogy tetézzem a hangulatot.Vert már meg pasi két évig én is éltem egy idiótával nem nehéz arrébb tenni szám nagy csak magasságom nem csak 155 cm vagyok,számomra nem férfi az aki kezet emel,na már most apuka gyerekestül lökdöste az anyukát én erre rákérdeztem és közölte vigyorogva véletlen volt.Na igen,véletlenül remélk neki legjobbat(sem)a turbós skodájával,számomra nem ember az ilyen...csak sajna fogás nincs rajta,ruháit is elpakolta már.A telefonba nagy a szája..viszont a csajszi családja is birka,senki nem csap az asztalra,nem tudom hogy mi lesz és 3 napja mióta lelépett apuka a gyerek többet nevet.4-5 hónapja eszik egymást a kislány lelki világa ezalatt rommá lett.Amúgy szomszédom itt az új albiba:-)Jó helyre költöztem mi?:-)Legalább nem unatkozok,barátkozok is,csak sajnálkozok is..
56. Derya (válaszként erre: 54. - 9536810fa1)
2011. okt. 14. 13:23

csak az első mondatodra reagálnék egy egyszerű párhuzammal: attól, hogy valaki embert öl, attól azt még nem teheti meg (vagyis nem tehette volna meg).

vagyis hát "megteheti" (mivel nem áll minden ember mellett a nap minden pillanatában egy rendőr), csak utána ennek a következményeit is viselnie kell.

55. e16fe97baf (válaszként erre: 50. - Arianne113)
2011. okt. 14. 13:16
nálam az őrültség pozitív dolog...nem bántani akartam...és egyetértek a hisztiben...
54. 9536810fa1 (válaszként erre: 49. - Derya)
2011. okt. 14. 13:15

Leteszik sokan? Igen,le! ... akkor pedig leteheti!

... de ahogy írtam, lényegtelen. Abból nem lehet egy-két gyereket felnevelni, hogy háromnaponta futunk apuka után, hogy pénzt, vagy hisztizünk a telefonba... meg hasonlók. Látok ilyent sajnos. Semmivel se érzem különbnek az ilyent anyukát, mint a nem fizető apukát, ugyanis a felelősséget próbálja testálni... ami ugye közös... lenne, de attól fogva, hogy apuka a felelősséget letette, anyukának vinni kell tovább egyedül, és ez nem kívánságműsor. ... szerintem.

Az energiát ilyen esetben nem arra kell fordítani, hogy a volt férjünket, gyermekeink apját szidjuk ezerrel, hanem a lehetőséget kell keresni, hogy megéljünk....

...szerintem.

53. 0b18315731 (válaszként erre: 46. - Arianne113)
2011. okt. 14. 13:14
Lehet az a baj akkor háttérbe szorulnak a pasik és ezt érzékenyen élik meg,nagyon sajnálom ezt a kis csajszit,nem tudom mire fog jutni.A pasika meg diktál,ezért nem jó kiszolgáltatva lenni.A csajszit éppen kirugták mikor terhes lett.Nagymama kecójába lakik,de az jönne vissza és a nagymami meg tenné ki.Komolyan mondom a helyébe nem lennék.A pasi egy gerinctelen féreg,véleményem tudja,jah és közölte jövőhéten még hoz pénzt...kíváncsi leszek rá.Viszont a 24 éves csajszi is olyan muja és nem tudom,nem anyuka tipus.Tegnap közölte nekem adja a lányát velem jobban el van.Ezen kiakadtam,tudok én még szülni,legalábbis remélem:-)Nálunk is tervbe van én kérdeztem Páromat is,hogy lehet férfi nővel ilyen gerinctelen?Nem tudja,szerinte is másik nő van a dologba.Bármi is,azért ez csúcs,hogy ilyet pasi megtehet..
52. e16fe97baf (válaszként erre: 46. - Arianne113)
2011. okt. 14. 13:14
Melletted vagyok ebben a "magunknak szülünkben" dologban, még ha hajat kell tépnem ahhoz hogy megvédjelek akkor is :) de azért a felelőség tartozék kellen hogy legyen a pasikban...nem csak extra
51. Sirga (válaszként erre: 3. - Eda2332104)
2011. okt. 14. 13:14
Mi köze enne a gyerektartáshoz, a felelős apasághoz, a korrektséghez? Gondolom, a kislány fogantatásakor csak jelen lehetett! :P Akkor pedig felelősséggel tartozik a továbbiakért is. Senki nem kényszerítette.
50. Arianne113 (válaszként erre: 48. - E16fe97baf)
2011. okt. 14. 13:12

Szerintem ez nem őrültség... az én párom is kikészülne ha állandóan hisztiznék, legalábbis szerintem...


valószínűleg hosszú távon nem működne a dolog.

49. Derya (válaszként erre: 45. - 9536810fa1)
2011. okt. 14. 13:11

az apuka sem teheti meg, csak sokan úgy érzik, hogy megtehetik.... :-(

és az apuka sem teheti le a felelősséget.

48. e16fe97baf (válaszként erre: 35. - Eda2332104)
2011. okt. 14. 13:10
:)) őrült vagy!
47. Arianne113 (válaszként erre: 42. - 4c30444687)
2011. okt. 14. 13:09
igen tudom ezért írtam oda hogy ez egyrészt szemétség ( bár kitudja ) másrészt nagy hajcihő lenne belőle.
2011. okt. 14. 13:08

Mellesleg ha olvasnátok Ludwig nem egyik másik állásponton volt, hanem azon, hogy mielőtt egy pár babát vállal egyrészt legyen hozzá anyagi, másrészt a kapcsolat legyen hozzá érett.

Ennyi lenne az egész.


Doris:

Én tettem annó egy kijelentést és majdnem megköveztek itt a hoxán, mikor is azt mondtam egy nő elsősorban magának szül és semmi senki sose biztosíték, tehát érdemes megnézni milyen a családod a tartalékod, ha apuka lelép ne maradj kakiba. Hiszen szülés után nem csak a nők marhulnak meg az erősebbik nem annál inkább.


----> szerintem ez igaz, jóllehet sokan azon pöccentek be hogy magadnak szülsz.

de nem lényeges, szerintem nagyrészben igazad van ebben.

45. 9536810fa1 (válaszként erre: 32. - Derya)
2011. okt. 14. 13:07

... nem egyedül csinálta, ez tény... viszont attól fogva, hogy megszüli, ő az, aki soha nem teheti le a felelősséget egyetlen pillanatra sem... a férfi igen, megteheti, hogy nem fizet... bármit megtehet, de a nőnek akkor is fel kell nevelni, biztonságot kell nyújtani.

Én is 10 ezret kapok egyébként, ha megjön a számlámra, nem tudom, nem figyelem. De soha nem felejtettem el, hogy az én felelősségem... nem mentem apuka után, hogy pénzt-pénzt-pénzt. És nem is szimpi az a hozzáállás, hogy apuka nem fizet, akkor nincs ez nincs az... mert az a szemét, ilyen-olyan. Lehet, hogy olyan, viszont a fennálló helyzetben lényegtelen, a gyereket el kell tartani, fel kell nevelni, ha fizet a másik, ha nem.


... szerintem...

(A kövek elől elugrándozom... simán... és nagyon gyorsan! :))

44. zsanci79 (válaszként erre: 15. - Eda2332104)
2011. okt. 14. 13:07

Tök mindegy hány év bakker. Ahány ember annyi féle élethelyzet.

Nekünk 5 év után jött a gyerek, amit Ő akart igazán, én még nem éreztem késznek a helyzetünket, hogy baba érkezzen. De meggyőzött....sajnos. (Félreértés ne essék imádom a kisfiam).

Na mindegy a lényeg a lényeg, hogy szétmentünk, fél éve nem látta a gyerkőcöt, nem is fizetett. Épp a héten volt a gyerektartási per, és azt mondta, hogy ő nem akarta a gyereket. Erre mondom neki, hogy na akkor ide mondd ezt a szemembe. Erre at mondta, hogy nem emlékszik már, rá, rég volt.....no comment. Az ember kifordulhat önmagából rendesen. Ő is egyik napról a másikra nem fizetett, nem látogatta a gyerkőcöt......

Késő bánattal meg senki nem megy semmire.....a gyerkőc a lényeg!!!!!

43. 0b18315731 (válaszként erre: 35. - Eda2332104)
2011. okt. 14. 13:07
Jó oké,de van olyan hogy emberség.Én tudod hogy látom?Másik buxa jah és a barátnőm legyen kedves és esetleg akkor majd vissza szerelmesedik belé.Részletek,milyen apa az olyan,aki egy hétre eltűnik?Nem éred el telefonon?Jah és reggel 8tól hajnal 3ig dolgozik mi?Hihető!Jah és már nincs pénze holott most kapott fizut és x cigivel kínálja a barátnőmet,mondván hogy kapta.Hmm,őt meglehet etetni,mert kis halkszavú muja,engem közel 30 hoz már nem igen.Itt vagy az x cigi vagy nő vagy anyós vagy passz.Mert hiába hisztis egy nő...így nem bánhatok vele,de úgy tűnik a pasik ezt is megtehetik.Szánalmas..
42. 4c30444687 (válaszként erre: 2. - Arianne113)
2011. okt. 14. 13:06
Ráadásul ha a pasi elveszi a munkáját, akkor utána még a 10 ezret sem fogja a nő megkapni.
41. Derya (válaszként erre: 40. - Arianne113)
2011. okt. 14. 13:06

nem szóltam be, azt írtad, hogy igaza van Ludwignak, erre írtam, hogy nem. szerintem.

én sem haragszom, de vitatkozni lehet szerintem.

40. Arianne113 (válaszként erre: 36. - Derya)
2011. okt. 14. 13:05

pl nekem beszóltál, de a 27. hozzászólásomat már nem olvastad el ami ugyanarról szólt mint a tiéd..


és ilyenek.

de nem haragszom, megértem a te álláspontod is, és Ludwignak is igaza van de szép nap van ma ne vitatkozzunk ;)

39. Derya (válaszként erre: 35. - Eda2332104)
2011. okt. 14. 13:04
ha nem tartja el valaki a gyerekét, akkor az tróger. (bár megjegyzem, hogy én nem mondam ilyet. :-))
38. 0b18315731 (válaszként erre: 32. - Derya)
2011. okt. 14. 13:04

Igen így van.Szóval azért elég gáz,hogy a feltuningolt skodácskámmal verem magam anyáméknál és akivel lehúztam 4 évet és bent voltam a szülésnél annak meg adok 10 ezret és helló.De azért össze ne vesszetek:-)

Én tettem annó egy kijelentést és majdnem megköveztek itt a hoxán,mikor is azt mondtam egy nő elsősorban magának szül és semmi senki sose biztosíték,tehát érdemes megnézni milyen a családod a tartalékod,ha apuka lelép ne maradj kakiba.Hiszen szülés után nem csak a nők marhulnak meg az erősebbik nem annál inkább.

37. Arianne113 (válaszként erre: 35. - Eda2332104)
2011. okt. 14. 13:04

Ludwig igazad van, jóllehet most mérges nők között ezt nehéz lesz bizonyítani :D


De a tényeket nézve mostmár tényleg mindegy, a gyerek megvan és most az a fontos hogy neki mindene meglegyen :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook