Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek? Hogyan tovább? fórum

Szerintetek? Hogyan tovább? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. 06718ca650 (válaszként erre: 1. - 0b18315731)
2011. okt. 14. 12:35
nem, nem minden pasinak lehet bármit, de sajnos a papír beszél mindenhol. mire számíthat? a seggfej jóindulatára, de ha nem nem akkor így járt. csak pozitívan.
5. f85fec75bc (válaszként erre: 1. - 0b18315731)
2011. okt. 14. 12:34
Vagyonvizsgálatot lehet kérni ha a pasinak van ház vagy autoja ilyesmilye. Meg kell egy jo ügyvéd. De én ugytudom, hogy van valami minimum összeg amit a biroságon kérni lehet ami valami 15 vagy 20 ezer forint.
2011. okt. 14. 12:34
Hahó:-)))Senki,semmi?Ne már csajok,pasik,bízok bennetek:-)Puszim
2011. okt. 14. 12:33

Azért azt sem lenne rossz tudni hogy 23 évesen mennyi ismeretség után szült a leányzó.

Nem véletlenül mondják, meg kell várni míg a "köd" felszáll.

Hogy jött a gyerek? Biztos hogy a férfi is akarta? Átbeszélték rendesen? Nagyon nem mindegy.

2. Arianne113 (válaszként erre: 1. - 0b18315731)
2011. okt. 14. 12:33

Hát kérlek a papír beszél...


Viszont lehetne az édesanya nagyon gonosz is azesetben hogy bejelenti hogy a faszi feketén kapja a többi pénzt.. csak abból tutinagy hajcihő lenne, mert a pasit is jól megbüntetnék meg a munkáltatóját is...


Más megoldás nincs, tudod a bíróságon csak a törvényes dolgokat nézik.

2011. okt. 14. 12:25

Sziasztok!


Egy igen kedves ismerősöm elég szorult helyzetbe került.Édesapa úgy lelépett finoman,nem tálalnám miért,hogyan.A kérdésem,hogy a pasi 4 órába dolgozik papíron,persze ennél többet és minden zsebes téma.A bíróságon viszont a papír beszél és gondolataim szerint kb.10 ezer forintot ítélnek meg majd gyerektartásra.Hogyan tovább?

Eddig az ismerősömnek 10 ezret adott pedig a rezsijük az előző hónapra 50 ezer forint volt.Én mérges vagyok persze,ahol tudom segítem,persze anyagilag nem.A pasi kézbe kapja a fizetését,nem is kártyára.Mire számíthat egy egy éves tündér kislány 24 éves most kicsit lelkileg romon lévő anyukája?

A pasi nem békül.Mielőtt ezt kezdenétek boncolgatni.

Szóval ennyi?A pasiknak bármit lehet?Undorító.Várom a tanácsaitokat,véleményeteket,ötleteket,hogyan lehetne esetleg többet kihúzni belőle mint 10 ezer forint,vagy reménytelen?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook