Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek hogy áll a ruha? fórum

Szerintetek hogy áll a ruha? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
82. 4251c8780f (válaszként erre: 79. - A0c1361e44)
2013. júl. 10. 08:55

Ha fizetnének sem venném fel!

Az alakom miatt simán felvehetném, de ennél ezerszer jobb ruhákat lehet kapni!

Ne haragudj, de ha mi irigyek vagyunk, mert megírjuk, hogy a ruha szerintünk nem megfelelő, és a kérdésére válaszolva mi nem mennénk el benne esküvőre, hanem egy sokkal csinosabba (ez aztán az irigység!!!) akkor pedig mi is mondhatjuk, hogy ti pedig vagytok annyira rosszindulatúak, hogy szegényt elküldenétek egy ilyen ruhába egy esküvőre.

81. 25800e2d09 (válaszként erre: 79. - A0c1361e44)
2013. júl. 10. 07:17

ámen, legyen igazad. lehet csak a vasalás a "baj" és az hogy nincs melltartó, csak első blikkre ez ugrott be. úramatyám mit kell ezen ennyit rugózni... szakemberek.. pff..


mellesleg felvehetném de nem veszek föl ilyet hanem inkább testhezállót ami megmutatja az alakom, ha nem gond ;)

80. a0c1361e44 (válaszként erre: 78. - 4251c8780f)
2013. júl. 10. 06:29
Elég szomorú, hogy a tizenéves anyukája megengedi, hogy úgy öltözzön a tizenéves, mint a legalább kétszer idősebb anyja...
2013. júl. 10. 06:23

Megnéztem újra a képet és ki is nagyítottam...


Csak vasalás hiányzik a ruhának és egy melltartó alá. Sehol nem látszik egyetlen varrás sem, így nem látszik, hogy csúnyán lenne varrva és semmi más nem látszik a képen az sem, hogy el van szabva csak annyi, hogy nincs kivasalva.


Ebben az állapotban előnytelen:)))), nevetséges és annyira érződik, hogy mindenképp ki kell találni valamit, amivel bebizonyítjátok, hogy igazatok van, de ha itt bárki is értene ehhez (azért nincsenek túl jó ruhák mostanság és azért nincs megfelelő méret, mert ilyen hozzá nem értők dolgoznak a szakmában), akkor nem írnátok ilyeneket, mert, akkor látná a problémát és nem gusztustalanozná le a ruhát.

A probléma: nincs melltartó a lányon, de ha van fantáziád, akkor bizony nem zavar most a látványba, mert csak azért van rajta, hogy neked megmutassa.

Ki kell vasalni, de ezt is észre kellene venned és tudnod, hogy a gyűröttség nem jelenti azt, hogy gusztustalan, mert csak ki kell vasalni, sőt én ki is mosnám, mert ki tudja ki fogdosta, hova dobálták, mivel festették, stb.

Ki is mondta, hogy nem jó a kb. testszínű magas sarkú cipő? Aki ezt írta üzenem, hogy azért vesznek fel a nők ilyen cipőt, mert optikailag hosszabb lesz a lábuk tőle, hiszen ha egy olyan színűt veszel fel, ami nem a bőrödhöz vagy a harisnyához hasonló, akkor az optikailag rövidebbé teszi a lábat. Pl. fekete harisnya, fekete cipővel OK.

Tehát, mosás, vasalás, melltartó és lehet menni az esküvőre.

És igen, azért kritizáljátok, mert ti nem tehetitek meg, hogy felvegyétek.

78. 4251c8780f (válaszként erre: 76. - F758a7200f)
2013. júl. 10. 06:02

A ceruzaszoknya az nem kevésbbé divatosabb, mint ez a ruha.

Vagy nem ismered a melltől kezdődő magasított derekú ceruzaszoknyát, amit már szintén felvesznek a tizenévesek is.

Mert ez a ruha nem divatos, hanem szerencsétlenül van megvarrva és össze van csapva.

A ceruzaszoknyát úgy írtam, hogy ennél a ruhánál még az is jobb volna.

De írhattam volna azt is, hogy most pl. divatba jött az elől rövid-hátul hosszú fazon, ami szintén szuper jó és rengeteg félét lehet kapni belőle.

Amiről Te írsz, hogy ilyenekben, meg csipkehari, nincs is gond, ha a ruha megfelőlően van megvarrva.

De ez a ruha el van szúrva, ezt szinte mindenki látta aki hozzászólt, 1-2 kivétellel.

Ez a ruha akkor lenne megfelelő, ha elvitte volna egy varrónőhöz, szétszedeti a mellrészt és megcsináltatja normálisan.

Mert így ebben az állapotban nagyon előnytelen.

Csak nézzétek meg a ruha fölső ívét a dekoltázsnál.

Még rendesen el sincs dolgozva, hanem mintha be lenne tűrve, hajtva.

A ráncolás középen szintén nem jól van megcsinálva.

Ennek nem így kellene kinézni.

És a fórumindító sem vette volna meg valószínű, ha üzletben próbálja, nem pedig interneten keresztül rendeli.

77. 25800e2d09 (válaszként erre: 76. - F758a7200f)
2013. júl. 9. 23:18

Én csak érveltem, :)


a ruha nem lenne rossz ha jó lenne :D nekem a mell részével van bajom, nem a fórumindító mérete. ha egyvalami nem stimmel akkor borul az összkép.

Alapvetően szeretem a bolondos extravagáns cuccokat. a majd 180 centimmel tűsarkúban járok és teszek rá hogy a kicsik mit éreznek. :D


értékelem az egyedi stílust. és valószínű ha a csajszinak bejön a ruha nem teszi ki a fórumra hogy megkérdezze biztos jó-e... :)

2013. júl. 9. 23:01

Csajok, ne mar, most ezen osszeugrani???


Sztem sem szerencsetlen az a ruha, mondjuk ahogy olvastam, volt lila is, hat ha szoke akar lenni mindenkeplen akkor a lilat valasztottam volna de ennyi.


A sogornom lanya 17 eves es ilyenekben jar. Es sztem ha mar ebben a korban sem elheti ki valaki a fantaziajat, es valami klasszikusba kell eroltetnie magat, hat az mar reg rossz. Masreszt neki is kilog a laba belole de valahogy kislanyos, nem kihivo, inkabb azt mondom, bajosan csini, ha csipkehariban jon, nekem rajta meg az is tetszik.


A ceruzaszoknyara meg raer kesobb:))))

75. 25800e2d09 (válaszként erre: 73. - A0c1361e44)
2013. júl. 9. 20:51
nem vitázom, mert igazam van :) ennyi
2013. júl. 9. 20:49
5...4...3...2...Fight!!!!
73. a0c1361e44 (válaszként erre: 71. - 25800e2d09)
2013. júl. 9. 20:48
Nem vagyok egyedül, csak én leírom, de most be is fejeztem...
72. a0c1361e44 (válaszként erre: 70. - Trapiti)
2013. júl. 9. 20:47

Ez a fehér ruhás dolog, megint egy falusi babona. Én nem vagyok babonás sem, így miért ne vehetném fel a fehéret esküvőre?

Ha én ki akarok tűnni a násznépből vagy bármilyen tömegből, akkor lehet rajtam egy ócska ruha is, mert nem az számít mit vettem fel...


És előremondom, hogy nem hiszek a fekete macskás, a 4 levelű lóherés, a patkós, a kéményseprős babonában sem, sőt az angyalokban, ördögökben és társaiban sem....

71. 25800e2d09 (válaszként erre: 69. - A0c1361e44)
2013. júl. 9. 20:43
egyedül te nem látod azt amit mindenki más... de mindegy. mindenki hülye csak te vagy kicsi piros helikopter.. vágom :D
70. trapiti (válaszként erre: 67. - A0c1361e44)
2013. júl. 9. 20:40

Szerintem nem a fórumindító volt földbe döngölve, hanem a ruha. Egyébként jó alakkal is nagyon mellé lehet nyúlni, különösképpen hogy hibátlan alakja senkinek sincsen... Egy előnytelen ruha akármilyen vékony vagy sovány egy nő teljesen tönkreteszi az összképet. Ugyanúgy egy molett nő ha jól válogatja meg a ruhatárát nagyonis csinos lehet. Nem minden a karcsúság.


Fehérben esküvőre menni meg elég nagy tiszteletlenség. Az esküvőn a fehér szín a menyasszony színe, ő van a középpontban. Olyan nincsen hogy csak egy szín álljon jól valakinek, úgyhogy szerintem ha egy kicsit tapintatosabb akarsz lenni, akkor legközelebb a fehéret meghagyod a menyasszonynak még akkor is ha így te kicsit kevésbé fogsz kitűnni a násznépből...

69. a0c1361e44 (válaszként erre: 68. - 25800e2d09)
2013. júl. 9. 20:40
Lehet, hogy nem tökéletes, de legalább nem kritizálok olyanokat, akikkel nincs semmi gond.
68. 25800e2d09 (válaszként erre: 67. - A0c1361e44)
2013. júl. 9. 20:31
azért kíváncsi lennék a te tökéletes kifinomult stílusodra...
67. a0c1361e44 (válaszként erre: 66. - Trapiti)
2013. júl. 9. 20:27

Nem vagyok varrónő, mert csak tanultam, de sosem dolgoztam benne. Közgazdász vagyok, de ez mellékes, attól még értek hozzá, mert azért varrogatok magamnak, barátnőmnek és néhány ismerősömnek és csak úgy mellékesen, volt olyan bolt, ahol megkértek, hogy tervezzek/varrjak nekik, mert nagyon tetszett nekik a rajtunk lévő szerelés. Azért nem tettem, mert akkor már nem lett volna egyedi, amit hordok, ahhoz pedig ragaszkodok.


Hát erről van szó!

Ízlések és pofonok....

Igen, sokan azt hiszik, hogy de menők, mert felraktak egy fejpántot vagy egy sálat vagy egy béna övet, közben meg tök gáz az egész szerkójuk, mert nem tudják viselni.

Sok nő nincs tisztában a saját stílusával, ezért olyan béna amit összedobott, közben meg mást kritizál...



Na,felőlem mindenki olyan bénán öltözik fel, ahogy akar, de nem kell a fórumindítót a földbe döngölni. Előbb mindenki nézzen tükörbe, majd azután ne is nyissa ki a száját, mert valószínű, hogy rosszabbul néz ki, ha másért nem akkor a kora miatt vagy.


Fórumindító! Jó szórakozást és érezd magad jól bármilyen ruhába. Nehéz lenne mellé nyúlnod, hiszen az alakod teljesen rendben van.


És, hogy felháborodást keltsek: én szinte mindig fehérbe megyek esküvőre, mert az áll jól:)

66. trapiti (válaszként erre: 65. - A0c1361e44)
2013. júl. 9. 20:08

Szerintem meg igen, tök jó a fórumindítónak, mert talán nem egy totál szerencsételn ruhában fog megjelenni az esküvőn, hanem valóban csinosan és előnyösen felöltözve.

A kérdést valószínűleg nem azért tette fel, mert belenézett a tükörbe és tetszett neki a látvány... különben nem kérdezne ilyeneket, hanem örülne a csini ruhájának.

Én sem szeretek sok ékszert hordani, jeggyűrű, egy ezüstlánc kis kereszttel max. még egy gyűrű és ennyi, de azt azért erős túőlzás állítani (és fura ízlésre vall) hogy MINDEN kiegészítő gusztustalan lenne. Én sem hordok aranyat a jegyűrűn kívül, de aranyékszer is nagyon sokféle van... Kétségtelen hogy egy jól megválasztott nyaklánc, öv, táska, sál stb. nagyon feldobja az öltözéket, sőt, egészen megváltoztathatja ugyanannak az összeállításnak a stílusát is. Ha varrónő vagy, ezt azért tudnod kéne...


Amúgy meg épp azért kéne csinosan kinéznie a fórumindítónak mert vékony és csinos, nem kell tönkretenni ezt egy béna ruhával.

2013. júl. 9. 19:48

Sokadszorra nézem meg a képet és még mindig nem látom rossznak.

A fotózásról tud valaki valamit? Pl., hogy ha rossz szögből van fotózva valami, akkor az esetleg teljesen másnak is kinézhet?


155 cm és 48 kiló a fórumindító. Kell ennél ideálisabb? Lehet jót is tesz neki az a ruhában, hogy kicsit erősíti, ha erősíti egyáltalán, én nem úgy látom.


Tök jó lehet a fórumindítónak....Megvette a ruhát és most mindenki lesz@rozza. Azért kíváncsi lennék a kritikusokra egy alkalmi ruhába. Biztos lenne azokon is mit kritizálni. A híres kiegészítők, amitől pl. én hányok. Szerintem tök gusztustalan az arany ékszer, a lógós fülbevaló, a mell alá tett széles öv pfujj. Micsoda ízlésficam és még sorolhatnám. Látok jó sok nőt, akik bár idősebbek a fórumindítónál, de iszonyat ízléstelenül öltöznek, pl. az említett ceruza szoknyába, mert az sokak szerint mindenkinek jól áll és ehhez képest nagyon kevés nőt láttam, akinek tényleg jól áll, és ugye meg sem említem a sok igénytelen lenőtt hajú nőt, stb....

Itt van egy fiatal csinos lány, akinek lehet nem tett jót az önbizalmának a sok-sok kritika. Bezzeg egy duci nőnek meg sírtok a vállán, ha megbántja őket valaki....

2013. júl. 9. 18:06

[link]



A jpg elől vedd ki a szóközt

63. syria (válaszként erre: 6. - Boszy28)
2013. júl. 9. 18:01

Nekem úgy se jön be! Lehet, hogy törölve lett?

Miről maradtam le? :D

62. trapiti (válaszként erre: 59. - Doreen92)
2013. júl. 9. 17:34

Lehet hogy a sötét egy fokkal jobb lett volna, de szerintem ez a ruha nagyon gáz :( Tényleg nagyon csinos vagy, bár a képen kicsit hanyagul tartod magad, de lehet hogy a ruha miatt is látszik úgy.

A fazon katasztrófa, a melledből szaloncukrot csinál és hiába vagy nagyon vékopny, mégis hasasnak látszol ebben a ruhában. A szín kifejezetten olyan amit a te bőrszineddel és szőke hajjal tilos felvenni. Ha még natúr szandált is veszel hozzá akkor teljesen észrevétlen leszel... Annyi szép ruha van, főleg kis méretben, nem értem miért épp ezt választottad... Tanulság talán hogy próba nélkül semmit nem szabad megvenni.

A hajszínen meg amúgy is elgondolkoznék (amennyire látom úgyis festve van ez is), valamilyen sötétebb szín feldobná az arcodat, lehet az vörös is mert tényleg nagyon illene bőrödhöz, de gyanítom hogy az eredeti barna is nagyságrendekkel jobb lenne.

61. 4251c8780f (válaszként erre: 54. - A0c1361e44)
2013. júl. 9. 17:33

24 éves vagyok!

A magasított derekú ceruzaszoknya ami a mell alatt kezdődik, egy csinos testhez simuló fölsővel-blúzzal ami be van természetesen téve, mell alatt egy vastag öv,hozzá cipő, kis kézi táska,kiegészítők,feltűzött haj, nem épp vidéki és nem is kisiskolás.

Sőőőt.

Gyönyörűen hangsúlyozza az alakot, hiszen a fórumindító nagyon is csinos.

De nem azt írtam, hogy azt vegye fel, hanem, hogy ennél a ruhánál még az is jobb.

A ruha igen, el van szabva és még a dekoltázs része sincs rendesen kidolgozva, ezt még aki nincs a szakmában is láthatja.

Olyan a ruha mintha házilag tákolták volna össze!

És most már értem, hogy miért is bizonytalan a fórumindító, hiszen rendelve lett a ruha!

Valószínű, ha üzletben próbálja föl, nem vette volna meg.

60. gkreka (válaszként erre: 59. - Doreen92)
2013. júl. 9. 16:54
Csinos vagy, szép vagy, mint már írtam: bármit felvehetsz, megvan az alakod hozzá! Ne görcsölj tovább a ruhán! Dobd fel egy két kiegészítővel és szórakozz jól! Ha jól érzed magad a bőrödben, akkor a kisugárzásod is ezt fogja tükrözni.
2013. júl. 9. 16:48
a ruhát rendeltem, nem tudtam felpróbálni. 3 színben volt ez , fehér meg sötétlila. csak ugye esküvőre nem illik fehérben menni a lilát meg túl sötétnek találtam így maradt ez. arra se számítottam, hogy le fog sápasztani(azért is szoliztam, hogy legalább ember színem legyen). nekem tetszene a ruha(és pántnélküli melltartót fogok alá felvenni), és a szoknya a térdemig ér(155 cm magas vagyok, 48 kg)
58. gkreka
2013. júl. 9. 15:58

Csak saját magam nevében jelenthetem ki - de nem hiszem, hogy a hozzászólok többségére ne lenne igaz -, nem vagyok irigy. Na jóóóóóóóóóó, a fiatalságára kicsit, de nem annyira, hogy besárguljak! :)))


Visszatérve a ruhához:

1. ő sincs maximálisan kibékülve vele.

2. előnytelen a fazonja. miközben a kérdező kifejezetten csinos, optikailag min. 5 kiló pluszt pakol rá.

3. én előnytelennek látom a színt is, de azon lehet javítani egy-két kiegészítővel.


Doreen! Hidd el, hogy olyan csinos vagy, hogyha egy "zsákot" húzol magadra, akkor is mutatós leszel! Érezd jól magad az esküvőn, bármilyen ruhában is mész! :)

57. a0c1361e44 (válaszként erre: 56. - F758a7200f)
2013. júl. 9. 14:46
Szerintem is így van:)
2013. júl. 9. 14:06

Na en ezert nem irnek ki errol kerdest. Mert legalabb 20 evesen hadd vegyen fel vki azt amit akar, masreszt olyanok is szoktak valaszolni, akik magukbol kiindulva (hogy ok nem engedhetnek meg maguknak az ilyen ruhat alakjuk es koruk miatt), inkabb leszoljak azt is aki felveheti.


Nagyon sok ruhadarab, ha a divatot nezzuk, eszmeletlenul ronda es furcsa, szokatlan, esetleg rosszul eldolgozott volt, megis trendet teremtett.


Van, aki kiad egy koszosra szinezett es osszevissza tepett farmerert is eurok ezreit, emellett eltorpul, hogy egy ruha az egyik oldalon buggyosabb mint a masikon. Ha most ez trendi, akkor trendi es kesz:))) aki felveheti, sztem hadd hordja, nem?

55. Tavirózsa :) (válaszként erre: 54. - A0c1361e44)
2013. júl. 9. 13:39

A fórumindító szerintem elsősorban őszinteséget várt és meg is kapta.

Nem az az őszinte akinek mindig ugyanaz a véleménye, mint a másiknak.

54. a0c1361e44 (válaszként erre: 52. - 4251c8780f)
2013. júl. 9. 13:24

És te meg tudod állapítani, hogy el van szabva?


Szerintem meg az a botrányos, ha valaki azt hiszi, hogy egy magasított derekú ceruza szoknyába, stb. jobban fog kinézni bárki. Ez nekem olyan vidékies öltözködés hatást kelt. Már nem csak az csinos, aki kisiskolásnak öltözik. Jó, hogy nem javasolta valaki neki, hogy vegyen fel bordó vagy zöld kosztümöt és csináltasson hozzá megfelelő frizurát....



Nem tudom ki hány éves, de lehet ám haladi a korral. Ez a lány fiatal, szerintem felveheti a ruhát és nem kell úgy kinéznie, mint a többi több száz nőnek és ráadul nem is kell tipikus 50-es nőnek sem kinéznie.


Egyébként lehet a fórumindító azt várta volna, hogy megdicsérjük...

2013. júl. 9. 13:10
Miért lennénk irígyek? Egyébként sem a kérdező kapott kritikát, hanem a ruha. Én pl nem irígységből írtam h a ruha nem szép. Nagyon finoman is fogalmaztam, mert igazából az őszinte véleményem és az első gondolatom az volt, hogy borzasztó igénytelenül megvarrt. Én is varrok, ilyen munkát sosem adnék ki a kezemből.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook