Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szerintetek hogy áll a ruha? fórum

Szerintetek hogy áll a ruha? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2013. júl. 14. 12:45
Meg volt az esküvő, a ruhában mentem. Sokan mondták, hogy csinos voltam, de nem tudom, hogy mennyire gondolták komolyan. Mindenesetre jól éreztem magam, de lehet elviszem majd egy szabóhoz, hogy egy kicsit átalakítsa a mellrészét a ruhának.
111. a0c1361e44 (válaszként erre: 106. - Doreen92)
2013. júl. 12. 21:01

Na, megint itt van az ízlések és pofonok.


A felső tényleg jó, de ez a nadrág nem az igazi, főleg nem alkalmiként.


A felsődhöz én inkább egy klassz tüllös szoknyát képzelnék el szürkét vagy fehéret:) Vagy ha nem tüll, akkor valami a felső anyagához hasonlót és nem feltétlenül szűket, inkább valami lefelé bővülőt.

110. trapiti (válaszként erre: 106. - Doreen92)
2013. júl. 12. 18:48
Szerintem ez nagyon csinos. Így is és fekete szoknyával is ha van :)
2013. júl. 12. 18:13
a szertartásra ez a felső fekete szoknyával éste meg felhuzod a barackot de fekete virágot tűzz rá:D
108. 91d4989ab9 (válaszként erre: 106. - Doreen92)
2013. júl. 12. 18:12
a felső nagyon tetszik, egy sima térdfölé érő fekete szoknyád nincs hozzá?
107. bowie (válaszként erre: 106. - Doreen92)
2013. júl. 12. 18:12
Szerintem alkalmibb a másik. Ez a felső viszont nagyon aranyos.:)
2013. júl. 12. 18:09

esetleg ez a szett? vagy ez túl sötét?


[link]

105. syria (válaszként erre: 99. - Doreen92)
2013. júl. 11. 19:28

A képfeltöltés jó, a szoknya katasztrofális. :( Olyan, mintha egy hosszabb szoknyának nekimentek volna barbár módon egy ollóval.


Elhiszem, hogy tetszik a tüllös megoldás, csak valahogy másképp kellene kivitelezni.

Ha az én esküvőmre jönnél el ahogy most a ruha áll, hát nagyon rossz néven venném. Egyszerűen bántja a szemem.

2013. júl. 11. 18:38
ahogy hagytad...
2013. júl. 11. 07:31
egy fekete selyem virág kitűzőt tehetnél még rá és akkor nem üt el a fekete cipő
102. bowie (válaszként erre: 97. - Doreen92)
2013. júl. 11. 06:02

így már nem látom azt a plusz puffot, amit az előző képen igen..:) Szóval javuló tendencia..:))

Olyan színű cipővel, mint a ruha, jobb lenne, vagy fehérrel, de emiatt ne vegyél, elmegy ezzel is..:))

Jó szórakozást!

101. vacsa
2013. júl. 10. 19:20
Most sokkal jobb :-) Elsőre nekem sem tetszett, ezen a képen csini :-)
100. f758a7200f (válaszként erre: 97. - Doreen92)
2013. júl. 10. 19:14
Egy ruhazsepit kellene az anyag es a vasalo koze tenni, nem kotelezo benedvesiteni, igy nem serul az anyag
2013. júl. 10. 18:39
ez remélem jó lesz: [link]
2013. júl. 10. 18:38
És köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 10. 18:38

itt egy másik kép, azzal a cipővel amit felvennék hozzá. kicsit próbáltam vasalni még a ruhán, de az egyik részét megkapta egy kicsit a vasaló


[link]

2013. júl. 10. 16:27

Szerintem a fórumindító egyszer sem lett leszólva, sőőőőt....kb 50x dícsérték meg milyen csinos...szóval ennyit az irigységről :)

Amúgy meg ízlések és pofonok nem? Nyilván szívás lenne, ha mindenkinek ugyan az a ruha tetszene:)

Eleve nem indítanék erről fórumot, hiszen ha valamiben jól érzem magam és tetszem magamnak, akkor nem állok neki másokat megkérdezni, ha meg valami nem tetszik, ezren is dícsérhezik, akkor sem veszem fel...

Ja és nekem nem áll jól a ceruzaszoknya, úgy nézek ki benne mint egy kötözött sonka :)

Szerintem csak azt érte most el, hogy ha fel is veszi ezt a ruhát, egyfolytában azon fog agyalni, hogy valyon tényleg rosszul néz ki?

Ha meg neki tetszik, akkor menjen el benne, érezze jól magát és pont...

95. syria (válaszként erre: 1. - Doreen92)
2013. júl. 10. 15:38

Konkrétan? Szarul.


A ruha színe nagyon szép, lehetne benne esküvőre menni.


Ki követte el ezt az alkotást? Deréktól fölfelé csúcsszuper. :) Deréktól lefelé okádék. :(

2013. júl. 10. 11:51

Én ezt nem értem.

Nem a csaj lett leszólva, hanem az a béna ruha. Ez miért baj? Véleményt kért mindenki elmondta, hogy mit gondol.

Ettől ő még felveheti, ha jól érzi magát benne!

93. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 92. - F758a7200f)
2013. júl. 10. 09:43
Nekem úgy tűnik:))Mintha!:)
92. f758a7200f (válaszként erre: 90. - 1fbc7619c9)
2013. júl. 10. 09:42
Szaktekintely??? Viccelsz? Itt olyan nem lenni:)))
91. 4251c8780f (válaszként erre: 88. - A0c1361e44)
2013. júl. 10. 09:29

Köszi, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy ha valaki kifejti a véleményét akkor az van feltételezve róla, hogy irígy.

Nem vagyok irígy, mert nincs mire.

Ezt szerettem volna bizonyítani, mert nem vagyok öregasszony, sem pedig valami régimódi valaki.

Nem rosszindulatból írtam meg a ruháról a véleményem, hanem azért, mert úgy látom, hogy az a ruha tényleg nem jó!

De ettől függetlenül ha neki tetszik és felveszi, kívánom érezze magát jól benne!

De a véleményem ettől függetlenül a ruhával kapcsolatban ugyanaz!

Minden jót Nektek!

2013. júl. 10. 09:28
Háát,én már meg sem szólalok..:)Mert tuti nem értek a ruhákhoz..:)De csodálattal adózom ama hölgyeknek, aki ez ügyben szaktekintélynek számítanak:))
2013. júl. 10. 09:21
Jo, ez az elol rovid hatul hosszu bigyo is kimarad az eletembol, en szeretek max&co es nadine(max&co utanzatok) ruhakat hordani a mindennapokban es ha alkalmi kell akkor is, nem koltok kulon alkalmi ruhakra, mert rendszerint a hetkoznapra is ilyet hordok es az aruk miatt is, pazarlasnak tartom megvenni, hogy csak okor okor vegyem fel de nem lattam ilyet amirol beszelsz. Mango az spanyol, ha jol emlekszem, nem ugyanaz a stilus, az olaszok szeretik a max&co-t mert az o kiegeszitoikkel ennek a markanak a ruhai jol allnak, holott nem olasz marka, megis itt nagyon nepszeru. De igen, a spanyol nok azok tenyleg ilyen ceruzaszoknyamaniasok meg slafrokb-zik, a divattol fuggetlenul, szoval nem csodalom hogy mng ilyeneket fog gyartani. Nem mondom, hogy nem all nekik jol csak azt, hogy mifelenk nem ezt hordjak.
88. a0c1361e44 (válaszként erre: 87. - 4251c8780f)
2013. júl. 10. 09:20
Az alakodat nem lehet látni, de helyes vagy:)
2013. júl. 10. 09:17
Tettem fel egy képet magamról, kuuuvaaa irígy lehetek...
2013. júl. 10. 09:16

És ezek után nagyon kíváncsi vagyok, hogy mibe megy a fóruminító az esküvőre:)

Remélem tesz fel képet arról a ruhájáról is.

2013. júl. 10. 09:14

Én roppant kritiukus vagyok magammal és másokkal szemben is, és nem a rosszindulat vezérel.

Magamra úgy gondolok, hogy nem fogok beállni az ízléstelenül öltözők közé, hogy én is elborzasszam az embereket (mondjuk én sosem kérem ki senki véleményét), a többiekkel kapcsolatban pedig, ha a viszonyunk olyan, akkor megmondom, hogy előnytelen e neki a ruha vagy sem, illetve ha valaki megkérdezi, akkor válaszolok őszintén. Ilyenkor nem azt veszem figyelembe, hogy nekem tetszik, én felvenném e, hanem csak magát az illetőt. Most is ezt tettem. A fórumindó csinos még ebben a "borzasztó" ruhában, is ez van, de lehet, hogy egy zsákban is csinos lenne.

A ruha megfelelő az alkalomhoz, megfelelő a fórumindó alakjához, megfelel a jelenlegi divatnak...

84. 4251c8780f (válaszként erre: 83. - F758a7200f)
2013. júl. 10. 09:09

Én is külföldön élek!

A ceruzaszoknya, csak a vékony alakon áll jól!!!

És én azt írtam, ennél a ruhánál már az is jobb lenne!

És komolyan így is gondolom!

Pl. egy Mango-s ceruzaszoknya egy fölsőhöz illő szatén övvel amit elől vagy hátul masnira lehet kötni, magassarkúval, trendi , divatos, és jobb mint ez az összecsapott ruha, nem beszélve arról, hogy kiemeli az alakját, nem pedig eltorzítja azt, mint ez a ruha!

De írtam, hogy főleg idén bejött divatba az elől rövid -hátul hosszú fazon és ezerszer jobb ruhákat lehet kapni mint ez.

A bibi, hogy gondolom a képen nem így nézett ki a ruha, és nem azt kapta a fórumindító amit várt, hiszen előtte nem látta a ruhát élőben.

Gondolom ezért is tette föl a kérdést.

A fórumindító az alakjával, pont, hogy bánhatja ha ezt a ruhát veszi fel, mert sem nem előnyös számára és pluszban még maga a ruha sincs megfelelően megcsinálva.

Ezt neki, ha viselni szeretné úgy, hogy mutasson is benne, át kellett volna alakíttatnia.

Ha nem is az egészet, de a fölső részét biztosan.

83. f758a7200f (válaszként erre: 78. - 4251c8780f)
2013. júl. 10. 08:58

Az olaszoknal mas a modi es a tinedzserek nem jarnak ilyen ceruzaszoknyaban amit emlitettel, de a huszonevesek se nagyon. Ebbol indulok ki, es abbol, hogy miert kellene egyforman oltoznie mindenkinek?


Ha mindenkinek jol all a ceruzaszoknya, akkor olyan mintha senki nem lenne elonyben a masikkal szemben, marpedig sztem ha valakinek jobb alakja van, ne kelljen mar olyan cuccokba jarnia ami a duciknak is meg a csunyusoknak is jol all. Mert miert??? Eljen a lehetoseggel, hogy rajta tobbfele cucc jol all es nincs benne korlatozva! Szerintem ha Doreenra 5 ev mulva felcsuszik egy tizes, qrvara banni fogja, hogy hordhatta volna ezt a rucit is most, akkor meg mar muszajbol nem hordhatja, erted.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook