Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek hasonló párt keres a többség? fórum

Szerintetek hasonló párt keres a többség? (beszélgetős fórum)


28. 848b1daa4b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 6. 20:30
Ha fekete-fehérben is játszotok, legyenek közös pontok, mert az az alapkő.
27. Altair (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 6. 09:56

Hááát, én csinibaba voltam (testalkatra, még most se vagyok túl nagy darab) , mikor összejöttünk, ő már akkor is kifejezetten hasas volt. Ráadásul akkoriban én voltam pénzügyileg jobban eleresztve.

Ami tetszett : az arca, a hangja, a humora, a műveltsége és határozottsága. Sokmindenben nem értünk egyet, de vannak közös érdeklődési pontjaink. Nem mondanám kifejezetten ellentétnek sem azért magunkat, de ugyanolyanok sem vagyunk.

26. ariana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 6. 07:43
Külsőre az ellentétek vonzanak, belsőre is-is, pl. akinek hasonló a világnézete mint nekem, azzal érzem jól magam, viszont amik belőlem hiányoznak azt keresem másokban, és amik bennem vannak rossz tuljdonságok, azok taszítanak.Pl. nekem fitos orrom van, és nekem a lefelé görbülő orr tetszik,sőt a nagy orr.Vagy én csendesebb vagyok, és mindig is tetszettek a nem gátlásos, nagyon felszabadult emberek, de ők más életvitelt folytatnak mint én, ezért a kapcsolat ilyenekkel nem működik.
2021. jún. 5. 07:26
Nekem férjem apukámra hajaz. Na nem korban.. Elsősorban mentalitásban. Minél idősebb annál több olyan vonást hasonlóságot vélek felfedezni.
24. Channa* (válaszként erre: 23. - 8d00a82c06)
2021. jún. 4. 17:08
Én is!😂
23. 8d00a82c06 (válaszként erre: 22. - Channa*)
2021. jún. 4. 15:48

Tuti!

Egy hasonlótól, mint én falra másznék. 🤣

22. Channa* (válaszként erre: 21. - 8d00a82c06)
2021. jún. 4. 15:38

Ezt nem is értem, hogy van...

Na ugye, hogy a különbözőek vonzák egymást;)

21. 8d00a82c06 (válaszként erre: 20. - Channa*)
2021. jún. 4. 15:31

🤣🤣

Poén, mert állítólag mi is nagyon hasonlítunk külsőre.

Mind arcra mind testalkatra.

De bevallom, van benne valami.

Csak a természetünk tűz és víz.

20. Channa* (válaszként erre: 19. - 8d00a82c06)
2021. jún. 4. 15:29

Pedig igen:D


De viszont, többen mondták már, hogy külsőre hasonlítunk egymásra. Ezt érdekesnek találjuk.

Többször megkérdezték, hogy testvérek vagyunk e?


Pedig, szerintünk egy kicsit sem hasonlítunk külsőre sem.

Én kicsi vagyok, ő magas, neki vékony vádlija van, nekem vastag, neki kutya szemöldöke, nekem nem, neki pinokió orra van, nekem nem:DDDD

19. 8d00a82c06 (válaszként erre: 18. - Channa*)
2021. jún. 4. 15:06
Sosem gondoltam volna, hogy ennyire különböztök!
2021. jún. 4. 15:04

Én több olyan párt ismerek, ahol testalkatban is ellentétük egymásnak és nem azért, mert eltelt 10 év és az egyik elhízott, hanem a kezdetektől így volt.


Nekem van egy férfi ideálom, akinek a választottamnak meg kellett felelnie, gondolom azért ezzel a legtöbben így vagyunk, hiába mondjuk azt, hogy nem számít a külső;)


Én a normál alkatot favorizálom. Nem jönnek be sem a telt, mackós, kövér pasi, kigyúrt és a sovány, alacsonyak vagy kövérek sem.


A személyiségünk nagyon eltérő.

Egyikünk sem vagyunk harsányak, de ő sokat beszél, én kevesebbet, én pörgök, ő lassúbb, ő lobbanékony, én nyugodt, én kitartóbb.

Hobbink is nagyon eltér.

Én nem szeretek ajándékot kapni, ő meg imádja, ha valakinek eszébe jut:DDD

Teljes más témák érdekelnek mindkettőnknek, de tudunk beszélgetni ennek ellenére.

Még a politikai nézetünk is ellentétes, így kerüljük ezt a témát:DDDDD

És még sorolhatnám....

17. 5da46c99ae (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 4. 13:03

Nekem nem tetszett volna az ellentétem mikor a vőlegényemmel egymásra találtunk.

Én gyerekkorom óta sportolok, fontos szerepe van az életemben, ő hivatásos sportoló.

Nagyon-nagyon tetszett az arca (amúgy a sajátom is tetszik), én nem láttam akkor hasonlóságot, most sem látok, de sokan azt mondják, hogy eléggé hasonlítanak a vonásaink.

Természetre is, bár ő picit pörgősebb, mint én. Csendesek nem vagyunk, sőőőt... Ha akarunk sem. :D

Mindketten elég konzervatívak vagyunk - ő picit jobban ebben is.

Nem dohányzom, zavarna a páromtól, ő sem dohányzik, de alkalmanként szokott vizipipázni.

Viszont egy számomra tök idegen, új kultúrából jött, ami miatt bőven voltak/vannak ellentétek, de mára elég jól besimultunk egymás életébe.

Szóval nálunk is-is.

16. tien (válaszként erre: 15. - Tien)
2021. jún. 4. 12:41
mellette.
15. tien
2021. jún. 4. 12:41

Ja ,hasonlót.

Férjem egy angyal.

Én a genya ,beképzelt rohadék.


Voltam...

Megváltoztam melette(nem tudatosan).

Testalkat:kicsi filigrán én ,és a van benne anyag férj.

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Miss Angel)
2021. jún. 4. 12:15
Értelek, de az Adonisz a topmodellt fogja inkább választani mint a kövéret. 100-ból egy aki nem. Bár személyesen még egyet sem láttam, de ezek szerint Te tudsz egyet.
13. Miss Angel (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 4. 11:44

tudok testépítő hapsit,akinek nem épp modellalkat a párja,a pasi versenyekre jár,olyan mint egy szobor,a párja kifejezetten telt és tudok olyat is,ahol a csaj irtó csinos a pasi meg pocakos,zömök...nem mondom,hogy ez az általános,de igenis, vannak kivételek.Fontos ,kivel vagy boldog,kiben találod meg azokat az értékeket,amik neked fontosak,és lehet,nem olyanban fogod megtalálni,aki egy adonisz,vagy egy topmodell.

ahol meg a pénz a lényeg,ott nem hinném,hogy egy életre szóló kapcsolat köttetett...

12. Érdekes73 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2021. jún. 4. 11:37
Kemény meló lehetett :)
11. kannanana (válaszként erre: 9. - Kannanana)
2021. jún. 4. 11:02
Jaj, testalkat: ott a hasonlót szeretem. Elég vékony vagyok és a vékonyabb fiúk is jönnek be. Persze az izmokat szeretem, de nem a nagyon kigyúrt vagy nagyon macis pasik az eseteim.
10. 8d00a82c06 (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2021. jún. 4. 11:01
Én ha bele döglök se fog menni, pedig nagyon jól tudja, hogy mennyire gyűlölöm. 🤣
9. kannanana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 4. 11:00

Én valahogy a 2 között vagyok. Van, amiben olyat keresek, amilyen én vagyok: lehessen komoly dolgokról beszélni vele, hasonlóan lássa a jövőt, legyen kitartó, dolgozzon, ne legyen káros szenvedélye: drog, cigi stb... És van, amiben a teljes ellentétemet.

Viszont az ellentétek vonzzák egymást állítással egyetértek, mert sok ellentétemet tartom vonzónak.

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Miss Angel)
2021. jún. 4. 10:55
Testalkat néha talán tényleg más, de gondolom nem sok sportos pasit láttál kövér nővel. Fordítva inkább, de ott a pénz lehet a magyarázat.
7. andi6020 (válaszként erre: 2. - 8d00a82c06)
2021. jún. 4. 10:54

Nálunk ugyanez a felállás.

Bár én szorgos munkával 31 év alatt rendesen kiirtottam belőle a romantikát. :D

6. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 4. 10:50

személyiség területén tényleg az a szerencsés,ha hasonlóak,kell a hasonló érdeklődés,személyiség stb....nem kell totál egyformának lenniuk minden területen,de ha teljesen különbözöek,nem fognak kijönni egymassal.

testalkat ,kinézet terén már minden más,ott nincsenek törvények,nem muszáj hogy a teltebb embernek telt kövér párja legyen vagy a soványnak sovány.Amúgy sem csak külső alapján választunk,szerencsés esetben...

2021. jún. 4. 10:40
Külső alapján nem szűrnék, de mondjuk az nem árt ha a szabadidő eltöltéséről nem totálisan eltérő az elképzelés. Szeretek otthon ülni, szóval nem hiszem hogy működne valakivel aki az extrém sportok szerelmese. :D Nekem személy szerint a dohányzás instant dealbreaker lenne. De mondjuk volt nálam sokkal extrovertáltabb harsányabb társaságibb párom, vele is jól megvoltunk, de ott is az alapvető természetünk, érdeklődésünk hasonló volt azért.
4. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 4. 10:35
Nem kerestem, csak elém állt egy angyal, én pedig feleségül vettem, oszt jó napot.
3. 51683d1c00 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 4. 10:31
Én pl mindig is olyat szerettem volna mint én vagyok,legalább nem csak megértenénk hanem szeretnénk is egymást :D
2. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 4. 10:31

Mi teljesen eltérőek vagyunk.

Ő csendes én harsány.

Ő romantikus én kipattogok tőle.

És még sorolhatnám.

2021. jún. 4. 10:21

Testalkat, szokások, személyiség stb területen.


Tehát egy kövér kövéret, dohányos dohányost, csendes csendest.


Én nem hiszek az "ellentétek vonzzák" egymástban. Kivételek persze vannak, de általában szerintem a hasonlók jönnek ki jobban egymással.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook