Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek ezek alapján csak szórakozott velem? Ti hogy viszonyulnátok ezek után hozza? fórum

Szerintetek ezek alapján csak szórakozott velem? Ti hogy viszonyulnátok ezek után hozza? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
15. Lávli (válaszként erre: 13. - Frufru26)
2019. nov. 13. 12:29

Hát a dolgok úgy működnek, hogy az utcában költözünk házról házra?

Ez is csak meg akart dugni, mint az összes többi.

Hogy nem jutott ez eszedbe?

14. Piroska52 (válaszként erre: 9. - Lávli)
2019. nov. 13. 12:28

jaj má,nem érted,

nem nyomul már,az a baj,

13. Frufru26 (válaszként erre: 9. - Lávli)
2019. nov. 13. 12:27
Az a gond hogy azt mondta megprobalhatnam vele hamae annyira rossz a hazassagom oda is koltozhetnek hozza persze en mondtam hogy ez igy rokton nrm mukodik ezenük a dolgok nem igy mukodnek es az a gond hogy nekem azt mondta nem fog vissza jonni a volt noje es vissza hozta szóval ezert se ertem a dolgot hogy akkor minek probalkozott be meg o mondta hogy ha komolyan gondolnam megmegyek tudnank omegvenni es en ismerkedni
12. Lávli (válaszként erre: 10. - Tortyakov)
2019. nov. 13. 12:26
Tele van az utca kannal. 😌
2019. nov. 13. 12:26
Meg fog hágni 🤣🤣
2019. nov. 13. 12:25
Ez már egy másik bözörgős lehet ?😲🤔
9. Lávli (válaszként erre: 6. - Frufru26)
2019. nov. 13. 12:20

De mi a gondod?

Nem értem.

Tiszteletből megnézted a telefonjait.

(Egyébként az egy kis faluban nem gáz? Ahol mindenki mindenkit les, ki kivel beszél, hová megy be ... )

Mondtad neki, hogy ne szórakozzon veled.

Lett nője.

Mi a gond?

2019. nov. 13. 12:19
Ez az, aki üzent, hogy meg fog hágni? Vagy másik? Ez is tetszik?
7. Frufru26 (válaszként erre: 5. - Bless the child)
2019. nov. 13. 12:19
Igen itt laktam csak nem is fiyeltem fel erre a ferfira mivel az utcankban nemaki baratkozossak igy nem igazan isnerik egymast a szonszedok meg en eleve nem ide valosi vagyok
6. Frufru26 (válaszként erre: 4. - Lávli)
2019. nov. 13. 12:15
Nem tudon hogy van e meg de nen is izgat mondjuk ami zavaró hogy elkerúüulni se jirom a pasast mivel rgy utcaban lakunk
5. Bless the child (válaszként erre: 1. - Frufru26)
2019. nov. 13. 12:13
Hová költöztél nemrég? Eddig is ott laktál
2019. nov. 13. 12:06

Elolvastam újra a címet.

Szerinted a kezedet akarta megkérni?

Nem viszonyulnék sehogy.

Főleg, hogy újra is kezdte a volt nőjével.

Van még pasi a faluban?

Pfffffffff

2019. nov. 13. 12:01
Hányszor megbeszéltük már ezt a dolgot ... :/
2019. nov. 13. 12:01
Bocsi,de elolvasni se tudom...
2019. nov. 13. 11:47
Volt egy ferfi az utcankban aki neha ram koszint amikor mentem valahova vüpâr hâzzal lakik csak arëbb szonszëdok vagyunk szinte.Nem tudtam mivel mi nem rëg koltoztunk ide.Râm is irt ez a fërfi egy koüozossego oldalon hogy foglalt e vagyok mondtam neki hogy igen.Utanna kiderult hogy ârul mobil telefonokat is ëdüs ënn ëppen azt kerestem így tiszteletből âtmentem hozzâ megnëzni ës el kezdezett nyomulni olyan szoveggel hogy egy rossz kapcsolatban ëlt most nincs senkije nem e próbâlhatnânk meg en meg o hogy meg ismetkedjunk ën vissza utasitottam mivel hâzassâgban ëlek igaz rossz hâzassâgban.Ës azóta nem ir ez a fërfi sot ujra is kezdte a volt nojevel a dolgot viszont ha meglât az utcân azóta is koszon ës mosolyog râm
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook