Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek érdekelhetem? fórum

Szerintetek érdekelhetem? (beszélgetős fórum)


1 2
57. 76c87e32e1 (válaszként erre: 22. - 614_smile)
2015. júl. 26. 18:08
Egyszerűbb lenne megmondanod neki, hogy szívesen találkoznál vele újra, ha hazamész, mert jól érezted magad vele és kialakulhatna köztetek komolyabb is. Ha mellébeszél vagy eltűnik, vagy őszintén megmondja, hogy az nem megy, legalább tudod, mihez tartsd magad. Ő is tudni fogja tisztán, hogy te akarnád, mert biztos tetszel neki, de nem láthat a fejedbe, hogy te most el akarod felejteni és úgy csinálni, mintha mi se történt volna, vagy mégis számítanál rá. :)
56. 3d787b167a (válaszként erre: 55. - 614_smile)
2015. júl. 26. 17:55

"És igen sajnos semmi garancia rá hogy bármit is jelentenék neki."



Hiszen te ezzel tisztában vagy.


Megerősítést vársz?


Ez a pasi kamu.


Szintén bocs, ha bunkó voltam!

55. 614_smile (válaszként erre: 54. - 3d787b167a)
2015. júl. 26. 13:03

Bocsi ha bunkóztam, így már világosabb mire gondolsz.

Azt hittem ilyen facebookfüggő tinipicsának néztél.

Hát nem csak Ennyi volt mikor volt lehetóég akkor találkoztunk is... Meg még az elejen nem csak ilyen pár likeolás volt hanem amint valamelyikünk facebookhiz jutott írt a másiknak. És a Helyzethez képest tartalmas beszélgetések voltak...

Azóta ment át ebbe a dologba.

Nem titulálol kapcsolatnak, mármint nem párkapcsolatnak.

És igen sajnos semmi garancia rá hogy bármit is jelentenék neki...

Pont ebben kértem segítséget véleményeket hogy vajon (kívülálló szemmel) ez minek tűnik. (nem tudom olvastad e a legelsó hozzászólásom)

Bocsi ha bunkóztam csak kicsit ugy éreztem hogy lekezelóen beszélsz velem (igen itt jőn ki az internetes beszélgetés hátránya)

54. 3d787b167a (válaszként erre: 52. - 614_smile)
2015. júl. 26. 08:20

Bocs, hogy merek szólni, de itt egy pasiról volt szó, aki max lájkolgatja a képeid, te meg elalélsz tőle....



Amit ugye te kapcsolatnak titulálsz, miközben semmi garancia arra, hogy bármit is jelentenél a fazonnak.

53. 614_smile (válaszként erre: 51. - 3d787b167a)
2015. júl. 25. 22:35
Es sajnos milliomos sem vagyok higy mondjuk heti szinten hazarohangáljak...
52. 614_smile (válaszként erre: 51. - 3d787b167a)
2015. júl. 25. 22:35

Miért szerinted ha KÜlfÖLDÖN ÉLSZ, több ezer km-re mégis hogy tartassz csevely délutánokat a családoddal, barátaiddal bárkivel otthonról?!

Főleg ha idő eltolódással is számolni kell Szerinted minden esetben kivitelezhető??

Nem ismersz, ne itélj addig;)

Képzeld mikor otthon vagyok akkor nem így tartom a kapcsolatot a barátaimmal meg a családommal...

51. 3d787b167a (válaszként erre: 50. - 614_smile)
2015. júl. 25. 13:59

Mennyé" má"!


Kit akarsz hitegetni!????


Az, hogy lájkolgatnak' ezt-azt, az neked kapcsolat!???


Fingod nincs a tartalmas emberi kapcsolat fogalmáról, sem annak megéléséről.


Ember!

Ébredj már fel!


Olvass, beszélgess ÉLŐ SZÓBAN, ÉLJ!

50. 614_smile (válaszként erre: 49. - 3d787b167a)
2015. júl. 25. 11:47

De ugyanakkor, ha mondjuk külföldön élsz azér kicsit olcsóbb módja a kapcsolattartásnak, mint a telefonálás.

Hidd el én is szívesebben bonyolítanám le a dolgaim élőben HA lenne rá lehetőségem...

2015. júl. 25. 08:28

Szerintem a Facebook rombolja az emberi kapcsolatokat.


Tisztelet a kivételnek( ez nem az )!

48. andi6020 (válaszként erre: 46. - 614_smile)
2015. júl. 25. 07:55
Kínozd még magad hónapokig, persze. Hátha közben elmegy melletted valami értelmesebb, mert te szintem tartod a "lehet, hogy semmit".
47. andi6020 (válaszként erre: 44. - Bowie)
2015. júl. 25. 07:54
Szerintem értelmesebb lenne tiszta vizet önteni a pohárba, mint szinten tartani az érdeklődést, és hónapokon át agyalni.
46. 614_smile (válaszként erre: 44. - Bowie)
2015. júl. 24. 22:21
Köszőnőm neked is:) hátha:)) ez is egy nagyon jó meglátás. Persze elég nehéz ehhez tartani magam és nem álmodozni de ez elég helyes útnak tűnik:)
45. féknyom (válaszként erre: 43. - 614_smile)
2015. júl. 24. 22:21
Igazán nincs mit!:)
44. bowie
2015. júl. 24. 22:17

Tipikusan "tartsuk szinten az érdeklődését" vagy neki.


Jelenleg különösebben semmi, de ha majd haza jössz, ki tudja lesz e éppen kapcsolata, ki tudja vonzódik e még hozzád stb lesz a felállás.

Maradj te is ennél a tartsuk szinten a másik érdeklődését felállásnál, aztán majd alakul valamerre egy év múlva. Addig se többet, se kevesebbet ne beszélj bele.

2015. júl. 24. 22:11

Köszönöm mindenki válaszát:)

pont ezért írtam ide, hogy midegen emberek más felfogással mit gondolhatnak. És más szemszögből nézve lehet tényleg én lőttem el pár hibát...

És abban is igaza van aki azt mondja hogy lehet csak tartaléknak tart mert akit nekem tetszik azt keresem is... Nem kötelességből, hanem mert jól esik vele tőlteni az időt.

Most meglátom keres e majd aztán megkérdezem tőle mit is gondol/érez.

Félek annyira nem lehet belém zugva ha így viselkedik...de azért hátha van esélyem szurkoljatok!!

Mégegyszer Köszi mindenkinek:)

2015. júl. 24. 21:26
Igen!
2015. júl. 24. 19:45
Lehet, hogy érdekled, biztos tetszel is neki, de szerintem éli a világát.
40. Jasmine24 (válaszként erre: 36. - 614_smile)
2015. júl. 24. 16:37
Igazabol ez fugg az eddigi kapcsolatotok milyensegen is. Nem tudom, lehet jobb lenne neki irni ezzel kapcsolatosan. A valaszabol aztan kiderul, vajon erdemes-e ra varnod meg masfel honapot! Sok szerencset!
39. Miss Angel (válaszként erre: 32. - 614_smile)
2015. júl. 24. 16:36
sajnos ez így szokott lenni,hogy sokszor nem tudunk úgy ÉREZNI,ahogy azt szeretnénk,mert a szívünk mást diktál,mint az eszünk.Remélem előbb-utóbb enyhül ez a fájdalomérzet,mert olyankor biztos fáj,mikor reménykedsz,várod,de mégse....nem jó ez így,és csúf tőle hogy kecsegtet,holott szerintem tényleg nem érdekled igazán.Az ilyen megérdemelné,hogy ugyanezt átélje,és tuti hogy át is fogja egyszer....majd mikor ő szeret és ő nem érdekli a másikat.ezek nem kárörvendő sorok,de sose szerettem,ha valaki ilyen módon kínozza a másikat,szerintem még az is sokkal jobb lenne és tisztességesebb is,ha kerek-perec megmondaná,nézd,nem szeretnék tőled semmit,de konnyen lehet,hogy "ha már nincs ló,jó a szamár is"alapon megy ez,talonban tart,ha nincs más,akkor te is jó leszel,na ebbe ne menj bele soha!!!!!!
2015. júl. 24. 16:07
A "mindenható" fbokk :D
37. 614_smile (válaszként erre: 35. - Jasmine24)
2015. júl. 24. 15:59
És hogy addig keressem e vagy hagyjak mindent akkorra és majd ír ha ír?
36. 614_smile (válaszként erre: 35. - Jasmine24)
2015. júl. 24. 15:58

Köszönöm a tanácsot! Teljesen igazad van.

Abban esetleg még tudsz segíteni hogy szerinted várjak még kb másfél hónapot hogy személyesen megtehessem vagy jobb minél hamarabb Facebookon lerendezni?

Személy szerint élőben beszélnék vele.

De neked/nektek lehet más a véleményetek..

Akkor "csak" 1,5 hónapot kell kibírnom úgy hogy mindennap rá gondolok és arra hogy bárcsak...

35. Jasmine24 (válaszként erre: 34. - 614_smile)
2015. júl. 24. 15:50
Mindenki csak a vilagos beszedbol ert. Ha oszinten beszelnel vele, az vinne csak elorebb. Ha ezek utan ragadosnak es ramenosnek tart, akkor pedig azert nem redemes vele foglalkozni. Szoval az oszinte beszeddel csak idot sporolsz meg magadnak, na meg fejfajast is...
34. 614_smile (válaszként erre: 33. - Jasmine24)
2015. júl. 24. 15:30

Köszi a választ. "vicces" eddig úgy gondoltam ő nem keres és bunkó, de már annyian mondtátok, hogy én csesztem el hogy lehet igazatok van...

Mondjuk még mindig nem jutok előrébb vele de akkor ezek szerint így jártam...:/

33. Jasmine24 (válaszként erre: 15. - 614_smile)
2015. júl. 24. 15:22
Felnottnek vagy gyereknek gondolod magad? Ha felnottnek, akkor viselkedj is ugy. Ez a kislanyos logika nem igazan jon be egy komoly pasinak sem. Ha pedig ezt valasztottad, akkor viseld el, ha veled is ugy bannak.
32. 614_smile (válaszként erre: 31. - Miss Angel)
2015. júl. 24. 15:13

Szia!

Köszönöm a kedves szavakat.

Az a baj, hogy sokszor én is ezt érzem amit írtál, hiszen hacsak magamból indulok is ki, akkor minden alkalmat megragadok arra, hogy keressem azt aki érdekel.

Ezért arra jutok, hogy ez így nem jó, nem helyes hogy én több energiát fektetek a dologba, megpróbálom elfelejteni. És ilyenkor jön az hogy hirtelen rámír vagy ilyesmi.

Tudom hogy elég bonyolult a helyzet így hogy nem otthon élek még egy ideig.

De ott van mindig a hülye remény.

És őszintén szólva ha az eszemmel el is akarom felejteni, a szívem (hiába is akarom elnyomni) azt mondja várjak hátha.

És várom hogy újra lássam...

De ha Ennyire nem keres, akkor az is tudom hogy fölösleges.

Az utolsó üzenetre sem válaszolt...

(csak tényleg nem értem mert mikor meg találkoztunk így úgy bókolt meg tökre úgy csinált mintha én túl jó lennék neki.)

Bocsi, tudom hogy túl agyalok, de ezt sajnos nem tudom szabályozni, hogy mit érezzek..

Mégegyszer köszönöm a kedves szavakat.

31. Miss Angel (válaszként erre: 6. - 614_smile)
2015. júl. 24. 15:03
de legalább már normálisan meg tudod fogalmazni azt,mit szeretnél megtudni+még meg is köszönöd a segítséget azoknak,akik segíteni akarnak,ez nálam már egy pluszpont ! ;)
30. 614_smile (válaszként erre: 28. - Epervirág)
2015. júl. 24. 15:01

Lehet fel kéne kötnöm a gatyót és azt tenném...

De nem tudom.. Ha neked irogatnak, és még az utolsó üzenetre sem válaszolsz, akkor neked nem lenne furi ha valaki ilyet kérdezne? Vagy csak én gondolom túl nyomulásnak?

29. Miss Angel (válaszként erre: 1. - 614_smile)
2015. júl. 24. 15:01

Szia

először is annyit szeretnék megjegyezni,hogy ritka intelligens módon írtad le a problémádat.értelmesen,érthetően,ez a mai világban egy 21 éves lánytól véleményem szerint szokatlan....úgyhogy mi köszönjük :)

viszont nem tudok ezzel kapcsban túl vidám dolgot írni,sztem ez a srác téged nem vesz komolyan.Akinek nagyon tetszik a másik az nem így viselkedik/véleményem szerint/,ha úgy lenne,keresné a pillanatot is mikor érintkezhet veled,akár csak egy két szó/mondat erejéig is,de ő kifogásokat talál folyton,meg sose ér rá,még egy 1 mondatos üzenetre se ,se annyira hogy megkérdezze mizujs veled,hogy vagy,stb?????

ne legyen igazam,de ezt én nem érzem komolynak.de sok sikert kívánok,bár inkább egy másik fiúval,aki komolyan vesz!!

28. epervirág (válaszként erre: 26. - 614_smile)
2015. júl. 24. 14:58
Szerintem kérdezz rá,hogy ő ,hogy érez, mit szeretne.Nem vagytok már gyerekek.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook