Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mi érdekelheti a 9 éves gyerekeket? fórum

Mi érdekelheti a 9 éves gyerekeket? (beszélgetős fórum)


2008. nov. 28. 14:33
ráadásul( most néztem az adatlapodat hogy kecskeméi vagy) nálatok van is egy jó lovarda legalábbis 2 éve még ott volt egyik ismerősöm ott gondozó és oktató volt!!ő mesélte le nekem is hogy miért jó...
2008. nov. 28. 14:30
és a lovaglás?ha van rá lehetőségetek az is egy nagyon jó elfoglaltság! és nem csak lovagolni tanul meg !!!nagyon sokmindent fejleszt!!!!de ennek utána tudsz járni a neten mire jó a lovagoltatás...én most nem részletezném...
17. domoca
2008. nov. 28. 14:11

Sziasztok,


Mi összedobtunk neki ajándéknak egy olcsobb digi fényképezőgépre, azóta imádja a fotózást, töltögeti le a fényképeket....stb.

2008. ápr. 25. 11:12
Az én kis gyerkőcöm 9. éves és ki sem lehet robbantani a számítógép elől, ezenkívűl nagyon szeret rajzoni/rajzszakos/ és nagyon érdekli a történelem és a földrajz.
2008. márc. 21. 08:17
Ó Vajon mi hát a sex
2008. jan. 23. 20:27

Nálunk is dínóőrület van.Vidd el a 3d-s imax moziba,pont megy egy dínós film 3 dimenzióban,fantasztikus élmény nekik:)

Persze zsarolhatod is a dologgal őkelmét a jobb jegyekért:)

2008. jan. 22. 13:07

Sziasztok!

A nagyobbik fiam 9 éves,és a dinoszauruszok és vulkánok érdeklik nagyon.

Természetesen a különböző számítógépes játékok is.

Bár most nálunk tiltó listán van./rossz jegyek hazahozatala miatt./

2008. jan. 19. 17:03
Az enyémet (9) sem lehet kirobbantani sem itthonról,a barátnők messzebb laknak,esik az eső folyton vagy hideg van.A játszótéren unatkozik,nehéz elcsalni akárhova magammal,mert itthonülő lett nagyon.
2008. jan. 19. 17:02
Én nem engedem a számítógép közelébe sem,és ez ígymarad ötödikes koráig minimum!Nem érdekel ki mit mondd ezzel kapcsolatban.
2008. jan. 19. 17:00
A fiam (most 11) sokáig karatézott,de nem bírták az ízületei, most vizilabdázik. De ő is elég sokat TVzik meg számgépezik :( sokszor inkább leülünk vele játszani,de nem mindig van időm,energiám... főleg télen nagyon rossz. Néha bevonom a sütés-főzésbe,de nem akarom el"lányosítan" sem...
9. LoLiNa (válaszként erre: 8. - Turukata)
2008. jan. 15. 05:56
nem, nem gondolod rosszul:)
2008. jan. 14. 19:17
Hát ez az, erről beszélek. Bajnak nem baj, csak sokat unatkozik, vagy számítózik.Aminek nem örülök.Ettől találhatna valami kellemesebbet egészségesebet is.Vagy rosszul gondolom?
2008. jan. 12. 05:29
és ha épp nem akar sehova járni, az miért baj?
2008. jan. 11. 20:22

Sziasztok!

Hát a fiam elég határozatlan-bátortalan. Tavaly tanultunk meg úszni is, de hagy ne mondjam nagyon nehezen és azt is erőltetnem, kellet a végén. Tiszta depi volt tőle, mert nem mindig úgy ment neki, ahogy az oktató elvárta volna. Na ezután jött a tánc gondoltam ez több sikerélményt add mejd neki.(még fel is léptek) Mert még mielőtt elkezdtük az sulit elvittem nevelési tanácsadásra és, azt mondták, hogy nincs önbizalma, próbáljuk olyan feladatokat keresni neki, amiben nő az önbizalma és persze a kitartása is (ami nincs). Végül is ezért szerettem volna egy kicsit rávenni, hogy valamit kezdjen magával. Nyáron sokat biciklizik, focizik, a barátaival. Az a baj, hogy ha valamivel elakad, utána már nem is akarja folytatni, ezért gondolom, hogy még találtuk meg a nekivalót.

2008. jan. 11. 20:13
mármint az ő barátai, elírtam :)
4. Cinka (válaszként erre: 3. - Ccd9bb7d17)
2008. jan. 11. 20:12
Azt ajánlom, engedd meg neki, hogy a barátaid eljárjanak hozzátok, akár többen is egyszerre. Játsszanak együtt, csak a tévét és a számítógépet nem kapcsolhatják be. Én is így csinálom. A lányom folyton tévézne, de ha van pajtás, rá se pillant.Aztán ha beviszed nekik az üdítőt, uzsit, kérdezgesd a srácokat, mit szeretnek csinálni és hátha kijön belőlük valami jó ötlet, ahova együtt is járhatnak a fiaddal.A legfontosabb szerintem a társaság, mert a gépfüggő gyerekek attól szoknak el a leghamarabb.
3. ccd9bb7d17 (válaszként erre: 1. - Turukata)
2008. jan. 11. 19:13
sógornőm valamikor csak a gép előtt űlő fiát most boxedzésre látom járni,negyedikes.Az én fiamnál az atlétika és a küzdősportok (lenne) a befutó...te ismered mi érdekli,az is elég lehet ha mondjuk haverokkal bicózik vagy focizik,lényeg hogy kedve legyen hozzá....
2. Cinka (válaszként erre: 1. - Turukata)
2008. jan. 11. 18:51
Nekem ugyanennyi idős a lányom, nála bevált a tánc :) no persze :)Én azt szeretem, ha el tud menni játszani a barátnőjéhez, vagy a másik kislány jön hozzánk. Vagy ez nálatok is működik és mindenképpen valami szakkörre, foglalkozásra akarod íratni? Nálunk népszerűek a küzdősportok is, de van fiúknak crossmotorozás is.
2008. jan. 11. 18:45
Hogyan tudnám kilenc éves fiamat rávenni, hogy a sulin után még valami mást is próbáljon tenni Pl: szívesen beíratnám valami??..Igazából nem érdekli semmi.(kivéve a számítógép előtt játszani)Mit javasoltok? Tavaly járt társastáncra de csak, azért mert én erőltettem, de idén úgy döntöttem abba hagyatom.(nem volt lány párja és állandóan csak bohóckodott.)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook