Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek érdekelhetem? fórum

Szerintetek érdekelhetem? (beszélgetős fórum)


1 2
27. 614_smile (válaszként erre: 25. - Zebracsikó)
2015. júl. 24. 14:49
Azért mert jelenleg pár országgal arrébb vagyok...
26. 614_smile (válaszként erre: 23. - Zebracsikó)
2015. júl. 24. 14:48

Az viszont nem én voltam...(ezért is gondoltam ugy hogy megbánta)

Azt hittem elköszönésnél még megcsókol, de ehelyett mondta hogy élvezzem ki a külföldi dolgokat amikre lehet később nem lesz lehetőségesm ilyesmi...


Találkoztunk.

Majdnem elkőszöntünk egymástól, ekkor kérdezte hogy van e kedvem még egyet sétálni.

Ekkor volt a csókolózás. (minimum 1órát olyan volt mintha...)

Utána már késő volt indultunk haza és szép lassan elkezdte elengedni a kezem stb...

25. zebracsikó (válaszként erre: 22. - 614_smile)
2015. júl. 24. 14:45

Ez a kerülgetés-köntörfalazás őrjíti meg a férfiakat!


Hívd fel, kérdezd meg, volna-e kedve elmenni veled moziba.


Ha hebeg-habog, akkor tiszta sor: nem kellezs neki.


Ha kap az alkalmon, akkor meg hajrá.


Egy perc alatt megoldódna a dilemma. Miért nem ezt csinálod?


De ez a nyafogás meg nyűglődés egy női fórumon végképp nem visz közelebb a megoldáshoz

24. vacsa (válaszként erre: 22. - 614_smile)
2015. júl. 24. 14:43
Lóf.szt tudhatja. Ugyanolyan bizonytalan lehet mint te.
23. zebracsikó (válaszként erre: 1. - 614_smile)
2015. júl. 24. 14:42

Nekem az is furcsa, hogy ölelkezés-csókolózás után miért köszöntetek el egymástól, hogy Jó nyarat! ?????


Szerintem az ölelkezés-csókolózás egy kapcsolat elejét jelenti, nem elbúcsúzós tevékenység.


(max tinikoromban , a táboros szerelmektől vettem így búcsút :)))

22. 614_smile (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2015. júl. 24. 14:41

Mert utána fura volt a helyzet... Mintha csak kínos beszélgetések lettek volna. Amik olyan erőltettnek tűntek. És mindketten úgy csináltunk mintha meg sem történt volna...


De utána mondta hogy nem szeretné elfelejteni. Azután egy kis ideig megint "normálisan" beszélgettünk.


De ha téged mondjuk elijkesztett volna, lehet mást is... Lehet őt is...


Azóta kerestem sokszor. Kérdeztem felőle, szóval azért tudhatja hogy engem ő érdekel...

21. zebracsikó (válaszként erre: 16. - Andi6020)
2015. júl. 24. 14:40
ez történik , amikor a nők előre gondolkodnak a férfi helyett........
20. mothertiger (válaszként erre: 15. - 614_smile)
2015. júl. 24. 14:40

Na jó, de miért gondolkozol előre? Miért gondolkozol helyette? Miért vonsz le messzemenő következtetéseket?

Miért kellett volna megbánnia, hogy megcsókolt? Főleg fél év ismerkedés után?

19. andi6020 (válaszként erre: 17. - 614_smile)
2015. júl. 24. 14:38
Te vagy az, akiben kettősség van.
18. andi6020 (válaszként erre: 12. - 614_smile)
2015. júl. 24. 14:37
Először talán neked magadnak kellene eldönteni, hogy mit is akarsz. Csak aztán rángatni a másikat.
17. 614_smile (válaszként erre: 8. - Marcsix)
2015. júl. 24. 14:37
Az a baj, hogy szerintem is ez lehet az oka. Csak akkor meg miért bukkangat fel mégis? Emiatt a kettősség miatt zavar őssze...
16. andi6020 (válaszként erre: 9. - 614_smile)
2015. júl. 24. 14:36

Engem elijesztettél volna.

Mi a fenéért kellett volna könnyíteni a dolgán? Gondolod ő dobni akart?

15. 614_smile (válaszként erre: 11. - Mothertiger)
2015. júl. 24. 14:35

Nem játszadozásnak szántam. Komolyan gondoltam, ha azt mondta volna hogy rendben akkor megkönnyítettem volna a dolgát, hogy csak Ennyit kell tennie hogy"leléphessen".


Lehet, hogy igazad lehet és megbántódott ezen.


Köszi:)

14. tuskoledi (válaszként erre: 10. - Marcsix)
2015. júl. 24. 14:29
Nyilván, de azt hittem, ez egyértelmű :-)
13. 614_smile (válaszként erre: 7. - 0c7adf8ee7)
2015. júl. 24. 14:28

Hát én is:P

(csak sajnos a lehetőség nem adott:D)

12. 614_smile (válaszként erre: 5. - Cucicsillag)
2015. júl. 24. 14:26

Igazad van...:)

Csak mikor "túlgondolom" magamban a dolgokat akkor mindig arra jutok hogy rosszul esik hogy én mindennap rá gondolok, neki meg csak 3héten egyszer jutok eszébe.

De reálisan átgondolva a távkaocsolati státusz mindkettőnknek rossz lenne...

2015. júl. 24. 14:25

Miért kellett neki azt mondani, hogy felejtsétek el?

Mi a fenétől ijedtél meg? Hiszen úgy alakult a dolog, ahogy szeretted/szerettétek volna, nem?


Én ebben nem találok logikát.

A kérdés a részedről lenne inkább aktuális: téged érdekel-e a fiú?

Őszintén, ha fiú lennék, és ilyen játékot űzne velem egy lány, teljesen jogosan "tűnnék el" hetekre a szeme elől.

Semmi sem kötelezi arra, hogy akár üzenetben, vagy bárhogy jelet adjon magáról, ha egyszer azt mondtad neki, hogy felejtsétek el, ami történt...


A saját gondolataidat kéne inkább helyre tenni. Kérdezd meg tőle, hogy hogyan tovább.

Kiábrándító az ilyen játszadozás, már ne haragudj.

Sok szerencsét!

10. marcsix (válaszként erre: 4. - Tuskoledi)
2015. júl. 24. 14:24
Ezt a kérdést személyesen lehetne ellőni. Írásban érdekesebb az a 10 másodperc :)
9. 614_smile (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2015. júl. 24. 14:22

Azért mondtam neki, hogy ha esetleg meggondolta magát akkor legyen esélye megmondani. (gondoltam megkőnnyítem a dolgát)


Félek, hogy azt veszíthetem, hogy mondjuk elijjesztem, vagy tapadósnak gondol:S

8. marcsix (válaszként erre: 1. - 614_smile)
2015. júl. 24. 14:22
Szerintem, ha akarna tőled valamit, nem érné be annyival ami van, hanem lépne valamit annak érdekébe, hogy találkozhassatok és összejöjjetek. Egy kialakuló románc kétlem, hogy távolsággal, jutna jó/kedvező irányba. Az, ha már együtt vagytok x ideje és úgy kerülsz távol úgy másabb.
2015. júl. 24. 14:22
Elbeszélgetnék a fiatalemberrel - csak úgy barátságosan, kedvesen egy pizza-hideg sör társaságában.
6. 614_smile (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2015. júl. 24. 14:19

Bocsánat próbálok jobban figyelni.

(tudom nem kifogás de a nyelvtan spsem volt az erősségem)

2015. júl. 24. 14:18

Sztem erdekelheted :) Valszeg, azert nem akar belebonyolodni most, mert meg ugyis csak tavkapcsi lenne belole, az meg eleg sok buktatoval jar. Addig pedig, ha hebe-hoba is, de tartjatok a kapcsolatot.

Persze, az is lehet, hgy van csaj vagy akarmi, de egyelore en nem akarnek tobbet, mert ez igy sokkal jobb, mi tsem "osszejottok" aztan a talalkozasok hianya miatt megcsal (jatok egymast...)stb.

2015. júl. 24. 14:16
Én megkérdezném tőle, hogy "Mid vagyok én neked?" Az első tizedmásodperc meghatározó lenne...
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - 614_smile)
2015. júl. 24. 14:15

Minek mondtad neki, hogy "felejtsük el", ha ne így gondoltad?

Ne várd már el senkitől, főleg pasitól ne, hogy tudja mit akarsz, főleg úgy, ha mást mondasz.


Írd meg neki, hogy mi a helyzet, mit érzel, önts tiszta vizet a pohárba, ahelyett, hogy agyalsz, ötletelsz meg taktikázol.

Mit veszíthetsz?

2015. júl. 24. 14:15

(ezekkel a helyesírási hibákkal milyen külföldi egyetemre tudtál eljutni?)


A srác pedig maga se tudja, mit akar, de közeli kapcsolatot Veled nem nagyon, hiszen akkor keresne, ha már egyszer volt annyira bátor, hogy simán megcsókolt

2015. júl. 24. 14:11

Sziasztok!

Tudom hogy most egy buta kislány szerelmi élete című kérdés következik... De teljesen őssze vagyok zavarodva és tanácstalan vagyok...

Egy 21éves lány vagyok, aki fél éve beszélget egy 25éves sráccal. Előtte találkoztunk egy "ismerós ismerősének az ismerőse" buliján amin véletlenül mind a ketten ott voltunk. Bejelölt a buli után ahol kb fél órát töltöttünk együtt. (beszélgettünk) akkor még semmi nem merült fel bennünk. Majd Facebookon láttuk hogy van sok közös érdeklődés és "jó arc lehet a másik" így kb fél évre rá, rámírt. Beszélgettünk csak Facebookon. (külföldön járok egyetemre és van még egy évem) mind a ketten bevallottuk, hogy tetszik a másik.


Mikor hazalátogattam nyárra (azóta visszajőttem, az itteni előre megszervezett programok miatt) akkor találkoztunk 3szor is. Utoljára megcsókolt. De nem csak az a lesmárolt dolog volt. Őlelkeztünk és minden olyan jó volt. Úgy köszöntünk el egymástól, hogy jó nyarat.


Mivel megijjedtem hogy ez mindent elronthatott mondtam neki hogy felejtsük el, azt válaszolta hogy ő nem akarja. És örül neki hogy így alakult.


Beszéltűnk még egy ideig majd eltűnt. Kb. 3hétre rá eszébe jutottam, kérdezte hogy hogy vagyok. És bocsánatot kért hogy nem írt csak "nagyon elfoglalt" véleményem szerint egy üzenet fél mp-be tellik és ha valaki tetszik nekem akkor Ennyi időm azért van mert úgy érzem muszáj írnom neki)


Utána egy kis ideig mindig csak én kerestem... (likeolgattzk egymás kiírásait ilyesmi)


És most abban kérném a segítségeteket, köszőnöm ha végig olvastátok a kisregényt, hogy most ezt hova tegyem?

Ha meggondolta magát mért nem lép csak úgy le?

Megadtam neki a lehetőséget azzal, hogy "felejtsük el"

Vagy egyszerűen el is tűnhetne akkor miért ír hetek után hogy "jajj ne haragudj"


Esetleg van valakinek véleménye/ötlete?

Az a baj hogy az eszem azt súgja felejtsem el.. De mindig ő jár a fejemben:/

És egy év nem is lenne sok főleg hogy kőzben tőbbször hazalátogatnék...(amúgy is nem miatta)


Persze ezekkel az eltűnésekkel azt jelszi hogy nem érdeklem de akkor meg minek bukkan fel?


Köszönőm a válaszotokat, és hogy ha végigolvastad.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook