Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek egy nő miért nem engedi megcsináltatni az apasági vizsgálatot? fórum

Szerintetek egy nő miért nem engedi megcsináltatni az apasági vizsgálatot? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
138. 9678a02221 (válaszként erre: 134. - Adfa0d8bdb)
2013. ápr. 5. 10:52
Ennek fenyeben amit ide leirtal en bizony a tesoja helyeben alaposan helyreraknam a csaladot.. Vagy nyilvanosan ugy leegetnem hogy ne legyen tobbet kedve masok ellen askalodni. Carkevero. Az ilyen emberbe kar a levego.
137. adfa0d8bdb (válaszként erre: 136. - Andi6020)
2013. ápr. 5. 09:58
Ez mindent megmagyaráz! :)
136. andi6020 (válaszként erre: 134. - Adfa0d8bdb)
2013. ápr. 5. 09:55
Törölte az adatokat.
135. 731e5b9ffb (válaszként erre: 134. - Adfa0d8bdb)
2013. ápr. 5. 09:51
Az is érdekes, hogy amióta lebukott, azóta nem ír.
2013. ápr. 5. 07:46

Hát Kerik@, szerintem elég nagy merészség volt nyitni egy ilyen fórumot, ráadásul az adatlapod alapján simán beazonosítható vagy... ott az email címed, neved... stb.

3 perces amatőr nyomozás után megtalállak a legnépszerűbb közösségi oldalon, ahol ugyebár a rokoni szálak is láthatóak.

Nos, a családi képek alapján ez a pár akikről beszélsz, a legnagyobb boldogságban és egyetértésben élnek, a pasi akit szinte Magyarország egyik legnagyobb balekjának írtál le, szerintem tökéletesen boldog és harmóniában él... ezt tükrözi az összes kép - mert megnéztem! Azt állítottad, terhessége alatt nem volt a tesód a sógornőd mellett, de hisz ott egy pocakos kép amint az Öcséd simogatja a leendő babucit! Vagyis kamuztál... végig itt nekünk!

Szóval Kedves Kerik@, feltenném Neked a kérdést: vajon kettőtök közül a testvérddel melyikőtök a boldogabb? Marha boldog kapcsolatban élhetsz, ha a saját rokonaidat áztatod, mocskolod a hátuk mögött! Talán inkább azzal kéne foglalkoznod hogy a saját boldogságodat keresd, az Öcsédé helyett!

Azért vagyok ennyire felháborodva, mert egy kiskorú, ártatlan gyerek is szerepel a sztoriban, és különösen mérges tudok lenni az olyan emberekre, akik ártani akarnak egy kisgyereknek... vagy szét akarnak robbantani egy családot!

És abba belegondoltál, mi van akkor ha visszanyal a fagyi és a sógornőd beperel rágalmazásért, személyiség jogok megsértéséért?

133. 9678a02221 (válaszként erre: 129. - Babuci818)
2013. ápr. 5. 01:36

Te vagy az anyuka?Neked is kijutott a jobol ha ilyen sogornovel vagy megverve:(

Egyebkent utana jutott eszembe hogy azt irta nem lathatjak a gyerkocot de azt 'erdekes' modon megallapitottak az apuka haverjahoz hasonlit:)

Sok szerencset es sok boldogsagot az ilyen rokonsaggal meg ne torodj,nevesd ki oket!

132. 6b006fc769 (válaszként erre: 129. - Babuci818)
2013. ápr. 4. 23:33
Tehát a fórum címét át kellene írni, hogy vajon miért nem engedi egy nő újra és újra megcsináltatni a DNS tesztet.
131. 731e5b9ffb (válaszként erre: 129. - Babuci818)
2013. ápr. 4. 23:19
Így kicsit más a dolgok fekvése.. Mondjuk tényleg voltak ellentmondások a sztorijában..
130. andi6020 (válaszként erre: 95. - 96623859be)
2013. ápr. 4. 22:44
Az már baj.
129. Babuci818 (válaszként erre: 128. - Lov.ildi)
2013. ápr. 4. 22:22
Itt az igazság!Nagyon jól látod a dolgokat!Már több,mint 5 éve együtt vagyunk és szeretjük egymást!Fontos dolgokat kihagyott a kedves kerik@!Volt DNS teszt,kerik@ keresett orvost!Az eredmény 99,9 % lett,ami nem volt kérdés csak az Ő számára!Ezután kitalálta,hogy átvert az orvos,amit ő fogadott!Neki 10 DNS teszt se lenne elég!A vércsoportról is megkapta a választ,itt tőletek meg a testvérétől is,de egészségügyi dolgozó volt és még ezzel sincs tisztába!Anya: ARH -,Apa: 0 RH +,Gyerek: ARH +.Egy vércsoport kalkulátorral is meg lehet nézni!Nem volt titkolt terhesség!Az,hogy nem tartotta érdemesnek rá,hogy közölje vele nem az én hibám!Jó sok hozzászólást kapott,egy témához,amiben össze-vissza hazudozik!De hát 5 éve nincs jobb elfoglaltsága!
2013. ápr. 4. 01:16

Picit elgondolkodtam ezen a dolgon.

Ebben a történetben nagyon sok az ellentmondás.

nagyon sok pár a családtagok áskálodása miatt megy szét.

Itt is valami ilyesmit sejtek.


Szerintem:

A család nem szereti férfi párját.

Amikor megszületett a gyerek,akkor mégjobban elfajult ez a dolog és megkérdőjelezik az apaságot.

Ha az én életembe szólnának így bele akkor én se engedném meg a vizsgálatot. Sőt a gyereket sem engedném olyan emberek közé,akik megkérdőjelezik,hogy a családhoz tartozik e.


Ha 4 éves már a gyerek és azota is együtt vannak,akkor szeretheti őket. Viszont a külső nyomás miatt a férfi két tűz között van és próbál mind a 2 család elvárásainak megfelelni.

Normális esetben ők együtt lennének egy nagy család. De így 2 család van sok-sok ellentéttel és feszültséggel és közte a férfi próbál mind a két helyen megfelelni.


Ez egy nagyon nehéz helyzet és szerintem az apasági vizsgálat se segítene rajta.

Sőt. a helyzet még rosszabb lenne,ha kiderülne,hogy mégis a férfi az apa. A férfi családja,akik eddig nem fogadták el a gyereket ragaszkodnának a gyerekhez.


Az anya szereti és félti a gyerekét. Szerintem ezért nem akarja a viszgálatot.



Kerik@!


Te már belegondoltad magad a tesód párja helyzetébe?

Te az Ő helyében mit csinálnál?

Ha valakai valakinek nem szimpatikus,akkor sokszor a másik minden szavában,mozdulatában,stb hibát keres.


Meglehet,hogy én látom rosszul ezt a dolgot. De az írásaidból nekem ez jött le.

Ha neked van igazad és nem a Tesódé a gyerek,akkor sem szabadna így viselkedni velük.

Egy felnőtt férfinek meg kell tudnia oldani egy ilyen dolgot.


Ha szerintetek nem a Tesodé a gyerek,akkor miért akarjátok látni?

Te kitennéd annak a gyerekedet,hogy olyanok hasonlítgassák a család tagjaihoz,akik nem is szeretik,csak az igazukat keresik?


Minden dolognak 2 oldala van. Nem szabad semmit egy oldalról nézni!


Bocsi,ha bántóak a soraim,de ez a véleményem.

2013. ápr. 3. 20:34

Ha nem lennek biztos benne hogy egyik sogornom sem tud magyarul,azt hinnem ok inditottak a forumot..:)

Eleg zavarosan irkalsz,de amit kitudtam hamozni belole tenykent:az ocsed elismerte a gyereket,te meg a csaladod szerint megsem ove a gyerek,valamint a '0'as vercsoportot eltoroltek:)

Ha leirnad pontosan mirol van szo,valoszinu tudnanak neked segiteni,de igy...

126. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - 96623859be)
2013. ápr. 3. 14:25
Mert vihar van a biliben.Na ugyan miért?Mert vagy tudja ki a gyerek apja ,vagy nem;))))Vagy csak nem akar apukát a gyereknek!!
2013. ápr. 3. 14:08

Ezalatt a 4 év alatt az öcséd tett egyáltalán valamit, például elment ügyvédhez??


Vagy a házat sem hagyhatja el, mert az olyan morbid szektás téma, viszont ha Ő el akar jönni, akkor hívni kell a rendőrséget, akár nektek és érte menni és elhozni!


Utána jöhet a kié a gyerek a kérdés...


De ha az öcséd 4 év alatt semmilyen lépést nem tett, akkor nem tudom mit vársz pontosan tőlünk, ezt neki kéne intéznie...

124. 731e5b9ffb (válaszként erre: 118. - 96623859be)
2013. ápr. 3. 14:02
Kiengedik az öcsédet a házból? Van bejárása a fürdőszobába? Mert ha igen, akkor csináltathat tesztet.
2013. ápr. 3. 14:00
Ha csak az apa akar megbizonyosodni az apaságáról, ahhoz még a gyereket se kell sehová citálni, csak a fogkeféjét megvizsgáltatni. Ha valóban nem az ő gyereke, akkor meg joggal megy már a bíróságra, és a bíróság megcsináltatja majd hivatalosan is a tesztet.
122. Living Dead (válaszként erre: 118. - 96623859be)
2013. ápr. 3. 13:58
Jesszus... és az öcséd így él már négy éve?
2013. ápr. 3. 13:57

Nem lehet hogy az öcséd mégis boldog ebben a kapcsolatban?


Ha boldogtalan lenne, adott lenne a lehetőség hogy változtasson, nem?

120. szafaripók (válaszként erre: 118. - 96623859be)
2013. ápr. 3. 13:51
Ilyen nincs!! Vagy bírósági döntés? Mert ha nem, akkor miért???
119. babszibobó (válaszként erre: 118. - 96623859be)
2013. ápr. 3. 13:48
Van külön Nagyszülői láthatás amit bírósági úton el lehet érni, mindegy, hogy a pár együtt vagy külön van, de a nagyszülőknek vannak jogai...
2013. ápr. 3. 13:44
Ez hosszú történet!Azért nem láthatja a rokonság mert oda nem mehetünk az Öcsém meg nem hozhatja!
117. bd55e3f068 (válaszként erre: 116. - Szafaripók)
2013. ápr. 3. 13:43
Ha négy év alatt nem sikerült a családsegítőig, gyámügyig vagy ügyvédig eljutni, vagy bármerre, ahonnan el lehetne indulni, akkor ebből kb. soha nem lesz semmi.
2013. ápr. 3. 13:40

Ez az egész kicsit olyan, mint hogy "nem lehetetlen, csak tehetetlen"...

Ha a tesód megkért, hogy segíts, kaptál rengeteg használható tanácsot. Ha meg a tesód nem tesz semmit, hát, akkor úgyse tudsz tenni semmit... Max feljelenteni "sógornőt", hogy fogva tartják az öcsédet...:)

115. bd55e3f068 (válaszként erre: 113. - Szafaripók)
2013. ápr. 3. 13:40
Épp ezért fura nekem is, hogy hogy nem látta a rokonság még.
114. bd55e3f068 (válaszként erre: 105. - Adfa0d8bdb)
2013. ápr. 3. 13:39
Ezért gondolnám én is, hogy most már mindegy. Ha szétköltözés is lesz a vége, eldobná egyik percről a másikra teljesen?
2013. ápr. 3. 13:38
Egyébként meg ha hivatalosan ő az apa, elmehet a gyerekért mondjuk az oviba, mivel az apja, emberrablásnak se számít, és kérhet orvosi vizsgálatot, pl. dns-t! Kivéve, ha láncra kötve élnek élettársi kapcsolatban....
2013. ápr. 3. 13:38
Embert ölt? vagy mivel zsarolják? Ki se mehet a házból??? A gyerekorvoshoz nem tud elmenni, legalább a vércsoport miatt?
111. vica66
2013. ápr. 3. 13:38
Kicsit az az érzésem, hogy vagy a fiú családja ellenzi ezt a kapcsolatot, vagy a fiú szabadulni akar a kapcsolatból, ezért vonják kétségbe, hogy övé a gyerek. Annyira nem lehetett buta, hogy ne tudja, mit, miért ír alá.
110. bd55e3f068 (válaszként erre: 103. - Valakivagyok1984)
2013. ápr. 3. 13:37
Szerintem jobb, ha az a nő nem engedi ki az öcsikét az utcára, mert még ellopják, és eladják ukrán qrvának :/ Amíg be van zárva legalább nem jelent újabb veszélyt magára.
109. Regin_a (válaszként erre: 99. - Bd55e3f068)
2013. ápr. 3. 13:37
Wááááááááááááááááááá!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook