Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Daganat-diagnosztikáról, tumor-marker vizsgálatról van valakinek tapasztalata?Megnéztem, 50eFt-ba kerül, érdemes megcsináltatni? fórum

Daganat-diagnosztikáról, tumor-marker vizsgálatról van valakinek tapasztalata?Megnéztem, 50eFt-ba kerül, érdemes megcsináltatni? (tudásbázis kérdés)


11. 7529edede9 (válaszként erre: 9. - Vaczila)
2010. nov. 17. 15:02
Azért az még nem ilyen egyszerű.
10. globus (válaszként erre: 9. - Vaczila)
2010. nov. 17. 07:57

El tudnék mesélni egy napjainkban történt esetet... :(((

Inkább nem húzom fel magam.

2010. nov. 17. 07:11
A rákot ma már egy csepp vérből is meg lehet állapítani.
2010. nov. 16. 19:39
Kivizsgálások folyamatban vannak, ekg,vérvétel,szív uh....stb.....Legszívesebben nem is gondolnék a legrosszabbra,csak nehéz kiverni a fejemből,mert sajnos Apukámnál már végigcsináltuk ezt a borzalmas betegséget... :( Ha van még vkinek tapasztalata ezzel kapcsolatban, várom, és megköszönöm.
7. globus (válaszként erre: 1. - Proto)
2010. nov. 16. 19:35
Szia, írtam privit.
6. 7529edede9 (válaszként erre: 1. - Proto)
2010. nov. 16. 19:18

Nem kell rögtön erre gondolni,egyenlőre felesleges stressznek tennétek ki magatokat.

Normál tumormarker mellett is lehet vki daganatos és rosszabb marker mellett is lehetsz daganatmentes.

2010. nov. 16. 19:12
Nem kell azonnal daganatra gondolni. Egy alapos kivizsgálás kellene szerintem csak.
2010. nov. 16. 19:12

Nem tudom, de Édesanyádnak végeztek labor vizsgálatot mostanában? A leírtak alapján

akár vashiányos, vagy pajzsmirigy beteg is lehet.

2010. nov. 16. 19:09

Szia!

A kékgolyó utcai onkológiának van egy fórum-rendezvénye,ott ingyen csinálnak marker vizsgálatot,ha jól emlékszem.Nézz utána,hátha.

Remélem nem keverem valamivel :(

2010. nov. 16. 19:09
De azt tudni kell, hogy tumormarker tájékozató jellegű, mert az értékeket extrém módon megnövelheti pl gyulladás is.
2010. nov. 16. 19:05
Anyukám állandó fáradtságra panaszkodik, állandóan hó fehér az arca, karikás a szeme.Mindig "mozgásban" van ,fura ez a fáradtság-érzés... :( Sajnos a családunkban minden oldalról fordult már elő rákos megbetegedés.Van itt olyan,aki már csináltatott ilyen típusú vizsgálatot?Ha igen, kérem szépen, írjon.Nagyon köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook