Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek az ilyen ember okos? fórum

Szerintetek az ilyen ember okos? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
69. Lávli* (válaszként erre: 68. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 23:45

Uncsi ez az állandóan másokkal foglalkozás.

Kinek és hogy van diplomája, ki mikor mennyiért vásárol, állandóan a másik életében meg bukszájában kotorászás.

2021. márc. 7. 23:10
Na ja, csak sokan ezt nem látják, hogy olyanoknak is van akik messze nem olyan okosak...
67. tádámmm (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 09:57
A legtöbb diplomás ismerősöm hülye mint a segg! Csak nézek, hogy ez hogy szerzett diplomát?? Hogy...? Megfizette, kihisztizte, stb. Egy ismerős lány azzal dicsekedett, hogy minden vizsgán pánikrohamot kap, úgyhogy sosem faggatják sokáig. Nehogy rosszul legyen.. Máskor hisztirohammal vívta ki a kettes helyett a hármast. Nem mondom, hogy ez mindenkinél így van, de mindenesetre érdekes, hogy így is lehet diplomához jutni.
66. tádámmm (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 09:52

Már ne haragudj... Nem mindegy mások mit gondolnak, ha nem függsz tőlük? Én csak mosolyognék azokon, akik hülyének néznek, miközben nekem, velük ellentétben nincsenek anyagi gondjaim, mert jól meglátok befektetési lehetőségeket.

Engem más területen irigyelnek, nem kevesen: családom, munkám, otthonom van és nyugodt életem. Pedig nem vagyok szép. Ne tudd meg, hány szép nő és férfi utál és irigyel ezért. 🤣🤣🤣

65. tumbo2 (válaszként erre: 58. - Amaunet)
2021. márc. 7. 08:34
nem hiszem,hogy buta volt,csak lusta,mindenen járt az eszünk ,csak a tanuláson nem.mikor érettségiztem,a húgom,meg két barátja hagyta ott a gimit,csak bukdácsoltak.a húgom később leérettségizett,a másik egyetemre ment utána,igazgató lett egy cégnél.
64. NomNom (válaszként erre: 63. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 7. 04:34
Ez még mindig nem...😅 De sebaj...
2021. márc. 7. 01:15

Ebből csak az általánosítás volt igaz. :)

Valóban nem kellett volna így beszélnem az egyetemről, de hát ismerősi körömben a nem túl okosnak van diplomája aki meg okos érettségije van. Pedig nagyon okos emberről beszélek akit ha bármiről kérdezek mindenre tudja a helyes választ, mindenhez tud hozzáfűzni, diplomás ismerősöm meg ennek az ellentéte. Ez alapján általánositottam.

Egyébként egyetemen valóban nem úgy kérik számon az anyagot, hogy te helyt tudj állni akkor is ha tudsz magolni. De a szóbeli része az viszont majdnem 100% -ig magolásról szól. Sajnálom ha ezzel megbántottam valakit, de ez az igazság.

62. a32f396a94 (válaszként erre: 61. - A32f396a94)
2021. márc. 6. 09:20
Uppsz, ezt akartam és nem azt, ami az előzőben van: [link]
2021. márc. 6. 09:20

Azt hiszem különben ideillik ez a cikk:

[link]

Bár akinek szántam, lehet nem fog magára ismerni ;)

60. a32f396a94 (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 6. 09:18
Volt egy ismerősöm amíg aktívan használtam az FB-t. Érettségije, technikusi vizsgája van. Ő rendszeresen osztott meg olyan posztokat, amikben savazta a diplomásokat. Másik ismerősöm diplomás lesz; látványosan lenézi azokat, akiknek nincs. Mi a közös kettőjükben a látszólagos ellentétek ellenére? Mindketten a frusztrációjukat, rendkívül szűklátókörűen és rosszindulatúan kivetítik egy adott csoportra. Bár a jelenség nem meglepő, mivel a hatalom ugyanezt csinálja.
59. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 6. 06:12

" Seggelni mindenki tud. :)"

Ha magadból indulsz ki, akkor a logikád elfogadható.

Így érthető is, hogy ezt mondod, mert pont a programozás olyan, hogy aki élvezi, érti és szereti, diploma nélkül abból lesznek a hekkerek. Aki meg seggel, azokból egy elcseszett rendszergazda.

Ne haragudj nem vagy túl széles látókorű, ha a programozást tartod a legnehezebb szaknak.

"Programozást tanultam."

Hol végaztál, milyen szakon?........északon? Kérdezte Hofi.

Akkor a ( C, C++, Java, C#, PHP, JavaScript, Matlab, python, R, Bash, Power Shell, Prolog, Erlang, SML, PDDL, AgentSpeak KQML stb.) sokat mond neked.

Ha te valóban komolyan programozást tanultál volna, akkor leírod mondjuk, hogy pl. az ELTE-n, vagy a BME-n x szakon végeztél, helyesebben seggeltél.

2021. márc. 6. 02:45
Aki buta volt az iskolában talán megtáltosodott, hogy az "egyik legnehezebb" szakra nyert egyetemi felvételt?
57. c5c9c868cd (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 21:52

Sok emberrel találkozom, és biztos vagyok abban, hogy nem elég seggelni semmilyen diplomához sem. Egy buta sohasem fog lediplomázni.

Ugyanakkor a pénzcsináláshoz lehet, hogy elég a szerencse, kapcsolatok, akár egy hülye is tud sok pénzt "csinálni", a diplomához sokkal több ész kell, mint a pénzcsináláshoz.

56. c5c9c868cd (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 21:44
Ez alapján nem mondható el róla, hogy okos, ettől lehet még buta.
2021. márc. 5. 21:29
Programozást tanultam.
54. asgardi (válaszként erre: 53. - Asgardi)
2021. márc. 5. 19:52
Seggelni lehet, hogy sokan tudnak, de számos területen ez édes kevés egy papírhoz. 😉
53. asgardi (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 19:51

Szerinted mi az egyik legnehezebb szak, azt azért megkérdezném?

Nagyon durván általásonítasz és sztereotípiák építed a mondanivalód.

52. katt2 (válaszként erre: 49. - 9b10f3d7ff)
2021. márc. 5. 19:49
Te tudsz valamit...
2021. márc. 5. 19:26
Azt írtam, de úgy értem ezt, hogy nehezebb valakinek több pénz csinálni mint egy papírt megszerezni. Seggelni mindenki tud. :) Nem sértésből mondom, de én is jártam egyetemre és semmi extra nem volt benne, pedig egyik legnehezebb szakra jártam. Pedig nem vagyok egy okos ember ezzel tisztában vagyok, de ha nekem ment akkor bárki képes egy diplomára...
50. a32f396a94 (válaszként erre: 43. - Vigyefene)
2021. márc. 5. 19:19
Kösziii :)
49. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 19:17
Akinek a diploma és az intelligencia együtt van jelen, soha nem fog lenézni senkit.
48. asgardi (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 19:16

Nem azt írtad, hanem kicsinyítetted az érdemet, valamint a diploma értékét. Ugyan, erre bárki képes felkiáltással... ez pedig semmivel nem különb viselkedés annál, mint amit itt az utolsó hozzászólásodban fejtegetsz.

De nekem tulajdonképp mindegy, hogy Te miként gondolkodsz erről.

47. a32f396a94 (válaszként erre: 40. - Bless the child)
2021. márc. 5. 19:13
:D :D Ebből már nem jövök ki jól :D
2021. márc. 5. 19:01
Nem azt nézem le, hogy valaki diplomás. Csupán azt a mentalitást, hogy attól érzi valaki magát valakinek. És akinek nincs azzal szóba se áll. Mert vannak ilyen emberek akik diplomások és megvetik az olyanokat akiknek nincs. Jó a diploma ha van. De attól még nem biztos, hogy valaki zseni feltaláló lesz stb.
45. tumbo2 (válaszként erre: 44. - Katt2)
2021. márc. 5. 18:16
én nem néztem,ha meglátom már kapcsolom is át a tévét.
44. katt2 (válaszként erre: 32. - Tumbo2)
2021. márc. 5. 17:54
Remélem senki. Ilyen igénytelen műsort ritkán látni.
43. vigyefene (válaszként erre: 40. - Bless the child)
2021. márc. 5. 17:16
Kimásztattam.
42. vigyefene (válaszként erre: 35. - A32f396a94)
2021. márc. 5. 17:15

Soha ne szívj vissza semmit.

Abban a pillanatban/percben jó volt a válaszod.

41. asgardi (válaszként erre: 40. - Bless the child)
2021. márc. 5. 17:13
:DDD
40. Bless the child (válaszként erre: 37. - 9b10f3d7ff)
2021. márc. 5. 17:13
Végülis. Szegény Ákos, ebből már nem fog kimászni😂
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook