Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerinted igaz, amit a lapok írnak, hogy Sarka Kata újra csúcsformában van? fórum

Szerinted igaz, amit a lapok írnak, hogy Sarka Kata újra csúcsformában van? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 31. 09:01
Engem baromira nem érdekel hogy milyen formában van. Inkább a saját formámmal foglalkozom :)
19. 2df174aa9c (válaszként erre: 17. - Nagyreni)
2009. ápr. 18. 07:01
Nem erről volt szó, ismétlem. Olvass vissza, abban részletesen ott van minden, újra nem írom le hosszan. A lényeg: a lapok azt írják, hogy csúcsformában van. Attól baromi messze van, és ez tény, mindenki láthatja, akinek van szeme.
2009. ápr. 17. 20:26

Az a csaj szülés előtt sem volt csúcsformában, nemhogy szülés után...

CKM képein is agyon van retusálva, de még ott is látni egyik másik képén h jócskán voltak bőrhibái azelőtt is...

17. nagyreni (válaszként erre: 16. - 2df174aa9c)
2009. ápr. 17. 19:42
Lehet, hogy nincs csúcsformában, de szerettem volna így kinézni a második szülés után 2 hónappal...
16. 2df174aa9c (válaszként erre: 15. - Nagyreni)
2009. ápr. 17. 18:39

Nem ez a téma, ha figyelmesen olvastál volna. :)

Sarka Kata mínusz 20 kg-val még mindig tök husi, a csúcsformától meg messze van, láthatja mindenki,aki nézi a pár show-t csak a párjával okkal, ok nélkül imád szerepelni.

2009. ápr. 17. 18:25
Nem vagyok ott vele egész nap, tehát nem tudom megítélni, hogy mit csinál jól vagy sem... De ahogy olvastam, nem ész nélkül fogyózik és mozog, csupán tudatosan egészségesen él. Azzal pedig a babának és a szoptatásnak nem árt, hanem használ. Adottság kérdése is lehet, mert én a szülés után 2 héttel voltam annyi kiló, mint amennyivel a terhességet kezdtem (igaz, az egész testem átrendeződött a hasamra:-)), pedig aztán semmit az ég világon nem csináltam, egyszerűen így alakult.
14. tücsimücsi (válaszként erre: 13. - Tücsimücsi)
2009. ápr. 17. 18:19

jav.

* dolgok = hírek

13. tücsimücsi (válaszként erre: 11. - 2df174aa9c)
2009. ápr. 17. 18:18

:DDDDD

Telitalálat! Itt abszolúte nem a Katáról van szó, hanem, hogy ez a jóllakott napközis kinézetű valaki ( csupa kisbetűvel!!!) most őáltala megint címlapon legyen. Sőt, minden nap. Hol róla írnak, hol a bébiről, hol a Katájáról.

Úgy látszik ezek a legfontosabb dolgok az országunkban.

2009. ápr. 17. 18:16
Nem értem mit kell annyira témázni a csajról. Az előtt is egy senki volt és ez után is az lesz. Felcsináltatta magát egy kőgazdag barommal, és most hagyja hogy csicskáztassa. Közben meg mutogatják a tv-ben meg minden gagyi cikkben,hogy az emberek nagyjából tudják h kiről van szó. És h ezáltal úgymond ő is hiresség legyen. Szánalmas :) De semmit nem tenne az asztalra annak érdekében h tényleg az legyen.... max lead szülés után pár kilót :D Nagy teljesitmény.
2009. ápr. 17. 18:07
Hát a csúcsformától elég messze van, szóval tényleg vicces ez az állítás. Pedig állítólag már több mint 20 kilót ledobott, akkor milyen lehetett? Most is tök nagydarabnak látszik, főleg a hátsója termetes, meg a lábai vaskosak. A has természetes, hogy még olyan, hiszen két hónapja szült. Azzal sincs semmi gond, ha még 20 kiló van rajta pluszban, csak akkor ne írjanak olyat, amit mindenki lát, mert messze nincs csúcsformában. Lassan már annyit szerepelnek mint Norbiék.Mondjuk, ki a Sarka Kata? Ja, Hajdú Péter felesége? És, ki ez a Hajdú Péter? :) Egy rém bunkó, beképzelt sztárműsorvezetőcske.
10. vikasz
2009. ápr. 17. 17:59
Valaki nagyon unatkozik...
9. 95897bc429 (válaszként erre: 5. - Cikicakk)
2009. ápr. 17. 17:53

Tudod, az ilyeneknek saját bejáratú bébicsőszei vannak, hogy anyuci mindig kipihent legyen és fitt és friss!

Őt nem érdekli, hogy a gyerek tápszeres vagy anyatejes. Mert az aki 2 hónapja szűlt annak még a szpotatáson kellene járni az agyának és nem az edzéseken.

De majd pár év múlva mikor megkérdezik egy babás műsorbna tőle, hogy meddig szoptatott, azt fogja mondani, hogy k. 2 éves koráig!

2009. ápr. 17. 17:51
Most a héten minden este láthatjuk az egyik tv műsorban,mindig olyan rucit adnak rá amiben lenyomják a pocakját.De azért sztem csinos.Látszik,hogy van még rajta plusz kg,de sztem ez pár hónap múlva lemegy róla és akkor biztos,hogy újra csúcsformában lesz:)
2009. ápr. 17. 17:48
Ki érdekel Sarka Kata
2009. ápr. 17. 17:47

Hát tényleg nincs most valami "csúcsformában", felszedett jópár kilót...

A lapok meg azért cikkeznek ilyen hülyeségeket hogy utána itt erről beszéljünk.:)

2009. ápr. 17. 17:46
Teljesen mindegy, hogy milyen formában van, a baj az, hogy őt jobban érdekli, hogy ledobja a kilóit,mint a gyereke.Személyi edző jár hozzá, tv felvételekre jár,akkor mikor van a gyerekkel?
4. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 2. - Antaki)
2009. ápr. 17. 17:44
Hajdú Péter felesége
2009. ápr. 17. 17:44
Én vékonynak láttam,sztem szülés után két hónappal ez már csúcsforma :))
2009. ápr. 17. 17:43
Ki az a Sarka Kata? Kellene ismerni?
2009. ápr. 17. 17:42
A Mr. és Mrs. adásaiból messze nem úgy tűnik, hogy csúcsformában van, sőt, igencsak tekintélyes a felesleg rajta. Szóval miről cikkeznek akkor a lapok? Na, meg miért? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook