Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerinted alacsony vagy magas nőnek jobb lenni? Miért? fórum

Szerinted alacsony vagy magas nőnek jobb lenni? Miért? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2013. szept. 18. 14:37

Milyen jól elmarakodtok itt magatoknak :D


A szép mérettől függetlenül is szép, nem mellesleg azt mondják az okosok, hogy a szerelem még ráadásul vak is :D


Akkor meg főleg mindegy a magasság :D

935. nbandus (válaszként erre: 934. - 9bbc382386)
2013. szept. 18. 14:36
Igen, én is attól félek... de az úriember még nem nyilatkozott, még megvárom a leleplezéssel. :)
934. 9bbc382386 (válaszként erre: 931. - Nbandus)
2013. szept. 18. 14:25

vigyázz mert könnyen amorffá leszel amint megírod milyen magas vagy :)

és ezzel együtt ahogy alább olvashatjuk professzortól a férjed is be van skatulyázva :DDD


Viccet félretéve szépek vagytok!

933. 9bbc382386 (válaszként erre: 927. - Uborka7)
2013. szept. 18. 14:22
ennyi,és nem több :)
932. uborka7 (válaszként erre: 931. - Nbandus)
2013. szept. 18. 12:19
Megnéztem én is. Ettől kezdve csak az írigység beszélhet bárkiből is! :)))
931. nbandus
2013. szept. 18. 11:53
Titusztitusz, kérlek nézd meg a képeimet, és tippeld meg a magasságom. Illetve véleményeznéd a párommal alkotott látványt?
930. Noarashi (válaszként erre: 929. - Uborka7)
2013. szept. 18. 11:41

Még ugyan csak tervben van a családalapítás, de remélem is hogy pláne ha fiú lesz, nem az én magasságomat fogja örökölni :)

Lányoknál az a gond, ha magas, akkor sokszor nagydarab is. De azért az is igaz, hogy pl igazán kecsesen vonulni csak a magasabb nők tudnak. Persze megfelelő alakkal.

929. uborka7 (válaszként erre: 928. - Noarashi)
2013. szept. 18. 11:06

Ebből is látszik, hogy a természet megoldja a mi "problémánkat". Nyílván való, hogy a reproduktív pároknál evoluciós szinten zajlik a párválasztás, még a homogén (homofób) pároknál ez pont a reprodukció hiánya miatt egyáltalán nem érdekes.

Vagyis a ti utódaitok nagyobb valószínűséggel lesznek nálad magasabbak, a párodnál alacsonyabbak - így fognak ők az átlaghoz közelebb kerülni. Az én fiam pedig magasabb lesz, mint az apja, mert az én magasság génjeimet örökölte és az apja jóképűségét :) és ez így van jól.

2013. szept. 18. 10:56

Én picire sikeredtem. Szerencsére nem az a kategória vagyok, akit könnyebb átugorni mint megkerülni. És mindig is bejöttem a pasiknak.

Akinél lecövekeltem (remélem végleg) na ő aztán igazán magas. Elején engem zavart, őt bezzeg nem, imádta már akkor is hogy ilyen manós vagyok :)

Most meg már én örülök, hogy ilyen férfias férfit sodort nekem a sors.

927. uborka7 (válaszként erre: 925. - 8bff41629d)
2013. szept. 18. 10:51
Amúgy nálunk a férjem a domináns, nem papucs, imádja, hogy magas, karcsú, szép felesége van (irigyek is rá az alacsony, 1-2 gyerek után elhízott nőt választott haverjai). Ahogy Szendi Gábor írta: kis kockázat - kis nyereség, nagy kockázat - nagy nyereség (magas vs. alacsony nőkről).
926. uborka7 (válaszként erre: 925. - 8bff41629d)
2013. szept. 18. 10:46
Sztem egy egészséges önértékelésű férfit nem érdekel, hogy milyen magas a nő, akit szeret. Akinek meg fontosak a társadalmi elvárások, vagy külsőségek, az meg legfeljebb nem lesz boldog. Mindenki maga dönti el, hogy komformistává alakul, csak hogy "ne szólják meg", vagy vállalja magát és a szerelmét olyannak, amilyen. Ehhez felnőtt, érett egyéniség kell - ami nem korhoz kötött! A boldogság mindenkinek jár és ha magamra gondolok, az eddigi életemre, akkor továbbra sem húznék konvencionális határvonalat a boldogságom elé. Ehhez persze merészség is kell, de nekem van, kaptam a magasságom mellé :)
2013. szept. 18. 07:23
A férfiak álltalában az alacsonyabb nőket jobban kedvelik mindig, mint a magasakat...Ennek legfőbb oka pszichológiai jellegü, ugyanis a férfiak szeretik ha ők a dominánsak a nők fölött, (Szerintem ez is a természet normális rendje...) éshát ha magasabb náluk a nőjük, akkor azért meglehetősen bizonytalanul szokták érezni magukat MINDIG...(A divatvilág az meg ugye divatvilág...Semmi köze soha se a való élethez...)Ha egy férfi azt állítja hogy ő kedveli az olyan szitukat, amikor a nője azonos magasságu vele, avagy még magasabb is, az a férfi szerintem valahol mindig defektes...És papucsjellegü az egyénisége...
924. timycat (válaszként erre: 923. - Töprengő)
2013. szept. 17. 23:17

Persze elfogadtam magam; a 170 centim nem gáz, tök átlag, annyira nem vívódtam ezen magammal sosem, no meg változtatni sem tudok/akarok rajta.

Csak az általam leírt jelenet, annyira mókás volt gondoltam magasság téma kapcsán leírom.

923. töprengő (válaszként erre: 922. - Timycat)
2013. szept. 17. 22:17

Valakinek kicsinek is kell maradnia.

Ti magasak meg jeleztek nekünk a tömegközlekedési járművön.....

Te elfogadtad magad? Mert kénytelen vagyok megbékélni a méreteimmel...

922. timycat
2013. szept. 17. 22:08

én 170 cm vagyok, imádnék még 10 centit; még így is "elférnék" az emberem mellett.

Általában 10-12 centi magas cipőkben flangálok, imádok "colos" lenni.

A nyáron volt mellettem egy gyakornok csajszi csak 152 centi, lapos cipőkben jár. Mentünk egymás mellett, az irodaház üvegfalán megláttam a tükörképünket a cirka 30 centis szintkülönbségünkkel és hirtelen felötlött bennem a kérdés:

"Egy faj vagyunk mi egyáltalán?"

Szerencsére a csaj értette a poént, nem vette magára

921. 8bff41629d (válaszként erre: 919. - 9bbc382386)
2013. szept. 17. 21:47
Látom kedves rere, hogy sehogyse tudol elszakadni a velem kapcsolatos dolgoktol...(Nagyon érdekellek, mond? Már lassan kezdek ilyesmi gondolatokra jutni, de azért nézd el nekem ezt az újabb nagy fogyatékosságomat is...)Nade hogy kielégítsem a kíváncsiságodat, megírom akkor neked azt, hogy tudod én "azért szólok bele gyakran a női csacsogásokba", mivel módfelett bosszantani szokott az, ha hülyeséget olvasok valahol...Nos...Ebben a topikban pedig módfelett sok hülyeséget olvastam eddig...A Hoxa fórumát pedig azért szoktam időnként látogatni, mivel szeretek olyan kis butuskákat kicsit okosítani, mint amilyen pl. te is vagy...(Tudod, mindenkinek megvan a maga mániája...)Aztánmeg akad itt mindig egy-két jó ismerős is a netröl, akik vírtuális társaságában jól érzem magam itt...Szóval nagyjábol ennyi lenne...Egyébb kérdés? Ha van még, akkor essünk túl azon is gyorsan...
2013. szept. 17. 20:35

itt bocsánat az offolásért,részemről ezt a témát lezártam.


magasság uralkodjék mint fő téma :)

919. 9bbc382386 (válaszként erre: 918. - 8bff41629d)
2013. szept. 17. 20:34

a fogyatékosságod a ti problémátok, hidd el annyira nem érdekel.

Tudod egy viszont igen,

hogy mit keres egy pasi ilyen fórumokon,és hogy érez késztetést ilyen női csacsogásokba elmélkedésekbe belekotákolni?

Nekem ez a magas,és ettől válik nem férfivé inkább kis pasivá az emberfia.

Aztán közben meg tudom hogy miért is? Mert valami hiányérzete van,valami nincs meg,itt meg okoskodhat,talán otthon meg nem :)

918. 8bff41629d (válaszként erre: 917. - 9bbc382386)
2013. szept. 17. 19:26
Ó...Ne légy már ilyen harcias...(Amúgy én szintén izélek arra, hogy te mire izélsz, viszont lásd jó szívemet, azért leírom neked ide mégiscsak, hogy jómagam olyan 187-188 centi között szoktam ingadozni, a nejem pedig 170 centi...És nem véletlenül pont ebbe a kategóriába esik a nejem...180-as csaj nálam szóba se jöhetett sohasem mint házastárs, sőt, még mint barátnő sem...De nézd el nekem ezt a fogyatékosságomat, bízom abban őszintén, hogy elnéző leszel azért az írányomban...Ugye reménykedhetek ebben?)
2013. szept. 17. 19:09

itt a titusztitusz véleménye a mérvadó lányok? nanemáá

én itt egy nagy amorf lehetek csak ha ő azt mondja :DDDDD

Nálam egy férfi 185 alatt nem férfi,így gondolom te sem lehetsz az.

Innentől bármit írhatsz a magasságodra,sz@rok rá.

916. 8bff41629d (válaszként erre: 914. - Baatkaa)
2013. szept. 17. 16:06
Minek lennél amorf 172 centivel??? Az még belefér szerintem a "normális" kategóriába, én a 180 fölötti hölgyekre írtam azt, hogy szerintem ezek már kicsit amorfak...De ez is persze csak az én véleményem...
915. 8bff41629d (válaszként erre: 912. - Gribedli***)
2013. szept. 17. 16:04
Ez is egy vélemény akkor...
914. Baatkaa (válaszként erre: 911. - 8bff41629d)
2013. szept. 17. 15:56
Hat koszi szepen, hogy a 172 centimmel amorf vagyok!
2013. szept. 17. 15:56

Ja, es a parositast igy latom, mert a ferjem ilyen csajok kozott dolgozik, es nekik ilyen hasonlo, magas pasijaik vannak.


A kosaras noket nem tartom nagyon femininnek, de nem a magassag miatt, a roplabdasokat szexinek tartom, mar amelyik szezonon kivul nem jar ujjkozos pacskerban meg ilyenek. Vannak koztuk nagyon csinos lanyok es a feneke mindegyiknek szep (szoktam is "inspiralodni" az edzeseiken, az edzojuket is kerdezgetem es neztem mar a csajokat is, hogy ok hogy edzenek, nehany dolgot koppintottam is). Ja, es pl nincs mindegyiknek hosszu laba sem, szoval ez sem annyira magassagfuggo

912. gribedli*** (válaszként erre: 911. - 8bff41629d)
2013. szept. 17. 15:50

Igen, ennek is van uzenete: ha a magas, nagy darab ferfi szeret filingran pici csaj mellett lenni ezt hiusagbol is teheti, marmint igy meg izmosabbnak, meg magasabbnak, meg ferfiasabbnak latszik.


Vagy szimplan peniszmeret/teljesitmeny szorongasai vannak es azt gondolja, hogy a pici csajok kevesebb szex-el is beerik, vagy azt gondolja, hogy a nagydarab noknek nagyobb penisz kell, es o nem erzi ugy, hogy neki eleg nagy.


Ezek is mitoszok. Marmint nem vagyok nagydarab, sem magas, vekony is vagyok, megis, a ferfiak egy resze a magasabb, vagy magas/nem tul vekony nokrol ezt gondolja, en meg nem tudok racafolni:) nincs farkam...

911. 8bff41629d (válaszként erre: 900. - Gribedli***)
2013. szept. 17. 15:41
Aha...Nagyon frankón néz ki egymás mellett egy mondjuk 210 centis kosaras csóka, meg a 190 centis csaja mindig...Szemet gyönyörködtető valóban a látvány...(De azért ha nemharagszol, én inkább mégis szívesebben szoktam elgyönyörködni egy olyan párban, ahol mondjuk a férfi 185 centi csak, a nője meg vagy 160...Ez a felállás azért az előbbinél jóval kevésbé tűnik nekem amorfnak...)
910. 8bff41629d (válaszként erre: 899. - 9bbc382386)
2013. szept. 17. 15:38
Hát..."Gázok" bizony...(Amúgy én azt a "Nicole Kidmant" meg nem izélném semmi pénzért...Bűn ronda a csajszi...)
909. 8bff41629d (válaszként erre: 898. - 9bbc382386)
2013. szept. 17. 15:36
Itt kotkodálni csak te szoktál...ÉN hsz-eket szoktam írni mindig...(Már bocsánat...)
908. 10846c73f8 (válaszként erre: 907. - Uborka7)
2013. szept. 17. 15:23

Függetlenül attól, hogy egyik sem biztonságos, a vaszektómiának jóval magasabb a veszélyességi foka, mint bármeik másiknak. Tehát erről ennyit, hogy toljuk át a férfiakra.


Biztos lenne jobb megoldás is annál, ami most megy, de gondolom ... bár honnan tudhatná bárki :) ... valószínűleg a gyógyszeripari érdekeltségek nem engedik, hogy épeszűbb dolgok nyerjenek teret.


Mellesleg jegyzem meg, nem csak a nőknek szánt gyógyszerek miatt van minden dugulásig ösztrogénnel. Az állat és növénytermesztésnél is aktívan alkalmazzák a hormonokat, elő - hormonokat.


Szóval ez nem csak a fogamzásgátlás miatt alakul így.

907. uborka7 (válaszként erre: 904. - 10846c73f8)
2013. szept. 17. 15:10
Egyébként a női hormonok túlzott jelenléte a környezetünkben a gyógyszeriparnak köszönhető, nem minden nő él ezzel a védekezési lehetőséggel. Ha a férfiak is élnének a művi meddővé tétellel, nem terhelődne ennyire környezet ill. áttételesen az ő szervezetük. Gondmentesen hancúrozhatnának :)
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook