Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerinted alacsony vagy magas nőnek jobb lenni? Miért? fórum

Szerinted alacsony vagy magas nőnek jobb lenni? Miért? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
996. 9bbc382386 (válaszként erre: 990. - Uborka7)
2013. szept. 19. 13:24

Az ilyen "dumagyuriktól" megmentettem magam,azonnal lapát volt ha közelített...Egyszerűek,és nagyképűek,azt hiszik....közben semmik.

Amúgy tuti ismerkedik,azaz próbál!Van egy-két hasonló együgyű akiknek ez bejön,szerencséje is van mert azokból van több :D

995. gribedli*** (válaszként erre: 991. - Uborka7)
2013. szept. 19. 13:22

Én már láttam, mindegy, nem ez a topik témája, nem a modellség és végülis úgysem lehet a modellségre "rákoplalni", senkinek sem megy össze a csípőcsontja attól, hogy lefogy, szóval vagy annak születik, vagy nem. Ilyenformán, igen, modell-alkat, ha valaki modell szeretne lenni, akkor kiváltság. Aki csak szimplán magas, nem mind modell-alkat, de ha lefogy, akkor sem, mert a csontjai nem olyanok és kész.


Ha nem fér rá a 34-es nadrág akkor nem hagyják kifutón dolgozni és kész. Persze nagyon sok fotózáshoz elmehet az alakja, ahol nem kérnek modellméretet(sőt, ha tetszik, elmehet röplabdázni is), ettől függetlenül a kifutós modellek alakja az egy éteri, külön kategória, kifejezetten könnyű csontozat és nem koplalásból ered

994. gribedli*** (válaszként erre: 989. - Nbandus)
2013. szept. 19. 13:17

:DDDD


Jó, nem ezért szeretjük, van tehetsége is:)

2013. szept. 19. 13:15
163cm az magas vagy alacsony?
992. uborka7 (válaszként erre: 989. - Nbandus)
2013. szept. 19. 13:14
sztem meg jó lába van, szép nő. Bár az én kedvencem Elle Macpherson. Ő 181 cm magas és mindig 10 cm-s magassarkúkban flangál. Sztem ő rájött arra, hogy magasnak lenni jó, de még magasabbnak még jobb :)
991. uborka7 (válaszként erre: 988. - Gribedli***)
2013. szept. 19. 13:12
nem láttam még 180 cm-s rövidlábú embert. :)
990. uborka7 (válaszként erre: 968. - 9bbc382386)
2013. szept. 19. 13:09
"Puszi a hasadra, vagy ahova szeretnéd,.."hmmmmmm. Mondasz valamit. :) Lehet,h. a hosszú lányokat szereti és itt próbálja meg elcsábítani őket ezzel a rissz-rossz macsó dumával. Jelezte, hogy fiatalabb korában én is bejöttem volna neki a 175 cm-mel...
989. nbandus
2013. szept. 19. 13:08
Na mondjuk szerintem Julia Robertsnek olyan x lába van, hogy borzalom... :)
2013. szept. 19. 12:50
És tévedés, a férjem röplabdások között dolgozik és ők 180-nál kezdődnek, és vannak köztük rövid lábúak szóval nem kiváltsága a magas nőknek. Nem minden magas nő lehet modell, ha nem rendelkezik olyan arányokkal, egyszerűen nem veheti fel azokat a ruhákat amik a kifutón mennek, szóval van olyan hogy modell alkat, kimondottan filigrán, és ez 51-52 kg általában a 175cm magasságnál. NEm mondom amúgy, hogy nem szexik a röpis csajok, szerintem nagyon jó fenekük van, szép izmosak meg minden. Nem modellalkatok, a magasabbak sem.
987. gribedli*** (válaszként erre: 985. - Uborka7)
2013. szept. 19. 12:46
NEm jártál ritmikus gimnasztikára, ezért nem láttál. Nekem több osztálytársam ilyen volt, és mögöttem voltak a sorban, mert alacsonyabbak voltak, mégis hosszabb lábúak:)
986. gribedli*** (válaszként erre: 984. - Uborka7)
2013. szept. 19. 12:45

Ezt nem gondolták így, akik a Pretty Womanhez fotózták, ezért kerestek egy nőt, akinek hosszabb lábai voltak mint az övé.


Ana Hickman, Adriana Skleranikova állítólag a leghosszabb lábúak de amúgy mondom, mindenkinek saját magához kell viszonyítani, szóval normálisnak számít az a láb, ami belül mérve olyan hosszú, mint a törzs és a fej együtt mérve, ha ennél hosszabb, akkor pár centiről van szó és ez hosszú lábat jelent


Te kívül mérted, mert ha a tied 110 lenne belül akkor 220cm magas lennél, de mondjuk úgy, hogy belülről mérve legalább legyen 88-89.


Ilyen létezik alacsony nők között is, mint mondtam, a gimnasztika és az atlétika, vagy akik ebben ügyesek, eleve alacsony termetnél is az átlagnál hosszabb lábbal rendelkeznek.

985. uborka7 (válaszként erre: 982. - Gribedli***)
2013. szept. 19. 12:44
akkor sem láttam még hosszúlábú alacsony nőt. Értem, hogy arányaiban hosszabb a lába, mint a felső teste, de akkor sem tűnik nekem hosszúlábúnak. Ez a magas, vékony nők kiváltsága (modellek).
984. uborka7 (válaszként erre: 983. - Gribedli***)
2013. szept. 19. 12:37
Sztem nem rövid a lába. Én láttam róla fürdőruhás fotót a neten. Nagyon jól néz ki 40 évesen is, 3 gyerek után.
2013. szept. 19. 12:29
Ja, és Julia Roberts pont egyike a magas de rövidlábú celebeknek, szóval mondjuk ő pont nem jó példa, a Pretty Woman fotózáshoz egy modell "adta kölcsön" a lábait. Ettől függetlenül Julia Roberts-et csípem:)
982. gribedli*** (válaszként erre: 981. - Uborka7)
2013. szept. 19. 12:27

Mint mondtam, nem centire értettem, hanem arányaira. A hosszú láb annyit jelent, hogy pl. belülről mérve, szóval elöl a szeméremcsontodtól kezdve leméred az egész hosszát, földig. Ez a távolság ha több, mint a törzsed és a fejed, akkor azt jelenti, hogy hosszú a lábad, ezt el tudod képzelni egy alacsony nőn is, nem? Nézz meg pár ritmikus gimnasztikás fotót, guglin találsz eleget. Ők is elég alacsonyak, mégis nagyon légiesek mert az izmaik magasan tapadnak


Ha viszont a hossz, amit lemértél, pl. csak az álladig ér, az egy rövid láb. Ha a 110-et kívül mérted, akkor mérd újra

981. uborka7 (válaszként erre: 979. - Gribedli***)
2013. szept. 19. 12:23
Ne viccelj, alacsony nőnek hogy lenne már hosszú a lába? Nekem 110 cm a derekamig (mint Julia Roberts-nek). Egy 150 cm-es nőnek tuti nem lehet 110 cm a lába (vagy akkor nem lenne felsőteste v. feje). És szted eljátszhatta volna a Pretty Woman szerepét egy 150 cm hölgy miniben és combcsizmában? A hosszú láb egyértelműen magassághoz kötött, nem magassarkúhoz. A divatvilág sem alkalmaz 175 cm alatti hölgyeket runaway modellnek. Nem véletlenül. De úgyis a ffi dönti el, hogy neki mi a prioritása. Én magasként azt tapasztaltam, hogy igenis szeretik a ffiak a "hosszúpuskákat".
980. uborka7 (válaszként erre: 970. - 8bff41629d)
2013. szept. 19. 12:13
Ha úgy érzem, szükségem van rá, el is megyek hozzá, nyugodj meg. Nem ragadok le egy problémán, mint te, megyek tovább és fejlődök! Ha ehhez kell pszichológusi segítség, akkor nyílván igénybe veszem. Mert fejlődni sosem késő. Sztem frusztrált vagy, egyfolytában a felsőbbrendűségedet próbálod itt bizonygatni. Ahogy modják: az kiábál, akinek ég a háza. Egyébként szeretettel küldöm neked tovább gondolásra Szent Ágoston szállóigéjét: ha Isten a nőt a ffi urává szerette volna teremteni a fejéből vette volna, ha a szolgájává, a lábából, de az OLDALBORDÁJÁBÓL vette, hogy egyenlő társává tegye.
2013. szept. 19. 12:04

Amúgy a magasságnál fontosabbak a testarányok is, szerintem vannak magas nők, akiknek rövid a lábuk, ennyi, és pici nők, akiknek hosszú. Rendszerint az exgimnasztikás, exatlétikás lányoknak akkor is hosszú a lábuk, amikor alacsonyak, szóval messziről egész másképp néznek ki, mint egy magas, de mondjuk kicsit olyan tenyeres-talpasabb típusú nő, szóval nem a magasság a mérvadó, inkább egy bizonyos kecsesség, báj, ami társulhat egy alacsony vagy magas nőhöz is, még az izmok tapadási helye is fontos, akiknek az izületekhez közelebb tapad az izom, eleve légiesebbek.


Ezt könnyen lehet ellenőrizni, ha a vádlit befeszítjük, akkor ahol a vádli végződik, az a pont, ha pont a lábszár felénél van, akkor normális, ha a lábszár felső harmadában van, ilyen "csomócska", akkor az egy longilin, vagyis akármilyen magas ember, kecsesebb, hosszúkásabbak az izmai, ha pedig a vádli középső részénél egy kicsit lejjebb végződik, akkor egy ilyen tenyeres-talpas, kicsit köpcösebb alkatról van szó. Az ilyenek, ha magasak, akkor pl messziről nem látszanak olyan magasnak, mert az alkatuk ilyen, rövid láb is társul hozzá esetleg, szóval lesz mindig egy ilyen ormótlanság a mozgásukon.


Most a rövid lábat is nem centiben értem, hanem arányokban a magassághoz.

978. gribedli*** (válaszként erre: 966. - Uborka7)
2013. szept. 19. 11:57
Már miért utálnának a nők? Mert ekkora vagy? Ez most komoly?
977. töprengő (válaszként erre: 963. - 9bbc382386)
2013. szept. 19. 10:46

Szinte csak itt olvasom a fórumot, témákat. Van jó pár pasi aki igencsak aktív. És nem egyel más jellegű témába is találkozom.

Nem védeni akarom Őt, Őket, mielőtt azt gondolnád. Meg tudja védeni magát, magukat.

976. töprengő (válaszként erre: 961. - 8bff41629d)
2013. szept. 19. 10:35

Kb ennyire saccoltalak, 40 éves.

Mikor hazakerültünk a kórházból, picit több mint 25 éve mondta a férjem nőváre.

Öcsém ezt a lányt nem tudod letagadni, annyira hasonlít rád!

Nem is akarta.

És ha már magassság, a lányom kb 1 fejjel magasabb nálam.

975. nbandus (válaszként erre: 969. - 8bff41629d)
2013. szept. 19. 10:27

Most nem azért, de szerinted kit érdekel, hogy kinek jönnél be vagy kinek nem? Ez a fórum nem erről szól, T viszont kb minden fórumozóhoz hozzáteszed ezt a megjegyzést...


Szerintem itt minden magas nő a kardjába dőlt már, amiért nem kellenénk neked :(

974. 8bff41629d (válaszként erre: 972. - 9bbc382386)
2013. szept. 19. 10:26
Na ugye...Végre valamiben egyetértünk akkor...(Valami ilyesmi válaszra számítottam pontosan...)Szóval akkor láthatja mindenki fehéren-feketén hogy MI A KETTŐNK KÖZÖTTI KÜLÖNBSÉG, és nemcsak a nemiszerveket illetően...(Nade mára akkor részemröl ennyi volt, nagy bánatomra most mennem kell, puszi-puszi, légy jókislány, és ne rosszindulatuskodjál már annyit...Elhiszem hogy valami miatt frusztrálnak az igazi férfiak, (Szóval akik NEM PASIK...) de azért ezen bánatodat nem itt kéne örökösen kiélned...Ezt vedd baráti jótanácsként...Szóval mondom:Puszi a hasadra, vagy ahova szeretnéd, és akkor további szép napot a részemröl...
973. töprengő (válaszként erre: 949. - A0c1361e44)
2013. szept. 19. 10:23
Így szeret téged ahogy vagy.....
972. 9bbc382386 (válaszként erre: 971. - 8bff41629d)
2013. szept. 19. 10:19
Épp ez a jó hogy látják mi a különbség kettőnk között.
971. 8bff41629d (válaszként erre: 968. - 9bbc382386)
2013. szept. 19. 10:12
Rere...HAHÓ!! Kérdeztem lentebb tőled valamit...Ugye nem akarod azt, hogy lássa itt mindenki hogy mi a kettőnk közötti különbség emberi jellem dolgában is? Nemcsak értelem tekintetében... (Ha tőlem kérdeztél valamit ÉN őszintén válaszoltam mindig legjobb tudásom szerint, csak szólók...)
970. 8bff41629d (válaszként erre: 967. - Uborka7)
2013. szept. 19. 10:09
Így...Így...Ahogy mondod...(Szóval szerintem gondolkodj el azért azon a pszichológus dolgon...Lehet hogy javadra válna a dolog...)
2013. szept. 19. 10:07
Igen...Igen..Igen...Kedves "uborka7"...Esküszöm minden szentekre, hogyha te most EZT a hsz-t, és az abban leírtakat komolyan is gondolod, akkor szerintem neked volna szükséged valami pszichológusra, de sűrgősen...Rád is érvényes az, amit reréröl kérdeztem:Áruld már el nekem...Láttál te már olyan férfit, aki NEM PAPUCSFÉRFI, és nem "pasi" kategória? Már csak azért kérdem mert ha te komolyan azt hiszed, hogy ezzel a sok sületlenséggel le tudod most rombolni a "férfiúi egómat" hát akkor nagyon tévedsz...És ha azt hiszed hogy csak olyami pasikbol áll a világ, amilyeneket te ismersz...Szóval szerintem az ilyesmi dumákat tartogasd nekik...Nekem ugyan nem tollas a hátam, csak szólok...(Amúgy ha te valóban 175 centi vagy, talán bejöttél volna akkor nekem nőtlen koromban, de persze nem ezzel a stílussal, hanem azért valami simulékonyabbal...)
968. 9bbc382386 (válaszként erre: 967. - Uborka7)
2013. szept. 19. 10:06

Azt írja 170 cm.

Szexuális jellegű fórumokon megy az oktatás (hozzászólásai), valószínű alkalmi szexpartnerkeresés a fórumozása célja.Közben meg idetévedt és a pszichikai problémák is a felszínre kerültek...

remélem segítettél neki :D

967. uborka7 (válaszként erre: 963. - 9bbc382386)
2013. szept. 19. 09:59
Nem tehet róla, frusztrálják a magas nők. Sztem a felesége is magas.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook