Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőként harmadiknak lenni fórum

Szeretőként harmadiknak lenni (beszélgetős fórum)


1 2
34. tádámmm (válaszként erre: 34. - Borboleta)
2021. szept. 6. 23:57
Csúnya lenne, ha még kedves se lenne.... 🤣🤣🤣
33. liliom10 (válaszként erre: 30. - Panna.33)
2021. szept. 6. 14:03
:):):)
32. Epresturmix (válaszként erre: 30. - Panna.33)
2021. szept. 6. 14:01
😅😅😅😅
31. liliom10 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 6. 14:01
Akármilyen lenne a cipőm, sosem lettem volna se nős férfi szeretője, ( ha egyedülálló lettem volna, akkor se ), pláne nem egy olyan férfié, aki másba szerelmes ! Elképzelem, hogy szex közben nem velem van, hanem a Szerelmére gondol... :( Micsoda megalázó helyzet ! Az pedig sok mindent elárul róla, hogy annyi empátia sincs benne, hogy ne mesélne a Szerelméről, mennyire szenved miatta. De ha már Te ezt is elviselted eddig, most se állítod le ? Nem mondod neki, milyen rosszul esik, hogy más nő után epekedik, miközben Veled van ??? Hát, csak sajnálni tudlak, hogy semmi büszkeség, önbecsülés nincs benned. Kirúgnám páros lábbal a pasit !
30. Panna.33 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 6. 13:58

Jajmá, ezek a cipők.

Amikor szétteszed a lábad, nincs rajtad cipő.

2021. szept. 6. 13:56

Mi a kérdés? Hogy hülye vagy-e, ha ebbe belemész? Hát ja.

Szereted? Ha igen, hülye vagy, hogy belemész.

Rossz érzéssel tölt el a dolog? Ha igen, hülye vagy, hogy annak ellenére csinálod.

Teljesen kielégítő számodra ez így? Ha nem, hülye vagy, hogy belemész.

2021. szept. 6. 13:54
A szerelme nem a szeretője, csak volt pár alkalommal közöttünk összebújàs is, egy éve kb., jelenleg nincs.
2021. szept. 6. 13:49
Soha többet nem leszek második sem. Nemhogy harmadik! Jó elsőnek lenni! 😎
26. _Berry_ (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 6. 13:48
Igen, nem tudjuk, hogy milyen cipőben jársz, de ha vacak a házasságod, akkor arra nem csak az a megoldás, hogy szerető leszel, ha nem tudjátok megoldani a problémákat. Lépj ki a házasságból. Ha összeköt a férjeddel egy 20-30 éves hitel és nem tudtok ebből külön tovább lépni, akkor is véget lehet vetni a házasságnak, aztán mindenki élheti az életét, még akkor is, ha egy lakásban éltek. Vagy egyezzetek meg egy nyitott házasságban, de akkor is olyat lenne tisztességes keresni, akinek nincs párja/felesége.
2021. szept. 6. 07:50
Elítélni nem ítéllek el. Mondjuk nem tudom mennyire tiszteled, szereted vagy becsülöd magadat, ha 2 nővel is, még elmondásod szerint is vetélkedsz egy pasasért. Hát te tudod.
2021. szept. 6. 07:47
Szóval van egy felesége, meg egy szeretője akibe szerelmes, és vagy te, aki alá még pluszba odafeszít időről időre. Nem, egyáltalán nem gáz, és tök okos dolog ebbe belemenned. :)
2021. szept. 6. 00:16
Nézd, ha csak szexet akarsz, és így jó Neked, akkor érezd vele jól magad, de sokat ne várj!
22. 4de07ed93f (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 5. 23:54
Mindenki csinál furaságokat szerelem téren, ez a tanulás.
21. 80ASIQ (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 5. 23:05
Aranyos hozzászólás volt a 20. Örülök, ha valaki tud tárgyilagos lenni! :)
20. 4de07ed93f (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 5. 22:58
Nincs baj, ha néha a nő is csak Sze et akár, de ne hitelegesse magat
2021. szept. 5. 22:49
Azért jól kiosztottatok, de nagyon elgondolkodtató is volt olvasni. Rosszul is esett, de van igazsága. Csak így nyersen a szemembe vágni, volt szívfacsaró.Én se erre számítottam, mikor belementem ebbe a fèlrelèpősdibe, csak feleségre gondoltam, nem még egy vetèlytàrsra. Csak mellette annyira normàlis, és az a 2 óra lopott kis időre nagy szükségem van, ha elítéltek akkor is, nem tudhatjàtok milyen cipőben jàrok.
18. birebora (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 5. 12:42
Igen, te vagy a h.lye. De ha neked ez jó és ennyi önbecsülésed sincs, az a te bajod. Nem elég, hogy szerető vagy még harmadlagos, negyedleges is. És a szeretőd szerintem kefél mást is vagy ha még nem, majd fog. Az ilyen gerinctelen, gátlástalan embernek nincs megállj. Remélem gyerekek nincsenek.
17. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 5. 12:34

Szia!


Sztem ebben a helyzetben nem jo, h ilyeneken gondolkozol.

A pasinak felesege van, nem te vagy az 1. dugopajtija sem.

Azon gondolkozz inkabb, hogy ez meddig es hogyan tarhato, mit varsz ettol. Hogyan kezeled a hazassagodat ezek utan. Sztem ezek erdekesebb kerdesek.


Jo; hogy jol erzitek magatokat, az ujdonsag varazsa meg 1 kis szenvedely mindig sokat lendit az emberen; de sztem ne kepzelj ebbe most tobbet, mert csak magadat szivatod, meg a hazassagodat.

16. eunuch
2021. szept. 5. 09:54
Négyesben-ötösben?
15. eunuch
2021. szept. 5. 09:53
Hármasban?
2021. szept. 5. 09:34
Ha neked jó "szexuális segédeszközként" élni, akkor csináld. Te dolgod
2021. szept. 5. 08:17
Űrit egyet oszt ennyi. Arra jó vagy. 🤷‍♀️
2021. szept. 5. 07:41

Nem igazán tudom eldönteni, hogy most dicsekszik, vagy panaszkodik.

Mintha az valami rangot jelentene, hogy most a listán 1. sz. szerető vagy 2. sz. szerető a feleség mellett.

És arról tud-e, hogy a férjének hány szeretője van mellette?

11. 80ASIQ (válaszként erre: 9. - _Berry_)
2021. szept. 5. 07:31
Mindenki bbbszni szeretne! Ez ilyen egyszerű! :D
10. 80ASIQ (válaszként erre: 8. - Globus)
2021. szept. 5. 07:30
Ne törődj semmivel csak b-b-b-b-sszál! - mondom a fórumindítónak. (Ezt mondtuk egymásnak amikor katonák voltunk. Így búcsúztunk a szabadságra menőktől. Nem dadogva, csak ezen a helyen finomítottam.)
9. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 4. 23:35
Arra lennék kíváncsi, hogy a férjed vagy a partnered felesége mit szeretne. Mert azt már tudjuk,hogy te és a partnered mit szeretnétek. És a történetedből az is biztos, hogy te mit nem fogsz megkapni ettől a szeretős kapcsolattól. Viszont lehetsz ebben a kapcsolatban lelki szemetesláda és kéznél levő használati tárgy.
8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 4. 22:28

Ő szeret egy másik nőt. Felesége is van. De mi vagy te, egy zsák?

Nyilván jogos igény, ha neked erre szükséged van. Csináld gépiesen, ne akarj tudni miérteket," mi lenne, ha..."szituáción ne gondolkodj. Csak szex, semmi más.

7. 00dfb24292 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 4. 21:56
Igen.
6. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 4. 21:47

"Én vagyok nagyon hülye, h bele megyek ebbe?"


Aha.

5. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 4. 21:33

Szeretőként az ember legalább fix második helyen érzi magát.

Te harmadik vagy. Vagy az sem.

Nincs is ennek jelentősége, és jól van ez így, ha csak szexet akarsz.

De ha te ezen agyalsz, akkor többet akarsz. Sajnálom.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook