Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha a második terhességem nehezebb volt, akkor a harmadiknál rosszabbra számítsak? fórum

Ha a második terhességem nehezebb volt, akkor a harmadiknál rosszabbra számítsak? (beszélgetős fórum)


4. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 27. 10:41

Nekem a 2. szülés volt a legnehezebb ( túl nagy volt a baba ). A vajúdási idő egyre rövidebb volt, a 3. szülés volt a legkönnyebb.

A terhességek majdnem egyformák voltak, de mindegyiknél veszélyeztetett voltam, és sokat feküdtem, nehogy koraszülés legyen.

3. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 25. 11:06
Semmi összefüggés nincs közöttük, lehet meg sem érzed, és az is, hogy még annál is vacakabb lesz :((
2021. szept. 25. 10:17

Nem törvényszerű, hogy gond lesz, de lehet épp az ellenkezője is, nehezebb mint az első 2..

Nekem mind a három nehéz veszélyeztetett szövödménnyel teli volt. Még is a 3. volt a legkönnyebb.

minden terhesség más.

2021. szept. 25. 09:27
Annó első babával semmi problémám volt,2iknál sokat fájt a hasam alja,azt hittem kipukkadok a vége fele.Viszont szeretnék 3ik babát,csak félek,hogy nehogy az mégjobban megivseljen.Vagy mitől 2ik terhesség nehezebb volt,attól még lehet könnyebb a 3ik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook