Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretőként harmadiknak lenni fórum

Szeretőként harmadiknak lenni (beszélgetős fórum)


1 2
2021. szept. 4. 21:22
Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz. 🙂
3. 4de07ed93f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 4. 21:20
Ha szerelmes a másik nőbe,akkor max szabadidőpartner lehetsz.Ha ez Neked jó,akkor ki vagyok én, hogy beleszóljak?
2. 4de07ed93f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 4. 21:19
Nem tudom. Az a kérdés,Te mi akarsz ettől a kapcsolattól.
2021. szept. 4. 21:17

Sziasztok! Ti hogy reagàlnàtok le? A következő a szituàció: szerető lettem, nem szeretném hosszan ecsetelni miért léptem ezt meg, hiszen házasságban èlek, így alakult, ezt szeretném egyenlőre.

Érzelmek egymás iránt nincsenek ebben a kapcsolatban, vagyis én mint nő, azért másképp állok kissé hozzá, de nem vagyok szerelmes.

A partnerem is házasságban él, viszont van egy kolleganője, akivel egy éve szeretők lettek pár alkalom erejéig, anno tisztázták is,h bejönnek egymásnak, a csaj viszont kihàtràlt. A partnerem őszinte velem az elejétől fogva, és elmondta, h ő bele van ebbe a nőbe zúgva, szoktunk is néha beszélni róla, volt, h én kérdeztem meg, mit tenne, elhagynà e a feleségét, ha úgy alakulna újra köztük. A csaj is cicazik időnként vele, de hárít is.

Szerintetek ez nagyon gáz? Volt, h zavart, az miatt, h miert különlegesebb ő, mint én, kisebbrendűségi érzésem is volt, néha zavar, ha emlegeti, szinte minden talink alkalmàval azért szóba kerül,h mit segített neki stb stb.

Én vagyok nagyon hülye, h bele megyek ebbe? Kíváncsi vagyok mit írtok.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook