Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Két Kínai oltás után milyen oltásokat kaphatok harmadiknak? fórum

Két Kínai oltás után milyen oltásokat kaphatok harmadiknak? (tudásbázis kérdés)


22. alinka01 (válaszként erre: 21. - Liliom10)
2022. aug. 14. 17:28
De akkor a modi ezt az ostoba hozzászólását is kellene, hogy törölje!
21. liliom10 (válaszként erre: 20. - Globus)
2022. aug. 14. 15:45
Már nem tagja a hoxának...
20. globus (válaszként erre: 19. - 16eb25c92a)
2022. aug. 14. 15:40

"A mérgeket kívülről is permetezik"

Hiánypótló meglátás.

2022. aug. 14. 14:35
Menjetek fel oltási csoportokba, milyen szép nyomorúságok, halálesetek vannak. Meg amikor rálőnek 2 kínaira egy nyugatit. Keverjétek csak! Nem utólag kell okosnak lenni, bár tudom ez nem mindig sikerül. A gondosan felépített életed egy perc alatt romba dőlhet, ha meggondolatlanul cselekszel. Utána le se szarnak, mert értéktelen tagja leszel a társadalomnak. A mérgeket kívülről is permetezik, úgyhogy nem feltétlenül ezektől a "csodaszerektől" leszel jobban. Sőt!
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - 93cc040b09)
2022. jan. 18. 10:16

Én közben covidos lettem ezért nem oltattam magam.

Viszont az újabb bomba ötlet szerint csak az a védett aki három oltást kapott. Nem számít már védettnek aki átesett a betegségen, holott ez jobb bármelyik oltásnál.


Megkérdeztem a dokit mi van ilyenkor. Elvileg aki átesett a betegségen az 4 hónapra rá kaphatja a harmadikat. Viszont így februárban már nem lesz kártyám, mert a 4 hónap majd áprilisban telik le.

Gyönyörű.

2022. jan. 16. 12:41
Nálunk lassan már kötelező lesz a harmadik is...Pedig én azt már nagyon nem szeretném beadatni. Úgyhogy ki tudja meddig lesz munkahelyem!
16. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 19:39
Megkérdezik az oltóponton, hogy mit szeretnél, és beadják, ennyi...
15. Sz123
2021. dec. 1. 11:09
Mi Pfizert kaptunk harmadiknak a 2 Sinopharm után.
2021. dec. 1. 10:46
Anyámnak semmi mellékhatást nem okozott a Pfizer, pedig mind a 3 az volt. Nekem nem volt mellékhatás a 2 Astrára sem, a harmadik Pfizer is csak 1 napig okozott gondot. Szerintem csak akkor vállalj be kínait harmadiknak, ha gyártottál vele ellenanyagot. Különben szerintem nem is fogják neked harmadiknak is kínait javasolni.
2021. dec. 1. 09:53

[link]


3. oltás - kinek, milyet?


19:25-nél ott a doktor által javasolt. Be is mutatja, elmagyarázza, hogy miért.

12. 45ba38a594 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 09:03

Én a 2 Synofarm után Pfeizert kaptam 2 hete, kb. 2 napig fájt a vállam, azon kívül semmi problémám nem volt/nincs!

Szerencsére a Családom is hasonlóan "vészelte" át a 3. oltást.

Egyébként akármilyen oltást kérsz, alá kell írni a beleegyező nyilatkozatot.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Simple)
2021. dec. 1. 08:54
Kínaira gondoltam, mert semmi mellékhatása nem volt. Viszont utazni nem a legjobb :(
10. simple (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 08:46
Én tapasztalatból írom amit írok. Nekem az oltóponton mondták, hogy bármit kaphatok harmadiknak, csak ha nem azt javasolja az oltóorvos, akkor alá kell írnom, hogy saját felelősségemre kapom amit kapok. Milyet szeretnél kapni?
9. secret8 (válaszként erre: 8. - Secret8)
2021. dec. 1. 08:45
*vagy, volt
8. secret8 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 1. 08:45
Harmadiknak ugyanazt csak akkor adhák, ha Pfizer, avy Moderna vklt az első. A többinél javasolt más tipusú vakcinat beadni (az okok is megtalálhatók valahol, olvastam már). Nagy valószínűséggel Pfizerrel kínálnak meg, ha mást választasz, az oltóorvos mérlegel.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Simple)
2021. dec. 1. 08:43

Köszi!


De nekem többen is azt mondták amit itt is írtak. Pfizer és Moderna lehet a harmadik.

A cikkek is mást és mást írnak, de lehet tényleg nem kell foglalkozni semmivel csak a kormányzati oldallal.

6. simple (válaszként erre: 5. - Simple)
2021. dec. 1. 08:38
Ez van a kormányzati oldalon mint információ. Gyakorlatilag bármit kaphatsz ami van, csak alá kell írnod egy papírt, hogy saját felelősségedre kéred.
2021. dec. 1. 08:37
Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Janssen, Sinopharm
2021. dec. 1. 08:36
Én úgy hallottam, hogy Pfizer és a Moderna vakcina jöhet 2 kínai után.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Secret8)
2021. dec. 1. 08:32

Köszi!


De itt van egy későbbi cikk ahol pl Kínaira lehet kínait is. Akkor hogy van ez?

Nem minden táblázat egyforma amit közölnek. :(


[link]

2021. dec. 1. 08:21

Hirtelen ezt találtam a Googleban. De az oltóponton is ezt fogják mondani, protokoll szerint oltanak.


[link]

2021. dec. 1. 08:15

Ellentmondó információkat hallottam a témában.


Nem vitákat szeretnék az oltásról. Én megértem, ha tart tőle valaki. nekem is van ismerősöm aki súlyos állapotba került az oltás után. Csak szeretném tudni milyen oltások közül választhatok, ha kérem a harmadikat.

Köszi a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook