Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Szeretném megtudni, 3 császármetszés után jöhet-e a 4. baba? fórum

Szeretném megtudni, 3 császármetszés után jöhet-e a 4. baba? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 10. 07:29
Egy baráti házaspár most egy hónapos kisfia is 4. császárral született. Ma már aránylag simán megy, bár a hegesedés kicsit nehezíthet, amikor a végén összevarrnak.
2010. dec. 7. 10:29

Én amikor szültem, volt a szobában egy nő, aki akkor szülte a 4. babáját. Mindegyiket császárral, és ha jól emlékszem, nem is volt már olyan nagyon fiatal.

Szóval szerintem bevállalhatod :) De ez csak az én meglátásom, orvos nem vagyok!!!

5. 39ff6fe670 (válaszként erre: 1. - Ildikó76)
2010. dec. 7. 10:24

Ha nem kötött el akkor szerintem úgy gondolta, hogy jó állapotban van még a méhed. Nekem 2 császárom volt és még a 2. előtt beszéltünk erről a dologról. Mondtam, hogy leszek kb 30 mikor bevállaljuk a 3.-at de én nem szeretném ha elkötne mert szívesen szülnék még utána is egyszer és különben se legyek már meddő ilyen fiatalon. A 2. császár után azt mondta, nagyon jó állapotban van a méhem, szerinte simán bevállalhatok még két gyereket.

Persze szerintem lényeges, hogy az ember várjon pár évet a 2., pláne 3. császár után. 16 hónapos a lányom és még mindig érzékeny a hegem körül.

4. Nyháza (válaszként erre: 1. - Ildikó76)
2010. dec. 7. 10:21

Szia!

Nekünk is van már három babánk 4és fél 3, 1.5 évesek és most várjuk március elejére a 4. babát. Nekem is mind császárral született. Szóval a válaszom az hogy igen. De az ismerőseim közül már a 4 császáron hárman is túl vannak. Sztem, ha nem volt gond a terheségekkel és a hegeddel sem, akkor egy bizonyos idő után jöhet a baba. Pesrsze orvosa válogatja. Nekem eddig 4 különböző orvos mondta hogy nincs akadálya.

2010. dec. 7. 10:19

Nagyon kell vigyázni, de lehet negyedik. :) (A hasfal a műtétek miatt esetleg segítségre szorulhat, hogy elbírja a súlyt.)Az orvosom a 3. császárnál azt mondta: vezetett ő már ötödik császárt is ...

Sok sikert, vigyázz Magadra!

2010. dec. 7. 10:18

Szia!

Nem sűrűn fogsz találkozni olyannal, akinek volt már.... engem sokan kioktattak, és felelőtlennek is mondtak már, de sokan gratuláltak, mert 4 császárom volt, lekötöttek, és most lombikozunk.

Szívesen írok tapasztalatot privátba.

szép napot! csigu

2010. dec. 7. 10:14
Szeretném megtudni 3 császármetszés után jöhet e a 4 baba? az orvosom nem kötött el a 3 baba után mert azt mondta fiatalvagyok még

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook