Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szeretnék valami tényleg hatásos gyógymódot a szőrbenövésekre!! fórum

Szeretnék valami tényleg hatásos gyógymódot a szőrbenövésekre!! (beszélgetős fórum)


14. Jenn (válaszként erre: 1. - 6de01dec61)
2014. jan. 28. 21:35
A piros pöttyökre,duzzanatokra van egy csodásan működő dolog,mégpedig a sószappan!!Dörgöld vele át a nedves börödet,hagyd megszáradni,ha már száraz le lehet dörgölni,olyan mint egy test radír,és a piros pöttyök egy nap alatt eltűnnek!!!
2014. jan. 26. 13:11

Még egy kérdés, a szolárium szerintetek esetemben segíthet vagy éppen hogy ellenjavallott?

Volt aki ajánlotta de még sosem próbáltam, s nem tudom hogy az ilyen gyulladásoknál nem-e csinál nagyobb bajt.

2014. jan. 26. 13:10

Köszönöm szépen a válaszokat!!!


mama3537 tényleg mintha magamat olvasnám:) kivéve, hogy sajnos nekem a combomon is szednek kell... mindig irigyeltem azokat, akik borotvával lehúzzák a lábuk és utána napokig simák..

2014. jan. 25. 16:57
Próbáld meg a luffa szivacsot, az erősebb, mint a testradír így hatásosabb is.
10. kismiújság (válaszként erre: 1. - 6de01dec61)
2014. jan. 25. 14:37

Szia.

Cukorpaszta :).

Ez a megoldás.

Budapesti vagy? Szívesen segítek. Írj privát üzenetet , ha érdekel.

Szép napot!

9. 3b1a5ec920 (válaszként erre: 1. - 6de01dec61)
2014. jan. 25. 08:52
Gyogymod? Az nincs.
8. mézgapaula (válaszként erre: 1. - 6de01dec61)
2014. jan. 24. 20:56

Szia, én már vagy 20 éve élek ezzel, szóval nyugodtan mondhatom, hogy nincs csodaszer:-) Télen általában ritkábban szőrtelenítek (csak nehogy hirtelen kórházba kerüljön az ember...), nyáron amúgy is a hosszú szoknyákat favorizálom.

Annyi eszem szerencsére volt, hogy a karomat nem kezdtem el szőrteleníteni anno, azt mind a mai napig csak szőkítem.

Talán a napozás nyáron valamelyest tompítaná a látványt, de ahhoz nekem nincs türelmem.

2014. jan. 24. 20:50
tartós szörtelenités
2014. jan. 24. 20:41
A combomon szerencsére szőke a szőr. Ahhoz nem nyúlok, mert a visszanövő fekete lenne.
5. mama3537 (válaszként erre: 1. - 6de01dec61)
2014. jan. 24. 20:38

Nézd én is hasonló cipőben járok. Nincs csodaszer.

Szoknyát szinte csak télen hordok, ilyenkor vastag ,sokszor fekete harisnyával. Ilyenkor cukorgyantával szőrtelenítek kb. 2 havonta közben meg kúrálgatom a bőröm.

Nyáron ha ssoknyát szeretnék felvenni, akkor aznap reggel borotva, estére borostás vagyok. Estleg másnap még hosszú szoknyát fel tudok venni, de utána kb 1 hétig hosszú nadrág jön a hőmérséklettől függetlenül.

Próbáltam mindent, bőrradírt, testápolót, mindenféle kencéket. Igazából egyik sem segített.

A cukorgyanta vált be a legjobban (házilag főzött)a szőrtelenítési módszerek közül. Szerencsére az exem nem nagyon problémázott ezen. Látta a szenvedésemet és nem az volt a legfontosabb neki, hogy szőrtelen legyek. Tudom, hogy szörnyű, de szerintem nincs mit tenni. Estleg a végleges szőrtelenítés, de az sem működik mindenkinél.

4. 2717ae3c22 (válaszként erre: 1. - 6de01dec61)
2014. jan. 24. 20:33
én +értem a problémád ami nem kicsi.a drogériákban lehet kapni szőrtelenítés utáni krémeket,nekem azok beváltak,jó erősen belesimítom a bőrömbe. ha pedig begyullad 1szőtüsző mert van olyan,arra neogranormon krémet szoktam tenni pár napig,10-ből 8-szor jó.:)
3. 2717ae3c22 (válaszként erre: 2. - A7dd008376)
2014. jan. 24. 20:30
harisnya 40-fokban? önelfogadás ilyen téren?? amúgy jól vagy?
2014. jan. 24. 20:25

*csodamodszer nincs*a testunk szorzete genetikailag adott es vedelmi feladata van*

harisnya, nadrag, onelfogadas*sajnos ez a divat, sokan pedig bedolnek*mi lesz veled 60-70 evesen??*

*@*

2014. jan. 24. 20:14

Utolsó elkeseredésemben fordulok hozzátok.

Évek óta nem tudok szoknyát hordani, mivel a lábam szőrtelenítés után iszonyatosan bepöttyöződik. Mivel erős a szőrzetem, a combomon is le kell szednem, ott is rengeteg fekete pötty, vörös duzzanat, piros kitüremkedések tömkelege a bőrömön. Többször lett már furnkulusom, sebésznek kellett kivágnia, azt mondta ne szőrtelenítsek. Aha, mert ez megoldható egy nőnél, akinek a combját bármelyik szőrösebb pasi megirigyelhetné ha nincs szőrtelenítve. Bőrgyógyász javaslata egy krém volt (nem hatott) illetve hogy csak borotvát használjak.

Borotvától ugyanolyan csúnya lesz, és ami még jobb 12 óra alatt (és nem túlzok) már szúrós vagyok. Epilátor hatására a legrosszabb, de gyantánál sem jobb. Krém szóba se jöhet, annyira erős. Testradírt próbáltam,nem hatott.

Milyen elképzelhető megoldás lehet még??? Iszonyatosan csúnya, ha felveszek egy rövidebb nadrágot mindenki szájtátva kérdezi, mik csíptek össze...


Kérlek mondjátok, hogy van még valami csodamódszer!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook